Elektronikë
Tiranë

Elektronikë në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  SUPER OKAZION HARDISK SEAGATE 6 TB
  Pjese per kompjuter

  SUPER OKAZION HARDISK SEAGATE 6 TB

  Super okazion shitet hardisk i jashtem Seagate 6 TB i ri ne kuti i sapoardhur nga Gjermania. Ky hard

  Tiranë Sot, 08:41
  26.000 Lek
 • 3 foto
   Perforcues interneti D-Link DAP-1520 750 Mbps
  Pjese per kompjuter

  Perforcues interneti D-Link DAP-1520 750 Mbps

  Pajisja ideale për zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo podrume, zyra etj. Funksio

  Tiranë Sot, 08:40
  25 €
 • 0 foto
  ZHbllokime Icloud 1-3 Dite 100%
  Telefona celulare

  ZHbllokime Icloud 1-3 Dite 100%

  Zhbllokime icloud clean 100% Kohezgjatja 1-3 Dite Lost me numer ne ekran Pagesa paypal , skrill , we

  Tiranë Sot, 08:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Xham mbrojtes per XIAOMI MI MIX 6.4
  Shtesa per telefon celulare

  Xham mbrojtes per XIAOMI MI MIX 6.4

  Xham origjinal mbrojtes per telefon. XIAOMI MI MIX , me ekran te madh 6.4.

  Tiranë Sot, 08:36
  1.000 Lek
 • 1 foto
  shitet iPhone 6s 16g
  Telefona celulare

  shitet iPhone 6s 16g

  shitet iPhone 6s 16g ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 08:15
  170 €
 • 11 foto
  Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS
  Kompjutera

  Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS

  Shitet : Launch X 431 GDS diagnostifikim profesional i te gjitha autoveturave prodhuar ne Gjermani i

  Tiranë Sot, 08:10
  1.500 €
 • 7 foto
  Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic
  Kompjutera

  Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic

  Shitet kompjuter laptop Lenovo Thinkpad T420s 237 ssd, i instaluar me programin Bosch KTS 540 Esi tr

  Tiranë Sot, 08:10
  1.500 €
 • 11 foto
  Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwoo
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwoo

  Shitet ; Amplifikator Sony Xplod per vetura dy bokse Sony Xplod te dy 400w , vufer Kenwood 600w dy s

  Tiranë Sot, 08:09
  400 €
 • 2 foto
  LOJRA PER PC ONLINE me STEAM ACCOUNT 50% Zbritje
  Pjese per kompjuter

  LOJRA PER PC ONLINE me STEAM ACCOUNT 50% Zbritje

  LOJRAT JAN TE BLERA NE STEAM dhe luhen te gjitha ONLINE! GTA V - (online) CS GO - (online) dhe gjith

  Tiranë Sot, 07:38
  25 €
 • 0 foto
  Cante laptopi (Notebook)
  Pjese per kompjuter

  Cante laptopi (Notebook)

  çanta eshte shum e mirembajtur mund te fusesh cdo lloj laptopi,

  Tiranë Sot, 07:38
  15 Lek
 • 2 foto
  AMD Radeon RX 580 8GB Sapphire Pulse
  Pjese per kompjuter

  AMD Radeon RX 580 8GB Sapphire Pulse

  Kartat jane te reja te paperdorura ne kuti me 3muaj garanci. Karta eshte e pershtatshme per 1080p u

  Tiranë Sot, 07:29
  25.000 Lek
 • 4 foto
  Macbook pro 2012 13inch
  Kompjutera

  Macbook pro 2012 13inch

  Laptopi eshte ne gjendje perfekte. Vjen me karikuesin origjinal dhe kutine origjinale 13.3-inch

  Tiranë Sot, 06:20
  449 €
 • 1 foto
  iPhone 5S
  Telefona celulare

  iPhone 5S

  Tel me gjendje te mire 6 muaj garaci

  Tiranë Sot, 05:20
  160 Lek
 • 1 foto
  Nderroj dy iPhone
  Telefona celulare

  Nderroj dy iPhone

  Nderroj dy iPhone nje 4s I bardhe ne gjendje perfekte + nje iPhone 4 i zi I bllokuar perdoret vetem

