Elektronikë
Shqipëri

Elektronikë në shitje në Shqipëri

 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro

  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 11:37
  245 €
 • 3 foto
  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC
  Kompjutera

  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC

  🏆SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC🏆 🥇🥇SUPER SUPER CMIME 🥇🥇 🎖️🎖️ SUPER SUPER SHERBIM

  Tiranë Sot, 11:37
  1 €
 • 2 foto
  SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!
  Kompjutera

  SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!

  🏆SUPER LAPTOP WORKSTATION PER ARKITEKT🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖

  Tiranë Sot, 11:37
  629 €
 • 2 foto
  Latitude E7240 Core i5 4th G 128 SSD,RAM 8 GB 190e
  Kompjutera

  Latitude E7240 Core i5 4th G 128 SSD,RAM 8 GB 190e

  ??SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES??? ??SUPER SUPER MODELE?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ? ? ???De

  Tiranë Sot, 11:37
  190 €
 • 2 foto
  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU
  Kompjutera

  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU

  🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️

  Tiranë Sot, 11:37
  789 €
 • 3 foto
  THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 285eu
  Kompjutera

  THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 285eu

  ??SUPER SUPER LAPTOP THINKPAD??? ??SUPER SUPER KONFIGURIM ?? ?️?️SUPER SUPER CMIM?️?️ ? ? ?

  Tiranë Sot, 11:37
  285 €
 • 2 foto
  Hard Disk Me lir se Kudo
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk Me lir se Kudo

  ❗❗❗SUPER CMIME PER HDD , SUPER CILESI❗❗❗ ➡️ HDD 500 GB 💵 20 EU ➡️ HDD 1 TB 💵 30

  Tiranë Sot, 11:37
  20 €
 • 3 foto
  SUPER OFERTE PER SSD 256 GB SAMSUNG 40 EU
  Pjese per kompjuter

  SUPER OFERTE PER SSD 256 GB SAMSUNG 40 EU

  SUPER SSD , SUPER CMIME!! 🚛 🇩🇪 MADE IN GERMANY 🇩🇪 🚛 ✅SSD 256 GB SAMSUNG ➡️40U ✅SSD 256 GB

  Tiranë Sot, 11:37
  40 €
 • 7 foto
  KOMPJUTERA ME SHUMICE DHE PAKICE
  Kompjutera

  KOMPJUTERA ME SHUMICE DHE PAKICE

  GERMAN COMPUTERS ESHTE DISTRIBUTOR KRYESOR NE TREG NE FUSHEN E KOMPJUTERAVE TE PERDORURA. ? ?? MADE

  Tiranë Sot, 11:37
  1 €
 • 0 foto
   iPhone XS Max I RI EUROPIAN 950 EU
  Telefona celulare

  iPhone XS Max I RI EUROPIAN 950 EU

  IPHONE XSMAX I RI EUROPIAN ➡️ 950 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI

  Tiranë Sot, 11:36
  950 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro

  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 11:36
  130 €
 • 1 foto
  SUPER GAMING PC OKAZION
  Kompjutera

  SUPER GAMING PC OKAZION

  🇩🇪🇩🇪 SUPER OKAZION PER GAMING PC 🇩🇪🇩🇪 🇩🇪🇩🇪HP ELITE 8300 TOWER , RAM 16 GB , PROC I5 GEN3 ,HDD 500 G

  Tiranë Sot, 11:36
  345 €
 • 3 foto
  HP Elite x2 1012 G2 - 12.3\" - Core i5 7300U - 8 GB
  Kompjutera

  HP Elite x2 1012 G2 - 12.3\" - Core i5 7300U - 8 GB

  🆕👉 SUPER PRODUKT PREMIUM I RI NE KUTI👉🆕 🇩🇪🇩🇪HP Elite x2 1012 G2 - 12.3\" - Core i5 7300U - 8 GB RAM

  Tiranë Sot, 11:36
  650 €
 • 3 foto
  SUPER SUPER LAPTOP PROFESIONAL 159 EU
  Kompjutera

