Elektronikë
Lushnjë

Elektronikë në shitje në Lushnjë

 • 4 foto
  iPhone X 65gb
  Telefona celulare

  iPhone X 65gb

  iPhone X Gjendja 10/10 Me aksesor origjinal Pak i perdorur Shitet per arsye mosperdorimi OKAZION

  Lushnjë Dje, 16:03
  650 €
 • 2 foto
  motorola
  Telefona celulare

  motorola

  motorola me anten

  Lushnjë Dje, 12:49
  30 €
 • 5 foto
  Dy bokse kompiuteri me amplifikim
  Audio / CD / Stereo

  Dy bokse kompiuteri me amplifikim

  Dy bokse kompiuteri me amplifikim me 4 peshtjellime ose sic quhen ndryshe me dopio bobin secili ne

  Lushnjë Dje, 06:33
  2.500 Lek
 • 4 foto
  dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer 1500leke
  Pjese per kompjuter

  dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer 1500leke

  shiten dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer te dyja bashke 1.500 leke te reja duan vec ekranin

  Lushnjë Dje, 06:32
  1.500 Lek
 • 3 foto
  HardDisk 1500 lek
  Pjese per kompjuter

  HardDisk 1500 lek

  HardDisk. cmim i pa negociushem per me lire se 1500 lek te reja...

  Lushnjë Dje, 06:31
  1.500 Lek
 • 6 foto
  Bateri origjinale per Samsung Galaxy J7 (2015)
  Shtesa per telefon celulare

  Bateri origjinale per Samsung Galaxy J7 (2015)

  Bateri origjinale e re per Samsung Galaxy J7 (2015) EB-BJ700CBN/CB 3000mAh. cmim i pa negociushem pe

  Lushnjë Dje, 06:31
  800 Lek
 • 6 foto
  Mixer BEHRINGER DJX900 USB - 22.000 leke
  Audio / CD / Stereo

  Mixer BEHRINGER DJX900 USB - 22.000 leke

  Shitet mixer BEHRINGER DJX900 USB. Mikser profesional me 5 kanale (4+1mikrofon) Croosfader optik. Mu

  Lushnjë 21 shtator 11:04
  22.000 Lek
 • 0 foto
  samsung galaxy s6 edge
  Telefona celulare

  samsung galaxy s6 edge

  telefoni esht pa gervishtje pa probleme i gatshem per cdo lloj prove (ORIGINAL)

  Lushnjë 20 shtator 14:27
  470 Lek
 • 6 foto
  Okazion shitet iphone 7 plus
  Telefona celulare

  Okazion shitet iphone 7 plus

  Gjendja 10/10. 32gb

  Lushnjë 19 shtator 01:13
  350 Lek
 • 2 foto
  IPhone 7 Plus 128 GB
  Telefona celulare

  IPhone 7 Plus 128 GB

  iPhone 7 plus 128Gb (jet black) i Blere ne USA me fature Gjendja: shume e mire.

  Lushnjë 17 shtator 18:28
  333 €
 • 1 foto
  Okazion Iphone 6 16 GB
  Telefona celulare

  Okazion Iphone 6 16 GB

  Iphone 6 16gb memorie I ardhur nga amerika version per europen 100€ i padiskutueshem

  Lushnjë 17 shtator 18:24
  100 €
 • 2 foto
  Okazion shitet iphone 7plus
  Telefona celulare

  Okazion shitet iphone 7plus

  Iphone 7 plus 10/10. 32 gb

  Lushnjë 17 shtator 12:47
  350 Lek
 • 6 foto
  ps4 plus 7 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  ps4 plus 7 lojra

  shes ps4 300€ i diskutueshem . plus 7 lojra: need for speed. god of war 4. naruto storm 4. fifa 17.

  Lushnjë 16 shtator 23:43
  300 Lek
 • 12 foto
  Shiten PS 3-4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten PS 3-4

  Shiten 8 tv 5 jan Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3 D bashk me 8 ps 3 te gjithë me

  Lushnjë 16 shtator 21:26
  450.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion iphone 7 plus
  Telefona celulare

  Okazion iphone 7 plus

  Gjendja 10/10. 32gb.

