Elektronikë në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 2 foto
  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot
  Kompjutera

  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot

  shes kompjuter gaming ne gjendje ekstreme i ri i sapoardhur nga belgjika , garancion ka hala dhe 2 v

  Lezhë Sot, 07:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RADIO VW RNS 300
  Audio / CD / Stereo

  RADIO VW RNS 300

  Shes Radio VW RNS 300 Mund te montohet ne gjithe grupi VW SEAT SKODA pas vitit 2004 Eshte prodhim

  Lezhë Dje, 20:51
  100 €
 • 3 foto
  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?
  Audio / CD / Stereo

  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?

  Shitet ose nderrohet JBL FLIP 4 Blu KUNDRA UJIT Super BASS Volum super i larte Mban shume bateri 12

  Kurbin 23 maj 11:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⚠️ Xhama mbrojtes UV me gjel dhe me drite led ⚠️
  Shtesa per telefon celulare

  ⚠️ Xhama mbrojtes UV me gjel dhe me drite led ⚠️

  ✅XHAM MBROJTES UV ME XHEL ?Per Vetem --》1500 Leke ✅Nuk e zbeh qartesine e ekranit ✅Nuk e u

  Kurbin 23 maj 11:22
  15 Lek
 • 2 foto
  GTX 1070 Ti Gaming GV-N107TGAMING OC-8GD 8GB
  Pjese per kompjuter

  GTX 1070 Ti Gaming GV-N107TGAMING OC-8GD 8GB

  Me 16-muaj garanci te komanise Gigabyte! GeForce GTX 1070 Ti Gaming GV-N107TGAMING OC-8GD 8GB GDDR5

  Mirditë 21 maj 18:40
  350 €
 • 3 foto
   iphone 7
  Telefona celulare

  iphone 7

  Shitet iphone 7 ne super Gjendje BlackBerry Samsung Dell HP HTC Huawei LG Mobile Motorola Nokia

  Lezhë 19 maj 23:19
  200 Lek
 • 3 foto
  8 plus akull i ri
  Telefona celulare

  8 plus akull i ri

  shitet iphon 8 plus i bler para 1 jave gold roso. 64 gb pa asni shenj perdorimi me te gjith aksesor

  Lezhë 19 maj 13:30
  400 Lek
 • 2 foto
  Shes kompjuter
  Kompjutera

  Shes kompjuter

  Shes kompjuter Marka Dell 1.5gb Ram 444gb shume pak i perdorur cmimi i diskutushem

  Kurbin 17 maj 13:53
  90 €
 • 2 foto
  Shiten 2 lojra PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 2 lojra PS3

  Shes 2 lojra ps3 : Fifa 13 dhe Teken 2...ose nderrohen me leve ps3 ose universale me kabell usb...

  Lezhë 16 maj 22:11
  30 Lek
 • 1 foto
  Shitet loje xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet loje xbox 360

  Shes loje xbox 360 : Call of Duty Modern Warfare 2 Ose nderrohet me leve ps3 ose universale me kabel

  Lezhë 16 maj 22:03
  20 Lek
 • 3 foto
  Okazion XBOX ONE ndrohet ose shitet
  Lojra per PC / Videolojra

  Okazion XBOX ONE ndrohet ose shitet

  Shitet xbox one 3 muaj i perdorur 200 euro i diskutushem............500gb ne gjendje shum te mire

  Lezhë 16 maj 16:10
  200 €
 • 1 foto
  Ndrohet
  Lojra per PC / Videolojra

  Ndrohet

  Destiny 2 ....ndrohet me fifa .....pes.....ose nba ..me shkruani vtm ne wats up flm

  Lezhë 16 maj 14:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Valixhe pokeri
  Lojra per PC / Videolojra

  Valixhe pokeri

  Valixhe pokeri

  Lezhë 15 maj 12:28
  150 €
 • 2 foto
  Telefona te ndryshem
  Telefona celulare

  Telefona te ndryshem

  Shes telefona te ndryshem, shiten edhe te gjithe e tek e tek, te gjithe gjendje pune

  Lezhë 15 maj 12:22
  1 €
 • 1 foto
  MUTOH VJ-1618 PRINTHEAD-DG-41914
  Programe / Softuer

  MUTOH VJ-1618 PRINTHEAD-DG-41914

  Printhead Mutoh VJ-1618 - DG-41914 Untuk digunakan dengan: Mutoh VJ-1618 , Mutoh VJ-1618W , Mutoh

  Mirditë 15 maj 10:48
  659 €
 • 1 foto
  EPSON PRO 11880C PRINTHEAD- F179000 / F179010 / F179030
  Kompjutera

  EPSON PRO 11880C PRINTHEAD- F179000 / F179010 / F179030

  Epson PRO 11880C Printhead- F179000 / F179010 / F179030 To be used with: Epson Pro 11880C #BEST_

