Garazh
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Konstruksion metali montazh

  Pejë 3 prill 12:00
  1.000 €
 • 3 foto
  Kontejner
  Garazh

  Kontejner

  Shes kontejner te ndryshem(banim,mall,zyre etj)te gjith ne gjendje shum te mire.Dimensionet 6x2.5x2.

  Prizren 3 prill 11:28
  1 €
 • 1 foto
  SHITET BAR KAFE RESTORANT
  Garazh

  SHITET BAR KAFE RESTORANT

  *-SHITET BAR KAFE RESTORANT *-VENDNDODHJA: AEROPORT, RINAS *-NDERTIM 2 KATESH *-ME HIPOTEKE *-SIPER

  Tiranë 3 prill 10:38
  1.500.000 €
 • 0 foto
  SHITET AMBJENT BIZNESI.
  Garazh

  SHITET AMBJENT BIZNESI.

  -SHITET AMBJENT BIZNESI. *-KATI I 1 NE RRUGE KRYESORE. *-SIPERFAQE 40 M2. *-CMIMI: 750 EURO /M2. *-V

  Tiranë 3 prill 10:37
  30.000 €
 • 4 foto
   Cafeteri
  Garazh

  Cafeteri

  Shes kafeterin me invertar E gjitha e re 4 tavolina 16 ulse 2 shankerica Rekalama jasht e kufizuar

  Ferizaj 3 prill 10:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Godine e levizshme
  Garazh

  Godine e levizshme

  Beach-bar

  Sarandë 3 prill 09:25
  2.500 €
 • 3 foto
  OKAZION !!! Shitet dyqan 52 m2 prane Spitalit !
  Garazh

  OKAZION !!! Shitet dyqan 52 m2 prane Spitalit !

  Shitet dyqan 52 m2 , prane spitalit Durres . E pozicionuar ne katin e 1, e perfunduar , e pajisur me

  Durrës 3 prill 09:17
  73.000 €
 • 0 foto
  SHITET VEND PARKIMI
  Garazh

  SHITET VEND PARKIMI

  Shitet vend parkimi me siperfaqe 16m katror mbrapa shkolles Vasil Shanto parkimi ndodhet ne nje pa

  Tiranë 3 prill 09:08
  6.800 €
 • 5 foto
  Kontejner
  Garazh

  Kontejner

  Shes kontejnerin per banjo dhe tualet ne gjendje te mire.Posedon 2 banjo-kabina,2 wc-kabina,5 lavama

  Prizren 3 prill 09:00
  2.000 €
 • 3 foto
  DYQAN NE SHITJE
  Garazh

  DYQAN NE SHITJE

  DYQAN *-PRANE SUPERMARKET JOENA, NE ZONEN E 21-DHJETORIT. *-DYQANI NDODHET NE NJE ZONE TE BANUAR DH

  Tiranë 3 prill 08:51
  90.000 €
 • 4 foto
  *-AMBIENT BIZNESI ME QERA
  Garazh

  *-AMBIENT BIZNESI ME QERA

  *-AMBIENT BIZNESI ME QERA *-SIPERFAQJA : 130 M2 *-VENDNDODHJA : RR. TEFTA TASHKO *-5 AMBIENTE *-NDE

  Tiranë 3 prill 08:49
  600 €
 • 2 foto
  Shitet dyqan 62m katror ne Fier
  Garazh

  Shitet dyqan 62m katror ne Fier

  shitet dyqan 62 m katror ne qytetin e fierit ne lagjen 15 tetori perball shopping center 3 min larg

  Fier 3 prill 08:40
  63.000 €
 • 3 foto
  Garazh ne Plazh Durres .
  Garazh

  Garazh ne Plazh Durres .

  ** Okazion ** Shitet garazh 20 m2. Me dokumenta te rregullta,e pajisur me certifikate pronesie. A

  Durrës 3 prill 08:39
  9.000 €
 • 1 foto
  pushimore
  Garazh

  pushimore

  shes pushimoren 15 metra katror e kam ble para 6 muje 1200 ero te caraleva dekor e shes shkaku i nr

  Prishtinë 3 prill 08:16
  1.000 €
 • 1 foto
  Garazha ne shitje bashke me podrum
  Garazh

  Garazha ne shitje bashke me podrum

  Shitet garazha bashke me podrum. Lokacioni Bazhdarhane, te banesa e Globalit.

