Elektronikë
Novoberdë

Elektronikë në shitje në Novoberdë

 • 0 foto
  APPLE IPHONE NEW XS MAX
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE NEW XS MAX

  APPLE IPHONE NEW XS MAX SPACE GRI 64GB FABRIKEN E ZBUKUR AT & T VERIZON T-MOBILE Kontaktoni në

  Novoberdë 14 prill 02:26
  600 €
 • 4 foto
  Microsoft Surface Book 2 13.5 core i7 512gb 16gb r
  Kompjutera

  Microsoft Surface Book 2 13.5 core i7 512gb 16gb r

  Microsoft Surface Book 2 13.5 core i7 512gb 16gb ram WhatsApp +1 205 418 0386 brand new original

  Novoberdë 4 prill 06:55
  450 €
 • 1 foto
  Shitet samsung galaxy s6 edge plus
  Telefona celulare

  Shitet samsung galaxy s6 edge plus

  Tel esht ne gjendje t mir Esht 32 gb Ka nje viz te vogel n ekran por q nuk perben problem.. Teli nd

  Novoberdë 3 prill 21:21
  100 €
 • 6 foto
  Sony Playstation 4 Gold
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 4 Gold

  Sony Playstation 4 Gold është origjinal i ri ajo vjen me udhëzues të plotë të përdoruesit dhe mjete

  Novoberdë 3 prill 18:16
  300 €
 • 2 foto
  Iphone 7 plus
  Telefona celulare

  Iphone 7 plus

  Genuine dhe në gjendje të përsosur dhe vjen me pajisje të plotë të plotë të mbyllura në një kuti me

  Novoberdë 3 prill 17:31
  317 €
 • 2 foto
  MacBook Air
  Kompjutera

  MacBook Air

  Genuine dhe në gjendje të përsosur dhe vjen me pajisje të plotë të plotë të mbyllura në një kuti me

  Novoberdë 3 prill 17:31
  471 €
 • 3 foto
  iPhone 4
  Telefona celulare

  iPhone 4

  iphoni nuk instalon sepse e lyp nj email pres blers serioz

  Novoberdë 3 prill 15:56
  45 €
 • 3 foto
  shitet mbushes per telefon+ priz gratis
  Shtesa per telefon celulare

  shitet mbushes per telefon+ priz gratis

  mbushsi esht i firmes REMAX. punon shum mir

  Novoberdë 3 prill 15:56
  10 €
 • 1 foto
  iPhoneX Xr Xs max 8plus 7plus 6s
  Telefona celulare

  iPhoneX Xr Xs max 8plus 7plus 6s

  Kushti: Origjinali origjinale dhe 100% kuti origjinale e mbyllur dhe vjen me pajisje plotësuese të m

  Novoberdë 3 prill 15:46
  500 €
 • 2 foto
  New IPHONE 5s
  Telefona celulare

  New IPHONE 5s

  Iphone 5s ne gjendje perfekte -Telefoni eshte futur ne shqiperi 3 muaj me pare nga USA -Telefoni sup

  Novoberdë 3 prill 15:02
  170 €
 • 3 foto
  Sony
  Telefona celulare

  Sony

  Shes sonyn z 3compact Veq taskrima nuk ibon

  Novoberdë 3 prill 08:23
  55 €
 • 0 foto
  Numer telefoni
  Shtesa per telefon celulare

  Numer telefoni

  Shitet nr vala 045755552 qmimi i volitdhum

  Novoberdë 3 prill 06:31
  126 €
 • 1 foto
  Samsung s3 16 gb
  Telefona celulare

  Samsung s3 16 gb

  Shes samsung s3 16 gb ne gjendje te rregullt Sapo ardhur nga zvicrra Ndrrim nuk bojm Samsung oshte s

  Novoberdë 3 prill 02:11
  60 €
 • 0 foto
  Sony PlayStation 4 Pro 1TB Konsol Glacier Bardh De
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 4 Pro 1TB Konsol Glacier Bardh De

  425/5000 E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjina

  Novoberdë 1 mars 12:18
  500 €
 • 0 foto
  Samsung-Galaxy-Note8-SM-N950U-64GB-Midnight-Black-
  Telefona celulare

  Samsung-Galaxy-Note8-SM-N950U-64GB-Midnight-Black-

  425/5000 E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pahapur dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjina

  Novoberdë 1 mars 11:17
  500 €
 • 0 foto
  Ipad per pjes
  Telefona celulare

  Ipad per pjes

  Nga ch jon tardhun qmimi komplet

  Novoberdë 1 mars 11:16
  60 €
 • 0 foto
  Ora e mençur me SIM Kartelë
  Telefona celulare

  Ora e mençur me SIM Kartelë

  KURRE MA LIRE Nga 25.00€ në vetëm 14.99€ TRANSPORTI FALAS Porosit +37745635290 Ora e mençur me SIM

  Novoberdë 14 shkurt 16:21
  15 €
 • 3 foto
  Kasetofon me video
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon me video

  Shitet kasetofon me cd usb mp3 dvd me ekran te mesem. Eshte ne gjendje perfekte. Vendodhja ne shkode

  Novoberdë 8 shkurt 15:29
  50 €
 • 7 foto
  Tablet i ri ne pako I-Touch posta falas
  Telefona celulare

  Tablet i ri ne pako I-Touch posta falas

  Porosit online Tablet te ri I-touch 50 euro posta falas kontakto ne nr +377 45 635 290

  Novoberdë 5 shkurt 11:27
  50 €
 • 2 foto
  Xbox One S 500Gb Edition Minecraft me lojëra
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox One S 500Gb Edition Minecraft me lojëra

  Xbox One S 500GB Minecraft Edition me lojëra dhe pajisje Dhurata e Krishtlindjeve nuk ka më kohë pë

  Novoberdë 20 mars 16:41
  200 €
 • 5 foto
   Apple iPhone 7 - €350 , Apple iPhone 7 Plus - €375,Samsung Galaxy S8 €420
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 - €350 , Apple iPhone 7 Plus - €375,Samsung Galaxy S8 €420

  Ne jemi një furnizues i telefonisë celulare që gjendet në Afrikën e Jugut dhe Mbretërinë e Bashkuar

  Novoberdë 16 gusht 08:19
  350 €