Elektronikë
Skënderaj

Elektronikë në shitje në Skënderaj

 • 8 foto
  llaptop HP
  Kompjutera

  llaptop HP

  Shes llaptopin HP ne gjendje shume te mire , shume i ruajtur si ne foto ,kohezgjatja e bateris eshte

  Skënderaj Dje, 23:19
  250 €
 • 3 foto
  Shes pjese per laptop w530
  Pjese per kompjuter

  Shes pjese per laptop w530

  Shes tastieren, monitor, cooler-in per lenovo thinkpad W530. Shkruani vetem ne viber +38344163533

  Skënderaj Dje, 22:19
  50 €
 • 1 foto
  Shitet Shtepiz Dell
  Kompjutera

  Shitet Shtepiz Dell

  Shitet Shtepiza Dell Gjendje Perfekte vetem se duhet mi ba Restart Pasi qe su Perdor Ni koh Tgjat Pa

  Skënderaj Dje, 20:48
  35 €
 • 2 foto
  Antena MIKRO TIK
  Pjese per kompjuter

  Antena MIKRO TIK

  Shes Antena MIKRO TIK, te ruajtur shum dhe ne gjendje te rregullt, e perdorur vetem 6Muaj. Viber&am

  Skënderaj 29 maj 20:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Antena TP-LINK 5GHz 150Mbps
  Pjese per kompjuter

  Antena TP-LINK 5GHz 150Mbps

  Shes Antena TP-LINK 5GHz 150Mbps, e ruajtur e perdorur vetem 4muaj, ne gjendje te rregullt. Viber&am

  Skënderaj 29 maj 20:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kuti per iPhone 11Pro 256GB
  Telefona celulare

  Kuti per iPhone 11Pro 256GB

  Shes Kuti per iPhone 11Pro 25GB Viber&Whatsapp: +38349275151

  Skënderaj 29 maj 20:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Shtepizen
  Kompjutera

  Shes Shtepizen

  T dhanat e kompjuterit : Procesor Intel Core i7-3770 Grafik AMD RX 580 - 8 gb SSD: Patriot Burst 48

  Skënderaj 29 maj 12:32
  450 €
 • 3 foto
  Shes iphone 4
  Telefona celulare

  Shes iphone 4

  Shes iphone 4 16 GiGa ne gjendje te Rregullt eshte shum i Ruajtur Konyaktoni ne Viber +38649378767

  Skënderaj 29 maj 04:09
  95 €
 • 7 foto
  Shiten 10 kompjuter -komplet
  Kompjutera

  Shiten 10 kompjuter -komplet

  Ne gjendje shum te mir. Te gatshem per Pun

  Skënderaj 29 maj 01:24
  900 €
 • 2 foto
  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot
  Kompjutera

  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot

  shes kompjuter gaming ne gjendje ekstreme i ri i sapoardhur nga belgjika , garancion ka hala dhe 2 v

  Skënderaj 28 maj 04:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  laptop
  Kompjutera

  laptop

  shitet laptopi hp 4gb ram vetem nje problem siq shihet ne foto

  Skënderaj 28 maj 00:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot
  Kompjutera

  PC Gaming super gjendje - super qmim vetem sot

  shes kompjuter gaming ne gjendje ekstreme i ri i sapoardhur nga belgjika , garancion ka hala dhe 2 v

  Skënderaj 25 maj 10:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shes iphon 7 128gb full unlok nrrim me samsung
  Telefona celulare

  shes iphon 7 128gb full unlok nrrim me samsung

  shes iphone 7 gold 128 gb CE. punon me gjitha kartat kosoves baj ndrrim me samsung viber +383439323

  Skënderaj 24 maj 16:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes 7 telefona
  Telefona celulare

  Shes 7 telefona

  Shes 7 telefona te ndryshem. Cmimi: 210 Euro iPhone 4 iPhone 4s Blackview a20 pro Samsung Note 1 Sam

  Skënderaj 24 maj 13:16
  210 €
 • 7 foto
  shes iphone 7 plus i ri mekod karteles baj ndrrim
  Telefona celulare

  shes iphone 7 plus i ri mekod karteles baj ndrrim

  shes iphone 7 plus ne gjendje shum te mir si iri panshenja perdorimi ka kod karteles 32gb gold vib

  Skënderaj 22 maj 10:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lenovo e 320 i3 gen3.4gb.320hd+qanta garantoi
  Kompjutera

  Lenovo e 320 i3 gen3.4gb.320hd+qanta garantoi

  Lenovo edge e 320 i3 4gb ram. 320 hdd reth 1h batery 13.3 inch windows te licencuar office 2013 te l

  Skënderaj 21 maj 15:41
  135 €
 • 1 foto
  adapter lenovo 20v 4.5amp
  Pjese per kompjuter

  adapter lenovo 20v 4.5amp

  adapter lenovo 20v 4.5amp garantoi per irigjinalitetin e adapterit.kontakto viber 049623266,trans gr

  Skënderaj 21 maj 15:29
  18 €
 • 0 foto
  Tastier per toshiba satellite l50-a-10q
  Pjese per kompjuter

  Tastier per toshiba satellite l50-a-10q

  Tastier per toshiba satellite l50-a-10q Kontakto 049623266 trasn gratis me garancion.

