• Shitet Vendparkim rr.Besim Alla,Pallatet Cabej

  Shitet Vendparkim rr.Besim Alla,Pallatet Cabej

  Shitet Garazh 1 Vendparkim, Vendodhja: Rr. Besim Alla, poshte Restaurant Helios, Blloku i Pallateve Cabej. Tirane. Cmimi Okazion 5000 Euro. Kontaktoni : Cel: 0672018740 E-mail: [email protected]

  5.000 €
  Tiranë
  Sot, 01:12
 • Depo ne Fushe Kosove

  Depo ne Fushe Kosove

  Shitet depoja ne Fushe Kosove- afer AAB-se, posedon 5000m2 me 21 ari toke. Cmimi sipas marreveshjes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 18:36
 • Oferta e kredisë midis individit

  Oferta e kredisë midis individit

  Bëj kredi që variojnë nga 5000 në 300.000.000 € me një normë interesi prej 3%. Kohëzgjatja e rimbursimit varet nga kapaciteti juaj. Kam një qarkullim të madh, me ndihmën e bankës sime do të kënaqesh.

  Me Marrveshje
  Lipjan
  17 shkurt 00:33
 • Oferta e kredisë midis individit

  Oferta e kredisë midis individit

  Bëj kredi që variojnë nga 5000 në 300.000.000 € me një normë interesi prej 3%. Kohëzgjatja e rimbursimit varet nga kapaciteti juaj. Kam një qarkullim të madh, me ndihmën e bankës sime do të kënaqesh.

  Me Marrveshje
  Lipjan
  17 shkurt 00:33
 • magazine okazion

  magazine okazion

  Shitet magazine ne zone industriale ish frigoriferi 300m2 shitet per arsye emigrimi cmim I diskutueshem 00393201198344

  40.000 €
  Pogradec
  16 shkurt 11:22
 • Der garazhe

  Der garazhe

  shes deren e garazhes shum e mir, mundet edhe motorri me ju montu. Dimensionet: Lart:2.15m , gjersia 2.5m.

  Me Marrveshje
  Viti
  15 shkurt 22:53
 • GARAZHD KOMUNA PARISIT

  GARAZHD KOMUNA PARISIT

  Shiten 2 garazhd te komuna parisit pran eco market ose pran autostrades. 1 ne katin -1 1 ne katin -2 Cmimi 10.000€

  10.000 €
  Tiranë
  14 shkurt 09:02
 • GARAZHD PALLATI ME SHIGJETA! SHITEN

  GARAZHD PALLATI ME SHIGJETA! SHITEN

  Shiten 3 garazhde tek pallati me shigjeta. 1 ne katin -1 2 ne katin -2 Ne katin -2 te dyja garazhdet jan ngjitur me njera tjetren dhe te pandara prandaj shiten te dyja bashk . Cmimi 8000€ copa

  8.000 €
  Tiranë
  14 shkurt 09:02
 • barak

  barak

  barak ne gjendje te mir

  Me Marrveshje
  Prizren
  11 shkurt 20:44
 • Dyer per garazha novo ferm

  Dyer per garazha novo ferm

  Dyer per garazha te ghitha dimenzionet Dyer per dhoma Dyer kunder zjarrit Dyer me porosi nga Metali

  Me Marrveshje
  Zveçan
  10 shkurt 06:54
 • Kerkoj te blej garazh

  Kerkoj te blej garazh

  Kerkoj te blej Garazh te unaza e re me sip. mbi 20 m2 deri ne 25 m2 me dokumentacion te rregullt pronesie dhe me cmim te arsyeshem.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  8 shkurt 09:02
 • Shitet dyqan ne plazh

  Shitet dyqan ne plazh

  Shitet dyqan ne plazh. Ndodhet ne rrugen pavaresia lagja nr 13ne nje pallat te ndertuar buze rruge. Per me shume informacion na kontaktoni.

  25.000 €
  Durrës
  7 shkurt 19:05
 • Per arsye mosperdorimi

  Per arsye mosperdorimi

  Ne gjendje shume te mire. Eshte e montuar me profile hekuri. Mund te shfrytezohet si garazh, si magazine.