  Lushnjë 15 shtator 21:26
  350 Lek
 • 1 foto
  cd audio player Mercedez-Benz Origjinal
  Audio / CD / Stereo

  cd audio player Mercedez-Benz Origjinal

  shes Cd Player i shtatshem per classe A w168 dhe per shume lloje e modele te tjera. cmimi 80 € i dis

  Lushnjë 15 shtator 13:08
  80 €
 • 11 foto
  Shitet salla PS 3+PS 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet salla PS 3+PS 4

  Shiten 8 tv 5 jan Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3 D.+8 ps 3 te gjithë me cip 1 P

  Lushnjë 14 shtator 15:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  monitor AOC 24 inch full hd
  Pjese per kompjuter

  monitor AOC 24 inch full hd

  shitet monitor i markes AOC full hd.per arsye mosperdorimi. Te dhenat jane ne link https://www.grays

  Lushnjë 14 shtator 10:43
  80 €
 • 3 foto
  Hp compaq Pro 6300
  Kompjutera

  Hp compaq Pro 6300

  shitet pc 120 euro,i5 3470, 8 gb ram , 500 hdd 7200 rpm.Ka porta usb 3.0. ka dhe nje karte grafike 1

  Lushnjë 14 shtator 10:42
  120 €
 • 0 foto
  ps3 per pjes
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 per pjes

  shite ps3 per pjes qendron 2sekonda ndezur me pas fiket por pjeset te tjera si lazeri blloku i ushqi

  Lushnjë 13 shtator 20:03
  10 Lek
 • 8 foto
  Shiten 8 sete Ps3+PS 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 8 sete Ps3+PS 4

  Shiten 8 sete Ps3 me cip 1 PS 4 me dy leva.dhe dhe 8 tv 5 jan Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh

  Lushnjë 13 shtator 18:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  i7 6500u nvidia 940mx 8 gb ram ddr4
  Kompjutera

  i7 6500u nvidia 940mx 8 gb ram ddr4

  shesh laptop asus vivobook i7 6500u me 8 gb ram ddr4. madhesia e ekranit 15.6 inch.full hd. 1 terra

  Lushnjë 13 shtator 00:42
  450 €
 • 11 foto
  Shiten 8 sete
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 8 sete

  Shiten 8 tv 5 jan Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3 D. Bashk me 8 ps 3 te gjithë m

  Lushnjë 12 shtator 22:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet galaxy s7
  Telefona celulare

  shitet galaxy s7

  shitet galaxy s7 pothuajse i ri pa shenja perdorimi android 8.0 32 giga memorje 4 giga ram.

  Lushnjë 12 shtator 17:11
  180 Lek
 • 12 foto
  Shiten 8 sete Ps3+ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 8 sete Ps3+ps4

  Shiten 8 tv 5 jan Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3D.bashk me 8 ps 3 te gjith me c

  Lushnjë 10 shtator 15:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Iqos
  Pjese per kompjuter

  Iqos

  Shes cigare elektronike IQOS 2.4 dhe 2.4 plus. Jane te pahapura dhe ne paketim perfshihet pajisja el

  Lushnjë 10 shtator 06:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Iphone sony samasung alkatel
  Telefona celulare

  Iphone sony samasung alkatel

  Iphone .sony. Samsung.alkatel

  Lushnjë 8 shtator 17:50
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion iphone 7 plus
  Telefona celulare

  Okazion iphone 7 plus

  Shitet iphone 7 plus. 32 gb. Gjendje perfekte

  Lushnjë 8 shtator 10:50
  350 Lek
 • 4 foto
  DVR HIKVISION 4 PORTA
  Pjese per kompjuter

  DVR HIKVISION 4 PORTA

  Shes DVR HIKVISION ME 4 kanale + harddiskun 160 GB te perfshire. DVR eshte shume pak i perdorur dhe

  Lushnjë 8 shtator 00:53
  70 €
 • 3 foto
  cpu intel e6750 core 2 duo ram gart grafike
  Pjese per kompjuter

  cpu intel e6750 core 2 duo ram gart grafike

  cpu intel e6750 core 2 duo ram ddr2 800mhz 4 kartela secila 1gb gart grafike asus 500mb pjeset jan

  Lushnjë 5 shtator 20:44
  10 Lek
 • 1 foto
  shitet galaxy s7
  Telefona celulare

  shitet galaxy s7

  shitet galaxy s7 i zi pa shenja pothuajse i ri

  Lushnjë 5 shtator 16:35
  190 Lek
 • 3 foto
  Apple iPhone Xs Max
  Telefona celulare

  Apple iPhone Xs Max

  Per informacione mbi telefonin kontaktoni ne nr e telefonit.

  Lushnjë 5 shtator 00:58
  950 €
 • 12 foto
  Shiten 8 sete Ps3+4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 8 sete Ps3+4

  Shiten 8 tv 5 Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3 D.+ 8 ps 3 te gjithë me cip mbi 20

  Lushnjë 3 shtator 17:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  I phone 7 32gb 250 mij lek
  Telefona celulare

  I phone 7 32gb 250 mij lek

  Iphone 7 32gb butoni home nuk i punon mire dhe nuk ka tauch id. Hapet nga ekrani. 0699773993

  Lushnjë 2 shtator 19:34
  250 Lek
 • 11 foto
  Shitet salla ps3-4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet salla ps3-4

  Shiten 8 Ps3 me cip + 1 ps4 +8 tv 5 Samsung 43 pol dhe 3 tv Lg 42 pol.bashk me kolltuqet +kasa +pc..