  Skënderaj 21 maj 14:44
  19 €
 • 0 foto
  batery lenovo t440s
  Pjese per kompjuter

  batery lenovo t440s

  4,2 von 5 Sternen 121 U.S. Rezensionen Lenovo 6-Zellen-Akku 68 + 0 c 52862 für L450, L460, L470, P5

  Skënderaj 21 maj 14:44
  17 €
 • 4 foto
  Galaxy J3
  Telefona celulare

  Galaxy J3

  J3;J5 jan te perdorur J3 eshte i grithur vetem anash ,gjamin e ka te ri pa gritha J5 esht si i ri v

  Skënderaj 20 maj 15:21
  150 €
 • 7 foto
  Apple AirPods 2 100% Origjinal.
  Shtesa per telefon celulare

  Apple AirPods 2 100% Origjinal.

  Shes apple airpods 2 original mkan ardh prej anglije. Punojn perfekt kan za shum tmadh , baterin e m

  Skënderaj 17 maj 05:17
  100 €
 • 11 foto
  Tv Box Android 4K dhe 6K
  Telefona celulare

  Tv Box Android 4K dhe 6K

  Tv Box-a Android 4K dhe 6K Shiko te gjith Sportet dhe Kanalet tjera Shqiptare dhe te Huaja pa page

  Skënderaj 13 maj 13:10
  35 €
 • 1 foto
  HyperX Alloy FPS Pro Mechanical Keyboard
  Pjese per kompjuter

  HyperX Alloy FPS Pro Mechanical Keyboard

  The HyperX™ Alloy FPS Pro is for the FPS gamer who wants a reliable, accurate tenkeyless (TKL) keybo

  Skënderaj 11 maj 14:43
  55 €
 • 6 foto
  Shes monitorin e ri Dell me paisje , ne paketim !
  Pjese per kompjuter

  Shes monitorin e ri Dell me paisje , ne paketim !

  Shes monitorin e ri Dell Monitori eshte i Ri ne paketim i kompletuar me te gjitha paisjet ,

  Skënderaj 11 maj 14:31
  40 €
 • 6 foto
  shes samsung A20s 2019 i ri 32gb 3 gb ram
  Telefona celulare

  shes samsung A20s 2019 i ri 32gb 3 gb ram

  shes samsung A20s 2019 duos i ri veq 1 dit asht perdor ska asnje shenj perdorimi ejap me garancjo

  Skënderaj 11 maj 14:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes tabllet
  Kompjutera

  shes tabllet

  shes tablletin ose ndrroj me muzik tkerrit

  Skënderaj 11 maj 12:00
  55 €
 • 3 foto
  Ram Memory DDR4
  Pjese per kompjuter

  Ram Memory DDR4

  Shes Ram Memory DDR4 8Gb 2400 MHz

  Skënderaj 4 maj 19:53
  60 €
 • 4 foto
  Shes
  Telefona celulare

  Shes

  Shes telin ose boj drim me naj tel shum osht gjendje mir

  Skënderaj 2 maj 12:20
  60 €
 • 2 foto
  Shisha me dy shllafa 1 muj e perdorun ndrroj me tl
  Telefona celulare

  Shisha me dy shllafa 1 muj e perdorun ndrroj me tl

  Ndrroj me telefon vler 50 ero Xhendje tmir o shisha moni me testu 3 gaca free 1 arom shisha o par

  Skënderaj 2 maj 03:41
  50 €
 • 3 foto
  Shes sony Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes sony Ps3

  Shitet Sony Ps3 e posa ardhun nga gjermania me dy gjojstika , me 5 cd fifa , dragon ballz , need for

  Skënderaj 30 prill 17:59
  100 €
 • 0 foto
  kerkoj pllak per samsung s9 plus evropian
  Telefona celulare

  kerkoj pllak per samsung s9 plus evropian

  kerkoj pllak per samsung s9+ evropes kush ka me shit kontakt viber +38343932375

  Skënderaj 30 prill 16:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shes samsung s9 plus
  Telefona celulare

  shes samsung s9 plus

  shitet samsung s9 plus ne gjendje shum te mir kartelen kosoves se lexon drrim i mundshem info viber

  Skënderaj 30 prill 15:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  samsung A40 i ri n\"paket original
  Telefona celulare

  samsung A40 i ri n\"paket original

  shitet samsung a40 i ri nje jave i perdorur Memory. 64 GB 4GB RaM mbrapa camera Dual: 24

