• ZBRITJE E MADHE Tush Kabina Italiane 4 modele

  ZBRITJE E MADHE Tush Kabina Italiane 4 modele

  Shes keto tush kabina jane te importuara nga italia prodhim italian ,jane te paketuara keto ne foto jane vetem si moster , kam 27 copa gjithsej 4 modele , shiqoni fotot ne qdo foto eshte modeli edhe d

  65 €
  Prishtinë
  21 tetor 19:53
 • Unaza e re

  Unaza e re

  Shiten 10 garazhe.Preferohet te shiten te gjith bashke. Kontakto per me shume.

  75.000 €
  Tiranë
  21 tetor 10:04
 • Garazh ne Durres

  Garazh ne Durres

  ** Okazion ** Shitet garazh 20 m2. Adresa,mbrapa hotel Holiday(perball tregut),plazh,Durres. Kontakt : 0673898120

  7.600 €
  Durrës
  19 tetor 12:03
 • GARAZHD TE KODRA DIELLIT TEK LEONORA

  GARAZHD TE KODRA DIELLIT TEK LEONORA

  shiten dy garazhde tek kodra e diellit prane Leonores me hapsira te bolleshme per makinen mund edhe te mbyllen . Cmimi 8000 euro copa

  8.000 €
  Tiranë
  19 tetor 11:11
 • Shitet,Jepet me qera

  Shitet,Jepet me qera

  Shitet,Jepet me qera dyqan Kati 1 Siperfaqe 131 m2 Cmimi i diskutueshem Ruga Ptoleme Xhuvani Elbasan Qender

  Me Marrveshje
  Elbasan
  18 tetor 21:02
 • Tenda-- karrika- tavolina me qera

  Tenda-- karrika- tavolina me qera

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 tetor 05:33
 • të financimit

  të financimit

  Individët apo biznes lider të botës,ose privat, banka, të cilat duhen fonde për të konsoliduar borxheve tuaj, Ose të financimit për të mundësuar kompaninë tuaj për të marrë Përsëri në rrugë të mbarë.

  Me Marrveshje
  Istog
  17 tetor 00:40
 • të financimit

  të financimit

  Individët apo biznes lider të botës,ose privat, banka, të cilat duhen fonde për të konsoliduar borxheve tuaj, Ose të financimit për të mundësuar kompaninë tuaj për të marrë Përsëri në rrugë të mbarë.

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  17 tetor 00:40
 • të financimit

  të financimit

  Individët apo biznes lider të botës,ose privat, banka, të cilat duhen fonde për të konsoliduar borxheve tuaj, Ose të financimit për të mundësuar kompaninë tuaj për të marrë Përsëri në rrugë të mbarë.

  Me Marrveshje
  Viti
  17 tetor 00:34
 • Barak Baraka e Drunit

  Barak Baraka e Drunit

  Barak praktike per ndonje fast food ose trafik . Dupllo druna ne mes ka stiropoll 6 dmth edhe per dimer e nxeht ka shankin mrena . Ka 7-8 metra katror posedon gjitha paisjet e rryme edhe oren e Kekut

  800 €
  Gjilan
  16 tetor 17:42
 • Dyqan

  Dyqan

  Shitet dyqan byrektore ne lagjen 13 plazh buz rruge ngjitur me karburant gulf dyqani eshte i kompletuer me te gjitha paisjet dhe me hipotek te rregullt cmimi pak i diskutushem nr tel 0693744363

  60.000 €
  Durrës
  16 tetor 11:12
 • Njesi 182 m2 ne zemer te Tiranes

  Njesi 182 m2 ne zemer te Tiranes

  Shitet njesi 182 m2 ne Qender te Tiranes me lartesi 2,7 m ekskluzivisht nga agjensia RealDeal. Cmimi eshte i arsyeshem pasi kosto eshte vetem 630 euro m2. Njesia ndodhet te rruga Luigj Gurakuqi prane

  115.000 €
  Tiranë
  13 tetor 11:12
 • Garazh Kati -1, 15,20,35 m² 5-7-14,000 Euro

