Elektronikë
Leposaviq

Elektronikë në shitje në Leposaviq

 • 1 foto
  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera

  For products you cant find here in our price list,feel free to ask us as we might have them in our s

  Leposaviq Dje, 03:47
  1.200 €
 • 1 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - Space Gray (Verizon)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Space Gray (Verizon)

  Apple iPhone XS Max - 512 GB - i zi (Verizon) GARANCI 1 VITI --- 90 DITA POLITIKA E Kthimit.

  Leposaviq 7 nëntor 21:31
  456 €
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis një serioze dhe të shpejtë ndërkombëtare.
  Shtepiza loje

  Oferta e huasë midis një serioze dhe të shpejtë ndërkombëtare.

  Unë jam një individ i ekspertëve financiar në gjendje të bëj një kredi prej 500.800.000 € për një no

  Leposaviq 3 nëntor 11:20
  100 €
 • 1 foto
  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA
  Pjese per kompjuter

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA,Protea Glen ,mpumalang

  Leposaviq 17 tetor 18:49
  200 €
 • 1 foto
  Lenovo Yoga 920 Vibes qelqi - garanci 2 vjeçare - 4K - katër-core i7 - 512gbv
  Kompjutera

  Lenovo Yoga 920 Vibes qelqi - garanci 2 vjeçare - 4K - katër-core i7 - 512gbv

  Lenovo Yoga 920 Vibes qelqi - garanci 2 vjeçare - 4K - katër-core i7 - 512gb Për shitje me 50% zb

  Leposaviq 10 tetor 19:59
  800 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro (2018)
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro (2018)

  Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni përmes whatsapp. E gjithë pyetja

  Leposaviq 2 tetor 15:02
  850 €
 • 3 foto
  APPLE iPHONE 11 PRO MAX 256GB Midnight Green, Gold
  Telefona celulare

  APPLE iPHONE 11 PRO MAX 256GB Midnight Green, Gold

  APPLE iPHONE 11 PRO MAX 256GB Midnight Green, Gold, Space Gray Guaranteed Next

  Leposaviq 24 shtator 09:32
  550 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Kompjutera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Leposaviq 23 shtator 13:48
  78.900.000 €
 • 1 foto
  Apple Iphone Xs Max
  Telefona celulare

  Apple Iphone Xs Max

  Unused,Unopened And Its Original With Warranty We also accept installmentally Payment Interested bu

  Leposaviq 21 shtator 03:13
  550 €
 • 1 foto
  Microsoft Surface Pro 3, i7, 8 GB RMA
  Kompjutera

  Microsoft Surface Pro 3, i7, 8 GB RMA

  Microsoft Surface Pro 3, i7, 8 GB RMA ** DELRGIMI në mbarë botën ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni T

  Leposaviq 12 shtator 15:57
  550 €
 • 1 foto
  Apple iPhone Xs 256GB, 4G Lte, Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone Xs 256GB, 4G Lte, Unlocked

  Check in store for more exciting offers. SAMSUNG GALAXY, TV, APPLE IPHONE, HUWAII, DIGITAL CAMERAS,

  Leposaviq 10 shtator 15:36
  700 €
 • 5 foto
  MSI GF63 15.6 "" (1T HD, Intel Core i5-8300H Quad Core, 2.30GHz, 8GB
  Kompjutera

  MSI GF63 15.6 "" (1T HD, Intel Core i5-8300H Quad Core, 2.30GHz, 8GB

  MSI GF63 15.6 "" (1T HD, Intel Core i5-8300H Quad Core, 2.30GHz, 8 GB iphone XS MAX vjen me 1 vit g

  Leposaviq 5 shtator 02:20
  600 €
 • 2 foto
  MSI GS75 I7 16G 512GB SSD RTX2060
  Kompjutera

  MSI GS75 I7 16G 512GB SSD RTX2060

  na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUKTI JON: janë lajmet e markave Biseda WhatsApp ::::

