Fotoaparate
Tiranë

Fotoaparate në shitje në Tiranë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Kamer vezhgimi Hikvision “cctv”
  Fotoaparate

  Kamer vezhgimi Hikvision “cctv”

  Sistemi permban: 2 kamera te brendshme 2MP HD 2 kamera te jashtme 2MP HD DVR 4 kanale H

  Tiranë 30 nëntor 20:39
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Oferte falas,,,
  Fotoaparate

  Oferte falas,,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realiz

  Tiranë 28 nëntor 07:48
  5.000 €
 • 1 foto
  oferte falas,,,
  Fotoaparate

  oferte falas,,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Tiranë 20 nëntor 00:30
  3.000 €
 • 3 foto
  ACTION CAMERA ULTRA HD 4K 1080P WIFI WATERPOROOF
  Fotoaparate

  ACTION CAMERA ULTRA HD 4K 1080P WIFI WATERPOROOF

  🇦🇱🇦🇱ACTION CAMERA ULTRA HD 4K 1080P WIFI WATERPOROOF 👍👍 Cmimi: 7000 leke 📱📱 Cel: 0695270599 P

  Tiranë 15 tetor 10:13
  70 Lek
 • 1 foto
  Oferte falas..
  Fotoaparate

  Oferte falas..

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Tiranë 5 tetor 09:26
  2.000 €
 • 2 foto
  Canon EOS 5D Mark III
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark III

  Nuevo Pack, sellado de fábrica, con un año de garantía directa.

  Tiranë 11 mars 16:00
  66.468 Lek
 • 15 foto
  Shitet Canon eos 450D + 3 lente (canon + tamron) + rrip + battery & charger + Memory Card
  Fotoaparate

  Shitet Canon eos 450D + 3 lente (canon + tamron) + rrip + battery & charger + Memory Card

  -Canon EOS 450D body -Lente Tamron 18-200mm f3.5/5.6 (AF Aspherical XR Di II LD IF MACRO o/ 62 A1

  Tiranë 10 maj 18:44
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Nikon s2800 coolpix
  Fotoaparate

  Nikon s2800 coolpix

  Nikon s2800 coolpix 5x wide zoom optical 20.1 megapixel ...eshte pak i perdorur

  Tiranë 4 shtator 21:06
  80 €
 • 1 foto
  Nikon D610 with 24-85mm f3.5-4.5 VR Lens
  Fotoaparate

  Nikon D610 with 24-85mm f3.5-4.5 VR Lens

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk përdoret 100% origjinal /

  Tiranë 11 gusht 13:24
  553 €
 • 1 foto
  Canon EOS 6D Digital SLR Camera with 24-70mm IS Lens
  Fotoaparate

  Canon EOS 6D Digital SLR Camera with 24-70mm IS Lens

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk përdoret 100% origjinal /

  Tiranë 11 gusht 13:22
  595 €
 • 1 foto
  Nikon D750 DSLR Camera with 24-120mm Lens
  Fotoaparate

  Nikon D750 DSLR Camera with 24-120mm Lens

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk përdoret 100% origjinal /

  Tiranë 11 gusht 13:20
  723 €
 • 1 foto
  DJI Phantom 3 Professional 4K White
  Fotoaparate

  DJI Phantom 3 Professional 4K White

  PËRSHKRIM I PRODUKTIT: Krejt i ri (në kutinë origjinale) - asnjëherë nuk përdoret 100% origjinal /

  Tiranë 11 gusht 13:01
  340 €
 • 1 foto
  Canon EOS 5D Mark III
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark III

  Whatsapp: +2348189519145 Markë e re Canon EOS 5D Mark III Full Frame SLR Kamera dixhitale me EF 2

  Tiranë 2 gusht 12:48
  850 €