Elektronikë
Pejë

Elektronikë në shitje në Pejë

 • 0 foto
  Nokia BUSINESS
  Telefona celulare

  Nokia BUSINESS

  Nokia BUSSINES ,telefoni i vetem i cili nuk pergjiget I Ardhur nga Zvicra , origjinal Shum pak i pe

  Pejë Sot, 14:57
  150 €
 • 0 foto
  i7 3770K GTX 1060 6GB 8GbRAM +SSD
  Kompjutera

  i7 3770K GTX 1060 6GB 8GbRAM +SSD

  Shitet Shtepiza me kto Performanca G a m i n g + Livestream i7 3770K GTX 1060 6gb 8Gb Ram 120

  Pejë Sot, 14:53
  500 €
 • 2 foto
  Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360

  Xbox 360 I perdor me cd original gta IV need for speed dhe shum lloj te tjera

  Pejë Sot, 14:29
  100 €
 • 6 foto
  Gaming pc QUAD CORE-FORTNITE
  Kompjutera

  Gaming pc QUAD CORE-FORTNITE

  Shitet pc per lojra Cpu Intel® Core™2 Quad Processor Q9550 12M Cache, 2.83 GHz, 1333 MHz FSB Ram 6

  Pejë Sot, 13:21
  140 €
 • 3 foto
  Gaming pc lir mir
  Kompjutera

  Gaming pc lir mir

  Shitet kompjueteri per.lojra komplet.me.monitor 19inch Performansat ne foto Per.info.kontakto ne vi

  Pejë Sot, 13:21
  140 €
 • 1 foto
  Studio-Cd
  Audio / CD / Stereo

  Studio-Cd

  Shitet studio me qmim te volitshem

  Pejë Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GAMING PC I7-GTX 1050+MONITOR
  Kompjutera

  GAMING PC I7-GTX 1050+MONITOR

  Shitet Gamnig pc Cpu Intel® Core™ i7-3770 Processor 8M Cache, up to 3.90 GHz Ram 12gb Grafika gtx

  Pejë Sot, 13:05
  380 €
 • 4 foto
  Monitor Fujitsu22\'\'dhe samsung 20\'\'
  Pjese per kompjuter

  Monitor Fujitsu22\'\'dhe samsung 20\'\'

  Shiten monitora ne gjendje perfekte. monitor fujitsu kushton 45euro nderse samsung 35euro

  Pejë Sot, 10:45
  45 €
 • 4 foto
  Monitora Acer,Samsung
  Pjese per kompjuter

  Monitora Acer,Samsung

  Monitora jan ne gjendje perfekte çmimi per cop o 20euro i padiskutushem.

  Pejë Sot, 10:44
  20 €
 • 1 foto
  Instalimin e lojrave 2019 OFERT SPECIALE
  Lojra per PC / Videolojra

  Instalimin e lojrave 2019 OFERT SPECIALE

  Instalimin e lojrave 2019 OFERT SPECIALE Ne te gjitha modelet e sonyplaystation 3

  Pejë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Instalojm lojrat ma te rejat fifa 19
  Lojra per PC / Videolojra

  Instalojm lojrat ma te rejat fifa 19

  Instalojm lojrat ma te rejat per sonyplaystatio 3 lojrat e 2019

  Pejë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Instalimin e lojve ne te gjitha 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Instalimin e lojve ne te gjitha 2019

  Instalimin e lojve ne te gjitha llojet e sony 3 me lojrat ma te reja 2019

  Pejë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sony Playstation 2 super slim me qip[ 15 loj
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 2 super slim me qip[ 15 loj

  sonyplaystation 2 super slim me qip 32 GB . 3.0 USB 15 loj te instalume si GTA . SAN ANDREAS . PES

  Pejë Sot, 09:55
  50 €
 • 2 foto
  Sony 2 superslim me qip 15 loj te reja
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony 2 superslim me qip 15 loj te reja

  sony 2 superslim gjestika te ri memorikarten dhe usb 32 GB 3.0 . 15 loj te instalume

  Pejë Sot, 09:55
  50 €
 • 0 foto
  sonyplaystation 4 + fortnite
  Lojra per PC / Videolojra

  sonyplaystation 4 + fortnite

  sonyplaystation 4 + fortnite 250 euro 500GB 1 kontroller dhe tegjitha paisjet tjera

  Pejë Sot, 09:55
  250 €
 • 0 foto
  GTA V PS 4
  Lojra per PC / Videolojra

  GTA V PS 4

  GTA V PS 4 te reja pa perdor

  Pejë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Xbox 360 me qip 40 loj 2019 me kamer
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 me qip 40 loj 2019 me kamer

  x box 360 me qip 40 loj 2019 me kamer 500GB

  Pejë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sonyplaystation 4 te gjitha paisjet perciellse
  Lojra per PC / Videolojra