  Leposaviq 17 gusht 16:39
  1.200 €
 • 0 foto
  OFERTA:WHATSAPP: 0022997351844
  Pjese per kompjuter

  OFERTA:WHATSAPP: 0022997351844

  OFERTA LEXONI N 48 48HOUR / WHATSAPP / 0022997351844 HELLO TE GJITHA Unë jam NJ IND INDIVIDUAL KUSH

  Leposaviq 15 gusht 15:38
  9.754.652 €
 • 4 foto
  Brand new original redmi note 7pto
  Telefona celulare

  Brand new original redmi note 7pto

  Redmi note 7 100% brand new original , factory unlocked with one year company warranty . Also comes

  Leposaviq 10 gusht 13:40
  300 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia e vërtetë/
  Pjese per kompjuter

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia e vërtetë/

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia e vërtetë/ Ju dëshironi të konkre

  Leposaviq 2 gusht 21:14
  30.000 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 7 Plus - 128 GB - Jet Black
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 Plus - 128 GB - Jet Black

  na kontaktoni për më shumë informacion    PRODUKTI JON: janë lajmet e markave Biseda WhatsApp ::::

  Leposaviq 31 korrik 20:40
  210 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S10 SM-G973F - 128 GB - Prism Black (i hapur)
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10 SM-G973F - 128 GB - Prism Black (i hapur)

  Marka: Samsung Procesori: Octa Core Modeli: Samsung Galaxy S10 Sistemi Operativ: Android Stili:

  Leposaviq 31 korrik 17:56
  450 €
 • 0 foto
  dell precision
  Kompjutera

  dell precision

  Dell Precision 5520 15.6\" (512GB, Intel Core i7 7th Gen., 2.80GHz, 32GB)... Viber:-+2347085371554

  Leposaviq 30 korrik 16:39
  538 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro 13 13.3 \"2.3GHz 256GB Space Grey
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 13 13.3 \"2.3GHz 256GB Space Grey

  na kontaktoni për më shumë informacion    Produkti ynë: janë lajme të markës WhatsApp chat ::::: +1

  Leposaviq 29 korrik 16:47
  450 €
 • 1 foto
  LG OLED65C8P 65 "2018 OLED 4K UHD HDR TV të zgjuar ThinQ Me Bundle
  TV / LCD / Plasma

  LG OLED65C8P 65 "2018 OLED 4K UHD HDR TV të zgjuar ThinQ Me Bundle

  Markë: LG Karakteristikat e zgjuar të TV: Aplikacionet e shkarkuara, Shfletimi i internetit Karakt

  Leposaviq 29 korrik 13:57
  300 €
 • 1 foto
  Brza ponuda zajma u 48 sati
  Shtesa per kompjuter

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Leposaviq 28 korrik 15:44
  10.000 €
 • 4 foto
  ASUS ZS600KL ROG Telefoni i lojrave 6 "AMOLED 8GB RAM 128GB Dual SIM BLI
  Telefona celulare

  ASUS ZS600KL ROG Telefoni i lojrave 6 "AMOLED 8GB RAM 128GB Dual SIM BLI

  ASUS ZS600KL ROG Telefoni i lojrave 6 "AMOLED 8GB RAM 128GB Dual SIM BLI

  Leposaviq 23 korrik 14:03
  230 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max - 64GB - Space Grey (AT & T) i ri në kuti! Lexo përshkrimin
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 64GB - Space Grey (AT & T) i ri në kuti! Lexo përshkrimin

  Apple iPhone XS Max - 64GB - Space Grey (AT & T) i ri në kuti! Lexo përshkrimin na kontaktoni për

  Leposaviq 23 korrik 13:38
  430 €
 • 3 foto
  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-kufizuar-Edition-Console-Collector's-Edition
  Shtepiza loje

  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-kufizuar-Edition-Console-Collector's-Edition

  PlayStation-PS4-Pro-1TB-Spider-Man-kufizuar-Edition-Console-Collector's-Edition Contáctenos para