  Tiranë Sot, 04:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  iPhone SE
  Telefona celulare

  iPhone SE

  Apple iPhone SE 32GB. Ardhur nga USA. Battery health @100%. Nuk punon me karte shqiptare por mund te

  Tiranë Sot, 00:10
  90 Lek
 • 1 foto
  Monitor / ekran per PC
  Pjese per kompjuter

  Monitor / ekran per PC

  Ekran per kompjuter Gjendja 9/10 1 Muaj garanci Whatsapp -> 0692440090 [ Pc, Tastiere, Kompju

  Tiranë Dje, 23:30
  3.500 Lek
 • 0 foto
  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra
  Lojra per PC / Videolojra

  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra

  Lev PS komode she shum e mir

  Tiranë Dje, 23:13
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Samsung A5
  Telefona celulare

  Samsung A5

  esht 2 muaj telefon i perdorur , shitet me karikus orgjinal dhe me 2 kasa mbarojtse... ka xhamin e p

  Tiranë Dje, 23:06
  160 Lek
 • 3 foto
  Smartphone OnePlus 3T Origjinal me dy Karta
  Telefona celulare

  Smartphone OnePlus 3T Origjinal me dy Karta

  Shes Celular Smartphone OnePlus 3T me dy Karta, punon me cdo lloj Karte ne Shqiperi, me Kutine Origj

  Tiranë Dje, 22:56
  19.000 Lek
 • 4 foto
  Shes Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian
  TV / LCD / Plasma

  Shes Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian

  Shitet Motorr Saci: Stab HH-100 Origjinal Italian. Marka numur nje ne bote. Hekur 100%, jo me pjese

  Tiranë Dje, 22:55
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Tablet edukativ per femi 3vjec +
  Kompjutera

  Shitet Tablet edukativ per femi 3vjec +

  Shitet tablet edukativ per femi 3 vjec + ,ngjyre blu,i ri i paperdorur.100 euro

  Tiranë Dje, 22:45
  100 €
 • 0 foto
  ASUS GTX 760 2GB (i përdorur)
  Pjese per kompjuter

  ASUS GTX 760 2GB (i përdorur)

  • ASUS GTX 760 2GB (i përdorur) • 2GB GDDR5 • Porta 1xHDMI, 1xDVI-I, 1xDVI-D, 1xDP • Max Res

  Tiranë Dje, 22:24
  12.000 Lek
 • 0 foto
  GAINWARD GTX 770 2GB
  Pjese per kompjuter

  GAINWARD GTX 770 2GB

  • GAINWARD GTX 770 2GB • 2GB GDDR5 • Porta Dual DVI, HDMI, DP • 1x 6-pin + 1x 8 Pin Energjie

  Tiranë Dje, 22:24
  16.000 Lek
 • 0 foto
  ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC
  Pjese per kompjuter

  ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC

  • ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC • 8GB GDDR5 • Max Resolution:7680x4320 • Porta DVI, 2x HDMI, 2x

  Tiranë Dje, 22:24
  36.000 Lek
 • 0 foto
  ASUS GTX 970 MINI 4GB
  Pjese per kompjuter

  ASUS GTX 970 MINI 4GB

  • ASUS GTX 970 MINI 4GB • 4GB GDDR5 • Max Resolution:4096x2160 • Porta Dual DVI, HDMI, DP â€

  Tiranë Dje, 22:23
  18.000 Lek
 • 0 foto
  MSI GTX 960 2GB
  Pjese per kompjuter

  MSI GTX 960 2GB

  • MSI GTX 960 2GB • 2GB GDDR5 • Max Resolution:4096x2160 • Porta Dual DVI, HDMI, DP • 1x 8

  Tiranë Dje, 22:23
  15.000 Lek
 • 0 foto
  GIGABYTE WINDFORCE GTX 780 OC
  Pjese per kompjuter

