Elektronikë në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 4 foto
  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii
  Kompjutera

  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii

  Lloptop hp model 650 15'6inch Core i5 2.60GHz-4210M 8gb ram memory 500gb hdd 1gb grafiken dedicated

  Prishtinë Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Xiaomi Mi A2 - 4 giga ram
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi A2 - 4 giga ram

  Shes xiaomi mi a2 me pakete dhe komplet paisjet e veta origjinale me garanacion. Fotot jane origjina

  Prishtinë Sot, 09:09
  145 €
 • 4 foto
  IPHONE 8 PLUS 64GB FULL UNLOCK NGA EUROPA CE
  Telefona celulare

  IPHONE 8 PLUS 64GB FULL UNLOCK NGA EUROPA CE

  I ardhun nga Europa me 64GIGA full unlock nuk ka shenja perdorimi sikur i ri me pako me paisje. per

  Prishtinë Sot, 09:09
  499 €
 • 5 foto
  IPHONE 5S 16GB FULL UNLOCK SHIKO FOTOT
  Telefona celulare

  IPHONE 5S 16GB FULL UNLOCK SHIKO FOTOT

  Gjemdje fantastike shihet edhe ne fotot ardhun nga jasht vetum blers serioz 049771771 - Ndrrim nu

  Prishtinë Sot, 09:08
  60 €
 • 6 foto
  IPHONE 6S 16GIGA NGA EUROPA SHIH FOTOT
  Telefona celulare

  IPHONE 6S 16GIGA NGA EUROPA SHIH FOTOT

  Gjendje fantastike perfkete shihet edhe ne fotot i ardhun nga jasht punon me gjitha kartelat Per me

  Prishtinë Sot, 09:08
  140 €
 • 0 foto
  HP Compaq dc7700p Desktop Computer + 19” Dell LCD
  Kompjutera

  HP Compaq dc7700p Desktop Computer + 19” Dell LCD

  HP Compaq dc7700p Desktop Computer + 19” Dell LCD Monitor + Dell keyboard &Mouse

  Podujevë Sot, 09:07
  60 €
 • 2 foto
  Workstation - PC - Gaming - Kompjuter
  Kompjutera

  Workstation - PC - Gaming - Kompjuter

  Performancat: Motherboard: ASUS P5Q DELUXE Procesori: Intel core 2 Extreme 12M CPU X9770 3.20 Ghz

  Prishtinë Sot, 09:07
  250 €
 • 1 foto
  Oneplus 2
  Telefona celulare

  Oneplus 2

  Shes tel oneplus2 ne gjendje te rregullt pa grritha si i ri per ma shume kontakto ne viber +38649174

  Prishtinë Sot, 09:07
  80 €
 • 3 foto
  Hp 7700 2GB DELL17
  Kompjutera

  Hp 7700 2GB DELL17

  Hp 7700 2GB DELL17

  Podujevë Sot, 09:07
  60 €
 • 8 foto
  Shes Iphon 7 jat black 128 giga me CE
  Telefona celulare

  Shes Iphon 7 jat black 128 giga me CE

  Shes iphon 7 jat black 128 giga me CE ne gjendje perfekte si me kan i ri shihet edhe ne foto pa vrej

  Prishtinë Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes 3 lloptopa: Dell Latitude e 6420 core i5
  Kompjutera

  Shes 3 lloptopa: Dell Latitude e 6420 core i5

  Shes lloptopat Dell dell core i5 14 inch 250gb hdd 512mb grafike 4gb ram Bateria ne rregull, adapte

  Prishtinë Sot, 09:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes iphon X me 64 giga CE
  Telefona celulare

  Shes iphon X me 64 giga CE

  Shes iphon X me 64 giga me CE ne gjendje super te mir shihet edhe ne foto i rujtun shum shum si me

  Prishtinë Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes iphon 7 black 32 giga me CE
  Telefona celulare

  Shes iphon 7 black 32 giga me CE

  Shes iphon 7 black 32 giga me CE ne gjendje perfekte Pa vrejtje shihet edhe ne Foto per gjithqka e j

  Podujevë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes iphon 7 black 32 giga me CE
  Telefona celulare

  Shes iphon 7 black 32 giga me CE

  Shes iphon 7 black 32 giga me CE ne gjendje perfekte Pa vrejtje shihet edhe ne Foto per gjithqka e j

  Prishtinë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Iphon X me 64 giga CE
  Telefona celulare

  Shes Iphon X me 64 giga CE

  Shes iphon X me 64 giga me CE ne gjendje super te mir shihet edhe ne foto i rujtun shum shum si me

  Podujevë Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Wii me dy lojera dhe dy kontrollera
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Wii me dy lojera dhe dy kontrollera

  Shitet Wii me lojerat Super Smash Bros Brawl dhe Wii sports me dy kontrollera qe jane te mbushur dhe

  Prishtinë Sot, 09:02
  145 €
 • 5 foto
  Shes iphon SE gold 64 giga
  Telefona celulare

