Elektronikë
Sarandë

Elektronikë në shitje në Sarandë

 • 1 foto
  Oferte falas,,,
  Fotoaparate

  Oferte falas,,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realiz

  Sarandë 17 nëntor 07:32
  500.000 €
 • 2 foto
  TAPE 300 LED SMD WATERPROOF 5M RGB + KUTI I DYTË
  Shtesa per telefon celulare

  TAPE 300 LED SMD WATERPROOF 5M RGB + KUTI I DYTË

  Për shitje New TAPE 300 LED SMD WATERPROOF 5 Metra RGB + KUTI I DYTË 5 ngjyra me telekomandë. 1 copë

  Sarandë 5 nëntor 08:46
  20 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS...
  Programe / Softuer

  OFERTE FALAS...

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Sarandë 23 tetor 12:13
  50.000 €
 • 3 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - Gold (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Gold (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM)

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Gold (Unlocked) A1921 (CDMA + GSM) 1 year warranty 60 days internatio

  Sarandë 2 tetor 22:58
  400 €
 • 0 foto
  Iphone xs i zi ??
  Telefona celulare

  Iphone xs i zi ??

  Iphone xs nuk punon face ID cdo gje tjeter gjendje perfekte 10/10. 0699660080

  Sarandë 30 shtator 00:16
  620 €
 • 0 foto
  Samsung j3 2017
  Telefona celulare

  Samsung j3 2017

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mire dhe mban battery

  Sarandë 22 shtator 23:08
  120 Lek
 • 0 foto
  Oferte falas. '
  Shtepiza loje

  Oferte falas. '

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivi

  Sarandë 22 shtator 10:43
  2.000 €
 • 3 foto
  256 Apple iPhone X me 256Gb
  Telefona celulare

  256 Apple iPhone X me 256Gb

  256 Apple iPhone X me 256Gb

  Sarandë 21 gusht 01:34
  420 €
 • 0 foto
  shes iphone 6s 16 Giga
  Telefona celulare

  shes iphone 6s 16 Giga

  eshte pothuajse i ri nuk eshte hapur asnjer si telefon

  Sarandë 11 gusht 17:20
  150 €
 • 3 foto
  Shes Headphones origjinal Sony dhe te Iphone-it
  Telefona celulare

  Shes Headphones origjinal Sony dhe te Iphone-it

  Shes Headphones 15 euro njeren dyjat 25 euro per kontakt 045 471 585 Ferizaj

  Sarandë 8 gusht 22:52
  30 €
 • 0 foto
  Xiaomi redmi 5a 2017
  Telefona celulare

  Xiaomi redmi 5a 2017

  shes Telefon Xiaomi 5a 2017 ne gjendje te mire

  Sarandë 25 korrik 20:50
  1.000 Lek
 • 4 foto
  SAmsung S10e i ri i paperdorur
  Telefona celulare

  SAmsung S10e i ri i paperdorur

  Samsung S10e i ri i pa perdorur me kuti origjinale dhe accessore per shitje ne ngjyre te zeze.

  Sarandë 22 korrik 01:26
  520 €
 • 3 foto
  Iphone XR per shitje
  Telefona celulare

  Iphone XR per shitje

  Iphone XR per shitje ne gjendje shume te mire i ardhur nga Anglia me ngjyre ari 64gb me kuti dhe aks

  Sarandë 22 korrik 01:06
  550 €
 • 1 foto
  I ardhur nga AMERIKA (Si i ri)
  Telefona celulare

  I ardhur nga AMERIKA (Si i ri)

  CMIMI I PA DISKUTESHEM

  Sarandë 11 korrik 15:33
  420 €
 • 2 foto
  IPHONE 6S 128 GB (SI I RI)
  Telefona celulare

  IPHONE 6S 128 GB (SI I RI)

  I ARDHUR NGA AMERIKA

  Sarandë 11 korrik 15:33
  200 €
 • 7 foto
  fortnite
  Telefona celulare

  fortnite

  Account fortnite qe nga sezon 3 der te 9 dhe me save world

  Sarandë 8 korrik 20:42
  150 Lek
 • 1 foto
  Apple iPhone X - 256GB - Hapësira gri (e hapur)
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB - Hapësira gri (e hapur)

