• Xiaomi 5A 16GB  i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Xiaomi 5A 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Xiaomi 5A 16GB te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Cmimi 150 mije leke Rrjeti 3G edhe 4G Memorja 16GB Ram 2GB Kamera Mbrapa 13MP Kamera Para 5Mp Ekrani 5 inch Bateria 3120 mha Cm

  150 Lek
  Berat
  Sot, 18:21
 • Xiaomi 5A 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Xiaomi 5A 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Xiaomi 5A 16GB te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Cmimi 150 mije leke Rrjeti 3G edhe 4G Memorja 16GB Ram 2GB Kamera Mbrapa 13MP Kamera Para 5Mp Ekrani 5 inch Bateria 3120 mha Cm

  150 Lek
  Berat
  Sot, 18:20
 • Xiaomi 5A 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Xiaomi 5A 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Xiaomi 5A 16GB te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Cmimi 150 mije leke Rrjeti 3G edhe 4G Memorja 16GB Ram 2GB Kamera Mbrapa 13MP Kamera Para 5Mp Ekrani 5 inch Bateria 3120 mha Cm

  150 Lek
  Kuçovë
  Sot, 18:18
 • Xiaomi 5A 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Xiaomi 5A 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Xiaomi 5A 16GB te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Cmimi 150 mije leke Rrjeti 3G edhe 4G Memorja 16GB Ram 2GB Kamera Mbrapa 13MP Kamera Para 5Mp Ekrani 5 inch Bateria 3120 mha Cm

  150 Lek
  Kuçovë
  Sot, 18:17
 • samsung s6 edge

  samsung s6 edge

  samsung s6 edge 32gb

  280.000 Lek
  Berat
  Sot, 17:26
 • Okazion Samsung Galaxy S6 Gold 32 Gb

  Okazion Samsung Galaxy S6 Gold 32 Gb

  Shitet Samsung Galaxy S6 Gold 32 Gb version Europian . Telefoni është në gjendje shumë të mirë , pothuajse i ri . Version android 7.0 .Shoqërohet me xham mbrojtës , cover , kufje origjinale dhe karrik

  24.000 Lek
  Berat
  Dje, 14:26
 • samsung j5 prime 2017

  samsung j5 prime 2017

  ✔Shes samsung galaxy j5 prime 2017 ✔Esht ne gjendje perfekte, shum i paster 10/10 ✔Nuk ka asnje gervishje me te vogel. ✔shoqerohet me kutin origjinale kufje,karikus,xham mbrojtes... ◾memor

  250 Lek
  Berat
  16 janar 14:26
 • iphone 6 16gb black 270

  iphone 6 16gb black 270

  Shitet iphone 6 16gb black ne gjendje 10/10 shum pak i perdorur

  270 Lek
  Berat
  16 janar 00:16
 • Iphonw 6plus

  Iphonw 6plus

  Shitet iphone 6plus 16gb pa shenj gishti dhe kamera selfie eshte veshur (behen me pak lek) ne gjendje te mire me pak shenja perdorimi.shoqerohet me karikus.cmimi i diskutushem.

  280 Lek
  Berat
  15 janar 19:16
 • Shitet Samsung A3 2016

  Shitet Samsung A3 2016

  Telefoni esht ne gjendje te mir 1 vit i perdorur, e shes per arsye se do ble tel tjeter , tel.. nuk ka asnje problem.

  110 €
  Berat
  15 janar 13:20
 • Telefon

  Telefon

  Shitet tel eshte super n gjendje 1 muaje perdorim ka q e kam blere e shes sepse m duhen lek per hall 0695453675

  2.400 Lek
  Berat
  15 janar 11:18
 • iPhone 7 plus

  iPhone 7 plus

  Iphone 7 plus gold 256 giga shoqerohet me karikus

  150 Lek
  Berat
  13 janar 18:17
 • iPhone 7 plus

  iPhone 7 plus

  Shitet iphone 7+ ose nderohet me ndonje tel tjeter Iphone 7 plus Gold 256 giga Shoqerohet me karikus origjinal

  150 €
  Berat
  11 janar 14:29
 • Shitet iphone 7 plus

  Shitet iphone 7 plus

  Shitet iphone 7 Plus 256 giga gold Me karikus origjinal.ska asnje gervishje 068 311 4065

  200 €
  Berat
  10 janar 20:16
 • Shitet Xiaomi

  Shitet Xiaomi

  Xiaomi Mi 5s gjendja 10/10 Kontaktoni per me teper info 0693177343 Parametrat ketu ——> https://xiaomi-mi.com/mi-5s/xiaomi-mi-5s-3gb64gb-dual-sim-gold/