  SUPER SUPER LAPTOP PROFESIONAL 159 EU

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP HP ELITEBOOK 🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 159 EU💵🎖ï

  Tiranë Sot, 11:36
  159 €
 • 1 foto
  HP ELITEBOOK 840 G3 NE SUPER OFERTE
  Kompjutera

  HP ELITEBOOK 840 G3 NE SUPER OFERTE

  🏆SUPER LAPTOP HP ELITEBOOK 🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️ 🚛🚛🚛 SU

  Tiranë Sot, 11:36
  399 €
 • 2 foto
  Super OFERT Core i5 Gen6 Vetem 369 Eu
  Kompjutera

  Super OFERT Core i5 Gen6 Vetem 369 Eu

  🏆🏆SUPER SUPER OKAZION , MOS E HUMB❗🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM

  Tiranë Sot, 11:36
  269 €
 • 0 foto
  HP Z400,RAM 12 GB,XEON 4 CORE/8 THREADS,KARTE 4GB
  Kompjutera

  HP Z400,RAM 12 GB,XEON 4 CORE/8 THREADS,KARTE 4GB

  ??SUPER WORKSTATION EKONOMIK??? ??SUPER SUPER KONFIGURIM ?? ?️?️SUPER SUPER CMIM?️?️ ??????

  Tiranë Sot, 11:36
  179 €
 • 2 foto
  GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE
  Telefona celulare

  GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE

  SAMSUNG GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE ? MUNDESI PAGESE ME KESTE! ? ?? BEJME TRANSPORT NE

  Tiranë Sot, 11:36
  225 €
 • 3 foto
  Smartphone OnePlus 3T Origjinal me dy Karta
  Telefona celulare

  Smartphone OnePlus 3T Origjinal me dy Karta

  Shes Celular Smartphone OnePlus 3T me dy Karta, punon me cdo lloj Karte ne Shqiperi, me Kutine Origj

  Tiranë Sot, 11:35
  19.000 Lek
 • 4 foto
  TV Sony Bravia KDL-40BX400 101.6 cm (40
  TV / LCD / Plasma

  TV Sony Bravia KDL-40BX400 101.6 cm (40

  Shes Televizor: Sony Bravia Origjinal, 40 Polesh, Full HD, me Pultin Origjinal, Shume Cilesor, I per

  Tiranë Sot, 11:35
  25.000 Lek
 • 0 foto
  SUPER OFERTE BACK TO SCHOOL 139 EU SUPER LAPTOP
  Kompjutera

  SUPER OFERTE BACK TO SCHOOL 139 EU SUPER LAPTOP

  💼🎒🏆SUPER OFERTE BACK TO SCHOOL🏆💼🎒 🥇🥇SUPER LAPTOP PROFESSIONAL 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 139 EU💵🎖ï¸

  Tiranë Sot, 11:35
  139 €
 • 1 foto
  HP Z420 WORKSTATION OKAZION
  Kompjutera

  HP Z420 WORKSTATION OKAZION

  🏆🏆SUPER WORKSTATION HP Z420+ MONITOR 24🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM

  Tiranë Sot, 11:35
  399 €
 • 0 foto
  Samsung S10+  ➡️ I RI NE KUTI EUROPIAN
  Telefona celulare

  Samsung S10+ ➡️ I RI NE KUTI EUROPIAN

  Samsung S10+ ➡️ 829 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ 🆕🆕🆕 🏃

  Tiranë Sot, 11:35
  829 €
 • 2 foto
  Hp ZBook i7 gen4 256GB SSD 16GB RAM Vetem 499Eu
  Kompjutera

  Hp ZBook i7 gen4 256GB SSD 16GB RAM Vetem 499Eu

  🏆🏆🏆SUPER WORKSTATION LAPTOP🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 🎖️🎖️🎖

  Tiranë Sot, 11:35
  499 €
 • 1 foto
  Latitude E7240 12.5" Intel i5 4th gen ,8 RAM ,SSD
  Kompjutera