  Prizren 3 prill 07:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet garazhd ( vend parkimi )
  Garazh

  Shitet garazhd ( vend parkimi )

  Shitet vend parkimi ne pallat te ri afer gjimnazit Partizani

  Tiranë 3 prill 07:40
  16.000 €
 • 2 foto
  Baraka
  Garazh

  Baraka

  Puntori 18x12 komplet

  Ferizaj 3 prill 07:25
  1.500 €
 • 0 foto
  Shitet dyqani Ne qender te Pejes 44 metra katror
  Garazh

  Shitet dyqani Ne qender te Pejes 44 metra katror

  Shitet dyqani Ne qender te Pejes 44 metra katror eshte prone private me dokumentacion te regullt mun

  Pejë 3 prill 07:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dyqan tek blloku
  Garazh

  Shitet dyqan tek blloku

  Shitet dyqan 80m katrore tek blloku afer farmacis greke me hipoteke

  Tiranë 3 prill 07:17
  100.000 €
 • 0 foto
  Garazha me qira
  Garazh

  Garazha me qira

  Leshojm garazha me qira per vetura ne lagjen Pejton. Cmimi sipas marrveshjes Numrat kontaktues jan

  Prishtinë 3 prill 07:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  rafte metalike
  Garazh

  rafte metalike

  shiten rafte te ardhura nga italija - per pesha te renda dhe te mesne- cdo raft merr 3 ero paleta

  Tiranë 3 prill 06:55
  60 €
 • 0 foto
  Jepet garazhd me qera lek rruga 5 maj
  Garazh

  Jepet garazhd me qera lek rruga 5 maj

  Mund te perdoret per gjithçka

  Tiranë 3 prill 06:23
  150 Lek
 • 0 foto
  Shitet BARAKA
  Garazh

  Shitet BARAKA

  Shitet BARAKA

  Kaçanik 3 prill 05:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  lokal cader
  Garazh

  lokal cader

  eshte 14 me 10 metra dhe 4.5 lartesia

  Gjirokastër 3 prill 05:35
  3.000 €
 • 0 foto
  leshoj depo me qira
  Garazh

  leshoj depo me qira

  depoja eshte shum e pershtashme per shum veprimtari beznesi .!

  Prishtinë 3 prill 02:03
  900 €
 • 0 foto
  Hapesire per Garazhe dhe Bodrum
  Garazh

  Hapesire per Garazhe dhe Bodrum

  Shitet hapesira per garazhim dhe bodrum ne katin -1 ne kompleksin \"Relax\" nga ndertuesi VG constru

  Prishtinë 3 prill 01:29
  7.999 €
 • 0 foto
  shitet garazha
  Garazh

  shitet garazha

  shitet garaza ne fush kosove rr afer besi regllazh objeti i 14 i ndertuar nga model sllovenia garazh

  Fushë Kosovë 3 prill 00:18
  5.000 €
 • 2 foto
  “Kiosk”
  Garazh

  “Kiosk”

  Shitet kiosk alumini ne gjendje te mir matriale !Mjatf e shfrytzueshme .Gjindemi ne Peje fshat(Vitom

  Pejë 3 prill 00:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet dyqan në Don Bosko
  Garazh

  Shitet dyqan në Don Bosko

  Shitet dyqan 40 m2 në total, pranë Poliklinikës nr.4, pallat 11 katësh, kati I. Dyqani është me hipo

  Tiranë 3 prill 00:04
  24.000 €
 • 0 foto
  magazine
  Garazh

  magazine

  magazine 300 metra katror.afer kualidimeve ne korce.cmimi okazion..kontakt whats up 00355699912014

  Korçë 3 prill 00:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyer per garazh
  Garazh

  Dyer per garazh

  Shitet ose nderrohet dera nga paneli i alominit. Me dimenzione 4.70 me 2.70 dera shitet per arsye mo

  Pejë 3 prill 00:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET URGJENT GARAZHDA ME ÇMIM SHUMË TË VOLITSHËM
  Garazh

  SHITET URGJENT GARAZHDA ME ÇMIM SHUMË TË VOLITSHËM

  Garazhda gjendet te qafa në Prishtinë më saktesisht te kafet e vogla, i ka 17.55 metra katror dhe po

