Elektronikë
Pejë
Posto shpallje
 • Telefon iphone5s ose 6-6s

  Telefon iphone5s ose 6-6s

  Kerkoj telefon iphone5 ose 6-6s me jep ni samsung galaxy ngjendje trregullt edhe me shtu t'holla.Çmimi me marrveshje

  Me Marrveshje
  Pejë
  17 shtator 20:28
 • Super oferte - IPHONE 7 PLUS VETEM PER SOT #NXITO

  Super oferte - IPHONE 7 PLUS VETEM PER SOT #NXITO

  Furnizim i ri Iphone 7 PLUS 32gb - 350$ Iphone 7 PLUS 128gb - 450$ blej 1 dhe fito dhe 2 tjere gratis IPHONE 7 PLUS 256 - 600$ - Blej 1 dhe fito dhe 4 cope te tjere. SAMSUNG S8 PLUS 64GB - 520$ SAMSUN

  Me Marrveshje
  Pejë
  17 shtator 18:28
 • Samsung galaxy s6 Gold

  Samsung galaxy s6 Gold

  Shes ose boj nrrim samsung galaxy s6 Risi Risi qmimi me marrveshje dhe te volitshem pa asnje grith +37744895138

  Me Marrveshje
  Pejë
  17 shtator 17:26
 • Shitet Iphone 6

  Shitet Iphone 6

  16GB

  130 €
  Pejë
  17 shtator 17:26
 • GAMING PC i3 2120 & NVIDIA GTX 550 TI

  GAMING PC i3 2120 & NVIDIA GTX 550 TI

  Intel(R) Core(TM) i3-2120 CPU @ 3.3Ghz Ram 4.00GB Nivida GeForce GTX 550 Ti 1GB GDDR5 HardDisk 2.5" 320GB 5400RPM Western-Digital PowerSupply Approx APP500PS CS GO FPS 200-150 DOTA 2 FPS 100

  200 €
  Pejë
  17 shtator 15:30
 • IPhone 6 128GB

  IPhone 6 128GB

  Shitet iPhone 6 gold 128gb ne gjendje te rregullt

  249 €
  Pejë
  17 shtator 15:18
 • Gaming PC - 1TB, 6 GB Ram, Core 2 QUAD 2.66 ghz

  Gaming PC - 1TB, 6 GB Ram, Core 2 QUAD 2.66 ghz

  Shes pc me keto performanca: Procesori Core 2 Extreme (Quad) - 2.66 GHz deri 3.3 GHz me overclock Ram - 6 gb Disku HDD - 1 TB (1000 GB) GPU- GTX 750 Ti 2 Gb GDDR5 PSU - 1000 Watt Lojrat e testuara

  300 €
  Pejë
  17 shtator 13:26
 • Muzik Per Kerr Arizona Eagle

  Muzik Per Kerr Arizona Eagle

  Shitet Muzika per kerr E ardhur Nga suedia Buferi pajaqalla me dy dalje dmth dy bufera Mundesh Mi lidh Plus Boca per Rrym Teper Nje Muzik e mir esht Bass shumm te fort Arizona Eagle Tel.Viber+37744205

  Me Marrveshje
  Pejë
  16 shtator 18:26
 • I phone 6

  I phone 6

  I phone 6 i ri shes ose ndrroj me samsung ose lg qmimi 120

  120 €
  Pejë
  16 shtator 11:26
 • Htc

  Htc

  Htc pune mire

  100 €
  Pejë
  16 shtator 09:18
 • Kompjuter

  Kompjuter

  Shitet kompjuteri me te gjitha paisjet i firmes dell Viber+37744253299

  Me Marrveshje
  Pejë
  15 shtator 19:17
 • Asus HD Radeon 6670 1GB

  Asus HD Radeon 6670 1GB

  lojrat qe i luj nto jon CSGO,GTA5 ndrrim me nai power suply 500wat

  45 €
  Pejë
  15 shtator 17:19
 • Samsung Galaxy S8 Plus

  Samsung Galaxy S8 Plus

  Shitet Galaxy S8 Plus ne gjendje te mire, pa asnje grith.