  250 €
  Berat
  10 janar 19:18
 • Iphone 6s

  Iphone 6s

  Shitet iphone 6s 16gb ne gjendje t shkelqyer

  250 €
  Berat
  10 janar 18:18
 • 100% Samsung Galaxy Note 64GB

  100% Samsung Galaxy Note 64GB

  Të gjitha prodhimet janë origjinale të reja të vulosura në kutinë e prodhuesit, me garanci ndërkombëtare 1 vjeçare. Vetëm blerësit seriozë dhe të interesuar duhet të na kontaktojnë për më shumë infor

  430 €
  Berat
  10 janar 14:45
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  Përshëndetje z. dhe znj. Në nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi .Ne i paguajmë të kredive nga 2.000 € deri € 8,000,000. Këtu është

  6.000 €
  Berat
  10 janar 14:15
 • arsye emigrimi

  arsye emigrimi

  monitor pc

  4.900 Lek
  Berat
  8 janar 19:17
 • Pioner

  Pioner

  Shitet kasetofoni mp3 me aux me usb shitet bashk me usb 4g shitet per arsye mospërdorimi

  50 €
  Berat
  8 janar 17:18
 • IPhone 5C ne gjende shum te mire

  IPhone 5C ne gjende shum te mire

  IPhone 5C pa asnje gervishje ne gjendje shum te mire .Cmimi i diskutueshem.

  12.000 Lek
  Berat
  8 janar 16:16
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  2.000 €
  Skrapar
  6 janar 17:08
 • Shitet Samsung A3 2016

  Shitet Samsung A3 2016

  Telefoni esht ne gjëndje te mire me disa gervishje , 1 vit i perdorur .

  120 €
  Berat
  6 janar 12:17
 • Samsung

  Samsung

  Shitet Samsung Galaxy S5 Cmimi 180 lek i diskutushem

  180 Lek
  Berat
  6 janar 12:17
 • MACBOOK AIR URGJENTTT

  MACBOOK AIR URGJENTTT

  SHES MACBOOK I BLER ONILNE ZERE SE I RI 2 MUAJ I PERDORUR

  450 Lek
  Berat
  6 janar 11:16
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  10.000 €
  Skrapar
  5 janar 11:43
 • Macbook air 2016 urgjent

  Macbook air 2016 urgjent

  macbook air i bler online 1299$ 2 muaj i perdorur pc i mungon vetem karikusi

  450 Lek
  Berat
  3 janar 18:18
 • Iphone 6

  Iphone 6

  Shitet iphone 6 ne gjendje te mire me pak shenja perdorimi

  260 Lek
  Berat
  3 janar 12:28
 • Asus Gaming G551JM

  Asus Gaming G551JM

  Core i7-4710HQ CPU 4 Core 8 Threads Nvidia GeForce GTX 860M 8 GB DDR3 1 TB HDD 1920x1080 550 Euro

  550 €
  Berat
  2 janar 21:26
 • Samsung Galaxy S4

  Samsung Galaxy S4

  Shitet Samsung Galaxy S4 per arsye mosperdorimi.Asnje e gervishtur ne te Ram :1 Gb Rom: 16 Gb per me shume ne nr teli

  150 €
  Berat
  1 janar 22:16
 • Samsung galaxy j7

  Samsung galaxy j7

  Shes samsung galaxy j7 2016 Eshte 3 muaj i perdorur Ska asnje gervishtje Tlelefoni eshte shum i mir gjendja 9/10 Shitet per arsye mosperdorimi Flm

  150 Lek
  Berat
  1 janar 22:16
 • Samsung Galaxy S4 16 Gb

  Samsung Galaxy S4 16 Gb

  Shitet Samsung Galaxy S4 Ram 1 Gb Rom 16 Gb Pa asnje gervishtje Shitet per arsye mosperdorimi

  150 €
  Berat
  1 janar 20:16
 • Shitet

  Shitet

  Shitet dooge x20 I ri ne kuti original Android versjoni : 7.0 5.0" HD IPS 16giga Me dy karta sim

  100 Lek
  Berat
  1 janar 10:16
 • SAMSUNG GALAXY S7 EDGE

  SAMSUNG GALAXY S7 EDGE

  Shitet SAMSUNG GALAXY S7 EDGE ne super gjendje pa asnje shenje perdorimi, 1 muaj po ben qe eshte blere i ri. Telefoni esht ne gjendje 10/10 me super parametra dhe si i ri ne perdorim e ne gjendje este

  430.000 Lek
  Kuçovë
  31 dhjetor 16:16
 • Okazion iPhone 5s

  Okazion iPhone 5s

  Shes iPhone 5s 16 gb ngjyra gold gjendje perfekte i mbajtur gjithmon me kas..ska asnje difekt .. i perdorur gjithmon me kujdes.. gjendja 9/10