  Garazh Kati -1, 15,20,35 m² 5-7-14,000 Euro

  Tirane, shes garazh Kati -1, 15 m² Euro, 5,000 Euro (Rr. Frederik Shiroka prane Supermarket Joena) Zona/Rruga : Rr. Frederik Shiroka prane Supermarket Joena Shiten garazhe me siperfaqe te ndryshme du

  Me Marrveshje
  Tiranë
  13 tetor 10:16
 • OKAZION------SHITET---- BAR---- KAFE---DHE BILARDO

  OKAZION------SHITET---- BAR---- KAFE---DHE BILARDO

  -----OKAZION---- Shitet -Bar -Kafe -dhe Bilardo ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te fierit shume prane pedonales kryesore te qytetit. Dyqani eshte 115 m2 dhe ndodhet ne katin perdhe t

  149.500 €
  Fier
  12 tetor 17:22
 • Shitet dyqan blloku Gintash

  Shitet dyqan blloku Gintash

  Shitet dyqani 46m2 prane bllokut Gintash Dyqani eshte i perbere nga ambjenti punes edhe nje tualet te vogel Disponon certiikate pronesie dhe eshte i pershtatshme per cdo lloj biznesi. Cmimi : € 6

  60.000 €
  Tiranë
  12 tetor 10:17
 • Superrr okazion ambjent biznesi 220m2

  Superrr okazion ambjent biznesi 220m2

  Adresa : Lushnje Prona ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese tregtare, ne Lushnje. Ka nje distance prej 600 m nga qendra e qyteti te LushnjesDhe nje distance prej 120 m2 nga unaza e qytetit, ne Rr

  66.000 €
  Lushnjë
  12 tetor 10:16
 • Okazionnn ambjent biznesi dhe truall

  Okazionnn ambjent biznesi dhe truall

  Adresa: Lushnje Në lagjen “Gafurr Muco“ në qytetin e Lushnjes.Prona ndodhet rreth 500 m nga qendra e qytetit.Zona në të cilën është e vendosur prona karakterizohet nga shtëpi banimi 1-3 kate dhe

  25.000 €
  Lushnjë
  12 tetor 10:16
 • okazionnn ambjent biznesi dyqan 22m2

  okazionnn ambjent biznesi dyqan 22m2

  Adresa : Rruga dytesor Plepa -Golem Prona është dyqan (njesi sherbimi), ne katin perdhe te objektit 6-katesh G ne kompleksin turistik “TID” ne Kryemedhenj te qytetit te Kavajes.Prona ndodhet ne

  11.000 €
  Durrës
  12 tetor 10:16
 • Superrrr okazionnn ambjent biznesi 160m2

  Superrrr okazionnn ambjent biznesi 160m2

  Adresa: Rruga dytesore midis plepave edhe malit te robit ( kryemedhenj kavaje) Prona eshte vendosura në katin përdhe të një pallati 8-katesh në Kryemedhenj Kavajë.Ka nje distance prej 280 m nga bregu

  54.000 €
  Durrës
  12 tetor 10:05
 • Barak

  Barak

  shum ne gjendje te mir me rym me krejta ok , un jam nga kosova afer prizrenit

  Me Marrveshje
  Kukës
  11 tetor 21:03
 • MAGAZINA plus shpi

  MAGAZINA plus shpi

  MAGAZINA plus shpi

  2.500 €
  Tiranë
  2 tetor 22:15
 • MAGAZIN PLUS SHPI

  MAGAZIN PLUS SHPI

  MAGAZINPLUS SHPI MAGAZI 300M2 ME KOLLONA 4 M LART SHPIA EMOBILUAR ME SISTEM NGROJE ME CATI NDODHET PERBALL QTUS RRUGADYTSORE

  25.000 €
  Tiranë
  2 tetor 22:13
 • Garazh, Garazhd

  Garazh, Garazhd

  Shitet garazhd me siperfaqe 56m2 ne pallat 10 katesh, i pershtashem per minimalisht dy automjete-magazine, me certifikate pronesie(56m2), porte automatike. Cmimi 1000euro m2.

  56.000 €
  Tiranë
  15 shtator 12:02
 • Parkim, Liqeni i Thate

  Parkim, Liqeni i Thate

  Poste parkimi me certifikatë pronësie, në një ndërtesë të re me punime shumë cilësore.

