Elektronikë
Tepelenë

Elektronikë në shitje në Tepelenë

 • 2 foto
  ROG Zephyrus GX501 15.6 144Hz G-SYNC Laptop i7-8750H 16GB 512GB SSD GTX 1080
  Kompjutera

  ROG Zephyrus GX501 15.6 144Hz G-SYNC Laptop i7-8750H 16GB 512GB SSD GTX 1080

  ROG Zephyrus GX501 15.6 144Hz G-SYNC Laptop i7-8750H 16GB 512GB SSD GTX 1080 Ne jemi te specia

  Tepelenë 11 nëntor 10:52
  500 €
 • 0 foto
  samsung galaxy
  Telefona celulare

  samsung galaxy

  brand new original samsung galaxy s10 128gb selling inbox coming with full accessoriesand 1 year war

  Tepelenë 23 shtator 18:08
  270 €
 • 3 foto
  MacBook Core-M 12 \"2015
  Telefona celulare

  MacBook Core-M 12 \"2015

  MacBook Core-M 12 \"2015

  Tepelenë 21 gusht 02:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten Disqe
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten Disqe

  Shiten Disqe per Playstation 3 dhe 4 me lojra te disponueshme si: Per PS3- Pes 2009, Pes 2010, Pes

  Tepelenë 14 gusht 17:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FALAS....
  Telefona celulare

  FALAS....

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Tepelenë 3 gusht 08:36
  50.000 €
 • 0 foto
  Nxitoni !Tablet Lenovo 2 A7 i sapoblere
  Telefona celulare

  Nxitoni !Tablet Lenovo 2 A7 i sapoblere

  Tablet Lenovo 2 A7 80000 mije leke te vjetra.Eshte si i sapoblere dhe nuk ka asnjë te thyer.Si dhura

  Tepelenë 30 korrik 16:22
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Nxitoni!Tablet Lenovo 2A 7 i sapoblere 8000 leke
  Telefona celulare

  Nxitoni!Tablet Lenovo 2A 7 i sapoblere 8000 leke

  Tablet Lenovo 2A7 vetem per 80000 leke te vjetra.Si i ri . Nuk ka asnj te thyer dhe si dhurate jepet

  Tepelenë 30 korrik 16:10
  8.000 Lek
 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 13 13.3 "2.3GHz 256GB Space Grey A1989 2018 Touch Bar TB
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 13 13.3 "2.3GHz 256GB Space Grey A1989 2018 Touch Bar TB

  na kontaktoni për më shumë informacion WhatsApp chat ::::: +1(267)722-9167 WhatsApp chat :::

  Tepelenë 17 korrik 19:35
  340 €
 • 3 foto
  ASUS ROG G703 17,3 \"144Hz 3ms Core i9-8950HK i7-87
  Kompjutera

  ASUS ROG G703 17,3 \"144Hz 3ms Core i9-8950HK i7-87

  ASUS ROG G703 17,3 \"144Hz 3ms Core i9-8950HK i7-8750H GTX 1080 Laptop lojrash ASUS ROG G703GI-XS74

  Tepelenë 22 qershor 17:11
  500 €
 • 0 foto
  Gta IV per Pc Gaming
  Lojra per PC / Videolojra

  Gta IV per Pc Gaming

  Gta IV ne dy disqe per tu shkarkuar punon gjithashtu e kam te instaluar edhe ne PC tim. Si fillim du

  Tepelenë 9 qershor 21:23
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3

  Shitet PS3 ne gjendje te rregullt, i perdorur ne kushte shtepie, 27 lojra te instaluara me te gjitha

  Tepelenë 19 maj 17:35
  17.000 Lek
 • 3 foto
  i ri huawei mate 20 pro me 128gb
  Telefona celulare

  i ri huawei mate 20 pro me 128gb

  i ri huawei mate 20 pro me 128gb

  Tepelenë 7 prill 04:49
  250 €
 • 1 foto
  s3mini
  Telefona celulare

  s3mini

  ne gjendje pune arrdhur nga gjermania

  Tepelenë 3 prill 19:55
  40 €
 • 1 foto
  shitet iphone
  Telefona celulare

  shitet iphone

  shitet iphone i bllokuar

  Tepelenë 3 prill 10:06
  130 €
 • 1 foto
  Apple Watch 1 42mm Black
  Shtesa per telefon celulare

  Apple Watch 1 42mm Black

  Shitet Apple Watch ne ngjyre te zeze, 42 mm, gjendje shume te mire. Shume pak e perdorur. IOS 12. Ba

  Tepelenë 2 prill 12:14
  200 €
 • 2 foto
  ngjyrë argjendi iPhone X me 256gb hapur
  Telefona celulare

  ngjyrë argjendi iPhone X me 256gb hapur

  ngjyrë argjendi iPhone X me 256gb hapur

  Tepelenë 31 mars 08:51
  415 €
 • 0 foto
  Printer HP
  Pjese per kompjuter

  Printer HP

  shume i mire cmim i arsyeshem pak i vjeter

  Tepelenë 23 janar 18:17
  55 €
 • 0 foto
  LG X screen
  Telefona celulare

  LG X screen

  Lg X screen eshte i ri Shitet. 8500 leke 0686545652. Dergo mesazh. Memaliaj.

  Tepelenë 18 gusht 12:49
  8.500 Lek
 • 3 foto
  Samsung galaxy note 4 32gb
  Telefona celulare

  Samsung galaxy note 4 32gb

  Samsung Galaxy Note 4 32gb 3gb ram 4g lte

  Tepelenë 27 maj 14:23
  220 €
 • 0 foto
  Shitet Samsung s7egge
  Telefona celulare

  Shitet Samsung s7egge

  Ka xhamin e demtuar dhe I eshte fryr bateri dhe nuk e japim egge

  Tepelenë 19 maj 19:18
  500 €
 • 1 foto
  NEW Bitmain Antminer S9 14TH/s ASIC BITCOIN MINER IN STOCK PSU Includes APW3++
  Kompjutera

  NEW Bitmain Antminer S9 14TH/s ASIC BITCOIN MINER IN STOCK PSU Includes APW3++

  NEW Bitmain Antminer S9 14TH/s ASIC BITCOIN MINER IN STOCK PSU Includes APW3++ Inbox or Whatsapp;

  Tepelenë 8 shkurt 21:49
  1.045 €
 • 2 foto
  Apple iphone 7 plus 256GB
  Telefona celulare

  Apple iphone 7 plus 256GB

  Το ολοκαίνουργιο κουτί έρχεται με πολιτική εγγύησης 1 έτους και πολιτική επιστροφής 30 ημερών Εάν

  Tepelenë 27 tetor 21:22
  500 €
 • 3 foto
  Apple iphone 8 plus 256GB
  Telefona celulare

  Apple iphone 8 plus 256GB

  Το ολοκαίνουργιο κουτί έρχεται με πολιτική εγγύησης 1 έτους και πολιτική επιστροφής 30 ημερών Εάν

  Tepelenë 27 tetor 19:09
  800 €