Elektronikë në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 1 foto
  Iphone 6Splus
  Telefona celulare

  Iphone 6Splus

  shitet iphone 6splus,gjendja 10/10 gervishtjeee zeroooooo...bateria 100 % ,xham mbrojtes i veneee. h

  Tiranë Sot, 21:48
  220 Lek
 • 12 foto
  SAMSUNG A-9 PRO 6 RAM 128 MEMORIE
  Telefona celulare

  SAMSUNG A-9 PRO 6 RAM 128 MEMORIE

  NE GJENDIE 10/10 SAPO AERDHUR SAMSUNG GALAXY A9 PRO VIT PRODHIMI I 2019 SISTEM ANDROID 10.0 I FUNDI

  Tiranë Sot, 21:40
  350.000 Lek
 • 11 foto
  LG V-50 THINK Q DUAL SCREEN
  Telefona celulare

  LG V-50 THINK Q DUAL SCREEN

  SAPO ARDHUR LG V-50 THINK Q ME DY EKRANE NE GJENDIE SHUM TE MIRE FIZIKE DHE FUNKSIONALE TRIPLE KAMER

  Tiranë Sot, 21:40
  570.000 Lek
 • 1 foto
  SHITEN 20 PC DELL
  Kompjutera

  SHITEN 20 PC DELL

  shiten 20 pc dell optiplex 755, ram 2gb cor2 duo monitor samsung 22 polsh jane ne gjendje superr, s

  Tiranë Sot, 21:39
  130 Lek
 • 3 foto
  NOKIA ASHA 305 NE KUTI+KARIKUES NOKIA OKAZION
  Telefona celulare

  NOKIA ASHA 305 NE KUTI+KARIKUES NOKIA OKAZION

  I blere ne neptun me fature Ne gjendje shume te mire Bateri qe mban gjate Ne kuti me cdo aksesor Mba

  Tiranë Sot, 21:27
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet 4G ( 2x2GB) RAM DDR3 1333HZ
  Pjese per kompjuter

  Shitet 4G ( 2x2GB) RAM DDR3 1333HZ

  Shitet RAM I makes LENOVO shume pak I perdorur, gjendje 100%funksionale dhe estetike me keto te dhen

  Tiranë Sot, 21:16
  1 €
 • 3 foto
  Xbox one
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox one

  Shitet xbox one Elite 1TB super gjendje bashk me nje lev dhe fishat perkatese plus kinect dhe kufje

  Tiranë Sot, 21:15
  22.000 Lek
 • 2 foto
  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.
  Kompjutera

  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.

  Mini laptop \" Toshiba\" se bashku me ushqyesin , shitet per pjese. Cmimi : me marrveshje.

  Kavajë Sot, 20:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Blej Samsung A51 ose Iphon 7 plus xiaomi mi9t
  Telefona celulare

  Blej Samsung A51 ose Iphon 7 plus xiaomi mi9t

  Kerkoj te blej sameung a51 6/128 ose iphon 7 plus 128gb te zi ose xiaomi mi9t te mirmbajtur pa probl

  Tiranë Sot, 20:48
  28.000 Lek
 • 2 foto
  Printer LEX MARK
  Pjese per kompjuter

  Printer LEX MARK

  Printer I markes LEX MARK type: 2480 - 200. 220 v -240 v. Cmimi me marrveshje.

  Kavajë Sot, 20:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Huawei Mate 9 PORSCHE DESIGN LIMITED EDITION
  Telefona celulare

  Huawei Mate 9 PORSCHE DESIGN LIMITED EDITION

  Shitet Huawei Mate 9 Porsche Design, limited edition (vetëm 1000 cope gjithë botën), pothuajse i ri

  Tiranë Sot, 20:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   PS4 PRO ORIGJINALE 1TB LEVA ORIGJINALE OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 PRO ORIGJINALE 1TB LEVA ORIGJINALE OKAZION

  SHES NJE SUPER PS4 PRO ORIGJINALE 1 TB ME LOJRA ME NGA NJE LEVE ORIGJINALE SECILA ME FISHAT PERKATES

  Tiranë Sot, 20:35
  40.000 Lek
 • 6 foto
  Iphone X 256 Gb, i zi
  Telefona celulare

