Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Dyer per garazha ghitha dimenzionet

  dyer per garazha modele te ndryshme motorra per dyer te oborrit etj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 qershor 06:56
 • Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha me porosi Dyer per dhoma drurit dhe te metalta Motorra per te ghitha llojet e dyerve

  Me Marrveshje
  Istog
  19 qershor 06:34
 • ndihmë dhe financave

  ndihmë dhe financave

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Istog
  19 qershor 00:36
 • ndihma dhe financimi i tyre në mes të veçantë

  ndihma dhe financimi i tyre në mes të veçantë

  Përshëndetje, unë jam një individ dhe unë ofrojnë kredi për çdo person me karakter të mirë moral, dhe duke pasur një burim të të ardhurave mujore. Unë ofroj mes 3000 dhe 9 000 000 Euro me një normë in

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 qershor 23:53
 • Shitet kioska

  Shitet kioska

  Shitet kioska e izoluar ne gjendje te rregullt qmimi 1100 euro numri kontaktues 044 196 007 dhe viber rruga Epopeja e Jezercit nr 29

  1.100 €
  Ferizaj
  17 qershor 11:54
 • Garazhd, Parku i Autobuzave

  Garazhd, Parku i Autobuzave

  Disponojme nje garazhd ne nje zone te zhvilluar dhe mjaft te preferuar, Ish Parku i Autobuzave. Garazhdi gjendet ne katin -1 te nje pallati te ri me siperfaqe majft te bollshme prej 1450m2, te sistemu

  300.000 €
  Tiranë
  15 qershor 15:02
 • Garazhe ne Vlore

  Garazhe ne Vlore

  shitet garazh ne qender te qytetit , tek Conad.

  15.000 €
  Vlorë
  15 qershor 12:02
 • EURODOOR DYER PER GARAZHA         ..

  EURODOOR DYER PER GARAZHA ..

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer. Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arr

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 qershor 11:01
 • SHITET GARAZH OKAZION !!!!!!

  SHITET GARAZH OKAZION !!!!!!

  Shes garazh te hipotekuar mbrapa lulishtes. Jane tre garazhe te bashkuar 18m2+18m2+12m2 E pershtatshme per dy foristrada dhe 3 vetura te vogla. Porta elektrike me dy hyrje garazhdi.

  20.000 €
  Tiranë
  14 qershor 20:02
 • GARAZHD PALLATI ME SHIGJETA! SHITEN

  GARAZHD PALLATI ME SHIGJETA! SHITEN

  Shiten 3 garazhde tek pallati me shigjeta. 1 ne katin -1 2 ne katin -2 Ne katin -2 te dyja garazhdet jan ngjitur me njera tjetren dhe te pandara prandaj shiten te dyja bashk . Cmimi 8000€

  8.000 €
  Tiranë
  14 qershor 11:02
 • GARAZHD KOMUNA PARISIT

  GARAZHD KOMUNA PARISIT

  Shiten 3 garazhd te komuna parisit pran eco market ose pran autostrades. 2 ne katin -1 1 ne katin -2 Cmimi 10.000€

  10.000 €
  Tiranë
  14 qershor 11:02
 • Shtepizë 5x5 Kontainer Zyre/Banimi

  Shtepizë 5x5 Kontainer Zyre/Banimi

  Shtepizë. 5 x 5m me klime me Izolim 8cm. Barakë/ 4,500€ Kemi Kontainera te shume llojshem, Zyre, Banimi, Living/Office, Toailet(WC), Magazin, Rezervar te Ndryshum etj. Dimenzionet: Kontainer Trafik p

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 qershor 02:53
 • (ID 0549)Tirane, shes garazh Kati -1, 4.900 m² 1.

  (ID 0549)Tirane, shes garazh Kati -1, 4.900 m² 1.