  Shes iphon SE gold 64 giga

  Shes iphon SE gold 64 giga ne gjendje perfekte si me kan i ri shihet edhe ne foto per gjithqka e jap

  Podujevë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes iphon SE gold 64 giga
  Telefona celulare

  Shes iphon SE gold 64 giga

  Shes iphon SE gold 64 giga ne gjendje perfekte si me kan i ri shihet edhe ne foto per gjithqka e jap

  Prishtinë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes iphon 6S me CE 64 giga
  Telefona celulare

  Shes iphon 6S me CE 64 giga

  Shes iphon 6S ne gjendje perfecte shum iriujtun punon pa vrejtje

  Prishtinë Sot, 09:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated
  Kompjutera

  DELL i5-gen 5 te Rii, 256 SSD-Nvidia 2Gb dedicated

  Shes 2 lloptopa dell nga Gjermania. Performancat jane: Core i5-5300U 2,30 GHz Vpro 256 SSD 4gb ram

  Prishtinë Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Samsung galaxy j6 2018 duos
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j6 2018 duos

  Shes samsung galaxy j6 2018 duos ne gjendje perfekte si me kan i ri shihet edhe ne foto per gjithqka

  Prishtinë Sot, 08:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes iphon 7 jat blak 128 giga me CE
  Telefona celulare

  Shes iphon 7 jat blak 128 giga me CE

  Shes iphon 7 jat black 128 giga me CE ne gjendje super te mir i rujtun shum punon perfekt pa vre

  Podujevë Sot, 08:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes samsung galaxy j6 2018 duos
  Telefona celulare

  Shes samsung galaxy j6 2018 duos

  Shes samsung galaxy j6 2018 duos ne gjendje perfekte si me kan i ri shihet edhe ne foto per gjithqka

  Podujevë Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram
  Kompjutera

  2-lloptop HP core i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram

  Shes 2 lloptopa te Riii nga Gjermania. Hp elitebook 840 14inch HD kamer/migrofon Core i5 2.50 Ghz up

  Prishtinë Sot, 08:56
  295 €
 • 4 foto
  Shes iphone 7 Plus
  Telefona celulare

  Shes iphone 7 Plus

  Shes iphone 7 Plus 32 giga i ardhun nga Austria ne gjendje prefekte pune sikur i Ri ska as ni vretje

  Prishtinë Sot, 08:52
  355 €
 • 0 foto
  RFID reader
  Pjese per kompjuter

  RFID reader

  RFID reader + USB kablli lexues per kartela Frekuenca:13.56 MHz dhe 125KHz Access controle dhe rest

  Prishtinë Sot, 08:52
  23 €
 • 4 foto
  Arka per POS
  Pjese per kompjuter

  Arka per POS

  Arka per te holla dhe monedha Mundesi lidhje me printer. Market, restaurant, etj. arke, cash box, ca

  Prishtinë Sot, 08:52
  60 €
 • 1 foto
  RFID cards
  Pjese per kompjuter

  RFID cards

  Kartela RFID Frekuenca: 13.56MHz dhe 125 KHz Aplikimi: Restaurante, Access controle, etj. Tel, Vib

  Prishtinë Sot, 08:52
  1 €
 • 0 foto
  Scaner per barkode
  Pjese per kompjuter

  Scaner per barkode

  Scaner Multiline 20 linja, 5 drejtime,1800 skanime/sekond 650nm, USB

  Prishtinë Sot, 08:52
  155 €
 • 1 foto
  Peshore digjitale
  Pjese per kompjuter

  Peshore digjitale

  Peshore Elektronike Ngarkesa maksimale: 15Kg dhe 30 Kg Display LCD 2000 PLU dhe 18 PLU te shpejta

  Prishtinë Sot, 08:52
  180 €
 • 1 foto
  Peshore me tikete
  Pjese per kompjuter

  Peshore me tikete

  Peshore me tikete Peshore, vaga.

  Prishtinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Peshore me tikete
  Pjese per kompjuter

  Peshore me tikete

  Peshore Elektronike me tikete. Peshore, vaga.

  Prishtinë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Printer per tiketa, cmimore dhe deklaracione
  Pjese per kompjuter

  Printer per tiketa, cmimore dhe deklaracione

  Printer per tiketa, cmimore dhe deklaracione

  Prishtinë Sot, 08:51
  190 €
 • 0 foto
  Printer Termik
  Pjese per kompjuter

  Printer Termik

  Printer termik per restaurante dhe veprimtari tjera. Karakteristikat teknike: 80mm, 570 dot/line,

  Prishtinë Sot, 08:51
  115 €
 • 0 foto
  Tiketa per peshore
  Pjese per kompjuter

  Tiketa per peshore

  Role terrmike per peshore dhe cmimore Role 58mmx40mm 1.5Euro/cope Tel, Viber +38345518088

