Elektronikë në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 2 foto
  PsP
  Lojra per PC / Videolojra

  PsP

  PsP e Bardh E Mirmbajtur Pa Karikus Me Nje Loj Me Kart Memorie me Fish Per Internet...

  Tiranë Sot, 18:23
  50 Lek
 • 1 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  I paster

  Tiranë Sot, 18:06
  9.000 Lek
 • 2 foto
  Samsung Core Prime me dy karta telefoni,
  Telefona celulare

  Samsung Core Prime me dy karta telefoni,

  Samsung Core Prima me dy karta telefoni,ngjyra gri.Cm:100 Euro.Tel:0685475541

  Tiranë Sot, 17:55
  100 €
 • 3 foto
  Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360

  Shes nje konzolate Xbox360.Ne nje gjendje te mirembajtur,pa cip,nje leve kontrolli,te gjith kabllot

  Tiranë Sot, 17:48
  275 €
 • 4 foto
  Salle interneti
  Kompjutera

  Salle interneti

  8 kompjutera 1 printer t bashkangjutura me karriget dhe tavolinat plus dhe frigoriferi 0666074476

  Tiranë Sot, 17:46
  950 €
 • 4 foto
  Super Laptop Dell Precision M4500
  Kompjutera

  Super Laptop Dell Precision M4500

  ***OKAZION*** Shitet Laptop Super Performant Dell Precision M4500 Workstation. I Perdorur, Ne Gje

  Tiranë Sot, 17:44
  24.900 Lek
 • 1 foto
  shitet iPhone 6s 16g
  Telefona celulare

  shitet iPhone 6s 16g

  shitet iPhone 6s 16g ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 17:40
  170 €
 • 3 foto
  PERFORCUES VALESH WIFI
  Shtesa per telefon celulare

  PERFORCUES VALESH WIFI

  🌐PERFORCUES VALESH WIFI Deshironi te keni internet wifi falas ne shtepi Vjen ne ndihm kjo pajisje f

  Tiranë Sot, 17:13
  4.500 Lek
 • 0 foto
  AIRPODS CILESI SI ORIGJINALE
  Telefona celulare

  AIRPODS CILESI SI ORIGJINALE

  SHITEN AIRPODS ME CILESI SUPER, NJE LLOJE SI ORIGJINALET. SHUME VOLUME DHE BASS SUPER, BATERI MBAJN

  Tiranë Sot, 17:00
  50 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy Bote 9 (Gjendje Shume te Mire)
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Bote 9 (Gjendje Shume te Mire)

  Shitet SAMSUNG GALAXY NOTE 9 i Zi I zhbllokuar per cdo Karte, origjinal me sistem android. Eshte n

  Tiranë Sot, 16:54
  479 €
 • 8 foto
  SUPER OFERTA iPhone
  Telefona celulare

  SUPER OFERTA iPhone

  ?? iPhone 8+ 64 GB 700 € ?? ?SUPER OFERTA #ElectroTech ⚠️ Telefonat nuk jan "vitrinash" apo "

  Tiranë Sot, 16:51
  500 €
 • 0 foto
  iPhone 7 PLUS 128GB (Gjendje PERFEKTE!)
  Telefona celulare

  iPhone 7 PLUS 128GB (Gjendje PERFEKTE!)

  Shitet IPHONE 7 Plus i Zi i APPLE Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked!

  Tiranë Sot, 16:23
  449 €
 • 0 foto
  S9 + plus ( Gjendje Shume te mire)
  Telefona celulare

  S9 + plus ( Gjendje Shume te mire)

  Shitet Galaxy S9 Plus, origjinal me sistem android I zhbllokuar per cdo karte, ngjyre i Zi si ne fot

  Tiranë Sot, 16:23
  449 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S8 Plus ( Gjendje Perfekte!)
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 Plus ( Gjendje Perfekte!)

  Shitet Galaxy S8 Plus, origjinal me sistem android I zhbllokuar per cdo karte, ngjyre Silver si ne f

  Tiranë Sot, 16:23
  339 €
 • 11 foto
  iPhone 6 NOTE 5, SAMSUNG S6
  Telefona celulare

  iPhone 6 NOTE 5, SAMSUNG S6

  -IPHONE 4S I BARDHE PERFEKT= 100 EURO HTC ONE M9 32GB SILVER/GOLD= 290 EURO SI I RI SAMSUNG S6 I

  Tiranë Sot, 16:20
  400 Lek
 • 1 foto
  SUPER OKAZION DELL 7450,6 RAM,8 GB GRAFIKE 279EU
  Kompjutera

