• DËSHMIA E LUCIA

  DËSHMIA E LUCIA

  Kam zbuluar një marabout të fuqishme, shumë efikase dhe të ndershme. Ai më ndihmoi të shpëtoja martesën time dhe të kisha një punë. Unë jam Norma Luci M. Unë jam një vajzë e re; E kërkova dorën e një

  1 €
  Gjakovë
  17 janar 20:44
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097)

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097)

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Graçanicë
  17 janar 12:42
 • Shes Garazhen e cila vezhgohet me kamera

  Shes Garazhen e cila vezhgohet me kamera

  Shes garazhen e cila vëzhgohet me kamera dhe dhe ka porten elektrike në te cilen hyjnë 70 vetura dhe hapet me dirigjues si dhe ka porten individuale shtesë. Në te mund te parkohet edhe VW Sharani.

  4.300 €
  Prishtinë
  16 janar 09:32
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  20 €
  Tropojë
  16 janar 06:41
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  20 €
  Fushë Kosovë
  16 janar 06:40
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Nous offrons des prêts à toutes personnes sincères et honnêtes à ceux qui en ont besoin. Nous pouvons vous octroyer des prêts allant de 5000 à 2.500.000€ voir même plus sachant que nous sommes ent

  200 €
  Istog
  14 janar 18:43
 • ndihmë për të gjithë njerëzit në rast nevoje të parave

  ndihmë për të gjithë njerëzit në rast nevoje të parave

  ndihmë për të gjithë njerëzit në rast nevoje të parave Përshëndetje zonjë dhe zotëri. Jam një person i veçantë me një kapital të lartë që mund t'ju lejojë zgjidhni problemet tuaja ose kapërceni pro

  100 €
  Fushë Kosovë
  13 janar 16:33
 • Dëshmia për të marrë një kredi ndërmjet individëve

  Dëshmia për të marrë një kredi ndërmjet individëve

  Huaja e dëshmisë që kam marrë në një grua bujare dhe të ndershme. Ju lutem, kontaktoni këtë grua bujare dhe të ndershme që më ndihmuan të realizoj projektin tim dhe të paguaj borxhet e mia duke më dhë

  700 €
  Gllogoc
  13 janar 10:24
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  300 €
  Istog
  13 janar 06:53
 • Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Përshëndetje , zotëri, madams të përfundojë shqetësimet tuaja të paturit e një të holla hua, në qoftë se ju jeni serioz, atëherë unë mund të ju ndihmojë. Im kredi duke filluar nga 2000€ për 189.000€ m

  40 €
  Berat
  11 janar 19:56
 • Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Mirëmbrëma, zotëri, madams të përfundojë shqetësimet tuaja të paturit e një të holla hua, në qoftë se ju jeni serioz, atëherë unë mund të ju ndihmojë. Im kredi duke filluar nga 2000€ për 189.000€ me n

  40 €
  Berat
  11 janar 19:22
 • GERMAN TORE DYER PER GARAZHA NOVOFERM

  GERMAN TORE DYER PER GARAZHA NOVOFERM

  NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell me trashesi 45mm po ashtu së shpejti mund të gjeni panell 60mm për dyer për garazha dhe dyer industri

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  11 janar 13:42
 • Shiten garazhde tek Drejtoria e Policisë

  Shiten garazhde tek Drejtoria e Policisë

  Shiten garazhde në qëndër të Tranës, tek Drejtoria e Policisë qëndrore, rruga "Sami Frashëri", pallati ngjitur me urën e madhe të Lanës. Garazhdet janë çmim nën referencën e zonës dhe kanë secila dy p

  38.000 €
  Tiranë
  10 janar 19:02
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  1.200 €
  Tepelenë
  9 janar 10:36
 • Shiten Garazhe me Hipoteke 150m2 25000 euro

  Shiten Garazhe me Hipoteke 150m2 25000 euro

  Shiten Garazhe me Hipotek Vendodhja: Rr.Thoma Koxhaj, Yzberisht Tirane. Pallatet BASHKIMI Siperfaqe Totale 150 m2 Cmimi 25000 euro Ne planimetrin e mesiperme Perkatesisht Garazhet Nr 4,5,6,7,9,10 Dok

  25.000 €
  Tiranë
  8 janar 16:12
 • DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell me trashesi 45mm po ashtu së shpejti mund të gjeni panell 60mm për dyer për garazha dhe dyer industri