  Leposaviq 23 korrik 12:40
  170 €
 • 3 foto
  Nikon D810 36,3 MP kamera digjitale SLR, me 3Lens / Flash, STUDIO ENERGJETIKE, W / MATTBOX - NEW
  Fotoaparate

  Nikon D810 36,3 MP kamera digjitale SLR, me 3Lens / Flash, STUDIO ENERGJETIKE, W / MATTBOX - NEW

  Nikon D810 36,3 MP kamera digjitale SLR, me 3Lens / Flash, STUDIO ENERGJETIKE, W / MATTBOX - NEW

  Leposaviq 17 korrik 19:49
  420 €
 • 0 foto
  BRAND NEW SAMSUNG S10PLUS
  Telefona celulare

  BRAND NEW SAMSUNG S10PLUS

  BRAND NEW ORIGINAL SAMSUNG S10

  Leposaviq 24 qershor 22:00
  550 €
 • 0 foto
   Brand new HTC U11 128GB Unlocked
  Telefona celulare

  Brand new HTC U11 128GB Unlocked

  Brand new HTC U11 128GB Unlocked

  Leposaviq 14 qershor 02:53
  300 €
 • 1 foto
  Brza ponuda zajma u 48 sati
  Pjese per kompjuter

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Leposaviq 13 qershor 13:39
  952.000 €
 • 1 foto
  pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50 %50
  Lojra per PC / Videolojra

  pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50 %50

  pikado rrakataqki ne shitje dhe ipen 50%50

  Leposaviq 2 qershor 21:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira e Gri (Software Unlocked) A1921 (CDMA + GSM
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira e Gri (Software Unlocked) A1921 (CDMA + GSM

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira e Gri (Software Unlocked) A1921 (CDMA + GSM) PRODUCT TONA

  Leposaviq 25 maj 03:09
  320 €
 • 1 foto
  Brand New Play Station 4PRO 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  Brand New Play Station 4PRO 1TB

  Brand New Play Station 4PRO 1TB IN BOX WITH COMPLETE ACCESSORIES IN BOX ALL GAMES AVAILABLE whatsapp

  Leposaviq 25 maj 02:57
  200 €
 • 0 foto
  MSI GS63VR 7RF Vjedhje Pro 15.6 \"Intel i7 1TB + 25
  Kompjutera

  MSI GS63VR 7RF Vjedhje Pro 15.6 \"Intel i7 1TB + 25

  MSI GS63VR 7RF Vjedhje Pro 15.6 \"Intel i7 1TB + 256GB SSD 16GB RAM Gaming

  Leposaviq 18 maj 00:21
  410 €
 • 0 foto
  Apple iPhone 6s Plus - 64GB - Rose Gold (Unlocked)
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6s Plus - 64GB - Rose Gold (Unlocked)

  Apple iPhone 6s Plus - 64GB - Rose Gold (Unlocked) A1634 (CDMA + GSM)

  Leposaviq 15 maj 09:05
  145 €
 • 2 foto
  OB Samsung Galaxy S8 + SM-G955U - 64GB - Mesnatë e zezë (e hapur) Smartphone
  Telefona celulare

  OB Samsung Galaxy S8 + SM-G955U - 64GB - Mesnatë e zezë (e hapur) Smartphone

  OB Samsung Galaxy S8 + SM-G955U - 64GB - Mesnatë e zezë (e hapur) Smartphone na kontaktoni për

  Leposaviq 7 maj 01:50
  210 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S10 plus WHATSAPP:: +1(559)715-1297
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10 plus WHATSAPP:: +1(559)715-1297

  Det är helt nytt original och fungerar perfekt i hela landet med ett års garanti och 90 dagars retu

  Leposaviq 6 maj 14:51
  499 €
 • 3 foto
  I ri i hapur Apple iPhone Xs Max
  Telefona celulare