  Sonyplaystation 4 te gjitha paisjet perciellse

  Sonyplaystation 4 te gjitha paisjet perciellse CD HDMI USB KONTROLLERA INSTALIM TE LOJRAVE SERVISI

  Pejë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  sonyplaystation 4 + Fortnite
  Lojra per PC / Videolojra

  sonyplaystation 4 + Fortnite

  sonyplaystation 4 ne gjendje prefekte me te gjitha paisjet me sony vjen edhe loja Fortnite

  Pejë Sot, 09:55
  250 €
 • 1 foto
  Instalimin e lojrave 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Instalimin e lojrave 2019

  Instalimin e lojrave 2019 ne te gjitha llojet e sonyplaystation 3

  Pejë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kartele Grafike GTX 1060, 1050, GT 730
  Pjese per kompjuter

  Kartele Grafike GTX 1060, 1050, GT 730

  Shes keto kartele grafike: GTX 1060 6 GB MSI (E RE) --> 285 € GTX 1050 2 GB MSI, Evga, Zotac, As

  Pejë Sot, 09:55
  45 €
 • 0 foto
  Sonyplaystation 3 me 28 loj 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Sonyplaystation 3 me 28 loj 2019

  Sonyplaystation 3 me 28 loj 2019 Me 2 kontrollera te ri pa qel 320 GB

  Pejë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sonyplaystation 3 Slim 160 GB 16 loj 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Sonyplaystation 3 Slim 160 GB 16 loj 2019

  Sonyplaystation 3 Slim 160 GB 16 loj 2019 Me 2 kontrollera

  Pejë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SONY PSP me loj ne gjendje te rregullt
  Lojra per PC / Videolojra

  SONY PSP me loj ne gjendje te rregullt

  SONY PSP me loj ne gjendje te rregullt 3 cd gratis

  Pejë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes super PC per PUPG FORTNITE APEX LEGENDS
  Kompjutera

  Shes super PC per PUPG FORTNITE APEX LEGENDS

  Shes super kompjuterin per lojra si PUPG FORTNITE APEX LEGENDS e shume te tjera. Keto jane performan

  Pejë Sot, 09:55
  625 €
 • 0 foto
  Sonyplaystation 2 me gjeth monitor 15 loj
  Lojra per PC / Videolojra

  Sonyplaystation 2 me gjeth monitor 15 loj

  Shitet sonyplaystation 2 me gjeth monitor 15 loj te reja 32 GB USB 3.0 me te gjitha paisjet lojt jon

  Pejë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CD PS 4 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  CD PS 4 2019

  CD PS 4 2019

  Pejë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  X BOX ONE S + FORZA HORIZON 4 I RI
  Lojra per PC / Videolojra

  X BOX ONE S + FORZA HORIZON 4 I RI

  X BOX ONE S + FORZA HORIZON 4 I RI PA PERDOR 1TB 4K

  Pejë Sot, 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes super PC per GAMING
  Kompjutera

  Shes super PC per GAMING

  Shes super kompjuterin per lojra si PUPG FORTNITE APEX LEGENDS e shume te tjera. Keto jane performa

  Pejë Sot, 09:45
  890 €
 • 5 foto
  Shes GIFT CARD per PlayStation
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes GIFT CARD per PlayStation

  Shes kartele "GIFT CARD" permes te cilave mund te bleni lojra me te reja nga playstation store: NBA

  Pejë Sot, 09:44
  11 €
 • 1 foto
  GAMING PC i5 gen 3, 8 RAM, GTX 1050 2 GB
  Kompjutera

  GAMING PC i5 gen 3, 8 RAM, GTX 1050 2 GB

  Shes GAMING PC i5 gen 3 RAM 8 GB HDD 500 GB kartele GTX 1050 2GB Monitor 22 inch Keto lojE vijn GR

  Pejë Sot, 09:44
  295 €
 • 3 foto
  PC Gaming i5-3570 + GTX 1050 + Monitor 22 inch
  Kompjutera

  PC Gaming i5-3570 + GTX 1050 + Monitor 22 inch

  Shes GAMING PC i5 gen 3 RAM 8 GB HDD 500 GB Kartele GTX 1050 2GB (Asus, Evga, Zotac, MSI) Monitor hp

  Pejë Sot, 09:44
  350 €
 • 0 foto
  Shes monitorin HP 22 inch
  Pjese per kompjuter

  Shes monitorin HP 22 inch

  Shes monitorin HP 22 inch Monitori eshte ne gjenje shume te mire Me monitor vijn kablli i rrymes ed

  Pejë Sot, 09:43
  60 €
 • 0 foto
  PC i5 gjenerata 3, RAM 8 GB, HDD 500 GB
  Kompjutera

  PC i5 gjenerata 3, RAM 8 GB, HDD 500 GB

  Shes kompjuterin me keto performanca CPU: i5-3570 RAM: 8GB HDD: 500GB

  Pejë Sot, 09:43
  180 €
 • 0 foto
  Sony 3 me qip me
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony 3 me qip me