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  8 janar 09:33
 • Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  Për të gjithë njerëzit që kanë nevojë të llojeve të ndryshme të financimit për projektet e tyre apo për të zgjidhur një problem, mos hezitoni të na kontaktoni në tonë të ofron së kreditimit të holla k

  2.345 €
  Gjakovë
  7 janar 17:32
 • Qera ose Shitje

  Qera ose Shitje

  Shitet ose jepet me qera ambjenti 64 m2 me hipotek me dy dalje me dy veranda te shfrytezushme ambjenti eshte ne gjendje shume te mire ka funksionuar si lokal per 4 vite i pershtatshem per cdo biznes

  1 €
  Tiranë
  6 janar 23:12
 • Dyert e oborrit

  Dyert e oborrit

  shes dyert e oborrit hekur i plot 3 me 2

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  6 janar 18:43
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  1.888 €
  Skrapar
  6 janar 17:02
 • LÄS MER VIKTIGT

  LÄS MER VIKTIGT

  Hej alla Jag har en kapital som kommer att användas för att bevilja lån mellan individuell kort och lång sikt, från 5000 € till 500 000 € till någon allvarlig person som vill ha det här lånet. 3% r

  10 €
  Klinë
  6 janar 14:50
 • LÄS MER VIKTIGT

  LÄS MER VIKTIGT

  Hej alla Jag har en kapital som kommer att användas för att bevilja lån mellan individuell kort och lång sikt, från 5000 € till 500 000 € till någon allvarlig person som vill ha det här lånet. 3% r

  10 €
  Gllogoc
  6 janar 14:29
 • Oferta urgjente e kredisë për një vit të ri 2018.

  Oferta urgjente e kredisë për një vit të ri 2018.

  Oferta urgjente e kredisë për një vit të ri 2018. Mirëmëngjesi. Ju jeni një operator ekonomik ose një nëpunës civil, ju jeni një familje dhe keni nevojë urgjente për nevojat tuaja në fillim të këtij

  100 €
  Rahovec
  6 janar 12:59
 • Përgjigje e shpejtë: carolivanove90@gmail.com

  Përgjigje e shpejtë: [email protected]

  Përgjigje e shpejtë: [email protected] Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të g

  100 €
  Vushtrri
  5 janar 23:49
 • OFERTA GATI PER VITIN E VITIT.

  OFERTA GATI PER VITIN E VITIT.

  OFERTA GATI PER VITIN E VITIT. Ne jemi në fillim të vitit. Ju keni nevojë për para për të financuar projektet tuaja dhe për arritjet në vitin 2018. Ju keni nevojë për mbështetje financiare për të

  100 €
  Kaçanik
  5 janar 22:13
 • Shitet Fast Food

  Shitet Fast Food

  Eshte i pajisur me te gjitha,me frigorifer freskues , me frigorifer per akullore,frigorifer per fast food.me friteze me zgare me tost.cmimi 3.000 euro i diskutueshem.

  Me Marrveshje
  Durrës
  5 janar 22:02
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  1.000 €
  Fier
  5 janar 18:02
 • dyre garazhda

  dyre garazhda

  GERMAN DOORS ME LOKALET TONA FUSH KOSOV +37744369240-+37744977895 SHQIPERI -TIRANA +355697343321 LONDON +447585773949

  1 €
  Prishtinë
  5 janar 16:45
 • GARAGENTORE NORMSTAHL GERMANY

  GARAGENTORE NORMSTAHL GERMANY

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP"GLOBBUS" Me kualitetin me të lartë në treg....prodhime Gjermane...... KUJDES NGA DYERET E IMITUARA....!!!!!!!!!! D

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  5 janar 13:32
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  6.000.000 €
  Malisheve
  5 janar 12:10
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  1.000 €
  Kaçanik
  5 janar 05:39
 • Shitet garazh/bodrum 22 m2

  Shitet garazh/bodrum 22 m2

  BODRUM / GARAZH, CMIMI 7000 EURO

  7.000 €
  Fier
  4 janar 22:02
 • ofertë serioze për kredi për vitin e ri 2018.

  ofertë serioze për kredi për vitin e ri 2018.

