Elektronikë

Elektronikë në shitje në Rajoni i Pejës

 • 2 foto
  Sony Playstation 3 super slim 500GB 41 LOJ 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 super slim 500GB 41 LOJ 2019

  Sony Playstation 3 super slim 500GB 41 LOJ 2019 2 kontrollera te ri pa qel me kamer si dhe paisjet

  Pejë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Instalimin e lojrave me te reja 2019 ne te gjitha
  Lojra per PC / Videolojra

  Instalimin e lojrave me te reja 2019 ne te gjitha

  Instalimin e lojrave me te reja 2019 ne te gjitha llojet e sonyplaystation 3

  Pejë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sony Playstation 3 super slim 500 GB 41 loj 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 super slim 500 GB 41 loj 2019

  Sony Playstation 3 super slim 500 GB 41 loj 2019 2 kontrollera dhe paisjet tjera shtes

  Pejë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sonyplaystation 3 me 28 loj 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Sonyplaystation 3 me 28 loj 2019

  Sonyplaystation 3 me 28 loj 2019 Me 2 kontrollera te ri pa qel 320 GB

  Pejë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Instalimin e lojrave 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Instalimin e lojrave 2019

  Instalimin e lojrave 2019 ne te gjitha llojet e sonyplaystation 3

  Pejë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sonyplaystation 2 me gjeth monitor 15 loj
  Lojra per PC / Videolojra

  Sonyplaystation 2 me gjeth monitor 15 loj

  Shitet sonyplaystation 2 me gjeth monitor 15 loj te reja 32 GB USB 3.0 me te gjitha paisjet lojt jon

  Pejë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NINTENDO WII 2 COPA ME 6 CD KOMPLET 80 Euro
  Lojra per PC / Videolojra

  NINTENDO WII 2 COPA ME 6 CD KOMPLET 80 Euro

  NINTENDO WII 2 COPA ME 6 CD KOMPLET 80 Euro Ndamas 50 euro copa me 3 cd

  Pejë Sot, 14:57
  80 €
 • 2 foto
  Sony 2 superslim me qip 15 loj te reja
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony 2 superslim me qip 15 loj te reja

  sony 2 superslim gjestika te ri memorikarten dhe usb 32 GB 3.0 . 15 loj te instalume

  Pejë Sot, 14:57
  50 €
 • 0 foto
  Instalojm lojrat ma te rejat fifa 19
  Lojra per PC / Videolojra

  Instalojm lojrat ma te rejat fifa 19

  Instalojm lojrat ma te rejat per sonyplaystatio 3 lojrat e 2019

  Pejë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Instalimin e lojrave 2019 OFERT SPECIALE
  Lojra per PC / Videolojra

  Instalimin e lojrave 2019 OFERT SPECIALE

  Instalimin e lojrave 2019 OFERT SPECIALE Ne te gjitha modelet e sonyplaystation 3

  Pejë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   PS4 me dy gjustika edhe pess 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 me dy gjustika edhe pess 2019

  PS4 me dy gjustika edhe pess 2019 te perdorura por ne gjendje te rregullt

  Klinë Sot, 14:25
  250 €
 • 1 foto
  Studio-Cd
  Audio / CD / Stereo

  Studio-Cd

  Shitet studio me qmim te volitshem

  Pejë Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TabletDocomo Ntt Posta Falas
  Shtesa per telefon celulare

  TabletDocomo Ntt Posta Falas

  Tablet DTab 8 inch ! Porosit online, Çmimi 85.00€uro Docomo Ntt 1 gb/16gb dhe 2gb/16gb 🔥 Porosit on

  Pejë Sot, 13:13
  85 €
 • 0 foto
  Urgent shes Samsung j5 viber free
  Telefona celulare

  Urgent shes Samsung j5 viber free

  Shes samsung j5 Bej edhe ndrrim Tel esht full unlock ben me krejt kartat e kosoves Viber 00383449697

  Klinë Sot, 12:00
  85 €
 • 2 foto
  Telefon LG
  Telefona celulare

  Telefon LG

  Kam nje Lg telefon o osht shum i mir me ka ardhur prej italie edhe kam nje Joefox osht or dore osht

  Klinë Sot, 11:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Telefon me dy kartela
  Telefona celulare

  Telefon me dy kartela

  Shes telefon tesla me dy kartela i ri posedon kutin dhe mbushsin..