  Iphone X 256 Gb, i zi

  Iphone x 256 gb ne gjendje perfekte, i pahapur asnjeher neper servise, vetem xhami pas eshte i krisu

  Tiranë Sot, 20:35
  460 €
 • 6 foto
  iphone x 256 gb
  Telefona celulare

  iphone x 256 gb

  Shitet iphone X 256 gb ne gjendje perfekte, vetem xhami pas eshte pak i krisur por nuk perben asnje

  Tiranë Sot, 20:35
  395 €
 • 2 foto
  iPhone Xr 64Gb red SI I RI
  Telefona celulare

  iPhone Xr 64Gb red SI I RI

  Shes iPhone Xr 64Gb red SI I RI pa dallim nga i riu akull si i ri battery health 97%.punon super me

  Tiranë Sot, 20:33
  47.000 Lek
 • 3 foto
  CD DISQE PS3 DHE PS4 OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  CD DISQE PS3 DHE PS4 OKAZION

  SHES CD DISQE PS3 DHE PS4 OKAZION

  Tiranë Sot, 20:32
  1.000 Lek
 • 2 foto
  PS3 SONI ORIGJINAL ME CIP 500GB ME14 LOJRA OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SONI ORIGJINAL ME CIP 500GB ME14 LOJRA OKAZION

  SHES PS3 SONI ORIGJINAL TIPI ME I RI I PS3.ME CIP 500GB.ME NJE LEVE ORIGJINALE.ME 14 LOJRA DHE TRE F

  Tiranë Sot, 20:32
  20.000 Lek
 • 2 foto
  SHES LEVA PS4 DHE PS3 ORIGJINALE OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  SHES LEVA PS4 DHE PS3 ORIGJINALE OKAZION

  SHES LEVA PS4 ORIGJINALE 50 MIJE LEKE SECILA. SHES LEVA PS3 ORIGJINALE 35 MIJE LEKE

  Tiranë Sot, 20:31
  5.000 Lek
 • 2 foto
  SHES DY PS4 ME LOJRA 500GB OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  SHES DY PS4 ME LOJRA 500GB OKAZION

  SHES DY PS4 500GB ME LOJRA ME NJE LEVE ORIGJINALE ME FISHAT GJENDJA PERFEKTE.CMIMI 320 MIJE LEKE SEC

  Tiranë Sot, 20:30
  32.000 Lek
 • 2 foto
  SHES 4 PS3 DHE 3 PS4 OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  SHES 4 PS3 DHE 3 PS4 OKAZION

  SHES 3 PS4 320 MIJE LEKE SECILA.SHES 4 PS3 ME CIP 180 MIJE LEKE SECILI.

  Tiranë Sot, 20:30
  32.000 Lek
 • 1 foto
  Xiaomi mi a2 lite, gjendja perfekte
  Telefona celulare

  Xiaomi mi a2 lite, gjendja perfekte

  Shitet per arsye ekonomike Xiaomi Mi a2 ne gjendje perfekte. ✔️ 4 gb RAM ✔️ 64 gb ROM ✔️

  Tiranë Sot, 20:29
  19.000 Lek
 • 5 foto
  IPAD AIR 2 (64GB)
  Kompjutera

  IPAD AIR 2 (64GB)

  Shitet Ipad Air 2 bashke me coverin origjinal te apple dhe me karikusin origjinal. Ipad eshte ne gje

  Tiranë Sot, 20:26
  280 €
 • 2 foto
  Laptop Fujitsu
  Kompjutera

  Laptop Fujitsu

  Shitet laptop Fujitsu 17 inch me 2 gb ram dhe procesor core 2 duo. Laptopi esht ne gjendje te mire 1

  Tiranë Sot, 20:26
  50 €
 • 0 foto
  Kompjuter ASUS, RAM 16GB, CPU INTEL CORE i7 3.6GHZ
  Kompjutera