  SUPER OKAZION DELL 7450,6 RAM,8 GB GRAFIKE 279EU

  💼🎒🏆SUPER OFERTE BACK TO SCHOOL🏆💼🎒 🥇🥇SUPER LAPTOP DELL PROFESSIONAL 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 279EU

  Tiranë Sot, 16:07
  279 €
 • 4 foto
  SSD , RAM , HDD ME SUPER CMIME
  Pjese per kompjuter

  SSD , RAM , HDD ME SUPER CMIME

  🇩🇪🇩🇪🇩🇪SUPER CMIME PER SSD - RAM - HDD 🇩🇪🇩🇪🇩🇪 SSD 180 GB 2.5\"➡️30 EU SSD 256 GB 2.5\"➡️39 E

  Tiranë Sot, 16:07
  17 €
 • 0 foto
  Samsung S10+  ➡️ I RI NE KUTI EUROPIAN
  Telefona celulare

  Samsung S10+ ➡️ I RI NE KUTI EUROPIAN

  Samsung S10+ ➡️ 829 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ 🆕🆕🆕 🏃

  Tiranë Sot, 16:07
  829 €
 • 2 foto
  Hp ZBook i7 gen4 256GB SSD 16GB RAM Vetem 499Eu
  Kompjutera

  Hp ZBook i7 gen4 256GB SSD 16GB RAM Vetem 499Eu

  🏆🏆🏆SUPER WORKSTATION LAPTOP🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 🎖️🎖️🎖

  Tiranë Sot, 16:07
  499 €
 • 2 foto
  WORKSTATION HP Z420 Vetem 399Eu
  Kompjutera

  WORKSTATION HP Z420 Vetem 399Eu

  German Computers ndjehet falënderues në German Computers. Publikuar nga German_Computers(0692999998

  Tiranë Sot, 16:07
  399 €
 • 11 foto
  KAMERA HIKVISION 2 MEGAPIXEL OKAZION
  Pjese per kompjuter

  KAMERA HIKVISION 2 MEGAPIXEL OKAZION

  Set me 4 kamera hikvision 2 MPX, DVR, HDD 1TB, Monitor 19’’ dhe 100 Meter kabell. INSTALIMI FAL

  Tiranë Sot, 16:07
  350 €
 • 2 foto
  Hard Disk Me lir se Kudo
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk Me lir se Kudo

  ❗❗❗SUPER CMIME PER HDD , SUPER CILESI❗❗❗ ➡️ HDD 500 GB 💵 20 EU ➡️ HDD 1 TB 💵 30

  Tiranë Sot, 16:07
  20 €
 • 0 foto
  HDD DESKTOP , 20 EU
  Pjese per kompjuter

  HDD DESKTOP , 20 EU

  ******SUPER OFERTE***** HDD DESKTOP , 20EU HDD JANE NE GJENDJE PERFEKT , POTHUAJSE TE RINJ.20 eu Cel

  Tiranë Sot, 16:07
  20 €
 • 0 foto
   iPhone XS Max I RI EUROPIAN 950 EU
  Telefona celulare

  iPhone XS Max I RI EUROPIAN 950 EU

  IPHONE XSMAX I RI EUROPIAN ➡️ 950 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI

  Tiranë Sot, 16:06
  950 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro

  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 16:06
  160 €
 • 3 foto
  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC
  Kompjutera

  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC

  🏆SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC🏆 🥇🥇SUPER SUPER CMIME 🥇🥇 🎖️🎖️ SUPER SUPER SHERBIM

  Tiranë Sot, 16:06
  1 €
 • 2 foto
  Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 649 eu
  Kompjutera

  Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 649 eu

  ??? SUPER SUPER OKAZION PER IMAC ??? ??? SUPER SUPER FURNIZIM ME IMAC ??? ??? SUPER SUPER CILESI ???

  Tiranë Sot, 16:06
  649 €
 • 0 foto
  HP Z400,RAM 12 GB,XEON 4 CORE/8 THREADS,KARTE 4GB
  Kompjutera

  HP Z400,RAM 12 GB,XEON 4 CORE/8 THREADS,KARTE 4GB

  ??SUPER WORKSTATION EKONOMIK??? ??SUPER SUPER KONFIGURIM ?? ?️?️SUPER SUPER CMIM?️?️ ??????