  Mirditë 15 maj 10:35
  648 €
 • 4 foto
  Ndroj xbox one
  Lojra per PC / Videolojra

  Ndroj xbox one

  Halo5 Witcher 3 Diablo 3 Dragonball xenoverse 2 Rayman Halo5 Kerkoj lojra sportive futboll ose ba

  Lezhë 14 maj 23:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kerkoj fifa..17 ose 18 per xbox one
  Lojra per PC / Videolojra

  Kerkoj fifa..17 ose 18 per xbox one

  Kam per te ndruar halo 5 per xbox one ... E ndroj me fifa 17 ose fifa 18 ...me shkruani vtm ne wats

  Lezhë 14 maj 23:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OKAZION 60% poshte
  Lojra per PC / Videolojra

  OKAZION 60% poshte

  Shitet kinect sensor kamera per xbox one ne gjendje perfecte eshte blere 120€ dhe e shes 60 mi lek p

  Lezhë 13 maj 15:37
  6.000 Lek
 • 1 foto
  SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  SUPER OKAZION

  Shiten disqe per xbox one origjinale pak te perdurur te gjitha bashke per veq 6000 mi lek te vjetra

  Lezhë 13 maj 14:41
  6.000 Lek
 • 0 foto
  nderroj xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  nderroj xbox 360

  Nderroj xbox 360 me 2 leva pa asnje defekt dhe 5 ose me shume lojera te ndryshme te reja.Xbox i ardh

  Lezhë 12 maj 11:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  xbox 360 nderrohet
  Lojra per PC / Videolojra

  xbox 360 nderrohet

  Nderroj xbox 360.Ne gjendje te mire.I ardhur nga anglia.Me dy leva njera e bardhe dhe tjetra e zeze

  Lezhë 12 maj 11:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj ps4 teri ne 20000 mi lek ose 180 euro
  Lojra per PC / Videolojra

  Kerkoj ps4 teri ne 20000 mi lek ose 180 euro

  Kerkoj teblej ps4 teri 200 mi lek ..te jet ne gjendje te mire...me kontaktoni vtm ne wats up flm

  Lezhë 11 maj 14:20
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Lojra Per PS4 shitje
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra Per PS4 shitje

  Lojrat FIFA 17, MOTO HP, black ops 3, Dragon Ball FighterZ qe kushton 70 mi lek E blere ne dyqane, S

  Lezhë 10 maj 16:48
  70 €
 • 3 foto
  Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP
  Pjese per kompjuter

  Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP

  Shes printer fotokopje bardh e zi dhe me ngjyra te markes HP ne gjendje te shkelqyer shum pak asht

  Lezhë 8 maj 11:12
  50 €
 • 1 foto
  Kompjuter LG. (Shitur)
  Kompjutera

  Kompjuter LG. (Shitur)

  U shit 🤷‍♂️

  Lezhë 7 maj 22:37
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Kompjuter LG
  Kompjutera

  Kompjuter LG

  Kompjuter LG, me monitor Dell tek prodhimet me te reja te ksaj kompanie. Ka nje memorie prej 145 GB.

  Kurbin 7 maj 21:47
  300 €
 • 1 foto
  M10
  Telefona celulare

  M10

  Eshte i perdorur 2 muaj super gjendje

  Mirditë 7 maj 10:06
  140 Lek
 • 3 foto
  Samsung galaxi a 7 i 2018 64 gb
  Telefona celulare

  Samsung galaxi a 7 i 2018 64 gb

  Telefoni eshte ne gjendje te mir ka garanci deri ne shkurt 2021 qmimi i diskutueshem

  Lezhë 5 maj 17:30
  250 Lek
 • 1 foto
  Shiten kufje te iphone 6
  Telefona celulare

  Shiten kufje te iphone 6

  Ne gjendje te mire.

  Mirditë 4 maj 14:44
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Monitor pc
  Pjese per kompjuter

  Monitor pc

  Monitori eshte ne gjendje te mire thjesht eshte pak i vjeter si vitprodhim por nuk ka shum perdorim

  Lezhë 3 maj 12:51
  40 Lek
 • 0 foto
  Tom Ford
  Shtesa per telefon celulare

  Tom Ford

  Shes syze dielli tom Ford origjinale te pa gerrvishtura.cmimi 300 mi lek

  Kurbin 30 prill 12:29
  300 Lek
 • 3 foto
  Bufer
  Audio / CD / Stereo

  Bufer

  Bufer i fuqishem shitet per arsye mospordorimi vetem per pak dit 150milek i diskutushem

  Lezhë 29 prill 14:03
  150 Lek
 • 0 foto
  Samsung Galaxy Ace 2 I8160
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Ace 2 I8160

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mire pune...ka dy muaj qe ka ardhur nga Italia....dhe shitet ose

  Lezhë 28 prill 06:48
  120 €
 • 0 foto
  iphone 6 i ri
  Telefona celulare

  iphone 6 i ri

  shes iphone 6 16 gb gold i ardhur nga amerika gjendja 10 / 10 540 mije peke i padiskutueshem

  Kurbin 28 prill 04:45
  549 Lek
 • 4 foto
  Shes 2 Iphone 6 dhe 6s
  Telefona celulare

  Shes 2 Iphone 6 dhe 6s

  2 iPhone jane ne gjendje 9/10 njeri eshte iphone 6 150 lek dhe tjetri iPhone 6s 180 lek Lezhe...