  Pejë Dje, 22:18
  40 €
 • 1 foto
  Shes urgjent
  Telefona celulare

  Shes urgjent

  Shitet galaxy s4 me 16 g shum mir punon. Vetem gjamin e ka te thym pak nelt

  Pejë Dje, 22:14
  120 €
 • 4 foto
  Gaming Center - komplet 16PC
  Kompjutera

  Gaming Center - komplet 16PC

  Shiten komplet kompjuter per Gaming Center, te gatshem per te filluar biznesin tuaj. 16 PC - Shtepi

  Pejë Dje, 21:01
  1.600 €
 • 1 foto
  X BOX 360 ME 28 LOJ 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  X BOX 360 ME 28 LOJ 2019

  X BOX 360 ME 28 LOJ 2019 Me te gjitha paisjet

  Pejë Dje, 16:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sonyplaystation 4 + fortnite
  Lojra per PC / Videolojra

  sonyplaystation 4 + fortnite

  sonyplaystation 4 + fortnite 250 euro 500GB 1 kontroller dhe tegjitha paisjet tjera

  Pejë Dje, 16:42
  250 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 2 super slim me qip[ 15 loj
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 2 super slim me qip[ 15 loj

  sonyplaystation 2 super slim me qip 32 GB . 3.0 USB 15 loj te instalume si GTA . SAN ANDREAS . PES

  Pejë Dje, 16:42
  50 €
 • 0 foto
  Shes 5 cd per Sony4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes 5 cd per Sony4

  Rainbow six siege - 5vs5 sikur cs1.6 veq kjo ne Sony4 Battelfield 1 - open world luft e madhe Call

  Pejë Dje, 14:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U
  TV / LCD / Plasma

  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U

  NEW Toshiba 55 LED 2160p 4K FIRE TV SMART ULTRA HDTV LATEST 2018 Model 55LF621U Ne jemi te spec

  Istog Dje, 11:01
  500 €
 • 2 foto
  Asus ROG GX501VI-XS74 15.6 FHD i7-7700HQ 16GB 512GB GTX 1080 W10P Gaming Laptop.
  Kompjutera

  Asus ROG GX501VI-XS74 15.6 FHD i7-7700HQ 16GB 512GB GTX 1080 W10P Gaming Laptop.

  Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: siç janë iPhone i ri, iPads, MacBook, Samsu

  Klinë Dje, 10:50
  500 €
 • 0 foto
  Iphone 6 128gb 240€
  Telefona celulare

  Iphone 6 128gb 240€

  Kontakti Viber / WhatsApp: +383 49 109 109

  Pejë Dje, 10:44
  240 €
 • 0 foto
  Huawei M 10 Pro 300€
  Telefona celulare

  Huawei M 10 Pro 300€

  Huawei M 10 Pro DISPLAY 6.0\" HUAWEI FullView Display 18:9 OLED Display 2160 x 1080 pixels, 402 pp

  Pejë Dje, 10:37
  300 €
 • 1 foto
  Shes Tel Samgung Galaxy S Advance
  Telefona celulare

  Shes Tel Samgung Galaxy S Advance

  Shes Tel Samgung Galaxy S Advance Me Preiardhe Nga Germania Telin Muj Me Ba Ndrrim Edhe Me Loptop Sk

  Klinë Dje, 02:55
  90 €
 • 1 foto
  KONTROLLER PUB G BATTLEGROUNDS VETEM 10 EURO
  Lojra per PC / Videolojra

  KONTROLLER PUB G BATTLEGROUNDS VETEM 10 EURO

  KONTROLLER PUB G BATTLEGROUNDS VETEM 10 EURO TE REJA PA PERDOR

  Pejë Dje, 00:09
  10 €
 • 1 foto
  shitet urgjent
  Kompjutera

  shitet urgjent

  Pershendetje Shitet shtepiza me monitore me tastaure me kamer logitech dhe maus Dhe nje kabulle pre

  Pejë 10 nëntor 21:11
  110 €
 • 0 foto
  Vendosim lojrat ne te gjitha modelet e PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Vendosim lojrat ne te gjitha modelet e PS3

  Vendosim lojrat ne te gjitha modelet e PS3 , fat, slim dhe super slim me qmim te volitshem po ashtu

  Pejë 10 nëntor 15:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompjuter i5 gjenerata fundit
  Kompjutera

  Kompjuter i5 gjenerata fundit

  kompjuter i5 gjenerata e fundit 620GB HDD 4.2shpejtsin HDMI chip mikrochip etj etj

  Pejë 10 nëntor 00:27
  450 €
 • 1 foto
  Shes Iphone 6s 64gb
  Telefona celulare

  Shes Iphone 6s 64gb

  Shes Iphone 6S 64Gb ne gjendje shum te mir i ardhu nga zvicra. Tel: +38349606007

  Pejë 8 nëntor 18:37
  160 €
 • 1 foto
  Shes CD per WII
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes CD per WII

  Shes CD per WII CD nuk ndahen vetem te 3at bashk shiten Qmimi i pa-diskutueshem Jam nga Klina

  Pejë 8 nëntor 13:29
  20 €
 • 2 foto
  Shes super PC per GAMING
  Kompjutera

  Shes super PC per GAMING

  Shes super kompjuterin per lojra si PUPG FORTNITE APEX LEGENDS e shume te tjera. Keto jane performa

  Pejë 8 nëntor 08:38
  890 €
 • 5 foto
  Shes GIFT CARD per PlayStation
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes GIFT CARD per PlayStation