  7.000 €
  Tiranë
  15 shtator 11:22
 • kredi dhe financim

  kredi dhe financim

  Ky mesazh u drejtohet individëve, të varfërve dhe të gjithë atyre që janë Në nevojë për një hua të veçantë për ngarkesat e tyre të ndryshme (Kredia Për qira, borxhet, blerja e automjeteve, qiraja e ap

  Me Marrveshje
  Klinë
  13 shtator 00:32
 • Merrni huanë e parave tuaja

  Merrni huanë e parave tuaja

  Ky është një parakusht për gjetjen e thirrjes Për realizimin e një projekti, ose keni nevojë për para për të blerë një apartament ... Sa më shumë që ju jeni të ndaluar banka apo skedari ka qenë refuzu

  Me Marrveshje
  Klinë
  11 shtator 23:53
 • mbuloja me dimenzione te ndrysheme bejm ndrrim

  mbuloja me dimenzione te ndrysheme bejm ndrrim

  shes konstruksion metalik . me gjatsi e gjersi te ndryshme kan qen te montuara ne bazen e kforit . egzistojn gjersi e gjatsi te ndryshme si gjersia ... gjatsia... naltsia 4.50 x 12 x

  Me Marrveshje
  Klinë
  10 shtator 17:04
 • Shitet garazha ne Prishtine të qafa

  Shitet garazha ne Prishtine të qafa

  Shitet garazha ne Prishtine të qafa gjendet tek garazhat nëntoksore të banesave Me marreveshje per qmim

  5.200 €
  Prishtinë
  10 shtator 00:32
 • Garazhd ne Tirane

  Garazhd ne Tirane

  shes garazhd okazion me cmimin qe esht ne treg.ndodhet tek kompleksi orion rruga dibres ngjitur me ambulancen.mund te byllet me qepen dhe te behet ne form magazine ose garazh.eshte ne kat te pare dhe

  7.000 €
  Tiranë
  9 shtator 13:02
 • kioska

  kioska

  shitet kioska

  1.600 €
  Ferizaj
  8 shtator 03:32
 • Financimi mes të veçantë

  Financimi mes të veçantë

  Përshëndetje Z./Zj unë jam një person i mirë moral, e cila ndihmon njerëzit në nevojë për të holla në të gjitha vendet e botës, për shkak të mia financiare të kredive. Pra, nëse ju keni nevojë për një

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 shtator 01:33
 • Financimi mes të veçantë

  Financimi mes të veçantë

  Përshëndetje Z./Zj unë jam një person i mirë moral, e cila ndihmon njerëzit në nevojë për të holla në të gjitha vendet e botës, për shkak të mia financiare të kredive. Pra, nëse ju keni nevojë për një

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 shtator 01:33
 • kredi

  kredi

  Përshëndetje Z./Zj unë jam një person i mirë moral, e cila ndihmon njerëzit në nevojë për të holla në të gjitha vendet e botës, për shkak të mia financiare të kredive. Pra, nëse ju keni nevojë për një

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  7 shtator 01:32
 • kredi

  kredi

  Përshëndetje Z./Zj unë jam një person i mirë moral, e cila ndihmon njerëzit në nevojë për të holla në të gjitha vendet e botës, për shkak të mia financiare të kredive. Pra, nëse ju keni nevojë për një

  Me Marrveshje
  Prizren
  7 shtator 01:32
 • Getting kredi në mes të veçantë për të sigurtë (ofertë kredi në mes të veçantë)

  Getting kredi në mes të veçantë për të sigurtë (ofertë kredi në mes të veçantë)

  Përshëndetje Znj, zonja dhe Misses Ne ofrojmë kredi me norma interesi 3%. I ofrojnë kredi për organizatat komerciale dhe private në rangun e 5,000 € në 1.000.000 €. - kredi me norma të ulëta të i

  100 €
  Gjakovë
  6 shtator 15:25
 • FRIZ NGA -25DERI +25 6m gjatsia ×2.40 gjersia

  FRIZ NGA -25DERI +25 6m gjatsia ×2.40 gjersia

  Ne gjendje te mire pune ka edhe xheneratorin e vet nese ndalet rryma xheneratori a 4 klipsh disell 20 kw e kum testu punon frizi shum mire ka mundsi edhe me ja hjek xheneratorin shitet edhe pa xhener

  3.800 €
  Suharekë
  6 shtator 06:52
 • barak shtepiz roje

  barak shtepiz roje

  asht me rym me te gjitha shume rujtne

  Me Marrveshje
  Prizren
  6 shtator 01:32
 • Ujmledhse

  Ujmledhse

  Shes 2 copa ujmledhse me nga 1 meter gjatsi te ardhuna nga gjermanija me kvalitet shum te mir , per ma shum info mund te me kontaktoni edhe ne viber.