  I ri i hapur Apple iPhone Xs Max

  Të gjitha artikujt tanë janë produkte origjinale të reja të cilat vijnë me 1 vjet Garanci Ndërkombët

  Leposaviq 19 prill 19:05
  712 €
 • 3 foto
  ngjyrë e re argjendi iPhone x me 256gb për shitje
  Telefona celulare

  ngjyrë e re argjendi iPhone x me 256gb për shitje

  ngjyrë e re argjendi iPhone x me 256gb për shitje

  Leposaviq 17 prill 12:22
  415 €
 • 2 foto
   XS Max - 512GB
  Telefona celulare

  XS Max - 512GB

  INFORMACIONET KONTAKTORE MË POSHTË WhatsApp :: +447459822571 SKYPE :: millswane63 Email :: mi

  Leposaviq 9 prill 02:59
  570 €
 • 0 foto
  PlayStation-4-Pro-1TB-kufizuar-Edition-Mrekulli-Sp
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation-4-Pro-1TB-kufizuar-Edition-Mrekulli-Sp

  425/5000 E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjina

  Leposaviq 31 mars 23:25
  400 €
 • 5 foto
  Sony PS4 Pro 1TB WhatsApp: +919774259415
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4 Pro 1TB WhatsApp: +919774259415

  Sony PS4 Pro 1TB With Gear VR and Headphones Contact Via WhatsApp: +919774259415

  Leposaviq 20 mars 09:18
  265 €
 • 6 foto
  Apple iPhone X 256GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone X 256GB

  100% * ZYRTARE * DEALERI I AUTORIZUAR 100% I markuar i ri ne Garanci origjinale te garantuar me 100%

  Leposaviq 6 shkurt 19:58
  263 €
 • 2 foto
  Yamaha Tyros5-76 - Arranger Workstation $2000 USD
  Audio / CD / Stereo

  Yamaha Tyros5-76 - Arranger Workstation $2000 USD

  We are a large musical instrument trading company, who enjoyed good reputation for many years.all br

  Leposaviq 10 janar 19:21
  2.000 €
 • 1 foto
  Canon EOS 5D Mark III 22,3MP Digital SLR Kamera Trupi - E zezë
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark III 22,3MP Digital SLR Kamera Trupi - E zezë

  Canon EOS 5D Mark III 22,3MP Digital SLR Kamera Trupi - E zezë

  Leposaviq 9 janar 14:12
  600 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Smartphone
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Smartphone

  Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Smartphone

  Leposaviq 9 janar 14:08
  420 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Kompjutera

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Leposaviq 14 nëntor 09:04
  111 €
 • 6 foto
  Apple iphone x,xs max,Samsung s9plus
  Telefona celulare

  Apple iphone x,xs max,Samsung s9plus

  Whatasp me only Cash is acceptable: Buy 3 get 1 free buy 5 get 2 free Brand new mobile phones/Camera

  Leposaviq 28 tetor 22:13
  800 €
 • 2 foto
  Apple Iphone X
  Telefona celulare

  Apple Iphone X

  I also want you to know our company products are brand new Unlocked factory sealed in the original b

  Leposaviq 13 shtator 10:50
  680 €
 • 4 foto
  Discounted Apple iPhone X, Samsung Galaxy Note 8
  Telefona celulare

  Discounted Apple iPhone X, Samsung Galaxy Note 8

  Discounted Apple iPhone X, Samsung Galaxy Note 8/7, Smart TV, Canon Eos 5D Mark iii, Apple Macbook P

  Leposaviq 23 prill 09:59
  450 €
 • 1 foto
  Leica M M9 18.0MP Digital Camera /Nikon D610/ Canon 80D / Nikon D3X
  Fotoaparate

  Leica M M9 18.0MP Digital Camera /Nikon D610/ Canon 80D / Nikon D3X

  Kamera dixhitale Leica M M9 18.0MP / Nikon D610 / Canon 80D / Nikon D3X Për shitje New Orignal Bo

  Leposaviq 5 prill 15:07
  1.000 €