  Shes kartele "GIFT CARD" permes te cilave mund te bleni lojra me te reja nga playstation store: NBA

  Pejë 8 nëntor 08:38
  11 €
 • 1 foto
  Shes super PC per PUPG FORTNITE APEX LEGENDS
  Kompjutera

  Shes super PC per PUPG FORTNITE APEX LEGENDS

  Shes super kompjuterin per lojra si PUPG FORTNITE APEX LEGENDS e shume te tjera. Keto jane performan

  Pejë 8 nëntor 08:26
  625 €
 • 0 foto
  Shes Kartelë grafike Gaming MSI GeForce GTX OC 106
  Pjese per kompjuter

  Shes Kartelë grafike Gaming MSI GeForce GTX OC 106

  Shes Kartelë grafike Gaming MSI GeForce GTX OC 1060 6GB Kartelja eshte blere ne gjirafa50 para 3 mu

  Pejë 8 nëntor 08:26
  260 €
 • 5 foto
  Shes kartele grafike GTX 1050
  Pjese per kompjuter

  Shes kartele grafike GTX 1050

  Shes kartele grafiek GTX 1050 2 GB

  Pejë 8 nëntor 08:26
  119 €
 • 2 foto
  Kartele Grafike GTX 1060, 1050, GT 730
  Pjese per kompjuter

  Kartele Grafike GTX 1060, 1050, GT 730

  Shes keto kartele grafike: GTX 1060 6 GB MSI (E RE) --> 285 € GTX 1050 2 GB MSI, Evga, Zotac, As

  Pejë 8 nëntor 08:26
  45 €
 • 3 foto
  PC Gaming i5-3570 + GTX 1050 + Monitor 22 inch
  Kompjutera

  PC Gaming i5-3570 + GTX 1050 + Monitor 22 inch

  Shes GAMING PC i5 gen 3 RAM 8 GB HDD 500 GB Kartele GTX 1050 2GB (Asus, Evga, Zotac, MSI) Monitor hp

  Pejë 8 nëntor 08:26
  350 €
 • 1 foto
  GAMING PC i5 gen 3, 8 RAM, GTX 1050 2 GB
  Kompjutera

  GAMING PC i5 gen 3, 8 RAM, GTX 1050 2 GB

  Shes GAMING PC i5 gen 3 RAM 8 GB HDD 500 GB kartele GTX 1050 2GB Monitor 22 inch Keto lojE vijn GR

  Pejë 8 nëntor 08:26
  295 €
 • 0 foto
  PC i5 gjenerata 3, RAM 8 GB, HDD 500 GB
  Kompjutera

  PC i5 gjenerata 3, RAM 8 GB, HDD 500 GB

  Shes kompjuterin me keto performanca CPU: i5-3570 RAM: 8GB HDD: 500GB

  Pejë 8 nëntor 08:26
  180 €
 • 1 foto
   Samsung j7 i rii
  Telefona celulare

  Samsung j7 i rii

  Shes samsung sikur i riii vetem dy jav i perdorum nga zvicra me garancijon vjen me krejt paisjet pe

  Pejë 7 nëntor 21:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Program për restaurante & fastfood & bare
  Telefona celulare

  Program për restaurante & fastfood & bare

  Instalojmë programin(softuerin) për: Restaurante Fastfood Bare Kafiteri. Programi përmban modulet: P

  Klinë 7 nëntor 18:46
  150 €
 • 5 foto
  Ndrroj
  Telefona celulare

  Ndrroj

  ndrroj samsung j6 model iri shum pak i perdorur pa asni shej garantoj ne gjdo sen ne te. samsung S7

  Pejë 7 nëntor 17:35
  1 €
 • 0 foto
  GTX 650 ASUS
  Pjese per kompjuter

  GTX 650 ASUS

  NVIDIA GeForce GTX 650 GTX650-DC-1GD5 PCI Express 3.0 GDDR5 1GB 128-bit E PERDORUR VETEM PER LOJRA

  Pejë 6 nëntor 22:08
  55 €
 • 3 foto
  Tastatura per tablet
  Telefona celulare

  Tastatura per tablet

  Shes ket tastatur per tablet deri ne 10 inch, e rre gati e paperdorur ne gjendje te rregullt

  Pejë 6 nëntor 20:16
  20 €
 • 1 foto
  samsung j5 viber free
  Telefona celulare

  samsung j5 viber free

  Shes samsung j5 Sa po I ardhur nga gjermania bej edhe ndrrim Full unlock ben me krejt kartat e kosov

  Pejë 6 nëntor 19:27
  85 €
 • 0 foto
  Samsung j5 2015 viber free
  Telefona celulare

  Samsung j5 2015 viber free

  Shes samsung j5 Full unlock Bej edhe ndrrim Viber 0038344969747

  Pejë 6 nëntor 14:12
  79 €
 • 1 foto
  Car GPS Detector
  Pjese per kompjuter

  Car GPS Detector

  Shes GPS Detector

  Klinë 5 nëntor 21:17
  80 €