  Tiranë Sot, 16:06
  179 €
 • 2 foto
  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU
  Kompjutera

  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU

  🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️

  Tiranë Sot, 16:06
  789 €
 • 7 foto
  KOMPJUTERA ME SHUMICE DHE PAKICE
  Kompjutera

  KOMPJUTERA ME SHUMICE DHE PAKICE

  GERMAN COMPUTERS ESHTE DISTRIBUTOR KRYESOR NE TREG NE FUSHEN E KOMPJUTERAVE TE PERDORURA. ? ?? MADE

  Tiranë Sot, 16:06
  1 €
 • 3 foto
  KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE
  Kompjutera

  KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE

  "GERMAN COMPUER" OFRON CMIMET ME TE LIRA NE TREG ? MUNDESI PAGESE ME KESTE! ? ?? BEJME TRANSPORT N

  Tiranë Sot, 16:06
  5 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro

  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 16:05
  320 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro

  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 16:05
  245 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro

  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 16:05
  130 €
 • 1 foto
  HP Z420 WORKSTATION OKAZION
  Kompjutera

  HP Z420 WORKSTATION OKAZION

  🏆🏆SUPER WORKSTATION HP Z420+ MONITOR 24🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM

  Tiranë Sot, 16:05
  399 €
 • 2 foto
  Latitude E7240 Core i5 4th G 128 SSD,RAM 8 GB 190e
  Kompjutera

  Latitude E7240 Core i5 4th G 128 SSD,RAM 8 GB 190e

  ??SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES??? ??SUPER SUPER MODELE?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ? ? ???De

  Tiranë Sot, 16:05
  190 €
 • 4 foto
  SUPER OFERTE PER XIAOMI
  Telefona celulare

  SUPER OFERTE PER XIAOMI

  ??????SUPER SUPER TELEFONA XIAOMI ?????? ❗❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID,2% INTERES NE MUAJâ

  Tiranë Sot, 16:05
  99 €
 • 2 foto
  GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE
  Telefona celulare

  GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE

  SAMSUNG GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE ? MUNDESI PAGESE ME KESTE! ? ?? BEJME TRANSPORT NE

  Tiranë Sot, 16:05
  225 €
 • 3 foto
  SUPER OFERTE PER SSD 256 GB SAMSUNG 40 EU
  Pjese per kompjuter

  SUPER OFERTE PER SSD 256 GB SAMSUNG 40 EU

  SUPER SSD , SUPER CMIME!! 🚛 🇩🇪 MADE IN GERMANY 🇩🇪 🚛 ✅SSD 256 GB SAMSUNG ➡️40U ✅SSD 256 GB

  Tiranë Sot, 16:05
  40 €
 • 4 foto
  Karrikues origjinale me cmimet me te mira ne treg
  Pjese per kompjuter

  Karrikues origjinale me cmimet me te mira ne treg

  🏆🏆SUPER FURNIZIM ME KARIKUES LAPTOPI🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER CILESI (ORGJINALE)🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖

  Tiranë Sot, 16:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SUPER HP FOLIO I7 325 EU
  Kompjutera

  SUPER HP FOLIO I7 325 EU

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP HP FOLIO i7 🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️

  Tiranë Sot, 16:04
  325 €
 • 0 foto
  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU

  PRINTER RONGTA I RI ME 1 VIT GARANCI SPECIFIKAT TEK LINKU ME POSHTE: http://rongtatech.manufacture

  Tiranë Sot, 16:04
  69 €
 • 0 foto
  Ps3 si i ri me cip .
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 si i ri me cip .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Sot, 15:59
  18.000 Lek
 • 2 foto
  iPad 4 A 1458 me difekt qarku . Per pjese .
  Kompjutera

  iPad 4 A 1458 me difekt qarku . Per pjese .

  Shitet ne gjendje shum te mire si ekran dhe si kas .

  Tiranë Sot, 15:59
  60 €
 • 0 foto
  Disk per PS3 si e re .
  Lojra per PC / Videolojra

  Disk per PS3 si e re .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Sot, 15:59
  1.000 Lek
 • 1 foto
  CD PS4 SI E RE
  Lojra per PC / Videolojra

  CD PS4 SI E RE

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Sot, 15:59
  35 €
 • 0 foto
  Shitet loje per PS 3 ne gjendje shum te mire .
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet loje per PS 3 ne gjendje shum te mire .

  Nuk e perdor .Nderrohet .

  Tiranë Sot, 15:59
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Cd ne gjendje shum te mire PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Cd ne gjendje shum te mire PS3

  Shitet per arsye mosperdorimi.

  Tiranë Sot, 15:58
  1.000 Lek
 • 0 foto
  CD per Ps3 ne gjendje shum te mire .
  Lojra per PC / Videolojra

  CD per Ps3 ne gjendje shum te mire .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Sot, 15:58
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Loje per PS 3 e perdorur .Nderrohet .
  Lojra per PC / Videolojra

  Loje per PS 3 e perdorur .Nderrohet .

  Shitet ne gjendje shum te mire .

  Tiranë Sot, 15:58
  1.000 Lek