  Zona/Rruga : Rruga Medar Shtylla Siperfaqje parkimi per shitje: 147 vende parkimi 4900 m2 siperfaqe totale 2100 m2 siperfaqe kalimi 2350 m2 siperfaqe parkimi 250 m2 siperfaqe shkallesh 200 m2 magazin

  1.100.000 €
  Tiranë
  13 qershor 17:12
 • Shitet garazh prane Hotel Diplomat

  Shitet garazh prane Hotel Diplomat

  Shitet garazh ne rrugen Sulejman Delvina. prane hotel Diplomat . cmimi :15000 euro Per me shume info na kontaktoni ne numrin tone te tel 0692040124 ose na shkruani ne adresen tone te emailit info.a

  15.000 €
  Tiranë
  12 qershor 16:05
 • Shitet garazh ne Don Bosko

  Shitet garazh ne Don Bosko

  Shitet garazh perballe me Vizion +. Cmimi : 8.000 Euro Per me shume info kontaktoni ne numrin e tel 0692040124 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]

  8.000 €
  Tiranë
  12 qershor 15:02
 • Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi

  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi

  Nqs ju eshte demtuar njeri nga pultet e alarmeve te makines apo garazhit, ose ju duhet dhe nje kopje rezerve per te afermit zgjidhje ne cast dhe e lire. Ofrojme Kopje te reja ne cast te telekomandes

  17 €
  Tiranë
  12 qershor 10:23
 • Dyr te aluminit

  Dyr te aluminit

  Shiten dyert nalsija 2m e3 canti gjer sija 2m 44cm kurse dera 2m 7 cm nalsija gjersija78cm dyrt kushtojn 250 ero kuse dera 130 ero jon alumin plus jon te perfocume per mrapa.

  250 €
  Gjilan
  12 qershor 07:46
 • MAGAZIN plus shpi

  MAGAZIN plus shpi

  Magazin plus shpi perball QTU rruga dytsor N e autostrad mundesi ndrrimi

  720 €
  Tiranë
  11 qershor 11:02
 • 1 Vend Parkimi GARAZH Rr Besim Alla

  1 Vend Parkimi GARAZH Rr Besim Alla

  Shitet 1 Vend Parkimi Garazh. Siperfaqja Totale 31.92 m2 Cmimi: 7000 euro, Garazhi i mbyllur nga 3 ane me mure betoni. Mund ti vendoset gril personale garazhit. Hyrja ne garazh (Kati -1) me gril te ko

  7.000 €
  Tiranë
  10 qershor 23:13
 • Kontinjer zyre

  Kontinjer zyre

  Shes zyre kontinjer 48m2

  3.000 €
  Prishtinë
  1 qershor 17:03
 • SHITET GARAZH "KOMUNA E PARISIT LULISHTJA"

  SHITET GARAZH "KOMUNA E PARISIT LULISHTJA"

  *SHITET GARAZH PER 1 MAKINE.CMIMI 11.000 EURO I PADISKUTUESHEM *ADRESA: KOMUNA E PARISIT PALLATI TEK LULISHTJA *NR TEL: 0682072229

  11.000 €
  Tiranë
  1 qershor 16:04
 • shitet garazhd 32 m2

  shitet garazhd 32 m2

  shitet garazhd 32 meter katror tek rruga bab rexha 100 meter mbrapa globe garazhdi i disponushem per 2 makina me dritare ajrosje cmimi 14500euro i diskutushem shitet per arsye emigrimi

  14.500 €
  Tiranë
  29 maj 22:12
 • Garazhd cilesor

  Garazhd cilesor

  shes garazhd tek kompleksi orion rruga dibres pran komisariatit nr 4.esht kati par dhe 16 m2 e shkruajtur ne cerrifikate.

  9.000 €
  Tiranë
  27 maj 20:12
 • dyer per oborr

  dyer per oborr

  shiten dyrt per oborr

  160 €
  Ferizaj
  27 maj 19:33
 • OKAZJON Shes kontinjer per zyra dhe dyqane 999 eur

  OKAZJON Shes kontinjer per zyra dhe dyqane 999 eur

  Shes kontinjer per zyra e dyqane e banim etj 530 Me 250

  999 €
  Tiranë
  26 maj 23:02
 • Dyqan ne Kruje

  Dyqan ne Kruje

  Shitet Dyqan kati perdhe,pallati ri ne Kruje cmimi I diskutueshem

  38.000 €
  Krujë
  26 maj 12:12
 • GARAZH,DEPO

  GARAZH,DEPO

  Lshoj hapsir perafersisht 170 m2 e pershtatshme per garazh(Mekanik) ose depo

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  26 maj 01:33
 • The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all Get your credit now by choosing us for your financing. We are fighting against poverty, so please help us to fight all by telling us the amount you need to get out of your ec