  580 €
  Pejë
  15 shtator 16:18
 • HP Laptop me performanca teper te larta

  HP Laptop me performanca teper te larta

  Super laptop me performanca teper te mira shum pak e kam perdor HP Envy 17-j099sz Windows 10 64Bit Procesori: Intel Core i7-4700MQ @ 2.4 Turbo 3.4GHz Quad Core 8 X CPU berthama Ram: 12GB RAM Grafika

  670 €
  Pejë
  15 shtator 12:18
 • Super LAPTOP I7 NVIDIA GEFORCE

  Super LAPTOP I7 NVIDIA GEFORCE

  Super laptop me performanca teper te mira shum pak i perdorum HP Envy 17-j099sz Windows 10 64Bit Procesori: Intel Core i7-4700MQ @ 2.4 Turbo 3.4GHz Quad Core 8 X CPU berthama Ram: 12GB RAM Grafika:

  670 €
  Pejë
  15 shtator 12:18
 • Shitet Iphone 5s

  Shitet Iphone 5s

  Shitet Iphone 5s

  120 €
  Pejë
  14 shtator 23:26
 • Samsung S5 Gold

  Samsung S5 Gold

  Shitet Samsung s5 Gold per mashum kontakto.

  170 €
  Pejë
  14 shtator 21:26
 • Multicom.me -Blej IPHONE 7 PLUS+FITO DHE 7 GRATIS

  Multicom.me -Blej IPHONE 7 PLUS+FITO DHE 7 GRATIS

  🆕🆕Multicom.me🆕🆕 🌟🌟🌟 Super Oferta 🌟🌟🌟 #Produktet jan te pa hapur me kuti . 🍏 iPhone 7 [32GB]👉 350€ 🍏 🍏 iPhone 7 [128GB]👉 400€🍏 (blej 1 dhe fito dhe 3 cope te tjere) 🍏 iPhone 7 PLUS [32GB]👉 550€ 🍏 🍏 i

  Me Marrveshje
  Pejë
  14 shtator 21:22
 • kartel grafike

  kartel grafike

  shes en gjedje perfekte grafiken 256mb chipi ati me coole hd rezulution 1280×720 15£ boj ndrrime me naj njo mat mir edhe shtoj pare ose me ndonje ram naj komponent e pc qe me hin ne pun

  15 €
  Pejë
  14 shtator 18:26
 • Samsung s6 edge gold ekrani

  Samsung s6 edge gold ekrani

  Shitet samsung s6 edge gold pllaka memorjes nuk i punon ekrani dhe tjerat i ka perfect cmimi 100 euro

  100 €
  Pejë
  14 shtator 17:19
 • shes sansung galaxy s3

  shes sansung galaxy s3

  shes samsung s3 gjamin ethym krejt nrregull per arsyje tgjamit shitet me ket qmim

  50 €
  Pejë
  14 shtator 17:16
 • urgjent

  urgjent

  shes tl64gb ne gjendje shum te mir pa as ni defekt kurr nuk osht hap te mjeshti per as gje me te gjitha i punojn baterin e man shum me ni fjal si ri ju garantoj per to boj ndrrim me iphone 6 ose 6s ed

  100 €
  Pejë
  14 shtator 16:16
 • Iphone 6 gold 16gb punon shum mir

  Iphone 6 gold 16gb punon shum mir

  folje origjinall Fotroll viber shkruj +38649557710

  210 €
  Pejë
  14 shtator 14:18
 • shitet ndrohet esht i ri

  shitet ndrohet esht i ri

  shes Samsung J3 viti prodhimit 2016 esht i ri Gold mka ardh prej zvicres ska kod

  150 €
  Pejë
  14 shtator 13:27
 • Nvidia Geforce 420 gt

  Nvidia Geforce 420 gt

  GPU: GF108 @ 700MHz, 40nm. Shader processors: 48 @ 1400MHz. Memory: 2GB GDDR3 128-bit @ 1800MHz DDR speed or 900MHz real speed (the one displayed by GPU-Z). TDP: 50W. 3D APIs: OpenGL 4 and Direct3D 11

  25 €
  Pejë
  14 shtator 12:27
 • Nvidia Geforce Gt420

  Nvidia Geforce Gt420

  GPU: GF108 @ 700MHz, 40nm Shader processors: 48 @ 1400MHz Memory: 2GB GDDR3 128-bit @ 1800MHz DDR speed or 900MHz real speed (the one displayed by GPU-Z). TDP: 50W 3D APIs: OpenGL 4 and Direct3D 11 GP

