Elektronikë në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 0 foto
  tregon ne viber
  Telefona celulare

  tregon ne viber

  Te gjitha I ka te mirat ju lutem trego

  Ferizaj Sot, 14:56
  125 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Programe / Softuer

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Ferizaj Sot, 14:33
  50.000 €
 • 1 foto
  Xbox 360 S MW3 Edition + Kinect, 2 doreza, 7 loj
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360 S MW3 Edition + Kinect, 2 doreza, 7 loj

  Xboxi vjen me Kinect (kamer), 2 doreza, dhe lojerat: GTA V, GTA IV: Ballad, Kinect Adventures, Count

  Ferizaj Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Acer i7-7th/17.3\"/2 GB NVIDIA/ 8 DDR4/256 SSD+1TB
  Kompjutera

  Acer i7-7th/17.3\"/2 GB NVIDIA/ 8 DDR4/256 SSD+1TB

  Acer Aspire v 15 Nitro Ekrani: 15.6\" LED FULL HD. 1920 x 1080 Intel Core i7-5500U 2.4GHZ Turbo

  Ferizaj Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Acer i7-5th/15.6\" Full HD/8 Ram/1TB/ 2 GB Grafik
  Kompjutera

  Acer i7-5th/15.6\" Full HD/8 Ram/1TB/ 2 GB Grafik

  Acer Aspire E15 Ekrani 15.6\" FULL HD me Webcam Procesori Intel Core i7-5500U up to 3.0GHz NVIDIA

  Ferizaj Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Acer Aspire i5/ 8.0GB Ram /1.5TB HDD/ 1.0GB NVIDIA
  Kompjutera

  Acer Aspire i5/ 8.0GB Ram /1.5TB HDD/ 1.0GB NVIDIA

  Acer Aspire AM3920 Intel Core i5-2300 Up To 3.10GHz Ram Memory 8.0 GB HDD 1.5TB Sata NVIDIA Ge

  Ferizaj Sot, 14:22
  245 €
 • 3 foto
  Toshiba i5/ 15.6\" HD/ 8 Ram/ 720GB HDD/1 GB Grafik
  Kompjutera

  Toshiba i5/ 15.6\" HD/ 8 Ram/ 720GB HDD/1 GB Grafik

  Mundesi pagese deri ne 12 Kiste Toshiba Satellite C855 Ekrani 15.6\" LED me Webcam Intel Core i5

  Ferizaj Sot, 14:22
  255 €
 • 4 foto
  HP 17.3\" 4K/ i7-7th/16+ GB/4 GB NVIDIA*/ 1TB SSD *
  Kompjutera

  HP 17.3\" 4K/ i7-7th/16+ GB/4 GB NVIDIA*/ 1TB SSD *

  HP ENVY - 17-ae095nz 17.3\" diagonal 4K IPS anti-glare WLED-backlit (3840 x 2160) Intel® Core™

  Ferizaj Sot, 14:21
  1.100 €
 • 2 foto
  HP i5 /17.3\" / 500 GB HDD/ 1.0GB Grafik /4 Ram
  Kompjutera

  HP i5 /17.3\" / 500 GB HDD/ 1.0GB Grafik /4 Ram

  HP Pavilion dv7 Ekrani 17.3\" HD Me webcam Intel Core i5-M 430 4 x 2.27GHz NVIDIA GeForce GT 320M

  Ferizaj Sot, 14:21
  200 €
 • 0 foto
  Acer i7-5th15.6\"/16.0GB/128SSD+2.0TB/2.0GB NVIDIA
  Kompjutera

  Acer i7-5th15.6\"/16.0GB/128SSD+2.0TB/2.0GB NVIDIA

  Acer Aspire v 15 Nitro 15.6\" LED FULL HD. 1920 x 1080 Intel Core i7-5500U 2.4GHZ Turbo bost 3.0

  Ferizaj Sot, 14:21
  560 €
 • 2 foto
  HP Envy i7-6th/17.3\"/16 GB/512 SSD/4GB Grafik GTX
  Kompjutera