  Skënderaj 30 prill 09:51
  195 €
 • 0 foto
  laptop
  Kompjutera

  laptop

  esht ne gjendje te mir mund te me shkruani ne instagram @ardiiimeriii

  Skënderaj 30 prill 01:22
  170 €
 • 9 foto
  Sony Playstation 3 +28 loja
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 +28 loja

  PlayStation 3 me 28 lojera, kamer me motion controller, kablla hdmi to per mu lidh me monitor. LOJR

  Skënderaj 29 prill 03:40
  130 €
 • 6 foto
  Shitet iPhone XS
  Telefona celulare

  Shitet iPhone XS

  Shes telefonin iPhone XS Viber +38345999448

  Skënderaj 29 prill 03:32
  450 €
 • 2 foto
  Ixbox 360 s
  Lojra per PC / Videolojra

  Ixbox 360 s

  Shitet ixbox 360 s 1 gjojstik Pa loja Ne gjendje te rregullt me të gjitha kabllot

  Skënderaj 28 prill 17:52
  90 €
 • 2 foto
  Iphone 6splus
  Telefona celulare

  Iphone 6splus

  Shes ose ndrroj me skuter jo tmadh shtoj edhe pare iphone 6splus 64 giga pak me grritha home butoni

  Skënderaj 25 prill 16:50
  130 €
 • 0 foto
  Blej KABELL \'Multi Av To RCA \'
  Pjese per kompjuter

  Blej KABELL \'Multi Av To RCA \'

  Blej kabell \"\'\"Multi Av to Rca \"\" Si ne foto Kush ka kontakt ne Viber: +38345968768 Mundem me

  Skënderaj 22 prill 20:35
  10 €
 • 6 foto
  Shiten pllakat per iphone 5s
  Telefona celulare

  Shiten pllakat per iphone 5s

  Shiten pllakat per iphone 5s per njeren garantoj tjetra nuk e di a punon kontakto viber +38349149512

  Skënderaj 21 prill 18:39
  20 €
 • 0 foto
  SSD 120GB Kingston
  Pjese per kompjuter

  SSD 120GB Kingston

  Eshte i paperdorur.

  Skënderaj 21 prill 01:36
  60 €
 • 2 foto
  Soni 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Soni 3

  Soni 3 ne gjendje te rregullt punon shum - mir 2 gjojstika - 4 loja : Collofduti 2 , WWI , Net for s

  Skënderaj 20 prill 21:09
  90 €
 • 1 foto
  Shes PlayStation 3 SLIM
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PlayStation 3 SLIM

  Shitet PS3 Slim ne gjendje perfekte i cili permban 6 Lojra (CD )Dhe 30 Lojra (Te instaluara), ka 110

  Skënderaj 20 prill 21:01
  110 €
 • 1 foto
  SWITCH 16 Port 10/100M
  Pjese per kompjuter

  SWITCH 16 Port 10/100M

  Shitet Switch 16 Port 10/100M AUTO MDIX i pa menaxhueshem. Switchi eshte ne gjendje te mire teknike

  Skënderaj 20 prill 17:31
  60 €
 • 0 foto
  Cedeja per soni 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Cedeja per soni 3

  8 cedeja per soni 3 Ama qmimi me marrveshje

  Skënderaj 20 prill 11:36
  40 €
 • 1 foto
  PC GAMING i5 7800k-16gb-gb
  Kompjutera

  PC GAMING i5 7800k-16gb-gb

  Shitet Pc gaming i ri I5 7800k RAM 16GB Grafika gtx1060-6gb Ssd 120gb Hdd 500gb Monitor 25\"+tastier

  Skënderaj 19 prill 22:06
  700 €
 • 5 foto
  Shitet PlayStation 3 Slim
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PlayStation 3 Slim

  Shitet PlayStation 3 Slim ne Gjendje Perfekte i cili permban 6 Lojra (CD) Dhe 30 Lojra (Te instaluar

  Skënderaj 19 prill 21:14
  135 €
 • 5 foto
  PlayStation 3 Slim
  Lojra per PC / Videolojra

  PlayStation 3 Slim

  Shitet PlayStation 3 Slim ne gjendje te rregullt me 110GB HDD , Ka 30 Lojra (te instaluara) dhe 6 Lo

  Skënderaj 19 prill 21:06
  135 €
 • 1 foto
  Powerseplay trafo per rrym pc
  Pjese per kompjuter

  Powerseplay trafo per rrym pc

  Powerseplay trafo per rrym pc hp 4600-4400 Kontakto viber 049623266 trans gratis

  Skënderaj 19 prill 15:58
  10 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S5 mini
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S5 mini

  Shes telefonin Samsung Galaxy S5 mini baterin nuk e man shume edhe kapakun mbrapa nuk e ka , çmimi 3

  Skënderaj 18 prill 23:30
  30 €