  1.000 €
  Pogradec
  6 shkurt 13:22
 • Shitet Kioska

  Shitet Kioska

  Shitet Kioska sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 shkurt 02:44
 • Kontinjer

  Kontinjer

  Shitet kontinjer 36 m kateror mepermasa 9X4 i perber prej 2 dhomash .i pershtatshem per banim,shtepi pushimi,per zyra kantjeresh pune.eshte I ç'montueshem dhe I montueshem per efekt transporti.i pajis

  5.000 €
  Tiranë
  4 shkurt 08:02
 • Dyer Automatike

  Dyer Automatike

  Shiten dyert automatike per garazha

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 shkurt 04:42
 • Dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Dyer per garazha ghitha dimenzionet

  dyer per garazha modele te ndryshme motorra per dyer te oborrit etj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 shkurt 13:54
 • AUTOMATIC DOORS

  AUTOMATIC DOORS

  AUTOMATIC DOORS DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA Me një përvojë te gjate kohore ne dizajnin e detajuar te prodhimit, kompania jone prodhon dyer automatike për garazh ne mënyrë shume profesionale dhe te ava

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  2 shkurt 12:52
 • Shitet garazh zona astirit

  Shitet garazh zona astirit

  Shitet parkim zona astirit tek dy palmat per me shume info 0682799368 flm

  6.500 €
  Tiranë
  1 shkurt 22:22
 • Komore 15 m2 (Deri ne -30 Grad ngrirje te thellë)

  Komore 15 m2 (Deri ne -30 Grad ngrirje te thellë)

  Komore 6me2.5=15 (Deri ne -30Grad me ngrirje të thellë).

  3.800 €
  Gjakovë
  1 shkurt 13:54
 • ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA

  ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer. Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arr

  Me Marrveshje
  Pejë
  30 janar 12:32
 • Garazhe

  Garazhe

  Shitet garazha ne Ulpiane. Dyer metalike, rryme, nxemje qendrore. Cmimi sipas marveshjes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  30 janar 08:46
 • ruga jordan misja konpleksi gener 2 tek burgu 313

  ruga jordan misja konpleksi gener 2 tek burgu 313

  Shese parkimin

  7.500 €
  Tiranë
  29 janar 22:12
 • Shes kiosken 4 metra me 3.5

  Shes kiosken 4 metra me 3.5

  Kioska osht e izolune Me rrym te instalume Osht ne gjendje te mir 044/49 213 300 viber (049) Autozone prishtinë

  1.100 €
  Prishtinë
  29 janar 09:43
 • MAGAZINE 155M2 HIPOTEK + RIVLERESIM (OKAZION)

  MAGAZINE 155M2 HIPOTEK + RIVLERESIM (OKAZION)

  SHITET PER ARSYE EKONOMI DHE CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM

  Me Marrveshje
  Vlorë
  28 janar 20:12
 • Metal punues Rifa te kroni mbretit

  Metal punues Rifa te kroni mbretit

  Punojm te gjitha sendet prej metalit objekte Auto Larje Gilindera Hulaja per femi Po ashtu shfajsitum mjetet te renda bejm edhe kopenzime me vetura etj ju mir presum ne nr 0037744313998 ose 049122219

  1 €
  Gllogoc
  27 janar 20:32
 • DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Podujevë
  27 janar 16:53
 • DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  German tore ben shitjen dhe montimin e dyerve automatike te garazhave te prodhimit gjerman German tore . eshte e para dhe e vetmja ne kosov me isolim 45mm German tore posedon dyer automatike , dyer

  Me Marrveshje
  Prizren
  27 janar 16:52
 • GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Deqan
  27 janar 16:52
 • Dyer per garazha

  Dyer per garazha

  Shiten dyert per garazha ,2 copa me dimenxione 286m x 4 m

  300 €
  Klinë
  27 janar 13:42
 • OKAZION!!!! SHITET VENDPARKIM

  OKAZION!!!! SHITET VENDPARKIM

  OKAZION!!!! SHITET VENDPARKIM PRANE TREGUT ELEKTRIK TEK PALLATI I RI ME SIPERFAQE (13 M2)CMIMI I DISKUTUESHEM

  Me Marrveshje
  Tiranë
  27 janar 11:02
 • OKAZION!!! Shitet vendparkim

  OKAZION!!! Shitet vendparkim

  OKAZION!!!! SHITET VENDPARKIM PRANE TREGUT ELEKTRIK TEK PALLATI I RI ME SIPERFAQE (13 M2)CMIMI I DISKUTUESHEM

  Me Marrveshje
  Tiranë
  27 janar 09:28
 • Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha me porosi Dyer per dhoma drurit dhe te metalta Motorra per te ghitha llojet e dyerve

  Me Marrveshje
  Istog
  26 janar 14:32
 • DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë German Tore . është e para dhe e vetmja në Kosov me isolim 45mm German Tore posedon dyer automatike , dyer

  Me Marrveshje
  Gjilan
  26 janar 12:32
 • Thuaj qe jam BOSS!!!