  HP Envy i7-6th/17.3\"/16 GB/512 SSD/4GB Grafik GTX

  Llaptop HP ENVY Notebook - 17-r185nz (ENERGY STAR) Ekrani: 17.3\"diagonal FHD IPS anti-glare WLED-

  Ferizaj Sot, 14:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HP i5 / 8 GB Ram / 1 TB HDD/ 1.0GB Grafik/ Wireles
  Kompjutera

  HP i5 / 8 GB Ram / 1 TB HDD/ 1.0GB Grafik/ Wireles

  HP Pavilion P6 Intel Core i5-3470 Up To 3.60GHz Ram Memory 8.0GB HDD 1.0TB Sata AMD Radeon HD 7

  Ferizaj Sot, 14:20
  265 €
 • 0 foto
  HP Envy i7 /15.6\" HD+/ 16 RAM/1TB /4 GB Grafik GTX
  Kompjutera

  HP Envy i7 /15.6\" HD+/ 16 RAM/1TB /4 GB Grafik GTX

  HP ENVY Intel® Core™ i7-4510U Processor (4M Cache, up to 3.10 GHz) Ekrani: 15.6\" HD (1366 x 76

  Ferizaj Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Acer i7/ 16 Ram/ 128GB SSD+ 1.0TB/ 4 GB GRafik
  Kompjutera

  Acer i7/ 16 Ram/ 128GB SSD+ 1.0TB/ 4 GB GRafik

  Acer Predator Intel Core i7-3770 8th threats Up to 3.90GHz NVIDIA GeForce Zotace GT 640 4.0GB Dedi

  Ferizaj Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Acer i5-4th/15.6\" HD / 8 Ram /1.0TB HDD /12 jeste
  Kompjutera

  Acer i5-4th/15.6\" HD / 8 Ram /1.0TB HDD /12 jeste

  Pages deri 12 Keste permes Iutacredi Acer Aspire V3 Ekrani 15.6\" LED HD me webcam Intel ore i5

  Ferizaj Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PC Techsolo i3-4th/ 4.0GB Ram/ 500.0GB HDD
  Kompjutera

  PC Techsolo i3-4th/ 4.0GB Ram/ 500.0GB HDD

  PC desktop Intel Core i3-4130 4 x 3.40GHz Ram Memory 4.0GB HDD 500.0GB Sata grafika Intel HD 440

  Ferizaj Sot, 14:18
  170 €
 • 5 foto
  Lenovo i5-5th / 15.6\" HD / 8 Ram / 1.0TB HDD
  Kompjutera

  Lenovo i5-5th / 15.6\" HD / 8 Ram / 1.0TB HDD

  Lenovo G50-80 Ekrani TN, 15.6\", LED, HD (1366x768), antiglare, flat, s integrovanou webkamerou HD

  Ferizaj Sot, 14:18
  315 €
 • 10 foto
  ASUS i5 5th gen , nvidia,1TR
  Kompjutera

  ASUS i5 5th gen , nvidia,1TR

  shitet asus core i5 5200 (gjenerata 5) ne gjendie shum te mir shum pak i perdorur i vetmi perdorues

  Ferizaj Sot, 14:04
  360 €
 • 1 foto
  Logitech Keyboard me mous pa tela
  Pjese per kompjuter

  Logitech Keyboard me mous pa tela

  Logitech Keyboard me mous pa tela e re, ashtu siq shifet ne foto. ulm

  Ferizaj Sot, 14:03
  40 €
 • 5 foto
  HP Notebook touchscreen
  Kompjutera

  HP Notebook touchscreen

  Shes hp laptop ne gjendje te shkelqyer ,Pa grritha, i perdorur , I ardhur nga Norvegjia 128 GB Rom

  Ferizaj Sot, 13:52
  159 €
 • 2 foto
  Cd origjinal per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Cd origjinal per PS4

  Shiten 4 Cd origjinal per soni PS4,qmimi per cope osht 40€

  Ferizaj Sot, 13:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kompjuteri komplet
  Kompjutera