  160 Lek
  Berat
  31 dhjetor 13:16
 • iPhone 6s plus 64Gb

  iPhone 6s plus 64Gb

  Gjendja e tel 8/10 me karikues orginal

  420 Lek
  Berat
  30 dhjetor 13:16
 • SHITET SAMSUNG GALAXY S7 EDGE 32GB

  SHITET SAMSUNG GALAXY S7 EDGE 32GB

  Shitet SAMSUNG GALAXY S7 EDGE 32GB.Telefoni esht si i ri 3 muaj po ben qe eshte blere dhe nuk ka asnj shenj perdorimi ne super gjendje. Cmimi eshte 450.000 leke te vjetra i diskutueshem. Per me shume

  450 Lek
  Kuçovë
  29 dhjetor 20:16
 • SHITET GALAXY S4 ME SHENJA PERDORIMI SUPER GJENDJE

  SHITET GALAXY S4 ME SHENJA PERDORIMI SUPER GJENDJE

  Shitet SAMSUNG GALAXY S4 ne super gjendje dhe vjen me nje cmim okazion 80.000 leke te vjetra. Telefoni ka vetem disa shenja perdorimi dhe 2 te krisura ne ekran prandaj vjen edhe me kete cmim okazion p

  80 Lek
  Kuçovë
  29 dhjetor 16:16
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  oferta e kredisë në mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: elisa

  1.000 €
  Kuçovë
  27 dhjetor 13:09
 • iPhone 6

  iPhone 6

  Shitet iphone 6 ne gjendje sh te mire me pak shenja perdorimi.shoqerohet me kllef karikus dhe xham mbrojtes.

  280 Lek
  Berat
  27 dhjetor 12:16
 • Shitet iPhone 5S i bllokuar EU

  Shitet iPhone 5S i bllokuar EU

  Gjendja: 9/10 Shoqerohet me karikues origjinal Fingerprint

  6.000 Lek
  Berat
  26 dhjetor 18:26
 • Samsung S5

  Samsung S5

  Shitet Samsung S5 120 mije leke

  120 Lek
  Berat
  26 dhjetor 16:18
 • Huawei p9 lite

  Huawei p9 lite

  Shitet huawei p 9 lite. Ne gjendje shum t mir. 3g ram 16 g..memory.

  155 €
  Berat
  25 dhjetor 09:16
 • HTC M8 32GB Si i Ri i Ardhur nga Italia

  HTC M8 32GB Si i Ri i Ardhur nga Italia

  HTC M8 32GB Si i Ri Gjendje shume te mire 10/10 Cmimi 220 Mije Leke Telefoni ka 3 Muaj Garanci

  220 Lek
  Kuçovë
  24 dhjetor 20:16
 • HTC M8 32GB Si i Ri i Ardhur nga Italia

  HTC M8 32GB Si i Ri i Ardhur nga Italia

  HTC M8 32GB Si i Ri Gjendje shume te mire 10/10 Cmimi 220 Mije Leke Telefoni ka 3 Muaj Garanci

  220 Lek
  Berat
  24 dhjetor 19:26
 • Okazion Laptop Packard Bell Cmimi 130 Mije leke

  Okazion Laptop Packard Bell Cmimi 130 Mije leke

  Okazion Shitet Laptop Packard Bell EasyNote TJ65 HardDisku 250GB Ram 512MB Karta Grafike 512MB Ekrani 15 inch Ka Kamera Edhe Mikrofon per te folur ne Skype Vendodhja Ure Vajgurore Qender

  130 Lek
  Berat
  24 dhjetor 02:16
 • Okazion Laptop Packard Bell Cmimi 130 Mije leke

  Okazion Laptop Packard Bell Cmimi 130 Mije leke

  Okazion Shitet Laptop Packard Bell EasyNote TJ65 HardDisku 250GB Ram 512MB Karta Grafike 512MB Ekrani 15 inch Ka Kamera Edhe Mikrofon per te folur ne Skype Vendodhja Ure Vajgurore Qender

  130 Lek
  Kuçovë
  24 dhjetor 02:16
 • Nderrim

  Nderrim

  Nderroj 4telefona. HTC M8-Ka nje problem te vogel ne mikrofon SAMSUNG GALAXY ALPHA-Nuk i punojn butonat te ekrani SAMSUNG GALAXY S5-Asnje Defekt IPhone 4s-Asnje defekt Preferohen me nje Samsung Galaxy

  Me Marrveshje
  Berat
  23 dhjetor 14:17
 • Iphone Jet Black128GB

  Iphone Jet Black128GB

  Iphoni eshte ne gjendje perfekte vetem 3 muaj i perdorur

  68.000 Lek
  Berat
  22 dhjetor 20:16
 • Samsung S5

  Samsung S5

  Shitet per arsye mosperdorimi. 16G

  150 Lek
  Berat
  22 dhjetor 18:26