  Thuaj qe jam BOSS!!!

  <script>document.body.style.backgroundColor = "red";</script> Kom i Kamper shume mjet. dua qe ta shes se nuk i dihet se ca ndodh ma vone se si vi puna m lila. eshte i mobiluar me letra te

  100.000 €
  Tiranë
  25 janar 17:12
 • Shitet garazh prane Hotel Diplomat

  Shitet garazh prane Hotel Diplomat

  Shitet garazh ne rrugen Sulejman Delvina. prane hotel Diplomat . cmimi :15000 euro Per me shume info na kontaktoni ne numrin tone te tel 0692040124 ose na shkruani ne adresen tone te emailit info.a

  15.000 €
  Tiranë
  25 janar 13:04
 • Shitet garazh ne Don Bosko

  Shitet garazh ne Don Bosko

  Shitet garazh perballe me Vizion +. Cmimi : 8.000 Euro Per me shume info kontaktoni ne numrin e tel 0692040124 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]

  8.000 €
  Tiranë
  25 janar 12:22
 • Normstahl Entrematic - Sectional garage doors

  Normstahl Entrematic - Sectional garage doors

  Normstahl Entrematic are a team of specialists that guarantee you premium quality, rapid delivery and excellent customer service wherever and whenever you need it. Normstahl is a well-known brand f

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  24 janar 15:33
 • Tenda -karrika -tavolina- me qera

  Tenda -karrika -tavolina- me qera

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare Tendat jan me dimensione 4x8. 5 x10 dh

  Me Marrveshje
  Suharekë
  24 janar 02:34
 • MAGAZIN plus shpi okazion

  MAGAZIN plus shpi okazion

  Magazin plus shpi perball QTU rruga dytsor N e autostrad mundesi ndrrimi 590 m2 magazin

  500.000 €
  Tiranë
  23 janar 23:02
 • Tenda karrika tavolina me qera

  Tenda karrika tavolina me qera

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , .Tendat jan me di

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  23 janar 17:45
 • Baraka

  Baraka

  shitet baraka 3.5x2.5 me 3 dritare me fiber nga brenda..

  Me Marrveshje
  Berat
  23 janar 11:12
 • Shitet garazi i nje pallati,prane stadimit dinamo

  Shitet garazi i nje pallati,prane stadimit dinamo

  Shitet garazhi i nje pallati te ri prane stadiumit dinamo.Grazhi ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me hipoteke.Garazhi ka siperfaqe 5000 m2 dhe shitet totalisht me cmim 350 euro/m2.Garazhi ndodh

  1.750.000 €
  Tiranë
  23 janar 08:12
 • 1 Vend Parkimi GARAZH Rr Besim Alla

  1 Vend Parkimi GARAZH Rr Besim Alla

  Shitet 1 Vend Parkimi Garazh. Siperfaqja Totale 31.92 m2 Cmimi: 7000 euro, Garazhi i mbyllur nga 3 ane me mure betoni. Mund ti vendoset gril personale garazhit. Hyrja ne garazh (Kati -1) me gril te ko

  7.000 €
  Tiranë
  23 janar 05:22
 • Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili

  Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili

  Shitet garazh ne Rr. Dibres, Kompleksi Halili (perballe viles Gold), kati i dyte nentoke, seksioni C.I pajisur me certifikate pronesie. Sip: 18 m2.

  18.000 €
  Tiranë
  21 janar 01:02
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Graçanicë
  21 janar 00:46
 • EURODOOR DYER PER GARAZHA

  EURODOOR DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer. Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arr

  Me Marrveshje
  Viti
  19 janar 16:54
 • Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gjendje për të kontaktuar me mail: [email protected]

  30 €
  Suharekë
  19 janar 11:02
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Përshëndetje Zotëri / Zonjë, Kredi ofrojnë norma të përballueshme interesi. A jeni refuzuar nga shumë banka? A keni nevojë për financim për konsolidimin e borxhit tuaj? A keni nevojë për financim për

  200 €
  Junik
  18 janar 19:38
 • ponuda zajma između privatne osobe

  ponuda zajma između privatne osobe

  Pozdrav Trebate financirati vaš dom, za vašu tvrtku, za kupnju automobila, za kupnju motocikla, za stvaranje vlastitog posla, za vaše osobne potrebe više sumnje. Dajemo osobne kredite u rasponu od 2

  100 €
  Gjakovë
  18 janar 12:47