  Prishtinë 2 prill 23:54
  8.000 €
 • 1 foto
  Shes dyert per garazhda
  Garazh

  Shes dyert per garazhda

  Shes dyer per garazhd jan shun t mira sa po jon ardh nga zvicra qmimi me marrveshje

  Lipjan 2 prill 22:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Kabine per Roje/Sigurim
  Garazh

  Kabine per Roje/Sigurim

  Kabine per Roje/Sigurim Materiali: Alumin Dimensionet sipas kerkeses Ngjyra te ndryshme Montimi dhe

  Vushtrri 2 prill 21:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Garazhd pe vetur
  Garazh

  Garazhd pe vetur

  Garazhd 3m gjon 6m gat

  Lipjan 2 prill 21:26
  600 €
 • 2 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Garazha 3m gjon 6m gat

  Lipjan 2 prill 20:53
  600 €
 • 9 foto
  AGENCY HOME VIP SHET BANES 60m2 vetem 23mi euro
  Garazh

  AGENCY HOME VIP SHET BANES 60m2 vetem 23mi euro

  AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 vetem 23mi euro ekstra lir ne menyr urgjente shitet. Agjencioni jo

  Pejë 2 prill 20:33
  23.000 €
 • 1 foto
  Dyer per garazhde
  Garazh

  Dyer per garazhde

  Lartesia:3 metra, Gjeresia: 3 metra, Jashte: ngjyre e bardhe, Brenda: ngjyre e kuqe, Qmimi:sipas ma

  Obiliq 2 prill 20:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet Garazha 12m2 ne katin -2 garazha gjendet ne Kompleksin banesor Royal City Mati 1 perball Supe

  Prishtinë 2 prill 19:34
  500 €
 • 3 foto
   \'\'Eurodoor,, Dyer per garazha te gjitha dimen..
  Garazh

  \'\'Eurodoor,, Dyer per garazha te gjitha dimen..

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Zubin Botok 2 prill 18:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha me qira
  Garazh

  Garazha me qira

  Leshojm garazha me qira per vetura ne lagjen pejton cmimi sipas marrveshjes. Numrat kontaktues 04487

  Prishtinë 2 prill 18:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trafik
  Garazh

  Trafik

  Eshte e mir e rujtnje

  Malisheve 2 prill 17:55
  200 €
 • 9 foto
  Dyer per garazha novo ferm
  Garazh

  Dyer per garazha novo ferm

  Dyer per garazha te ghitha dimenzionet Dyer per dhoma Dyer kunder zjarrit Dyer me porosi nga Metal

  Zveçan 2 prill 16:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA         ..
  Garazh

  EURODOOR DYER PER GARAZHA ..

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Gjilan 2 prill 13:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OKAZION - SHITET AMBIENT NENTOKE 240m2
  Garazh

  OKAZION - SHITET AMBIENT NENTOKE 240m2

  Ambjenti ndodhet ne vijen e pare nga rruga kryesore sa hyn ne zonen e plazhit 150m larg ures se Dajl

  Durrës 2 prill 13:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dy garazhde tek Sheshi Willson , Tirane .
  Garazh

  Shiten dy garazhde tek Sheshi Willson , Tirane .

  Shiten dy garazhde tek Sheshi Willson , Tirane . Garazhdet jane te pajisura me hipoteke , dhe ndodhe

  Tiranë 2 prill 13:19
  28.000 €
 • 4 foto
  Lokal me qera Prishtine
  Garazh

  Lokal me qera Prishtine

  Leshohet me qera lokali me siperfaqe 100 m2 lokali eshte perdhese pa shkall ne lagjen Kodra e Trimav

  Prishtinë 2 prill 13:14
  500 €
 • 6 foto
  montim sevisim
  Garazh

  montim sevisim

  Montojm te gjith matorrat e dyrve te oborrit me 2 krah dhe rreshqites po ashtu montojm dhe servisojm

  Gjilan 2 prill 13:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  montim servisim
  Garazh

  montim servisim

  Montojm dyr automatike per garazha te gjitha llojet po ashtu montojm motorra per dyr te oborrit rrs

  Gjilan 2 prill 13:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GARAZHD KOMUNA PARISIT
  Garazh

  GARAZHD KOMUNA PARISIT

  Shiten 2 garazhd te komuna parisit pran eco market ose pran autostrades. 1 ne katin -1 1 ne katin -

  Tiranë 2 prill 12:49
  10.000 €