  555 €
  Gjakovë
  25 maj 04:56
 • The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all

  The ready-to-wear of all Get your credit now by choosing us for your financing. We are fighting against poverty, so please help us to fight all by telling us the amount you need to get out of your ec

  555 €
  Deqan
  25 maj 04:56
 • kjosk maqedonse, sherben si dyqan per fasfud etj

  kjosk maqedonse, sherben si dyqan per fasfud etj

  Kjosk maqedonse nuk esht me rrota esht me kemb e peshtatshme per zyr ose per dyqane agjensie fasfude etj cmim pak i diskutushem

  2.000 Lek
  Durrës
  24 maj 14:02
 • MAGAZINE 155M2 HIPOTEK + RIVLERESIM (OKAZION)

  MAGAZINE 155M2 HIPOTEK + RIVLERESIM (OKAZION)

  SHITET PER ARSYE EKONOMI DHE CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM

  Me Marrveshje
  Vlorë
  24 maj 13:02
 • OKAZJON kontinjer per zyra dhe dyqane 999

  OKAZJON kontinjer per zyra dhe dyqane 999

  Shes kontinjer 530 Me 250 asht shum i pershtatshem per zyra dyqane etj

  999 €
  Tiranë
  21 maj 13:02
 • Shitet Kioska

  Shitet Kioska

  Shitet Kioska me qmim te lire

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 maj 02:44
 • Okazion

  Okazion

  Shitet garazh Ne qender te durresit te (ish rajoni i policise). Me dokumenta (tapi) 56m2 ,nentokesor i pershtatshem dhe per ambjent biznesi, cmimi 18000€ per cdo info kontaktoni ne nr 0699979123

  18.000 €
  Durrës
  18 maj 20:02
 • Kontainer COGIM 20ft. Banimi, Zyre, Magazine...

  Kontainer COGIM 20ft. Banimi, Zyre, Magazine...

  Kemi Kontainera te shume llojshem, Zyre, Banimi, Living/Office, Toailet(WC), Magazin, Rezervar te Ndryshum etj. Dimenzionet: Kontainer Trafik per Roje (1cop) 2.5 x 2.5 m. 7 m². Pa Klim. *Kontainer M

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 maj 18:50
 • Garazh ambient biznesi 50m2 Komuna Parisit

  Garazh ambient biznesi 50m2 Komuna Parisit

  Shitet garazh\ambient per shfrytezim magazinimi ose punishtjeje, me akses ne rrugen kryesore. Siperfaqja 50m2. Cmimi total 38000 euro i diskutueshem. Adresa: Rruga Medar Shtylla( Komuna e Parisit, Kom

  38.000 €
  Tiranë
  16 maj 15:06
 • Shes kiosken 4 metra me 3.5

  Shes kiosken 4 metra me 3.5

  Kioska osht e izolune Me rrym te instalume Osht ne gjendje te mir 044/49 213 300 viber (049) Autozone prishtinë

  1.100 €
  Prishtinë
  15 maj 14:47
 • okzion

  okzion

  OKAZION!! Shitet ambjenti i biznessit prej 256m2 tek Tregu Elektrik, perballe Njesise Bashkiake 1. Siperfaqja e madhe dhe pozicioni i mire e ben ate te pershtashme per shume biznese por dhe per ta ko

  Me Marrveshje
  Tiranë
  14 maj 11:02
 • Kioske

  Kioske

  Shitet per arsye mos perdorimi.cmimi I diskutueshem.

  300 €
  Durrës
  14 maj 09:02
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  13 maj 23:34
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  13 maj 23:33
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Klinë
  13 maj 23:33
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Viti
  13 maj 23:33
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Malisheve
  13 maj 23:33
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Suharekë
  13 maj 23:33
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 maj 21:48
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Obiliq
  13 maj 21:48
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  13 maj 21:47
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  13 maj 21:47
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 maj 21:47