  40 €
  Gjilan
  5 shtator 00:42
 • montim sevisim

  montim sevisim

  Montojm te gjith matorrat e dyrve te oborrit me 2 krah dhe rreshqites po ashtu montojm dhe servisojm dyr te grazhave te ghitha dimensioner jemi me pervoj 16 vjeqare tel+37744149127

  Me Marrveshje
  Gjilan
  4 shtator 20:56
 • montim servis

  montim servis

  Montojm dyr automatike per garazha te gjitha llojet po ashtu montojm motorra per dyr te oborrit rrshqits dhe me krah ,,jemi me pervoj 16 vjeqare ju mirpresim edhe viber +37744149127

  Me Marrveshje
  Gjilan
  4 shtator 20:54
 • Dyqan 107M2-ME CERTIFIKAT PRONESIE-NDERROHET

  Dyqan 107M2-ME CERTIFIKAT PRONESIE-NDERROHET

  Shitet Dyqan siperfaqja Brenda 94m2 , siperfaqja jashte dhe Brenda ne total 107m2 , eshte I paisur me certifikat pronesie , dyqani ndodhet te Fresku 200 meter sa mer rrugen e teleferikut perball TV-Ti

  Me Marrveshje
  Tiranë
  4 shtator 19:22
 • SHES GARAZHEN NE EXDC

  SHES GARAZHEN NE EXDC

  SHES GARAZHEN ne kompleksin EXDC 2 NE Kalabri , pasedon kartelen hyrse dhe nen vezhgimin e kamerave. Perkthim I shpejt.

  9.000 €
  Prishtinë
  4 shtator 01:32
 • tre kontenjere

  tre kontenjere

  Shiten tre kontenjere te ruajtur mire.I madhi 7x3.5m,nji i vogel eshte wc 3x3m dhe tjetri banjo 3x3.I madhi i ka dy klima dhe nje radiator.

  4.000 €
  Prishtinë
  3 shtator 00:32
 • DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM

  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Podujevë
  30 gusht 09:43
 • DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337

  NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell me trashesi 45mm po ashtu së shpejti mund të gjeni panell 60mm për dyer për garazha dhe dyer industri

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  29 gusht 15:42
 • Shitet ose Nderrohet

  Shitet ose Nderrohet

  Shitet dyqani ne lungomare me nje siperfaqe 68 metra katrore brenda dhe nje verande 30 metra katrore,i pozicionuar ne lungomare. Dyqani shitet ose nderrohet me apartament ne vlore ose ne tirane.

  Me Marrveshje
  Vlorë
  28 gusht 15:02
 • Shitet Trafika 2m x 2m

  Shitet Trafika 2m x 2m

  Shitet trafika 2 me 2

  220 €
  Lipjan
  25 gusht 00:32
 • Shitet banesa perballe Super Vives

  Shitet banesa perballe Super Vives

  Ka nje sallon+kuzhine,1 dhome fjetje+1 dhome per femije,terrace,koridor,banjo edhe 1 bodrum 6 m2,parking te mjaftushem,e mobiluar cmimi:27.000 euro

  Me Marrveshje
  Lipjan
  23 gusht 00:42
 • Magazin ne Tirane

  Magazin ne Tirane

  Magazin 180m2 e lart4 mrrugadytsore autostrad perball QTUs

  170 €
  Tiranë
  22 gusht 13:02
 • Shitet ose jepet me qera

  Shitet ose jepet me qera

  Shitet ose nderrohet ose jepet me qera ose me perqindje per parukeri ose berbere . objekti me punime bashkehore me gipse spote etj dhe instalime te mira.. Cmimi 1200euro/m2 Mund te nderrohetbme maki

  1.200 €
  Tiranë
  18 gusht 11:02