  25 €
  Pejë
  14 shtator 12:27
 • Multicom.me - Ofron oferta per IPHONE 7 PLUS

  Multicom.me - Ofron oferta per IPHONE 7 PLUS

  🆕🆕Multicom.me🆕🆕 🌟🌟🌟 Super Oferta 🌟🌟🌟 #Produktet jan te pa hapur me kuti . 🍏 iPhone 7 [32GB]👉 420€ 🍏 🍏 iPhone 7 [128GB]👉 550€ 🍏 🍏 iPhone 7 PLUS [32GB]👉 650€ 🍏 🍏 iPhone 7 PLUS [128GB]👉 760€ 🍏 🍏 iPho

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 18:27
 • Hp Pavilon Elite Core i7 8gb ram 2gb grafik

  Hp Pavilon Elite Core i7 8gb ram 2gb grafik

  Shitet Hp pavilion elite m 9765 ch Core i7 920 2.66Ghz 8 mb cache 8 berthama Rami - DDR3 8Gb + 2 slota te lira dmth 6 slota per ram i ka Kartela Grafike Amd Radeon HD7570 192 bit. 2GB gta 5 nmaksi

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 16:17
 • iphone 6s plus 64 GB

  iphone 6s plus 64 GB

  Iphone eshte ne gjendje te mire , nuk eshte i gervishur , cmimi shume i volitshem , Kontakt viber ...

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 10:21
 • Samsung S6 GOLD 32 GIGA vetem 2 jav i perdorur

  Samsung S6 GOLD 32 GIGA vetem 2 jav i perdorur

  Origjinal shum i mire pa asnje grith vetem 2 jav i perdorur tel 045 616 787 210€ qmimi

  210 €
  Pejë
  12 shtator 20:20
 • Super Laptop HP Envy 17 teper i mire i7 12 gb ram

  Super Laptop HP Envy 17 teper i mire i7 12 gb ram

  Super laptop me performanca teper te mira shum pak i perdorur HP Envy 17-j099sz Windows 10 64Bit Procesori: Intel Core i7-4700MQ @ 2.4 Turbo 3.4GHz Quad Core 8 X CPU berthama Ram: 12GB RAM Grafika: 8G

  700 €
  Pejë
  12 shtator 19:31
 • #nxitoniperfitoni FITO 8 IPHONE 7 PLUS - VETEM SOT

  #nxitoniperfitoni FITO 8 IPHONE 7 PLUS - VETEM SOT

   iPhone 7 PLUS 32GB 480 €  iPhone 7 PLUS 128GB 540 €  iPhone 7 PLUS 256GB € 670€ ( Blej 1 dhe fito + 8 te tjere gratis , Oferta vlen vetem per sot , jo per dite te tjera , pranohet rezervim

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 shtator 18:43
 • iPhone 6 plus 16 gb

  iPhone 6 plus 16 gb

  Shes iPhone 6 + (plus) 16 giga - full unlock Ne gjendje te shkelqyer - Si i ri Ndrim nuk bej

  295 €
  Pejë
  12 shtator 15:26
 • Hp 8570W corei7/16Gb Ram/256SSD/250GB/2GB Grafika

  Hp 8570W corei7/16Gb Ram/256SSD/250GB/2GB Grafika

  Llaptop per Gaming/Graphic Design/Architecture corei7-Gen3 8CPU 16GB Ram DDR3-12800S 256GB SSD Msata 250GB HDD 2GB Graphic Card Dedicated NVidia Quadro K2000M 15.6 Full HD Display FingerPrint Censor

  470 €
  Pejë
  12 shtator 12:16
 • Samsung Galaxy S6 Edge - 128GB

  Samsung Galaxy S6 Edge - 128GB

  Pershendetje Shes Samsung Galaxy s6 Edge G925T, i ardhur nga Amerika, në gjendje perfekte, shum iruajtur, pa gritha, vazhdimisht ka qen i mbeshtjellur me fotroll nga guma dhe ekranin e mbulume me folj

  279 €
  Pejë
  12 shtator 01:16
 • telefon

  telefon

  i paperdorur

  Me Marrveshje
  Pejë
  11 shtator 21:16
 • Iphone 6 16 gb Gold full unlock

  Iphone 6 16 gb Gold full unlock

  Iphone 6 16 gb ekranin e thym , fingerprint nuk i bon te tjerat te gjitha ne gjendje te rregullt