  Apple iPhone X - 256GB - Hapësira gri (e hapur)

  Sarandë 30 qershor 00:54
  420 €
 • 4 foto
  Gjendje perfekte
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjendje perfekte

  Ne gjendje perfekte me nje lev shtes, 1 muaj e perdorur, 9 lojra te instaluara Cmimi i padiskutushe

  Sarandë 15 maj 20:56
  380 Lek
 • 0 foto
  Samsung s 4 mini i bardhe ne gjendje shume te mire
  Telefona celulare

  Samsung s 4 mini i bardhe ne gjendje shume te mire

  Samsung s4 mini i bardhe ne gjendje shume te mire me karikus dhe kufje!!punon shume mire mund ta kon

  Sarandë 12 maj 17:55
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy s10 + me 512gb të mbyllur
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy s10 + me 512gb të mbyllur

  Samsung Galaxy s10 + me 512gb të mbyllur

  Sarandë 28 prill 04:22
  550 €
 • 0 foto
  Bokse per lokale me cmime super ekonomike
  Audio / CD / Stereo

  Bokse per lokale me cmime super ekonomike

  Shiten bokse cope 2.Shume cilesi e larte

  Sarandë 19 prill 20:46
  100 €
 • 4 foto
  i ri Huawei Mate20 Pro 128gb
  Telefona celulare

  i ri Huawei Mate20 Pro 128gb

  i ri Huawei Mate20 Pro 128gb

  Sarandë 17 prill 11:43
  250 €
 • 3 foto
  i ri Oppo Find X me 128gb hapur per shitje
  Telefona celulare

  i ri Oppo Find X me 128gb hapur per shitje

  i ri Oppo Find X me 128gb hapur per shitje

  Sarandë 17 prill 11:31
  250 €
 • 1 foto
  Samsung S7
  Telefona celulare

  Samsung S7

  akull i ri.20000lek

  Sarandë 11 prill 16:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  celular
  Telefona celulare

  celular

  CELULAR KUNDRA GODITJEVE DHE KUNDRA UJIT.PERFEKT PER ATA QE PUNOJNE NE NDERTIM OSE PESHKIM.PARAMETRA

  Sarandë 11 prill 16:21
  150 €
 • 2 foto
  i ri, ari iPhone 8plus me 256gb të hapur
  Telefona celulare

  i ri, ari iPhone 8plus me 256gb të hapur

  i ri, ari iPhone 8plus me 256gb të hapur

  Sarandë 7 prill 04:48
  250 €
 • 0 foto
  Imac late 2012 21.5 inch
  Kompjutera

  Imac late 2012 21.5 inch

  1 Tera memorie, 8 GB ram

  Sarandë 4 prill 11:21
  320 €
 • 4 foto
  Pc te ndryshem nga te gjitha llojet
  Pjese per kompjuter

  Pc te ndryshem nga te gjitha llojet

  Hp acer dell otipleks lenova etj cmim i arsyshem si dhe monitora karikusa lapropi hdd ram procesor a

  Sarandë 4 prill 03:49
  50 Lek
 • 3 foto
  Iphone 6 200 mij lek
  Telefona celulare

  Iphone 6 200 mij lek

  Iphone 6 gjendje shum i mire 200 mij lek i padiskutueshem

  Sarandë 4 prill 01:37
  200 Lek
 • 3 foto
  Iphone 6 64 Gb 230 mij lek
  Telefona celulare

  Iphone 6 64 Gb 230 mij lek

  Iphone 6 64 Gb 230 mij lek gjendje shum e mire

  Sarandë 4 prill 01:37
  230 Lek
 • 5 foto
  Samsung Galaxy S9+
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9+

  Shitet Samsung Galaxy S9+ ,ne gjendje perfekte,vetem nje muaj i perdorur. Shitet ose nderrim me moto

  Sarandë 3 prill 22:37
  75.000 Lek
 • 0 foto
  sansung s6 edge+
  Telefona celulare

  sansung s6 edge+

  shes ose ndroj s6 edge+ me iphone 6s, tel esht pothuajse i rii pa shenja perdorimi, 250000 i diskut

  Sarandë 3 prill 18:57
  250.000 Lek
 • 0 foto
  LEXONI POSHT ????
  Telefona celulare