  Prishtinë Sot, 08:51
  2 €
 • 0 foto
  Peshore elektornike
  Pjese per kompjuter

  Peshore elektornike

  Peshore Elektronike Ngarkesa maksimale: 15Kg dhe 30 Kg Display LCD 2000 PLU dhe 18 PLU te shpejta

  Prishtinë Sot, 08:51
  185 €
 • 0 foto
  Printer termik 58mm
  Pjese per kompjuter

  Printer termik 58mm

  Printer termik per paragona Karakteristikat teknike: 58mm, 384 dot/line, Ean8, Ean 13, etj Tel, Vi

  Prishtinë Sot, 08:51
  60 €
 • 11 foto
  Shes 15 lloptopa nga Gjermania| core i5 8gb te Ri
  Kompjutera

  Shes 15 lloptopa nga Gjermania| core i5 8gb te Ri

  Vrejte pres vetem blers ( serioz ) faleminderit per mirkuptim. Performancat HP probook 6560b ek

  Prishtinë Sot, 08:51
  275 €
 • 5 foto
  Shes samsung Galaxy S8 Europian
  Telefona celulare

  Shes samsung Galaxy S8 Europian

  Shes samsung Galaxy S8 Europian ne gjendje perfekte shihet edhe ne foto per gjithqka e jap me garanc

  Podujevë Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  iPhone 6 128Gb Ce
  Telefona celulare

  iPhone 6 128Gb Ce

  Shes iPhone 6 me 128Gb fullunlock, aktiv me tona kartelat, gjendje e mire pune, shume i rujtun, pa g

  Prishtinë Sot, 08:49
  135 €
 • 3 foto
  2XHP Z620 ME 2 PROCESORA KARTEL GRAFIKE 1060 6GB
  Kompjutera

  2XHP Z620 ME 2 PROCESORA KARTEL GRAFIKE 1060 6GB

  2HP Z620 TOWER PROCESORI:2x e2643 -3.3 GHZ 16 CORE RAM:16GB KARTELA GRAFIKE:NVIDIA GTX 1060 6 GB HAR

  Prishtinë Sot, 08:49
  2.400 €
 • 6 foto
  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....
  Kompjutera

  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....

  Shes lenovo thinkpad i5 Core i5 gjenerata 4 500gb hdd 4gb ram memory 15.6inch kamer/migrofon Adapter

  Prishtinë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ekran per llaptop 15.6 HD led
  Pjese per kompjuter

  Ekran per llaptop 15.6 HD led

  Ekrani asht ne gjendje te rregullt i perdorun

  Fushë Kosovë Sot, 08:44
  35 €
 • 6 foto
  HP Plloter dhe Monitora
  Pjese per kompjuter

  HP Plloter dhe Monitora

  Plloteri: HP DesignJet 500 (42 inch) + hpgl2 card Çmimi: 900 € Monitorat: 5 copë - HP L2045w (21 in

  Prishtinë Sot, 08:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Amplifikator PYLE 290 W (zmadhues zeri per veture)
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator PYLE 290 W (zmadhues zeri per veture)

  Shes Amplifikator (zmadhues zëri për veturë) PYLE SA 2600X, 2/1 channel, 290 W, Active Crossover. K

  Prishtinë Sot, 08:42
  40 €
 • 9 foto
  Lloptop HP i5 gen-3 / 4Gb Ram / 320 Gb te Riiii
  Kompjutera

  Lloptop HP i5 gen-3 / 4Gb Ram / 320 Gb te Riiii

  Shes 20 lloptopa te ri (pa perdore) performancat jan keto. Core i5 2.60ghz gjenerata e 3t. 14 inch H

  Prishtinë Sot, 08:37
  175 €
 • 1 foto
  BLEJ IPHONE 5..6..7.MEQMIME VOLITSHME
  Telefona celulare

  BLEJ IPHONE 5..6..7.MEQMIME VOLITSHME

  Blej iphone me qmime volitshme Kushka meshit urgjent unjam blers Julutem thirrje serioze nese mirrem

  Fushë Kosovë Sot, 08:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes hard diskun10euro perfshir transportin
  Pjese per kompjuter

  Shes hard diskun10euro perfshir transportin

  Shes harddiskub 320gb

  Prishtinë Sot, 08:34
  10 €
 • 0 foto
  MBUSHES USB-C FAST CHARGE MOTOROLA
  Telefona celulare

  MBUSHES USB-C FAST CHARGE MOTOROLA

  Shes mbushesa Fast Turbo Charge origjinal te Motoroles USB Type C modeli ma i ri

  Prishtinë Sot, 08:34
  15 €
 • 0 foto
  JBL STEREO SOUNDBOOST 2
  Telefona celulare

  JBL STEREO SOUNDBOOST 2

  Shes JBL Stereo Soundboost 2 per Moto Z, Moto Z Play, Moto Z Force, Moto Z2, Moto Z2 Force. Soundbar

  Prishtinë Sot, 08:34
  49 €