  170 €
  Pejë
  11 shtator 17:38
 • #nxitoniperfitoni Oferta vetem sot - IPHONE 7 PLUS

  #nxitoniperfitoni Oferta vetem sot - IPHONE 7 PLUS

   iPhone 6S 200 €  iPhone 6S+ 275€  iPhone 7 PLUS 32GB € 400  iPhone 7 PLUS 128 GB € 475  iPhone 7 PLUS 256 GB € 560 ( Blej 1 dhe fito + 5 te tjere gratis , vlen vetem per sot +pranohet

  Me Marrveshje
  Pejë
  11 shtator 17:18
 • Gigabyte nVidia GT 730 2GB

  Gigabyte nVidia GT 730 2GB

  Shes kartelen grafike Gigabyte nVidia GT 730 2GB e perdorme 5 muaj. Qmimi i padiskutushem

  50 €
  Pejë
  11 shtator 13:44
 • Iphone 4s

  Iphone 4s

  Shes iphone 4s punon perfekt dhe teper i rujtun

  40 €
  Pejë
  11 shtator 03:16
 • iPhone 4 dhe iPhone 4s

  iPhone 4 dhe iPhone 4s

  Shiten 2 telefona ,4 dhe 4s ne gjendje te rregullt . 50euro dyjat se bashku

  50 €
  Pejë
  10 shtator 19:17
 • #nxitoniperfitoni Oferta vetem sot - IPHONE 7 PLUS

  #nxitoniperfitoni Oferta vetem sot - IPHONE 7 PLUS

   iPhone 6S 200 €  iPhone 6S+ 275€  iPhone 7 PLUS 32GB € 400  iPhone 7 PLUS 128 GB € 475  iPhone 7 PLUS 256 GB € 560 ( Blej 1 dhe fito + 5 te tjere gratis , vlen vetem per sot +pranohe

  Me Marrveshje
  Pejë
  10 shtator 17:18
 • Shes PS4

  Shes PS4

  Shes PS4 i perdorut shum pak pothuajse 2 jave vjen me 1 loje (fifa17) dhe me 1 kontroller. 500Gb.

  260 €
  Pejë
  10 shtator 16:26
 • ipad 4

  ipad 4

  shes ipad 4 me tastier origjinale logitech esht ne gjendje perfekte

  270 €
  Pejë
  10 shtator 14:16
 • Shes iphon 5 se 230 e

  Shes iphon 5 se 230 e

  Shes iphon 5 SE pak i perdorun

  230 €
  Pejë
  10 shtator 12:22
 • TV LG 55 SUPER UHDTV 4K me internet wireless2017

  TV LG 55 SUPER UHDTV 4K me internet wireless2017

  Shitet TV LG 55UH7700SUPER UHDTV 4K TV , eshte 55 inch eshte SUPER UHDTV 4K me wireless internet i blere para nje muajit i paketuar i ri, ka garancion 5 vite filluar nga data 06.2017-06.2022 eshte ble

  Me Marrveshje
  Pejë
  10 shtator 12:22
 • Samsung Core Prime

  Samsung Core Prime

  shes samsung core prime ne gjendje te rregullt

  30 €
  Pejë
  9 shtator 23:17
 • iPhone 5s 16gb

  iPhone 5s 16gb

  shitet iphone 5s ne gjendje te rregullt kontakt whatsap viber 049662590

  140 €
  Pejë
  9 shtator 23:17
 • ✅ RinardShop - Super oferta vetem per sot - IPHONE

  ✅ RinardShop - Super oferta vetem per sot - IPHONE

  🆕Mobile shop vetem oferta🆕 ✅Iphone 7 256 gb = 550 EUR ( + Fito dhe 2 tjere gratis) ✅Iphone 7 128 gb = 450 EUR ✅Iphone 7 plus 32 gb = 650 EUR ✅Iphone 7 plus 256 gb = 750 EUR (Blej 1 dhe fito +6

  Me Marrveshje
  Pejë
  9 shtator 18:23
 • She's boj ndrrim me skuter

  She's boj ndrrim me skuter

  She's Xbox 360 me 20 cd e 5 I ka te instalume boj ndrrim edhe me skuter viber: +38649532573

  190 €
  Pejë
  9 shtator 17:28