  Shitet kompjuteri komplet

  Grafika : Geforce GTX 750 Ti 4GB Processori:i5 4690K 3.50 ghz RAM : 8 GB Monitori : LG 24 inch Mou

  Kaçanik Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Antminer l3+ 20-30 tetor
  Pjese per kompjuter

  Antminer l3+ 20-30 tetor

  Shitet Antminer L3+ 504MH/s plus PSU APW3++, ne STOK Qmimi 3500 Euro. Fitmi mujore momental 45

  Ferizaj Sot, 12:43
  3.500 €
 • 4 foto
  dell i5 gen 3
  Kompjutera

  dell i5 gen 3

  shite delli i5 gen3 500 GB SSD 8 RAM bataria e man shume loptopi eshte ne gjendje te rregulle

  Ferizaj Sot, 12:30
  260 €
 • 5 foto
  asus i7
  Kompjutera

  asus i7

  shitet asusi i7 gjenerata e 5 1000GB hdd 8 ram loptopi thua i ri eshte gjitheqka ne rregulle

  Ferizaj Sot, 12:23
  400 €
 • 5 foto
  asus slim
  Kompjutera

  asus slim

  shitet asusi me ekran slim te holle me ssd hdd batarin deri 5 ore me adaper gjitheqka ne rregulle ar

  Ferizaj Sot, 12:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  asus i3 gen 3
  Kompjutera

  asus i3 gen 3

  shitet asusi i3 gen3 me ssd 24 Gb plus vendi edhe per HDD

  Ferizaj Sot, 12:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  hp i5
  Kompjutera

  hp i5

  shitet hp i5 gjenerata 3 i ardh nga franca ne rregulle

  Ferizaj Sot, 11:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lenovo Yoga 3 Pro/13.3\"Gorilla QHD+/ 250SSD/ 8 Ram
  Kompjutera

  Lenovo Yoga 3 Pro/13.3\"Gorilla QHD+/ 250SSD/ 8 Ram

  Lenovo Yoga 3 Pro Screen Corning Gorilla glass,Touchscreen 13.3\" QHD+ (3200 x 1800) 276 ppi IPS

  Ferizaj Sot, 11:53
  560 €
 • 8 foto
  Diagnoza AUTOCOM CDP+ 2019
  Pjese per kompjuter

  Diagnoza AUTOCOM CDP+ 2019

  AUTOCOM - Eshte nje diagnoze universale per te gjitha llojet e veturave dhe kamioneve. Me kete mund

  Ferizaj Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Diagnoza VW VAS ODIS 2019
  Pjese per kompjuter

  Diagnoza VW VAS ODIS 2019

  Diagnoze per VW,AUDI,SEAT,SKODA qe mundëson regjenerimin e diesel partikel fiterit në vetura të reja

  Ferizaj Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Diagnoza DELPHI DS 2019
  Pjese per kompjuter

  Diagnoza DELPHI DS 2019

  Delphi - Eshte nje diagnoze universale per te gjitha llojet e veturave dhe kamioneve. Me kete mund t

  Ferizaj Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Diagnoza VCDS 18.9 2018
  Pjese per kompjuter

  Diagnoza VCDS 18.9 2018

  Diagnoze per VW,AUDI,SEAT,SKODA qe mundëson leximin dhe fshirjen e gabimeve,leximin e senzorëve, ko

  Ferizaj Sot, 11:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autodiagnoza Bardhi 2019
  Pjese per kompjuter

  Autodiagnoza Bardhi 2019

  Ne posedojme te gjitha llojet e programeve te Auto Diagnozave : Diagnoza MDiag PRO+ 2016 (Bluetoot

  Ferizaj Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Diagnoza AUTODATA 3.45 Final
  Pjese per kompjuter

  Diagnoza AUTODATA 3.45 Final

  Autodata 3.45 FINAL UPDATE! deri 2014 Posedojme Autodata keto gjuhe: Anglisht Frangjisht Italisht

  Ferizaj Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Diagnoza Riparime! Instalime! Update!
  Pjese per kompjuter

  Diagnoza Riparime! Instalime! Update!