  Shes Sony 3 120 GB + 1 joystick + 1 kabull HDMI me qip me lojna cfar tkeni qef GTA 5, FIFA 17, NBA

  Pejë Sot, 09:43
  130 €
 • 4 foto
  Kartele grafike quadro FX 3800
  Pjese per kompjuter

  Kartele grafike quadro FX 3800

  Shes kartelen grafike quadro FX 3800

  Pejë Sot, 09:43
  45 €
 • 1 foto
  Monitora
  Pjese per kompjuter

  Monitora

  shitet monitora per kompjuter gjendje tmir

  Pejë Sot, 09:43
  1 €
 • 0 foto
  Shes PS3 me QIP
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PS3 me QIP

  Shes Sony PS3 me QIP. Eshte ne gjendje perfekte, punon shume mire. Perfshihet: 1 PS3 160 GB 2 Gjysti

  Pejë Sot, 09:42
  115 €
 • 5 foto
  Shes kartele grafike GTX 1050
  Pjese per kompjuter

  Shes kartele grafike GTX 1050

  Shes kartele grafiek GTX 1050 2 GB

  Pejë Sot, 09:42
  119 €
 • 2 foto
  Shes PS4 Account me FIFA 18, FIFA 19 DHE NBA 2K19
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PS4 Account me FIFA 18, FIFA 19 DHE NBA 2K19

  Shes account e PS4 me: FIFA 18 FIFA 19 NBA 2k19 + 43.29 $ pare ne account

  Pejë Sot, 09:42
  150 €
 • 1 foto
  Shes PS4 account me PES 19 dhe FIFA 19
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PS4 account me PES 19 dhe FIFA 19

  Shes account e PS4 me: FIFA 18 FIFA 19 NBA 2k19 + 43.50 $ pare ne account

  Pejë Sot, 09:42
  130 €
 • 0 foto
  Shes Kartelë grafike Gaming MSI GeForce GTX OC 106
  Pjese per kompjuter

  Shes Kartelë grafike Gaming MSI GeForce GTX OC 106

  Shes Kartelë grafike Gaming MSI GeForce GTX OC 1060 6GB Kartelja eshte blere ne gjirafa50 para 3 mu

  Pejë Sot, 09:42
  260 €
 • 0 foto
  Iphone x 64gb
  Telefona celulare

  Iphone x 64gb

  Iphone X 64gb ne gjendje shume te mire

  Pejë Sot, 09:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Asus Kartele grafike
  Pjese per kompjuter

  Asus Kartele grafike

  Shitet kartela grafike asus geforce gtx 1050ti me 4 gigabyte memorie. Shume pak e perdorme dhe nuk k

  Pejë Sot, 08:47
  120 €
 • 5 foto
  GAMING PC INTEL CORE I3-8100 @ 3.60GHZ FORTNITE
  Kompjutera

  GAMING PC INTEL CORE I3-8100 @ 3.60GHZ FORTNITE

  🔘 GAMING PC Core i3-7100 ESHTE GJENERATA E 8 E RE ▪ Intel® Core i3-8100 @ 3.60Ghz ▪ 8 GB Ram D

  Pejë Sot, 08:21
  500 €
 • 2 foto
  MSI I7-8750H/16GB RAM/512GB SSD/1TB SSD/GTX 4GB
  Kompjutera

  MSI I7-8750H/16GB RAM/512GB SSD/1TB SSD/GTX 4GB

  🔘MSI Core i7-8750H ESHTE GJENERATA E 8 E RE MSI GF63 8RC 15.6\'\' INCH EKRANIN ▪ Intel® Core i7

  Pejë Sot, 08:21
  870 €
 • 4 foto
  Grafik GTX 1060 6GB ASUS DUAL FAN
  Pjese per kompjuter

  Grafik GTX 1060 6GB ASUS DUAL FAN

  Shes grafiken ne gjendje 100 % te rregullt , nuk ka qene per mining , VETEM PER LOJERA ESHTE PERDOR

  Pejë Sot, 08:21
  170 €
 • 3 foto
  Grafik MSI RADEON RX 470 8GB X GAMING
  Pjese per kompjuter

  Grafik MSI RADEON RX 470 8GB X GAMING

  Shes grafiken ne gjendje 100 % te rregullt , nuk ka qene per mining , VETEM PER LOJERA ESHTE PERDOR

  Pejë Sot, 08:21
  160 €
 • 1 foto
  Grafik GTX
  Pjese per kompjuter

  Grafik GTX

  Shes grafiken ne gjendje te rregullt GeForce GTX 260 HDMI 896mb 448bit Qmimi fundit 30€ Per me shu

  Pejë Sot, 08:20
  30 €
 • 5 foto
  Mini Laptop Asus
  Kompjutera

  Mini Laptop Asus

  Shes Mini Laptopin Asus Eee Pc 901 në gjendje të rregullt. I Mungon mbushesi.

  Pejë Sot, 00:29
  65 €