  Kompjuter ASUS, RAM 16GB, CPU INTEL CORE i7 3.6GHZ

  Kompjuter profesional ASUS i përdorur, në gjendje shumë të mirë. Të dhënat teknike: RAM 16GB PROCES

  Tiranë Sot, 20:15
  1.200 €
 • 6 foto
  Sony xperia xz1 10/10 mundsi nderrimi
  Telefona celulare

  Sony xperia xz1 10/10 mundsi nderrimi

  Shitet sony xperia xz1 10 /10 ne gjendje perfekte 5.2 inch, 4/64 vend per kart memorje, kamera krye

  Tiranë Sot, 20:08
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Lg g8 thinq dual sim 10/10 mundsi nderrimi
  Telefona celulare

  Lg g8 thinq dual sim 10/10 mundsi nderrimi

  Shitet lg g8 thinq 10/10 dual sim ,6/128 , ekran 2k 6.1 inch p-oled processor Qualcomm snapdragon

  Tiranë Sot, 20:07
  43.000 Lek
 • 1 foto
  Kompjuter i perdorur
  Kompjutera

  Kompjuter i perdorur

  Shitet kompjuter i perdorur 8000Lek Na ndiqni: https://www.facebook.com/rcsolutions/ https://www.in

  Tiranë Sot, 20:07
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Kompjuter i perdorur
  Kompjutera

  Kompjuter i perdorur

  Shitet kompjuter i perdorur 5000Lek Na ndiqni: https://www.facebook.com/rcsolutions/ https://www.ins

  Tiranë Sot, 20:07
  5.000 Lek
 • 1 foto
  PROCESOR i3 3110M - CPU laptop
  Pjese per kompjuter

  PROCESOR i3 3110M - CPU laptop

  Shitet processor i3 per laptop ne gjendje shume te mire pune , procesori ka ardh nga gjermania brend

  Tiranë Sot, 20:04
  15 Lek
 • 2 foto
  Peshore okazion Argjendarie?⚖️⚖️⚖️⚖️?
  Pjese per kompjuter

  Peshore okazion Argjendarie?⚖️⚖️⚖️⚖️?

  Shes peshore per argjendari e ardhur nga Gjermania, peshon shum sakte nga 0.01gr deri ne 100gr. E sh

  Tiranë Sot, 20:04
  35 €
 • 9 foto
  HP xw 4400 Workstation Okazion
  Kompjutera

  HP xw 4400 Workstation Okazion

  Shitet HP xw 4400 Workstation me parametrat si me poshte: HDD: 250 Gb CPU: Intel DualCore 6600 2.4

  Tiranë Sot, 20:03
  100 Lek
 • 8 foto
  PC HP , DELL ,IBM OKAZION GIFTS
  Kompjutera

  PC HP , DELL ,IBM OKAZION GIFTS

  Shitet Hp dc 7900 me parametrat si me poshte: HDD: 320 Gb CPU: Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz RAM:

  Tiranë Sot, 20:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DELL OptiPlex 755 Okazion
  Kompjutera

  DELL OptiPlex 755 Okazion

  Shitet DELL OptiPlex 755 me parametrat si me poshte: HDD: 250 Gb CPU: Intel Core 2 Duo E6550 2.33 GH

  Tiranë Sot, 20:03
  60 Lek
 • 10 foto
  HP Compaq dc7900 Okazion
  Kompjutera

  HP Compaq dc7900 Okazion

  Shitet Hp dc 7900 me parametrat si me poshte: HDD: 320 Gb CPU: Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz RAM:

  Tiranë Sot, 20:03
  80 Lek
 • 8 foto
  OKAZION Samsung S20 ULTRA
  Telefona celulare

  OKAZION Samsung S20 ULTRA

  Shitet samsung S20 ultra me cmim okazion. Telefoni eshte ne gjendje perfekte. Si i ri. I blere tek v

  Tiranë Sot, 19:59
  880 €
 • 9 foto
  Samsung s10+ okazion
  Telefona celulare

  Samsung s10+ okazion

  Shitet samsung galaxy s10 plus pa dallim nga i riu. Asnje gervishtje. Eshte mbajtur me kase dhe xham