  Lushnjë 1 shtator 18:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Plaustaion 3 super slim 500gb
  Lojra per PC / Videolojra

  Plaustaion 3 super slim 500gb

  Playstation 3 super slim 500gb me mbi 30 lojra esht dhe gta5 po nuk duket ne foto me dy leva ne gje

  Lushnjë 30 gusht 00:12
  15.000 Lek
 • 8 foto
  Sall Ps3 ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Sall Ps3 ps4

  Shiten 8 Ps3 me cip+1 ps4 dhe 8 tv ..5 Samsung 43 pol.dhe 3 TvLg 42 polesh...kolltuqet ,kasa,dhe pc.

  Lushnjë 29 gusht 17:32
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4

  Shiten 8 Ps3+ 1 ps4 dhe 8 tv 5 jan Samsung 43 pol dhe 3 tv Lg 42 +1 Pc +kolltuqet ,pupat.+kasa.... C

  Lushnjë 29 gusht 07:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Telefona per pjes
  Telefona celulare

  Telefona per pjes

  Sony z3 nuk ponon ekrani(i thyer) iphone 5 ekran i thyer.samsung s3 ekran i djegur. Te tre 60 mije l

  Lushnjë 27 gusht 14:44
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Iphone xsmax 512 gb .
  Telefona celulare

  Iphone xsmax 512 gb .

  Iphone xs max 512gb . Gjendja si i ri . 9/10 6muj i perdorur .

  Lushnjë 26 gusht 14:42
  900 €
 • 6 foto
  OkaZion iphone 7 plus
  Telefona celulare

  OkaZion iphone 7 plus

  Gjendja 10/10. I perdorur vetem nga une. 32gb

  Lushnjë 25 gusht 20:10
  370 Lek
 • 9 foto
  Ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4

  Shiten 8 Ps3 me cip+1ps4 dhe 8 tv .5 jan tv Samsung 43 polesh.dhe 3tv Lg 42 pol.dy tel jan dhe 3D +p

  Lushnjë 25 gusht 10:41
  500.000 Lek
 • 0 foto
  Nokia 103 Black
  Telefona celulare

  Nokia 103 Black

  Shitet Tel i thjesht Nokia

  Lushnjë 25 gusht 10:36
  30 Lek
 • 0 foto
  USB-WIFI
  Pjese per kompjuter

  USB-WIFI

  BELKIN.Per te kapur wifi e komshinjve e thjesht per ta istaluar.10-milek.

  Lushnjë 22 gusht 18:10
  1.000 Lek
 • 5 foto
  shiten laptopa Sony dhe Hp dy cop 250 €
  Kompjutera

  shiten laptopa Sony dhe Hp dy cop 250 €

  shiten laptopa Sony dhe Hp dy cop 250 € ose vec e vec Sony 170 dhe Hp 150 € cmimi i diskutushem flm

  Lushnjë 22 gusht 14:28
  1 €
 • 1 foto
  Iphon xr 128g
  Telefona celulare

  Iphon xr 128g

  Iphone xr i bllokuar 128 giga Na Kontaktoni Ne Whatsapp 00306987681565

  Lushnjë 18 gusht 20:20
  150 €
 • 6 foto
  Okzaion iphone 7 plus
  Telefona celulare

  Okzaion iphone 7 plus

  Shitet iphone7 plus. Gjendja 10/10. 32gb. Cmim i diskutueshem

  Lushnjë 18 gusht 19:23
  400 Lek
 • 5 foto
  SHITEN 2 PS3 ME MULTIMAN
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITEN 2 PS3 ME MULTIMAN

  shiten 2 ps3 me multiman me nje dorez xdo ps3 ka mbi 10 lojra ps3 kan update me te fundit

  Lushnjë 17 gusht 09:30
  100 Lek
 • 2 foto
  Iphone 6s 16 gb ne gjendje perffekte
  Telefona celulare

  Iphone 6s 16 gb ne gjendje perffekte

  10/10 Cdo gje funksionale Asnje here i hapur- jo refurbished pasi kam edhe kutine origjinale si dhe

  Lushnjë 12 gusht 18:15
  16.000 Lek
 • 0 foto
  Ndroj iPhone
  Telefona celulare

  Ndroj iPhone

  Iphone 6 gri 32gb i ri 1 muaj i perdorur super Tel e ndroj me Samsung s6

  Lushnjë 11 gusht 22:01
  Me Marrveshje