  Latitude E7240 12.5" Intel i5 4th gen ,8 RAM ,SSD

  ??SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES??? ??SUPER SUPER MODELE?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ? ? ???De

  Tiranë Sot, 11:35
  190 €
 • 3 foto
  KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE
  Kompjutera

  KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE

  "GERMAN COMPUER" OFRON CMIMET ME TE LIRA NE TREG ? MUNDESI PAGESE ME KESTE! ? ?? BEJME TRANSPORT N

  Tiranë Sot, 11:35
  5 €
 • 0 foto
  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU

  PRINTER RONGTA I RI ME 1 VIT GARANCI SPECIFIKAT TEK LINKU ME POSHTE: http://rongtatech.manufacture

  Tiranë Sot, 11:35
  69 €
 • 4 foto
  Shes Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian
  TV / LCD / Plasma

  Shes Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian

  Shitet Motorr Saci: Stab HH-100 Origjinal Italian. Marka numur nje ne bote. Hekur 100%, jo me pjese

  Tiranë Sot, 11:34
  10.000 Lek
 • 4 foto
  XIAOMI MI 9T 6/128GB I RI NE KUTI *eu*
  Telefona celulare

  XIAOMI MI 9T 6/128GB I RI NE KUTI *eu*

  Xiaomi MI 9T te rinj ne kuti versioni origjinal europian <<<GLOBAL VERSION>>> te a

  Tiranë Sot, 11:20
  36.000 Lek
 • 7 foto
  XIAOMI REDMI NOTE 7 3/32 & 4/64 TE RINJ NE KUTI
  Telefona celulare

  XIAOMI REDMI NOTE 7 3/32 & 4/64 TE RINJ NE KUTI

  Xiaomi Redmi Note 7 te rinj ne kuti versioni origjinal europian <<<GLOBAL VERSION>>&g

  Tiranë Sot, 11:20
  30.000 Lek
 • 0 foto
  IPHONE 7 I ZI 32GB POTHUAJSE I RI
  Telefona celulare

  IPHONE 7 I ZI 32GB POTHUAJSE I RI

  Telefoni eshte ne gjendje perfekte pune pa asnje gervishtje dhe asnje problem. Eshte mbajtur per qej

  Tiranë Sot, 11:19
  36.000 Lek
 • 8 foto
  Samsung Galaxy Note 5 GOLD
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 5 GOLD

  SAMSUNG GALAXY NOTE 5 N920V GOLD. DISPLAY Super AMOLED 5.7\" (2560 x 1440 pixels). Processor Samsung

  Korçë Sot, 11:11
  24.000 Lek
 • 10 foto
  Laptop Asus, I5, 4Gb Ram, 500 Gb 170 euro
  Kompjutera

  Laptop Asus, I5, 4Gb Ram, 500 Gb 170 euro

  Asus, modeli K53 SV, procesor Intel Core I5, 2.30 GHz, ekrani 15,6\", RAM 4GB, HDD 500 GB, karte gra

  Korçë Sot, 11:11
  170 €
 • 1 foto
  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..
  Pjese per kompjuter

  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..

  Oferte Shiten Premium Domains : zyrapunes.com - Regjistruar me 2012-01-17 discoveralbania.info - R

  Durrës Sot, 11:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hp compaq 8100 minitower
  Kompjutera

  Hp compaq 8100 minitower

  Ram 4gb Hdd 250gb Procesor i5 650 Super performanc

  Durrës Sot, 11:04
  110 €
 • 5 foto
  Okazion Playstation 4 Nxitoni !!!!!!!
  Lojra per PC / Videolojra

  Okazion Playstation 4 Nxitoni !!!!!!!