  GIGABYTE WINDFORCE GTX 780 OC

  • GIGABYTE WINDFORCE GTX 780 OC • 3GB GDDR5 • Max Resolution:4096 X 2160 • Porta 2xDVI, HDMI

  Tiranë Dje, 22:23
  17.000 Lek
 • 0 foto
  GIGABYTE WINDFORCE GTX 970 OC
  Pjese per kompjuter

  GIGABYTE WINDFORCE GTX 970 OC

  • GIGABYTE WINDFORCE GTX 970 OC • 3GB GDDR5 • Max Resolution:4096 X 2160 • Porta 2xDVI, HDMI

  Tiranë Dje, 22:23
  21.000 Lek
 • 5 foto
  ofrojme tenda per dasma dixhej etj
  Audio / CD / Stereo

  ofrojme tenda per dasma dixhej etj

  pershendetje, ofrojme dixhej, tavolina karrige stola, kuzhinier dhe sherbime te tjera.. si dhe tenda

  Tiranë Dje, 22:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Acer Aspire One Happy 2 10.1 inch Netbook
  Kompjutera

  Shitet Acer Aspire One Happy 2 10.1 inch Netbook

  I perdorur shume pak. Gjendje Pefekte... CPU: 1.66GHz Intel Atom N570 Dual-Core Memory: DDR3 SDRAM

  Tiranë Dje, 21:53
  130 €
 • 7 foto
  Samsung J5 (2016) 16 Giga memorie! Te rinj!!
  Telefona celulare

  Samsung J5 (2016) 16 Giga memorie! Te rinj!!

  Samsung J5 (2016) •4g LTE •1.2 GHz Quad Core Processor •131.8 mm(5.2") HD sAMOLED •13MP AF +

  Tiranë Dje, 20:55
  22.500 Lek
 • 2 foto
  GOOGLE PIXEL 3XL I RI
  Telefona celulare

  GOOGLE PIXEL 3XL I RI

  Shitet Google Pixel 3XL i ri ne kuti. Pa perdorur fare. Super telefon. Parametrat te pakrahasueshme

  Tiranë Dje, 20:50
  550 €
 • 0 foto
  Bej Ps4 5.05 me cip dhe ps3 me chip
  Lojra per PC / Videolojra

  Bej Ps4 5.05 me cip dhe ps3 me chip

  .........Bej ps4 me cip dhe Vendos lojra +update + Dlc ne ps4 versioni 4.05 - 4.55 dhe 5.05 Kam PE

  Tiranë Dje, 20:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SSD SANDISK 120GB 4500 LEK - 240GB 6500 LEK  R&R
  Pjese per kompjuter

  SSD SANDISK 120GB 4500 LEK - 240GB 6500 LEK R&R

  🤓 R&R COMPUTER OFRON GAMEN E PRODUKTEVE SANDISK & WD & SAMSUNG & KINGSTONE & &am

  Tiranë Dje, 20:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Blackberry KeyOne
  Telefona celulare

  Blackberry KeyOne

  Shitet Blackberry Key One ne gjendje super te mire. Vjen bashke me aksesoret e vet dhe kutine origji

  Tiranë Dje, 20:19
  24.000 Lek
 • 7 foto
  OFERTA ? SMARTWATCHES, FITNESS BANDS ?
  Telefona celulare

  OFERTA ? SMARTWATCHES, FITNESS BANDS ?