  Posedojme Update per te gjitha llojet e programeve: Autocom Delphi Wurth Xentry DAS Epc wis Bmw Ne

  Ferizaj Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Diagnoza Tecdoc TechAlliance 2019
  Pjese per kompjuter

  Diagnoza Tecdoc TechAlliance 2019

  TecDoc is a vehicle for aftermarket companies to take their products to market in a cohesive and sta

  Ferizaj Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Diagnoza WOW WURTH
  Pjese per kompjuter

  Diagnoza WOW WURTH

  Wow Wurth (diagnozë e re ) Wurth eshte nje diagnoze universale per te gjitha llojet e veturave dhe

  Ferizaj Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Diagnoza Lexia Citroen Peugeot 2019
  Pjese per kompjuter

  Diagnoza Lexia Citroen Peugeot 2019

  Programet : Diagbox 2018 ,Peugeot Planet Kjo mundeson diagnostifikimin e veturave Citroen/Peugeot

  Ferizaj Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Diagnoza MERCEDES STAR C3
  Pjese per kompjuter

  Diagnoza MERCEDES STAR C3

  MB STAR C3 është pajisje profesional diagnostike për makina Mercedes Benz qe mundëson leximin ose fs

  Ferizaj Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Diagnoza OPCOM OPEL & SAAB
  Pjese per kompjuter

  Diagnoza OPCOM OPEL & SAAB

  OP COM mundëson leximin, fshirjen, kodimin,matjen e senzorve, testimin etj. Në të gjitha veturat e m

  Ferizaj Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sony PS3 me qip 23 lojra 2019* me 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip 23 lojra 2019* me 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Ferizaj Sot, 11:44
  150 €
 • 1 foto
  DDR4 16GB 3333MHZ
  Pjese per kompjuter

  DDR4 16GB 3333MHZ

  Shiten te reja: Memorie operative Kingston HyperX Predator 2x8GB DDR4, 3333MHz, e zezë. Veq e veq

  Ferizaj Sot, 11:31
  80 €
 • 4 foto
  shitet hp core i5 17”
  Kompjutera

  shitet hp core i5 17”

  shes llaptopin hp performancat i keni ne foto eshte ne gjendje te rregullt ka windows 10 batarin e m

  Ferizaj Sot, 10:28
  280 €
 • 6 foto
  Samsung a5
  Telefona celulare

  Samsung a5

  Shitet samsung a5 duos ne gjendje tmire

  Ferizaj Sot, 10:01
  95 €
 • 2 foto
  1050 MSI - 4 GB
  Pjese per kompjuter

  1050 MSI - 4 GB

  shummm pak e perdorur thujse e re +383 49 152 340

  Ferizaj Sot, 09:54
  135 €
 • 6 foto
  Gaming - i7-3770K - 16 gb ram - 1050ti 4gb
  Kompjutera

  Gaming - i7-3770K - 16 gb ram - 1050ti 4gb

  pc gaming i7-3770K 3,50 GHZ 16 GB RAM (HYPERx gaming) 250 GB (samsung pro) + 1 TB HARD DISK MSI

  Ferizaj Sot, 09:54
  360 €
 • 1 foto
  SSD 128 GB / 250 GB / 512 GB
  Pjese per kompjuter

  SSD 128 GB / 250 GB / 512 GB

  128 gb - 25 eur 250 gb - 35 eur 512 gb - 50 eur health 100 % performance 100 % +383 49 152 340

  Ferizaj Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RAM-a   4 GB   DDR3   (per pc)
  Pjese per kompjuter

  RAM-a 4 GB DDR3 (per pc)

  shiten ram-at 4 gb ddr3 , ne gjendje te rregullt te ardhur nga zvicrra sasi e madhe e tyre qmim i v

  Ferizaj Sot, 09:54
  14 €
 • 1 foto
  intel Xeon E5 2620 /4 copa
  Pjese per kompjuter

  intel Xeon E5 2620 /4 copa

  4 copa viber +383 49 152 340

  Ferizaj Sot, 09:54
  35 €