Elektronikë
Shqipëri

Elektronikë në shitje në Shqipëri

 • 2 foto
  Tablet Samsung Galaxy Tab A T285 7.0 (2016) 4G LTE
  Kompjutera

  Tablet Samsung Galaxy Tab A T285 7.0 (2016) 4G LTE

  Shitet Tablet Samsung Galaxy Tab A T285 7.0 (2016) Me karte sim 4G

  Durrës Sot, 08:51
  80 €
 • 1 foto
  SAMSUNG GALAXY A3 2016
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A3 2016

  Shitet SAMSUNG GALAXY A3 2016 SI IRI

  Durrës Sot, 08:51
  99 €
 • 0 foto
  MacBook Air (13-inch, Late 2010) Me ekran te thyer
  Kompjutera

  MacBook Air (13-inch, Late 2010) Me ekran te thyer

  MacBook Air (13-inch, Late 2010) Procesori: Intel Core 2 Duo 1.86GHz RAM: 4GB DDR3 SSD: 120GB Flash

  Durrës Sot, 08:49
  60 €
 • 1 foto
  LENOVO YOGA 2 PRO touch screen intel i7 250SSD 8RA
  Kompjutera

  LENOVO YOGA 2 PRO touch screen intel i7 250SSD 8RA

  Laptop lenovo yoga 2 pro Ekrani 13.3 inc,thouch screen LED IPS 3200x1800 8 GB - DDR3 SDRAM - 1600 MH

  Durrës Sot, 08:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AntMiner S9 13.5 TH/s ne kuti me PSU APW3++
  Pjese per kompjuter

  AntMiner S9 13.5 TH/s ne kuti me PSU APW3++

  AntMiner S9 13.5 TH/s sebashku me kutine dhe ushqyesin APW3++ AntMiner eshte perdorur per rreth 4 m

  Durrës Sot, 08:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Çante lekure Bellroy per laptop 13 inc macbook
  Pjese per kompjuter

  Çante lekure Bellroy per laptop 13 inc macbook

  Çante lekure origjinale bellroy per macbook ose laptop deri ne 14 inc

  Durrës Sot, 08:49
  49 €
 • 11 foto
  OKAZION! Super Kompjuter Gaming (Hackintosh PC)
  Kompjutera

  OKAZION! Super Kompjuter Gaming (Hackintosh PC)

  Super Gaming PC (& Hackintosh PC). CPU: Intel i7 4790k 4 Ghz. RAM: 32 GB Crucial. GPU: Radeon R

  Tiranë Sot, 08:46
  1.350 €
 • 3 foto
  Super Laptop Lenovo me Touch
  Kompjutera

  Super Laptop Lenovo me Touch

  Oferte per Laptop Lenovo Yoga 500 . CPU AMD A4, ram 4gb, ssd 120 gb, laptopi behet edhe si tablet dh

  Fier Sot, 08:44
  265 €
 • 1 foto
  Laptop Macbook Pro Retina 13.3 inc
  Kompjutera

  Laptop Macbook Pro Retina 13.3 inc

  Super Macbook Pro Retina 13.3 inc Late 2015, 8 GB RAM ,120 SSD , Procesor I5 2.7 GHZ ,8 ore bateri

  Fier Sot, 08:43
  590 €
 • 5 foto
  Boks per muzike me Bluetooth
  Audio / CD / Stereo

  Boks per muzike me Bluetooth

  Boks per muzike me Bluetooth. Bluetooth Speaker me karrikim. I ri dhe I paperdorur. Ka shume ze dhe

  Tiranë Sot, 08:43
  1.200 Lek
 • 5 foto
  🔥🔥🔥Super zbritje Iphone 7+ 128gb🔥🔥🔥
  Telefona celulare

  🔥🔥🔥Super zbritje Iphone 7+ 128gb🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥Super zbritje Iphone 7+ 128gb🔥🔥🔥 🤝Vetem per 3 dite nga ❌395€ zbret ne ✅355€! 🌟🌟🌟Shfrytezoni