  ?? SMARTWATCHES me touch, te pajisura me SIM card, Camera, ne te cilat me te kryeni cdo funksion si

  Tiranë Dje, 20:16
  5.500 Lek
 • 5 foto
   ?Servis-Nderrimi i xhamit mbrapa iphone 8/8+/x
  Telefona celulare

  ?Servis-Nderrimi i xhamit mbrapa iphone 8/8+/x

  📌Servis-Nderrimi i xhamit mbrapa per Iphone 8/8plus/X/Xs/x Max Xhami 100% origjinal Cmimi duke fill

  Tiranë Dje, 20:15
  40 Lek
 • 5 foto
  SERVIS I SPECIALIZUR DHE CMIMET ME KONKURUSE NE TR
  Shtesa per telefon celulare

  SERVIS I SPECIALIZUR DHE CMIMET ME KONKURUSE NE TR

  Ndrrime ekranesh Iphone Samsung Etj... Servise te ndryshme Zhbllokim/programim/ckodim Pervec Icloud

  Tiranë Dje, 20:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  EKRAN IPHONE 6 1.900 LEK - MONTIMI FALAS
  Telefona celulare

  EKRAN IPHONE 6 1.900 LEK - MONTIMI FALAS

  EKRAN IPHONE 6 A+++ 1900 LEKE EKRAN IPHONE 6 ORG 3500 LEKE

  Tiranë Dje, 20:15
  19 Lek
 • 3 foto
  IPHONE X 64GB OKAZIONN - BLINI ME KESTE
  Telefona celulare

  IPHONE X 64GB OKAZIONN - BLINI ME KESTE

  🤳IPHONE X 64GB 🤳 ➖ 72.000 LEKE (7.870 Leke / 12 Muaj ) ✔Garanci 6 Muaj 🎁Xham,cover , karikus dhu

  Tiranë Dje, 20:12
  720 Lek
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro

  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Dje, 19:55
  160 €
 • 3 foto
  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC
  Kompjutera

  SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC

  🏆SERVISI ME I MIRE NE TIRANE PER LAPTOP&PC🏆 🥇🥇SUPER SUPER CMIME 🥇🥇 🎖️🎖️ SUPER SUPER SHERBIM

  Tiranë Dje, 19:55
  1 €
 • 2 foto
  WORKSTATION HP Z420 Vetem 399Eu
  Kompjutera

  WORKSTATION HP Z420 Vetem 399Eu

  German Computers ndjehet falënderues në German Computers. Publikuar nga German_Computers(0692999998

  Tiranë Dje, 19:55
  399 €
 • 4 foto
  SUPER OFERTE PER XIAOMI
  Telefona celulare

  SUPER OFERTE PER XIAOMI

  ??????SUPER SUPER TELEFONA XIAOMI ?????? ❗❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID,2% INTERES NE MUAJâ

  Tiranë Dje, 19:55
  99 €
 • 2 foto
  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU
  Kompjutera

  Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 789EU

  🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️

  Tiranë Dje, 19:55
  789 €
 • 1 foto
  PRINTER AIO RICOH 3610SF E RE NE KUTI 299 EU
  Pjese per kompjuter

  PRINTER AIO RICOH 3610SF E RE NE KUTI 299 EU

  ?? SUPER OFERTA PRINTER PRO I RI?? ??SUPER SUPER CILESI?? ?️?️SUPER SUPER CMIME?️?️ ❗MERRE

  Tiranë Dje, 19:55
  299 €
 • 3 foto
  SUPER OFERTE PER SSD 256 GB SAMSUNG 40 EU
  Pjese per kompjuter

  SUPER OFERTE PER SSD 256 GB SAMSUNG 40 EU

  SUPER SSD , SUPER CMIME!! 🚛 🇩🇪 MADE IN GERMANY 🇩🇪 🚛 ✅SSD 256 GB SAMSUNG ➡️40U ✅SSD 256 GB

  Tiranë Dje, 19:55
  40 €
 • 0 foto
  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK I RI 1 VIT GARANCI 69EU

  PRINTER RONGTA I RI ME 1 VIT GARANCI SPECIFIKAT TEK LINKU ME POSHTE: http://rongtatech.manufacture

  Tiranë Dje, 19:55
  69 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro

  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Dje, 19:54
  320 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A30 ➡️ 190 Euro 4/64
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A30 ➡️ 190 Euro 4/64

  SAMSUNG GALAXY A30 ➡️ 190 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Dje, 19:54
  190 €