  Tiranë Sot, 19:59
  440 €
 • 3 foto
  Kasetofon me ekran me kamer radio-usb-fish aux
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon me ekran me kamer radio-usb-fish aux

  Shitet kasetofon me ekran me kamer fish aux usb kard memorie.kamera i vendoset mrapa makines tek tar

  Tiranë Sot, 19:58
  1 €
 • 5 foto
  Samsung Note 9. PERFEKT!!✅
  Telefona celulare

  Samsung Note 9. PERFEKT!!✅

  Shes Samsung Note 9 i zi. 6 giga ram dhe 128 giga memorie. Laps dhe cdo gje funksjonale. Versjoni me

  Tiranë Sot, 19:58
  340 €
 • 3 foto
  Kasetofon per ml 164
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon per ml 164

  Shitet kasetofon per ml 164

  Tiranë Sot, 19:57
  180 Lek
 • 8 foto
  Okazion shitet laptopi Asus
  Kompjutera

  Okazion shitet laptopi Asus

  Shitet ose nderrohet lapropi Asus ne gjendje shum te mire 620 Gb 4Gb rame

  Tiranë Sot, 19:55
  150 €
 • 1 foto
  Dell d430
  Kompjutera

  Dell d430

  Shitet dell d430 ram 2gb core duo me karikues origjinal

  Tiranë Sot, 19:55
  4.000 Lek
 • 4 foto
  shitet galaxy s8
  Telefona celulare

  shitet galaxy s8

  shitet galaxy s8 64GB ngjyr te zi telefoni oshte 100% funksional gjendja 10/10 telefoni eshte vers

  Tiranë Sot, 19:51
  250 Lek
 • 4 foto
  ? SHITET OKAZION HP ZBOOK 15 G2 SUPER?
  Kompjutera

  ? SHITET OKAZION HP ZBOOK 15 G2 SUPER?

  Shitet Laptop HP ZBook 15 G2 ne gjendje te shkelqyer dhe me parametra super. Procesor i7- 4610M 3gh

  Tiranë Sot, 19:24
  490 €
 • 5 foto
  ? OKAZION IPAD GEN 7 10.2 WIFI+SIM I RI?
  Kompjutera

  ? OKAZION IPAD GEN 7 10.2 WIFI+SIM I RI?

  Shiten Ipad Gjenerata e 7 te rinj me plastifikimin e fabrikes 10.2 inch , 32 giga, Wifi + Sim card.

  Tiranë Sot, 19:24
  390 €
 • 6 foto
  ? Macbook Pro Retina SUPER OKAZION ?
  Kompjutera

  ? Macbook Pro Retina SUPER OKAZION ?

  Shes Macbook Pro Retina 2014 ne gjendje super. Parametrat ne foto.

  Tiranë Sot, 19:24
  490 €
 • 3 foto
  HARD DISK HITACHI 250 GB PER PC DESTOP
  Pjese per kompjuter

  HARD DISK HITACHI 250 GB PER PC DESTOP

  HARD DISK HITACHI 250 GB PER PC DESTOP. I PERDORUR DHE NE GJENDJE FUNKSIONALE 100%. CMIMI 2000 LEKE

  Kavajë Sot, 19:24
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Ps3 controller
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 controller

  Shitet leve playstation 3 origjinale 100%funksionale Tel 0674881336

  Tiranë Sot, 19:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Psp games
  Lojra per PC / Videolojra

  Psp games

  Shiten dy lojera per psp 1. Transformers-300lek 2. The Sims 2 -300 lek Cel 0674881336

  Tiranë Sot, 19:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PS3 + Leva
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 + Leva

  Shitet playstation 3 + 4 leva origjinale ne kuti te paperdorura. Playstation 3 eshte ne super gjend

  Tiranë Sot, 19:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fish
  Pjese per kompjuter

  Fish

  Shitet fisha te reja 1. Fish Dvi-Hdmi 700lek 2. Fish HDMI - 700 lek Cel 0674881336

  Tiranë Sot, 19:20
  Me Marrveshje