  Lezhë 25 prill 20:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion Router Xiaomi 1200mbs me 4 antena
  Telefona celulare

  Okazion Router Xiaomi 1200mbs me 4 antena

  Ruter Xiomi 3a shume pak perdorur me kutine e vet. Eshte me dy kanale wireless an 2.4 dhe 5 ghz. Nd

  Kurbin 24 prill 10:35
  70 Lek
 • 4 foto
  Iphone Xs Max 512Gb
  Telefona celulare

  Iphone Xs Max 512Gb

  Eshte ne super gjendje mban bateri super pa asnje gerrvishtje ne ekran ose back.ky telefon eshte per

  Lezhë 23 prill 20:48
  900 €
 • 3 foto
  Shitet PS3 me lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3 me lojra

  Shitet PS3 me gjith lojra i ardhur nga spanja Ka 2 Pulta Wireless Dhe 12 lojra

  Kurbin 23 prill 11:55
  15.000 Lek
 • 0 foto
  PLAY STATION 4 OKAZION!!!
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAY STATION 4 OKAZION!!!

  Play Station 4 me dy leva dhe dy lojra te shkarkuara: GTA V & FIFA16. CMIMI I DISKUTUESHEM, NUK

  Lezhë 17 prill 18:26
  30.000 Lek
 • 6 foto
  Iphone 8+ 64gb
  Telefona celulare

  Iphone 8+ 64gb

  Telefoni esht blere i ri dhe esht i pa hapur teknikisht. 87% bateri origjinale e vetja . Ska asnje p

  Mirditë 17 prill 15:45
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Ps4 slim 1 tb ne kuti
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 slim 1 tb ne kuti

  Ps4 slim me 10 lojra Gta 5 Fortnite me 20 skina 15 dance. 5000 vbuck fifa pes 20 call of duty bla

  Kurbin 16 prill 15:25
  200 €
 • 1 foto
  Ssd 256gb
  Pjese per kompjuter

  Ssd 256gb

  Shiten 10 cope ssd 256gb

  Lezhë 12 prill 23:43
  30 €
 • 1 foto
  Kastefon LG LCF600UR
  Audio / CD / Stereo

  Kastefon LG LCF600UR

  Mp3,Aux,USB shum imir

  Lezhë 12 prill 11:07
  70 €
 • 0 foto
  Red dead redemtion 2 ne gjendje perfekte ps4
  Pjese per kompjuter

  Red dead redemtion 2 ne gjendje perfekte ps4

  Disku ne gjendje shum te mir asnje gervishtje 35mij lek i pa diskutushem

  Lezhë 10 prill 23:08
  3.500 Lek
 • 2 foto
  Nokia rh 18 shum i mbajtun OKAZION
  Telefona celulare

  Nokia rh 18 shum i mbajtun OKAZION

  Nokia rh 18 i mbajtun, super gjenje.

  Lezhë 31 mars 10:14
  40 €
 • 3 foto
  Samsung 2 karta ooookazion
  Telefona celulare

  Samsung 2 karta ooookazion

  Shes telefonin samsung me dy karta ne gjendje shum te mire, bateri e re, tel vjen me karikuse dhe ku

  Lezhë 31 mars 10:14
  40 €
 • 4 foto
  Nokia 3310
  Telefona celulare

  Nokia 3310

  Telefoni eshte ne super gjendje. Mban 4 dite bateri eshte me kasa origjinale te bardha me butona gom

  Lezhë 31 mars 10:13
  40 €
 • 2 foto
  Shes tel te thjeshte te ri ne kuti
  Telefona celulare

  Shes tel te thjeshte te ri ne kuti

  Shes tel te ri ne kuti me karikuse dhe bateri. Mbajne shum bateri 1 jav. Shiten 30 mileke te vjetra

  Lezhë 31 mars 10:11
  30 Lek
 • 2 foto
  Samsung ne gjendje shum te mir
  Telefona celulare

  Samsung ne gjendje shum te mir

  Shes samsung me shin ne gjendhe te shkelqyer. I mungon kapaku mbrapa.

  Lezhë 31 mars 10:09
  25 €