Elektronikë
Peqin

Elektronikë në shitje në Peqin

 • 4 foto
  Apple iPhone X 256GB Silver Unlocked Great Condition
  Telefona celulare

  Apple iPhone X 256GB Silver Unlocked Great Condition

  Apple iPhone X 256GB Silver Unlocked Great Condition

  Peqin 2 tetor 23:57
  400 €
 • 0 foto
  Shitet play station 3 pa leva Me 2 disqe pes 200
  Kompjutera

  Shitet play station 3 pa leva Me 2 disqe pes 200

  Shitet play station 3 pa leva Me 2 disqe pes 200 pes 2010

  Peqin 26 shtator 07:41
  40 Lek
 • 4 foto
  Shiten 4 ps3 te kompletuar
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 4 ps3 te kompletuar

  Shiten 4 ps3 te kompletuar me chip me leva ne gjendje te mire, te pajisur me kolltuqe dhe tv. Cmimi

  Peqin 18 shtator 20:38
  220.000 Lek
 • 4 foto
  Alb
  Telefona celulare

  Alb

  Iphone 6s Cmimi diskutushem

  Peqin 12 gusht 16:15
  200 €
 • 0 foto
  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844
  Kompjutera

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844 Întotdeauna un împrumut legal a fost întotdeauna o m

  Peqin 29 korrik 21:37
  977.815.522 €
 • 5 foto
  Apple iPhone 8 64GB GOLD AT & T ATT Garanci e kujdesit për 1 vit Apple
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 64GB GOLD AT & T ATT Garanci e kujdesit për 1 vit Apple

  Apple iPhone 8 64GB GOLD AT & T ATT Garanci e kujdesit për 1 vit Apple na kontaktoni për më shu

  Peqin 23 korrik 13:46
  320 €
 • 0 foto
  Shitet Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Xbox 360

  Shitet xbox 360 me 3 ne gjendje te mire, perfshire 3 lojera(fifa 18,gta5,need for speed) dhe nje lev

  Peqin 19 korrik 20:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apple iPhone X - 256GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in b

  Peqin 24 qershor 22:11
  400 €
 • 3 foto
  Dy amflikatora
  Audio / CD / Stereo

  Dy amflikatora

  She\'s dy anflikatora nje per bokse 320 watt dhe nje per gufer 800 watt boschman per arsye

  Peqin 24 qershor 12:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Apple MacBook Pro 2018 15-inch Hapësira Gri Touch
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 2018 15-inch Hapësira Gri Touch

  Apple MacBook Pro 2018 15-inch Hapësira Gri Touch Bar 16GB Ram 256GB SSD i7 4.1GHz 15,4-inç (di

  Peqin 22 qershor 17:51
  500 €
 • 1 foto
  Zhbllokime imelesh per iphone dhe android 100%
  Telefona celulare

  Zhbllokime imelesh per iphone dhe android 100%

  Shbllokime imelesh per iphone si per shemull ne zhbllokoj ne qoft se ju keni harruar kodin e e iclo

  Peqin 4 prill 02:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet xbox 360 E
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet xbox 360 E

  Xbox eshte ne gjendje shume te mire.Shitet per arsye mosperdorimi dhe cmimi eshte i diskutueshem.Shi

  Peqin 3 prill 23:14
  200 €
 • 3 foto
  iPhone 6s 16gb
  Telefona celulare

  iPhone 6s 16gb

  Gjendie shum e mire 10/10 I perdorur 2 muaj

  Peqin 3 prill 13:32
  280 Lek
 • 1 foto
  Samsung a5 2016
  Telefona celulare

  Samsung a5 2016

  Ne gjendje te mire

  Peqin 2 prill 11:20
  180 Lek
 • 0 foto
  Shite 12 lojra per ps3 orgjinale akull te reja
  Lojra per PC / Videolojra

  Shite 12 lojra per ps3 orgjinale akull te reja

  Shiten 12 lojra per ps3 pothuaj se te reja as jan perdorrur per ps3 me libres edhe me harta mrena cm

  Peqin 2 prill 04:26
  80 Lek
 • 5 foto
  NINTENDO WII ME HARD DISK DHE 10 disqe 4 doreza
  Lojra per PC / Videolojra

  NINTENDO WII ME HARD DISK DHE 10 disqe 4 doreza

  Oferte Nintendo WII me hard disk me 16 lojra te instaluara dhe 10 disqe. shitet me aksesoret 4 dorez

  Peqin 2 prill 01:18
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Shes PS3 400gb me 2 doreza
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PS3 400gb me 2 doreza

  Shes PS3 400gb me 2 doreza me kamer dhe doreze per lojra sportive. shoqerohet me lojrat; Grand turis

  Peqin 2 prill 01:18
  13.000 Lek
 • 0 foto
  ipad
  Telefona celulare

  ipad

  Ipad 4gs

  Peqin 1 prill 02:28
  20 €
 • 5 foto
  Shes Galaxy S9+ dhe Ore Gear Sport
  Telefona celulare

  Shes Galaxy S9+ dhe Ore Gear Sport

  Shes se bashku nje Samsung Galaxy S9+ ne gjyre blu koral dhe nje Ore Gear Sport. Ora eshte ne blere

  Peqin 31 mars 22:17
  550 €
 • 2 foto
  Printer LexMark
  Pjese per kompjuter

  Printer LexMark

  shitet Printer LexMark me tre bojra rezerve Nje boje ne treg kushton 10000 leke Printeri bashke me b

  Peqin 23 mars 20:16
  20.000 Lek
 • 11 foto
  PRINTERA, SKANER.,FOTOKOPJE
  Pjese per kompjuter

  PRINTERA, SKANER.,FOTOKOPJE

  Shiten dy printera samsung, nje printer-fotokopje HP dhe nje skaner HP. Printeri- fotokopje do ushqy

  Peqin 19 mars 11:26
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Galaxy j4 2018
  Telefona celulare

  Galaxy j4 2018

  Është një telefon super i mirë j4 i 2018, është i përdorur vetëm 2-3 muaj. Gjendja është shumë e mir

  Peqin 16 mars 12:16
  13.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Iphone x 64 GB
  Telefona celulare

  Shitet Iphone x 64 GB

  Shes Iphone x 64 GB , Pa asnje gervishtje. gjendje shum te mire . cmimi i pa diskutueshem 660 Euro

  Peqin 13 mars 18:28
  660 €
 • 4 foto
  Shiten dy celular Samsung dhe dy Nokia
  Telefona celulare

  Shiten dy celular Samsung dhe dy Nokia

  Shiten dy celular Samsung te modeleve te vjetra por ne nje gjendje shume te mire por edhe dy modele

  Peqin 25 shkurt 10:21
  50 Lek
 • 3 foto
  Brand New Apple Macbook Pro WHATSAPP +917234981538
  Kompjutera

  Brand New Apple Macbook Pro WHATSAPP +917234981538

  PROMO PROMO PROMO !!!!! Çmimet e veçanta VETEM formojnë kompaninë tonë Produkte origjinale të reja

  Peqin 7 dhjetor 10:07
  608 €