Elektronikë
Kllokot

Elektronikë në shitje në Kllokot

 • 4 foto
  apple iphone 8 256gb
  Telefona celulare

  apple iphone 8 256gb

  apple iphone 8 256gb buy 2 get 1 free

  Kllokot 26 mars 04:51
  230 €
 • 4 foto
  Apple iPhone XS Max 256GB Unlocked == €650
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 256GB Unlocked == €650

  We sell all series of brand new original factory unlocked Apple iPhone's and we sell at wholesale

  Kllokot 17 mars 14:51
  650 €
 • 1 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Shtesa per telefon celulare

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Kllokot 14 nëntor 06:36
  111 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Shtesa per telefon celulare

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë ndërkombëtarë dhe jemi të gatshëm të ndihmojmë këdo

  Kllokot 14 nëntor 06:22
  111 €
 • 2 foto
  Apple iPhone X 256GB Factory Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone X 256GB Factory Unlocked

  Për më shumë pyetje Email: [email protected] Biseda WhatsApp 24HRS: +971525634552 Id

  Kllokot 4 nëntor 10:10
  500 €
 • 8 foto
  Apple MacBook Pro 2013 13" RETINA Core i5 + 8GB RAM
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 2013 13" RETINA Core i5 + 8GB RAM

  Për më shumë pyetje Email: [email protected] Biseda WhatsApp 24HRS: +971525634552 Iden

  Kllokot 4 nëntor 10:00
  350 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 7 Plus 5,5 "Retina Display 128GB Skedar Smartphone SRF
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 Plus 5,5 "Retina Display 128GB Skedar Smartphone SRF

  Apple iPhone 7 Plus 5,5 "Retina Display 128GB Skedar Smartphone SRF Për shitje me ofertë zbritje

  Kllokot 27 prill 08:14
  300 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S9 + Active SM-G892 - 64GB - Titanium Gold (GSM
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 + Active SM-G892 - 64GB - Titanium Gold (GSM

  Samsung Galaxy S9 + Active SM-G892 - 64GB - Titanium Gold (GSM Lexuara) + Ekstra Për shitje me ofer

  Kllokot 26 prill 13:53
  500 €
 • 3 foto
  Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s
  Fotoaparate

  Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s

  Për më shumë informata se si ta urreni rendin tuaj Ju lutemi na kontaktoni me Të Dhënat më poshtë.

  Kllokot 17 prill 13:29
  1.500 €
 • 2 foto
  I ri i iPhone 6 Plus Silver 32GB i hapur
  Telefona celulare

  I ri i iPhone 6 Plus Silver 32GB i hapur

  I ri i iPhone 6 Plus Silver 32GB i hapu blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për m

  Kllokot 27 janar 19:32
  360 €
 • 4 foto
  Samsung s7 Edge
  Telefona celulare

  Samsung s7 Edge

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Kllokot 26 nëntor 01:49
  200 €
 • 3 foto
  markë e re Apple Macbook Touch Bar 15 "model inç 2017
  Kompjutera

  markë e re Apple Macbook Touch Bar 15 "model inç 2017

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit g

  Kllokot 16 nëntor 08:16
  650 €
 • 3 foto
  markë e re Asus ROG G75VW, 255gb SSD, Intel Core i7, Gaming Laptop
  Kompjutera

  markë e re Asus ROG G75VW, 255gb SSD, Intel Core i7, Gaming Laptop

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit g

  Kllokot 16 nëntor 08:14
  500 €
 • 3 foto
  markë e re Apple iPhone 7 Plus 256GB jet black Zbuloi Smartphone
  Telefona celulare

  markë e re Apple iPhone 7 Plus 256GB jet black Zbuloi Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit g

  Kllokot 16 nëntor 08:13
  400 €
 • 3 foto
  markë e re Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara Smartphone
  Telefona celulare

  markë e re Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit g

  Kllokot 16 nëntor 08:12
  280 €
 • 3 foto
  markë e re Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Black Lexuara Smartphone
  Telefona celulare

  markë e re Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Black Lexuara Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit g

  Kllokot 16 nëntor 08:11
  330 €
 • 0 foto
  markë e re Canon EOS 6D Mark III 22,3MP Digital SLR Kamera Trupi - e zezë
  Fotoaparate

  markë e re Canon EOS 6D Mark III 22,3MP Digital SLR Kamera Trupi - e zezë

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit g

  Kllokot 16 nëntor 08:10
  600 €
 • 3 foto
  markë e re Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Smartphone
  Telefona celulare

  markë e re Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit g

  Kllokot 16 nëntor 08:09
  560 €
 • 3 foto
  markë e re Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zgjuar Smartphone
  Telefona celulare

  markë e re Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zgjuar Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit g

  Kllokot 16 nëntor 08:08
  360 €
 • 3 foto
  markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey (e hapur) Smartphone
  Telefona celulare

  markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey (e hapur) Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit g

  Kllokot 16 nëntor 08:06
  600 €
 • 3 foto
  markë e re Nikon D D3300 24,2MP Digital SLR Kamera - Zi (Kit w / 18-55mm dhe 55-200mm
  Fotoaparate

  markë e re Nikon D D3300 24,2MP Digital SLR Kamera - Zi (Kit w / 18-55mm dhe 55-200mm

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit g

  Kllokot 16 nëntor 08:05
  350 €
 • 1 foto
  Apple Iphone X 256Gb
  Telefona celulare

  Apple Iphone X 256Gb

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected]

  Kllokot 15 nëntor 09:59
  650 €
 • 2 foto
  Apple MacBook Pro
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro

  më dërgoni mesazhin këtu për më shumë informacion. [email protected] Skype ::: Abda

  Kllokot 13 tetor 21:49
  1.200 €
 • 2 foto
  Canon EOS--5D-Mark-III-22-3MP-Digital-SLR-
  Fotoaparate

  Canon EOS--5D-Mark-III-22-3MP-Digital-SLR-

  Canon EOS--5D-Mark-III-22-3MP-Digital-SLR-Camera-Body-Only-PLUS-ekstra Na kontaktoni në: Whatsapp

  Kllokot 2 tetor 16:43
  500 €
 • 1 foto
  Gigabyte AORUS GTX 1080 TI 11GB DirectX 12 - KURRIK KARTELA GRAFIKE!
  Kompjutera

  Gigabyte AORUS GTX 1080 TI 11GB DirectX 12 - KURRIK KARTELA GRAFIKE!

  Gigabyte AORUS GTX 1080 TI 11GB DirectX 12 - KURRIK KARTELA GRAFIKE! është super i shpejtë dhe sh

  Kllokot 3 shtator 01:17
  400 €