Elektronikë
Kurbin

Elektronikë në shitje në Kurbin

 • 0 foto
  Samsung s7
  Telefona celulare

  Samsung s7

  Samsung s7. Ne gjendje te mire. Cmimi i padiskutueshem.

  Kurbin 2 prill 01:20
  15.000 Lek
 • 0 foto
  shitet Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet Playstation 3

  shitet me 3 pulta dhe 4 lojra cmimi i diskutushem

  Kurbin 1 prill 12:53
  150 €
 • 4 foto
  Shitet Xbox one i kompletuar
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Xbox one i kompletuar

  Shitet i kompletuar me 2 pulta, me sensorin kinekt ,fishe hdmi ,1 pale kufje dhe nje loje.

  Kurbin 1 prill 09:22
  300 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy S8
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8

  Samsung Galaxy S8 64gb Ka te demtuar ekranin anash siç mund ta shikoni ne fotot pa xham mbrojtes nde

  Kurbin 1 prill 06:24
  165 €
 • 0 foto
  Honor 6A
  Telefona celulare

  Honor 6A

  Shes tel per arsyje sepse me kan dburuar nje tel te ri teli quhet honor 6A e ka nxjerr kompania e hu

  Kurbin 1 prill 03:17
  50 €
 • 1 foto
  HTC M9
  Telefona celulare

  HTC M9

  HTC M9 32gb. i perdorur. Ne gjendje te mire. Me xham mbrojtes, kllef, karikues e fishe.

  Kurbin 31 mars 23:51
  90 €
 • 1 foto
  Tablet samsung 2018
  Kompjutera

  Tablet samsung 2018

  Tablet samsung 2018 me karte sim dhe karte memoria, i sa po ardhur nga gjermania ne gjendje te re i

  Kurbin 21 mars 21:17
  250 Lek
 • 0 foto
  Samsung s8 i perdorur 2 jave
  Telefona celulare

  Samsung s8 i perdorur 2 jave

  Samsung s8 ne gjendje te re i perdorur 2 jave, i ardhur nga gjermania

  Kurbin 21 mars 20:18
  300 €
 • 0 foto
  Hauwai ne gjendje te re
  Telefona celulare

  Hauwai ne gjendje te re

  Hauwai ne gjendje te re i perdorur i jave,i ardhur nga gjermania

  Kurbin 21 mars 20:17
  200 €
 • 0 foto
  Samsung s8 ne gjendje te re
  Telefona celulare

  Samsung s8 ne gjendje te re

  Samsung s8 64 gb i perdorur nje jave i ardhur nga gjermania

  Kurbin 21 mars 20:16
  300 €
 • 0 foto
  Hauwai mate 10 lite
  Telefona celulare

  Hauwai mate 10 lite

  Hauwai mate 10 lite ne gjendje te re i perdorur 2 jave i bler ne europe

  Kurbin 18 mars 21:16
  250 €
 • 2 foto
  Shes iphone 6s
  Telefona celulare

  Shes iphone 6s

  Shes iphone 6s 16GB ne gjendje shume te mire nuk ka asnje gerrvishtje dhe demtime telefoni eshte ne

  Kurbin 1 mars 15:26
  220 Lek
 • 1 foto
  General Mobile 5
  Telefona celulare

  General Mobile 5

  Shitet General Mobile 5 për arsye mos përdorimi. 4 muaj i përdorur. Në gjendje shumë të mirë 8/10. K

  Kurbin 15 shkurt 19:27
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet kompjuter dell
  Kompjutera

  Shitet kompjuter dell

  Shitet kompjuter dell shum pak i perdorur asnje difek 170

  Kurbin 14 shkurt 19:18
  170 Lek
 • 2 foto
  Shitet 800€
  Telefona celulare

  Shitet 800€

  Vertu origjinal

  Kurbin 13 shkurt 16:26
  800 €
 • 4 foto
  samsung galaxy s5 sport
  Telefona celulare

  samsung galaxy s5 sport

  ram 2gb rom16 gb ekran 5.1inch super amoled quad core 2.5 ghz krait 400 4g lte kamera kryesore 16 mp

  Kurbin 27 janar 13:26
  150 Lek
 • 0 foto
  Shitet kompjuter shum pak i perdorur
  Kompjutera

  Shitet kompjuter shum pak i perdorur

  Shitet kompjuter shum pak i perdorur Pa asnje difekt Shitet 350 i (diskutueshem)

  Kurbin 26 janar 01:16
  350 Lek
 • 1 foto
  Amplifier
  Audio / CD / Stereo

  Amplifier

  Amplifier HK vx 1200 W x 2

  Kurbin 21 janar 12:18
  400 €
 • 1 foto
  ACER Predator Helios 300
  Kompjutera

  ACER Predator Helios 300

  ACER Predator Helios 300 whataspp-: +1(647)800-8876 viber-: +1(647)800-8876

  Kurbin 21 janar 11:29
  43.671 Lek
 • 0 foto
  PS3 25 lojra 2 pulte
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 25 lojra 2 pulte

  ps3 me 25 lojra dhe 2 pulte 500gb

  Kurbin 11 janar 22:16
  250 €
 • 0 foto
  PS3 25 lojra 2 pulte
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 25 lojra 2 pulte

  Ps3 me 25 lojra dhe 2 pulte 500GB 250 euro ose 300 mije lek

  Kurbin 11 janar 22:16
  250 €
 • 0 foto
  MacBookPro 2012
  Kompjutera

  MacBookPro 2012

  MacBookPro 15"-Inch Mid 2012 Procesor Core i7 2.3 Ghz Ram 8Gb DDR SSD 480 GB Bateria 205 Cikle Kar

  Kurbin 8 janar 22:16
  600 €