  Shkodër Sot, 08:39
  355 €
 • 0 foto
  Laptop MacbookPro Retina 15 Inc
  Kompjutera

  Laptop MacbookPro Retina 15 Inc

  Oferte per Super MacbookPro Retina 15 Inc Mid 2014 ,CPU I7 2.5 GHZ , 16 GB RAM ,SSD 512 GB ,Grafik I

  Fier Sot, 08:39
  750 €
 • 0 foto
  Samsung J7 vetem 3500
  Telefona celulare

  Samsung J7 vetem 3500

  shiten per pjese sky vegas A 770K problem bateria samsung M 580S problem screen thyer samsung J7 2

  Tiranë Sot, 08:39
  3.500 Lek
 • 3 foto
  okazjon
  Audio / CD / Stereo

  okazjon

  boks me blututh per makin ngjitet ne xham dhe perdoret per te folur ne cellular

  Tiranë Sot, 08:37
  35 Lek
 • 6 foto
  ? OKAZION Iphone 6 plus ?
  Telefona celulare

  ? OKAZION Iphone 6 plus ?

  Shitet urgjent iphone 6 plus me cmim okazion .

  Tiranë Sot, 08:37
  21.000 Lek
 • 3 foto
  RADIO VW RNS 300
  Audio / CD / Stereo

  RADIO VW RNS 300

  Shes Radio VW RNS 300 Mund te montohet ne gjithe grupi VW SEAT SKODA pas vitit 2004 Eshte prodhim

  Lezhë Sot, 08:31
  100 €
 • 10 foto
  Kamera spiune audio/video.Pergjim smartphone-sh...
  Audio / CD / Stereo

  Kamera spiune audio/video.Pergjim smartphone-sh...

  Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (Viber-WhatsApp) Dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe k

  Tiranë Sot, 08:31
  30 €
 • 3 foto
  iPhone 8 PLUS 64GB RED SI I RI!!
  Telefona celulare

  iPhone 8 PLUS 64GB RED SI I RI!!

  Shes iPhone 8 PLUS 64GB RED SI I RI!! i sapo ardhur nga USA telefoni eshte pa dallim nga i riu gjend

  Tiranë Sot, 08:29
  52.000 Lek
 • 10 foto
  SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB Gold Europian super
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB Gold Europian super

  Shes SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB/3GB Ram gold platinum shum i bukur model Europian i perdorur ne gje

  Durrës Sot, 08:27
  17.000 Lek
 • 5 foto
  Boling me Biliardo dhe gjera te tjera
  Lojra per PC / Videolojra

  Boling me Biliardo dhe gjera te tjera

  Klub boulingu me bilardo dhe dhomë lojërash të përbërë nga: n.6 Madhesia plotë të bowlingut (madhë

  Tiranë Sot, 08:27
  34.000 €
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S7 Edge 32GB gold si i ri
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S7 Edge 32GB gold si i ri

  Shes SAMSUNG GALAXY S7 Edge 32GB gold platinum model Universal SM-G935U modeli me i mire qe merr cdo

  Durrës Sot, 08:27
  24.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S7 32GB gold super gjendje
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S7 32GB gold super gjendje

  Shes SAMSUNG GALAXY S7 32GB/4GB ram gold shum i bukur model Universal SM-G930U modeli qe merr cdo up

  Durrës Sot, 08:27
  18.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S9+ 64GB/6GB ram SUPEROKAZION
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S9+ 64GB/6GB ram SUPEROKAZION

  Shes SAMSUNG GALAXY S9+ 64GB/6GB Ram shum i bukur model Universal SM-G965U me android te fundit 9.0,

  Durrës Sot, 08:26
  40.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY A6 Plus Europian android 9.0
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A6 Plus Europian android 9.0

  Shes SAMSUNG GALAXY A6 Plus i zi 32GB model Europian SM-A605F me 1 sim modeli me i mire, i perdorur