  Na ndiqni ne instagram per produktet tona. 👉https://www.instagram.com/tech_zone_servis/?hl=en 📣Ofer

  Tiranë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05

  BEJME ME CIP PLAYSTATION 4 SYSTEM SOFTWARE 5.05 OSE ME TE ULET ,GJITHASHTU INSTALOJME EDHE LOJRA si

  Durrës Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05

  INSTALOJME LOJRA NE PLAYSTATION 3 PA CIP , NE TE GJITHE TIPET E PS3, FAT , SLIM DHE SUPERSLIM si: G

  Durrës Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hp core 2 duo
  Pjese per kompjuter

  Hp core 2 duo

  Shitet kompjuter hp core 2 duo e8400 3ghz 4gb ram 80gb hardiskun windows 7

  Durrës Sot, 10:42
  45 Lek
 • 1 foto
  Windows 7 & Windows 10 Format
  Pjese per kompjuter

  Windows 7 & Windows 10 Format

  Formatoj pc dhe Laptopa windows 7 dhe windows 10 plus programet baze

  Durrës Sot, 10:40
  500 Lek
 • 3 foto
  pjese per pc
  Pjese per kompjuter

  pjese per pc

  Shiten hardisk 80-250 gb 2 cpu 1 karte grafike 1 psu 1 hdd 80 -- 500 lek 2 hdd 160--1200 lek (te dyj

  Durrës Sot, 10:40
  1 Lek
 • 1 foto
  Ekran i ri Per Samsung J3 2017
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran i ri Per Samsung J3 2017

  Ekran i ri Per Samsung J3 2017

  Tiranë Sot, 10:28
  65 Lek
 • 0 foto
  Ekran Original Iphone 6s
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran Original Iphone 6s

  Ekran iphone 6s original i Zi .i bler gabimisht ngjyra ne Amerike te dyqani Apple I ri me Kuti edhe

  Fier Sot, 10:27
  50 Lek
 • 10 foto
  Kamera spiune audio/video.Pergjim smartphone-sh...
  Audio / CD / Stereo

  Kamera spiune audio/video.Pergjim smartphone-sh...

  Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (Viber-WhatsApp) Dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe k

  Tiranë Sot, 10:21
  30 €
 • 2 foto
  PLAY STATION 4
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAY STATION 4

  shes play station 4 pa karikus i ardhur nga it

  Fier Sot, 10:16
  170 €
 • 0 foto
  Lenovo gaming pc
  Kompjutera

  Lenovo gaming pc

  lenovo Core i3 3.1 ghz Ram 12 GB Hard disk 250 GB + 500 gb Kart grafike GTX 750 2 Gb Ekran 19 in

  Tiranë Sot, 10:16
  200 €
 • 2 foto
  SUPER OFERTE!!SAMSUNG M20 I RI NE KUTI "PHONECT"
  Telefona celulare

  SUPER OFERTE!!SAMSUNG M20 I RI NE KUTI "PHONECT"

  SAMSUNG M20 I RI NE KUTI MEMORIA 32 GB RAM 3 GB GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE KOMPL

  Tiranë Sot, 10:15
  25.000 Lek
 • 5 foto
  BLI LIRE,BLI MIRE!SAMSUNG J2 CORE NE KUTI \"PHONECT
  Telefona celulare

  BLI LIRE,BLI MIRE!SAMSUNG J2 CORE NE KUTI \"PHONECT

  SAMSUNG J2 CORE I RI NE KUTI MEMORIA 8 GB CAMERA 8 MP GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE

  Tiranë Sot, 10:14
  11.000 Lek
 • 3 foto
  OFERTE!!SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI \"PHONECT\"
  Telefona celulare

  OFERTE!!SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI \"PHONECT\"

  SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI EKRANI 6.4 INCH MEMORIA 32 GB RAM 3 GB CAMERA 16 MP BATERIA 4000 mAh G

  Tiranë Sot, 10:14
  25.000 Lek
 • 3 foto
  \"2 VJET PHONECT\"SAMSUNG M10 I RI NE KUTI
  Telefona celulare

  \"2 VJET PHONECT\"SAMSUNG M10 I RI NE KUTI

  SUPER OFERTA SAMSUNG M10 I RI NE KUTI MEMORIA 16 GB RAM 2 GB CAMERA 13 MP GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.

  Tiranë Sot, 10:14
  17.500 Lek