  Ju keni nevojë për para për problemet tuaja të ndryshme, për ndërtimin tuaj të ri, makinën tuaj ose për të financuar projektet tuaja të reja në këtë vit të ri. Ne jemi një institucion financiar që mu

  100 €
  Kllokot
  3 janar 13:58
 • Tenda-karrika-tavolina me qera

  Tenda-karrika-tavolina me qera

  Jap Tenda-karrika-tavolina me qera per raste te ndryshme familjare.Tendat jan me dimenzion 4x8.5x10.6x12 Tendat posedojn edhe ndriqim te mbrendshem.Per inf. na thirrni e qdo koh ne tel.ose viber .0456

  Me Marrveshje
  Obiliq
  3 janar 11:53
 • Shitet Dyqan

  Shitet Dyqan

  Shitet dyqan me siperfaqe 39m2 , uje drita , Tualet. qepen dhe vetrate. Ambienti ndodhet mbrapa Eleonores dhe eshte me hipoteke.

  24.000 €
  Tiranë
  2 janar 02:02
 • Tenda-karrika-tavolina me qera

  Tenda-karrika-tavolina me qera

  Jap Tenda-karrika-tavolina per raste te ndryshme familjare.Tendat jan me dimenzione te ndryshme 4x8 5x10 6x12.Tendat posedojn ndriqim te mbrendshem .montimi ne qdo koh .per inf.na thirrni tel.ose

  Me Marrveshje
  Malisheve
  1 janar 20:32
 • Kontinjer kontinier banim zyre

  Kontinjer kontinier banim zyre

  Eshte ne gjendje shum te mir thuja i ri si brenda ashtu jasht ka edhe kamt qe montohen per me nda prej tokes me ni fjal i kompletum

  1.700 €
  Mitrovicë
  30 dhjetor 02:34
 • shiten banesat mrapa spitaleve vetrnik

  shiten banesat mrapa spitaleve vetrnik

  shiten banesat mrapa spitaleve ose te spitali amerikan vetrnik Info: teli 044808011

  700 €
  Prishtinë
  30 dhjetor 01:42
 • Garazh i ri i futur per legalizim

  Garazh i ri i futur per legalizim

  Pershendetje, Shitet nje garazh me siperfaqe 30m/2 per 6000 euro,garazhi eshte gati me qepen dhe i futur per legalizim.Kam dhe shtepine prane per tu shitur me siperfaqe 135m/2.

  6.000 €
  Durrës
  29 dhjetor 23:12
 • Njesi 182 m2 ne zemer te Tiranes

  Njesi 182 m2 ne zemer te Tiranes

  Shitet njesi 182 m2 ne Qender te Tiranes me lartesi 2,7 m ekskluzivisht nga agjensia RealDeal. Cmimi eshte i arsyeshem pasi kosto eshte vetem 630 euro m2. Njesia ndodhet te rruga Luigj Gurakuqi prane

  115.000 €
  Tiranë
  29 dhjetor 10:02
 • Financimi i ndershëm dhe serioz në mes të veçantë

  Financimi i ndershëm dhe serioz në mes të veçantë

  Ju duhet financimin për shtëpinë tuaj, për biznesin tuaj, për të blerë makinë, për blerjen e motor, për krijimin e tuaj të pastër kompani, për nevojat tuaja personale më në dyshim. Unë grantet persona

  1.000 €
  Tiranë
  29 dhjetor 01:51
 • Dyqan 70m2,klering mbi 2010

  Dyqan 70m2,klering mbi 2010

  Shes dyqan 70m2,klering autoveture 2010 siper 20.000euro-30.000 euro + dif/ Dyqani ndodhet tek stadiumi,(rruga kinezve kryqezimi)eshte 70 m2 ka pamje te gjere nga rruga.marre me klering 1makine + dif/

  1.400 €
  Elbasan
  28 dhjetor 22:02
 • Garazh ne Tirane

  Garazh ne Tirane

  Tek Bulevardi Bajram Curri,prane pallatit me shigjeta, pallati Amfora,shitet garazh niveli -2.

  4.400 €
  Tiranë
  28 dhjetor 19:02
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , Tendat jan me dimensione 4x8. 5 x1

  Me Marrveshje
  Podujevë
  28 dhjetor 00:54
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , Tendat jan me dimensione 4x8. 5 x1

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  28 dhjetor 00:53
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , Tendat jan me dimensione 4x8. 5 x1

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  28 dhjetor 00:42
 • Shitet dyqan 19.6 m2

  Shitet dyqan 19.6 m2

  Shitet dyqan ne rrugen e dibres , ne bodrum, ne buze te rruges

  57.000 €
  Tiranë
  27 dhjetor 11:22
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  2.000 €
  Përmet
  27 dhjetor 11:09
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: [email protected] Whatsapp: +22 966 243 187

  100 €
  Kukës
  26 dhjetor 16:26
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:serv

  1 €
  Shterpcë
  26 dhjetor 15:28