  Durrës Sot, 08:26
  20.000 Lek
 • 8 foto
  HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri
  Telefona celulare

  HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri

  Shes HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram i zi mode Europian pak i perdorur ne gjendje te shkelqyer pothuajs

  Durrës Sot, 08:26
  25.000 Lek
 • 8 foto
  iPhone X 256GB silver i pahapur teknikisht Okazion
  Telefona celulare

  iPhone X 256GB silver i pahapur teknikisht Okazion

  Shes iPhone X 256GB silver i perdorur ne gjendje shum te mire i pahapur teknikisht. Fotot jane reale

  Durrës Sot, 08:26
  82.000 Lek
 • 1 foto
  Ruter CISCO ADSL LAN WLAN Wi-Fi Access Point
  Pjese per kompjuter

  Ruter CISCO ADSL LAN WLAN Wi-Fi Access Point

  Ruterat jane marka me e mire (CISCO).Access Point modeli WAG160N dhe sherbejne per lidhje me ADSL os

  Tiranë Sot, 08:25
  15 €
 • 0 foto
  Router MikroTik wifi Wireless AP
  Pjese per kompjuter

  Router MikroTik wifi Wireless AP

  Mikrotik RouterBOARD RB951Ui-2HnD është dizajnuar për të krijuar një router të fuqishëm dhe një pikë

  Tiranë Sot, 08:25
  30 €
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S7 Edge Silver gjendje perfekte
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S7 Edge Silver gjendje perfekte

  Shes SAMSUNG GALAXY S7 Edge 32GB/4GB Ram silver model universal SM-G935U modeli qe merr cdo update n

  Durrës Sot, 08:25
  21.000 Lek
 • 3 foto
  Okazjon
  Telefona celulare

  Okazjon

  Shitet ose ndrohet Iphone Xs Max 64 gb. I blere ne 6 Shkurt me garanci deri ne fund te janarit. Me k

  Tiranë Sot, 08:25
  820 €
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S9+ Lejla Europian si i ri 10/10
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S9+ Lejla Europian si i ri 10/10

  Shes SAMSUNG GALAXY S9+ 64GB/6GB Ram ngjyre lejla shum i bukur model Europian SM-G965F modeli me i m

  Durrës Sot, 08:25
  48.000 Lek
 • 2 foto
  Seagate - Barracuda 2 TB 3.5\" 7200RPM HDD
  Pjese per kompjuter

  Seagate - Barracuda 2 TB 3.5\" 7200RPM HDD

  SHITET Seagate Barracuda 2TB Internal 7200RPM 3.5\" (ST2000DM001) HDD Hard Disku esht ri.

  Tiranë Sot, 08:25
  50 €
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi si i ri android 9.0
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi si i ri android 9.0

  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi, model universal SM-G955U me android te fundit 9.0 super bateri, telefo

  Durrës Sot, 08:25
  38.000 Lek
 • 5 foto
  #SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA
  Pjese per kompjuter

  #SUPER OFERTE! SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA

  DISPONOJME SMARTPHONE , DESKTOP, LAPTOP , WORKSTATION , SERVER , SWITCH,ROUTER, MIKROTIK,DVR,KAMERA

  Tiranë Sot, 08:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S7 32GB gold Universal G930U 10/10
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S7 32GB gold Universal G930U 10/10

  Shes SAMSUNG GALAXY S7 32GB/4GB ram, gold platinum shum i bukur model universal SM-G930U modeli qe m

  Durrës Sot, 08:24
  16.500 Lek
 • 10 foto
  SAMSUNG GALAXY S9 64GB Blu Europian si i Ri
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S9 64GB Blu Europian si i Ri

  Shes SAMSUNG GALAXY S9 64GB ngjyre blu shum i bukur model Europian SM-G960F modeli me i mire, shum p

  Durrës Sot, 08:24
  42.000 Lek
 • 9 foto
  HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram Europian si i ri
  Telefona celulare

  HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram Europian si i ri

  Shes HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram i zi model Europian modeli me i mire me 4G, android 8.0 super tel

  Durrës Sot, 08:24
  11.000 Lek
 • 1 foto
  Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi
  Pjese per kompjuter

  Perforcues interneti, Netgear Universal WiFi

  Netgear WN2000RPT Universal WiFi Range Extender esht ideale për zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te

  Tiranë Sot, 08:17
  20 €
 • 2 foto
  Hp core 2 duo
  Pjese per kompjuter

  Hp core 2 duo

  Shitet kompjuter hp core 2 duo e8400 3ghz 4gb ram 80gb hardiskun windows 7

  Durrës Sot, 08:12
  45 Lek
 • 2 foto
  Kompjuter Core 2 Duo E8400
  Pjese per kompjuter

  Kompjuter Core 2 Duo E8400

  Shitet kompjuter core 2 dou E8400 3ghz 2 gb ram ddr2 160 gb hardisk windows 7

  Durrës Sot, 08:12
  40 Lek
 • 7 foto
  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit

  kasetofon me sistem androit 10.1 inc ..jan të rinj.. përmasat e kasetofonit i keni në foto .. 130

  Kuçovë Sot, 08:03
  129 €
 • 7 foto
  Kasetofon me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon me sistem androit

  Kasetofon me sistem Androit 7.1 njesoj si nje tablet ..ka play store mund te shkarkoni njesoj si nj

  Kuçovë Sot, 08:00
  129 €
 • 3 foto
  iPhone 8 64GB I ZI SI I RI
  Telefona celulare

  iPhone 8 64GB I ZI SI I RI

  Shes iPhone 8 64GB I ZI SI I RI.i sapo ardhur nga USA telefoni eshte akull pa dallim nga i riu batte

  Tiranë Sot, 07:58
  43.000 Lek
 • 1 foto
  iPhone 6S Plus 32GB PERFEKT!!
  Telefona celulare

  iPhone 6S Plus 32GB PERFEKT!!

  Shes iPhone 6S Plus 32GB PERFEKT!! i sapo ardhur nga USA ne gjendje perfekte pa gervishtje shum i pa

  Tiranë Sot, 07:55
  24.000 Lek
 • 11 foto
  ALCATEL IDOL 3
  Telefona celulare

  ALCATEL IDOL 3

  SHES ALCATEL IDOL 3 Ekran IPS LCD 1920x1080 FULL HD capacitive touchscreen, 16M colors 5.5 inches,

  Durrës Sot, 07:55
  13.000 Lek
 • 3 foto
  Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP
  Pjese per kompjuter

  Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP

  Shes printer fotokopje bardh e zi dhe me ngjyra te markes HP ne gjendje te shkelqyer shum pak asht

  Lezhë Sot, 07:54
  50 €
 • 2 foto
  Google Pixel 2 Xl perfekt shitet
  Telefona celulare

  Google Pixel 2 Xl perfekt shitet

  Google Pixel 2 Xl ne gjendje perfekte fizike dhe pune dhe me super kamera shum te pastra shitet me c

  Tiranë Sot, 07:36
  42.000 Lek
 • 0 foto
  iPhone 6 Plus 64GB
  Telefona celulare

  iPhone 6 Plus 64GB

  Shitet ne gjendje shume te mire, pa shenja dhe i pa hapur ne servis. Shoqerohet me kuti dhe aksesore

  Tiranë Sot, 07:30
  220 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy Note 8 64GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 8 64GB

  Shitet Note 8 ne gjendje shume te mire.

  Tiranë Sot, 07:30
  330 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy S5 Neo 9053 F European
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S5 Neo 9053 F European

  Samsung Galaxy S5 Neo 9053 F European kamerat 16 megapixel, 5 megapixel selfie 16 GB memorie, 2 GB

  Tiranë Sot, 07:28
  12.500 Lek