  LEXONI POSHT ????

  kam nje galaxy s6 edgeplus.. dua ta ndroj me iphone 6 ose 6s plus diferenc... tel nuk ka asnje lloj

  Sarandë 3 prill 18:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ne shitje
  Telefona celulare

  Ne shitje

  Prsh. Kam per te shitur dy telefona iPhone 8plus gold & iPhone 8 gold jan 1muaj ne perdorim . Pr

  Sarandë 3 prill 18:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  HP ELITE8300 8GB RAM 2GB Grafike i5-3470 Ded 219eu
  Kompjutera

  HP ELITE8300 8GB RAM 2GB Grafike i5-3470 Ded 219eu

  HP ELITE8300 , RAM 8 GB , PROC i5-3470 Gen 3 3.2GHZ , Nvidia GeForce GT 610 2GB e dedikuar , HDD 50

  Sarandë 3 prill 16:56
  219 €
 • 0 foto
  Iphone 7 128 GB Roze
  Telefona celulare

  Iphone 7 128 GB Roze

  Telefoni eshte i paperdorur version amerikan.

  Sarandë 3 prill 08:48
  350 €
 • 2 foto
  Bokse
  Audio / CD / Stereo

  Bokse

  Shiten bokse cope 2 per lokale.

  Sarandë 3 prill 03:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet iphone 6s+
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6s+

  iphone 6s+ 16G gjendje perfekte bashk me karikus origjinal

  Sarandë 2 prill 07:51
  310 Lek
 • 1 foto
  pionerr
  Audio / CD / Stereo

  pionerr

  me prov

  Sarandë 2 prill 06:37
  300 €
 • 5 foto
  Shitet iPhone 8 64GB Gold
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 8 64GB Gold

  Shitet iPhone 8 64GB ne gjendje perfekte! Info:0698967560

  Sarandë 2 prill 04:30
  485 €
 • 7 foto
  Hp Omen i5 - 7300hq / 8 gb ram
  Kompjutera

  Hp Omen i5 - 7300hq / 8 gb ram

  Hp omen gaming i5 - 7300 / 8gb ram / 256 gb ssd / ge force gtx 1050 4gb

  Sarandë 2 prill 01:17
  700 €
 • 0 foto
  Philips monitor
  Kompjutera

  Philips monitor

  Shitet monitor Philips LCD 17inch Gjendja 10/10

  Sarandë 1 prill 23:54
  4.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet s6 edge plus
  Telefona celulare

  Shitet s6 edge plus

  Nuk ka asnje problem thjesht ka nje pike te zeze eshte shum I mire dhe ishpejt.shitet per arsye se d

  Sarandë 31 mars 21:05
  1.200 Lek
 • 2 foto
  argjend Macbook Air 13,3 cala
  Kompjutera

  argjend Macbook Air 13,3 cala

  argjend Macbook Air 13,3 cala

  Sarandë 31 mars 09:13
  450 €
 • 1 foto
  S8
  Telefona celulare

  S8

  ??

  Sarandë 22 mars 23:16
  380 Lek
 • 0 foto
  Super woofer
  Audio / CD / Stereo

  Super woofer

  Super woofer.Thyen xhamat.Si i ri

  Sarandë 18 mars 14:17
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Laptop hp
  Kompjutera

  Laptop hp

  Shitet shuper laptop

  Sarandë 18 mars 14:16
  11.000 Lek
 • 0 foto
  Kompjuter per lojra
  Kompjutera

  Kompjuter per lojra

  Shitet kompjuter i kompletuar.I pershtatshem per lojra te ndryshme.amd athlon,ram 4gb,grafika 1 gb,m

  Sarandë 18 mars 13:26
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Iphone 8
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 8

  shitet iphone 8 ne gjendje te mire pa finger print.. i paisur me te gjitha aksesoret..xham mbrojtes

  Sarandë 12 mars 10:26
  30.000 Lek
 • 3 foto
  iPhone 6s gri 16gb gjendja si i ri
  Telefona celulare

  iPhone 6s gri 16gb gjendja si i ri

  Telefoni eshte blere i ri ne Greqi ne dyqan, dy vjet me pare, eshte mbajtur gjithmone me xham dhe me

  Sarandë 7 mars 19:16
  25.000 Lek