• KONTINJER SANITAR BANJO

  KONTINJER SANITAR BANJO

  Shitet kontinjeri sanitar icili ka komplet paisjet 2 wc shole 2 per urinim 2 tush kabina 3 lavabor me pasqyre komplet 1 nxemje 1 bojler edhe mund ti shikoni ne foto flm per mirkuptim

  Me Marrveshje
  Prizren
  26 dhjetor 06:34
 • Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  50.000.000 €
  Malisheve
  25 dhjetor 22:39
 • Shitet "Shtepia Drurit"

  Shitet "Shtepia Drurit"

  Shitet shtepi druri 14 m2. Shume e mir dhe e bukur. Tel:0692058552 Whatsapp:0699808942

  3.400 €
  Durrës
  23 dhjetor 18:02
 • Kontenjer

  Kontenjer

  Kontenjer per nevoja te ndryshme

  850 €
  Deqan
  23 dhjetor 08:43
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Përshëndetni zonjën dhe zotëri Prindërit e mi kanë gjetur buzëqeshjen falë kësaj znj. Floriane LABEL që u ofron atyre kredi individësh, Irlandë, Zvicër, Kanada, Belgjikë, Francë, Itali, Poloni, në

  700 €
  Prizren
  22 dhjetor 22:08
 • GARAZHA NE SHITJE

  GARAZHA NE SHITJE

  Shitet garazha ne objektin 2 te objekti i Model Slovenija ne rrugen Xhemajl Mustafa e cila ka siperfaqe 17.04m2. Garazha ka fleten poseduse dhe mund te behet bartja e pronsis menjehere. Per me shume

  4.300 €
  Fushë Kosovë
  21 dhjetor 16:55
 • Garsoniere e leizeshe

  Garsoniere e leizeshe

  Garsoniere e rikonstruktuar me banio e transportueshme

  700 €
  Tiranë
  20 dhjetor 10:12
 • Trafik urgjent

  Trafik urgjent

  Trafika esht ne gjenfje te rregullt

  400 €
  Pejë
  20 dhjetor 01:52
 • Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA GARAZHA eshte e gatshme dhe mund te perdoren menjeher dhe gjenden nen Kompleksin e Banimit Qmimi sipas marreveshjes Kontaktoni ne +377 44 132 914 + 377 33 178

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 dhjetor 13:34
 • Tirane Ambient Biznesi ne Rr Kavajes

  Tirane Ambient Biznesi ne Rr Kavajes

  Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane ish parkut te autobuzave. Ambient me siperfaqe 48m2, I organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, i

  124.000 €
  Tiranë
  19 dhjetor 13:02
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me kamatë prej 3% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar buxh

  100 €
  Klinë
  19 dhjetor 10:05
 • ponuda zajma između privatne osobe

  ponuda zajma između privatne osobe

  Dobivanje legitimnog kredita oduvijek je bio veliki problem za klijente da zadovolji svoje financijske potrebe. Pitanje mikrokreditiranja i sigurnost je nešto što su kupci sve više i više zabrin

  100 €
  Tiranë
  18 dhjetor 20:17
 • Shitet Trafika

  Shitet Trafika

  Shitet trafika ne gjendje te rregullt bashk me frigorifer per pijee per momentin osht hala me mall mrena osht e izulume me stiropoll ka rrym ka patos me izolim duplloo per mashum muni me kontaktu edhe

  800 €
  Gjilan
  18 dhjetor 18:34
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Zonja e mirë z. Miss Ne jemi një grup profesionistësh që ofrojnë kredi financiare për çdo person serioz dhe tretës me një aktivitet gjenerues të të ardhurave. Ne jemi të gatshëm t'ju japim huanë që d

  700 €
  Ranillug
  18 dhjetor 16:51
 • furnizimi i kredive

  furnizimi i kredive

  Zonja e mirë z. Miss Ne jemi një grup profesionistësh që ofrojnë kredi financiare për çdo person serioz dhe tretës me një aktivitet gjenerues të të ardhurave. Ne jemi të gatshëm t'ju japim huanë që d

  700 €
  Kaçanik
  18 dhjetor 15:51
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  1.200 €
  Fushë Kosovë
  18 dhjetor 12:45
 • Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  50.000.000 €
  Ferizaj
  17 dhjetor 23:32
 • Kapanon

  Kapanon

  Me marrveshje shitet per arsye mosperdorimi

  1 Lek
  Lezhë
  17 dhjetor 14:22
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  2.000 €
  Mallakastër
  14 dhjetor 17:13
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  50.000 €
  Gllogoc
  14 dhjetor 17:02
 • Transportojmë Baraka Kioska Trafika Kontainjer etj

  Transportojmë Baraka Kioska Trafika Kontainjer etj

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 dhjetor 14:33
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  105 €
  Durrës
  14 dhjetor 14:19
 • Shitet

  Shitet

  Fier

  1.700 €
  Fier
  14 dhjetor 11:02
 • Kredi 100% te nje garancie per te rejat vit

  Kredi 100% te nje garancie per te rejat vit

  Kredi Financimi i 100% te nje garancie prej 2.000 euro ka 50.000.000 euro: [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  50.000.000 €
  Leposaviq
  14 dhjetor 01:40
 • Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.000.000 euro nëse jeni i interesuar: Email: [email protected] viber/whatsapp: +2296380

  5.000 €
  Lipjan
  14 dhjetor 00:53
 • Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.000.000 euro nëse jeni i interesuar: Email: [email protected] viber/whatsapp: +2296380

  5.000 €
  Klinë
  14 dhjetor 00:52
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën:servic

  150 €
  Përmet
  13 dhjetor 18:24
 • Shes garazhden me komplet materialin e saj

  Shes garazhden me komplet materialin e saj

  Shes garazhden komplet materialin : 600 copa blloka te cimentin , 45 metra katror qeremide te bardha LISONIT , 1 pardyer te garazhdes 2x1.80 , 2kubik lan dhe llampari edhe nje der tjeter me korniza te

  100 €
  Mitrovicë
  13 dhjetor 17:33
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shërbimit bankar, ajo ofron online: A

  100 €
  Gllogoc
  13 dhjetor 16:59
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shërbimit bankar, ajo ofron online: A

  100 €
  Deqan
  13 dhjetor 16:36
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shër

  100 €
  Graçanicë
  13 dhjetor 11:58
 • Oferta e huasë ndërmjet private

  Oferta e huasë ndërmjet private

  Përshëndetje Ajo quhet Znj. Maria Michon, një grua biznesi e origjinale në ECUADORIAN dhe jetoj në ECUADOR Me qëllim të luftimit të varfërisë dhe përjashtimit të shërbimit bankar, ajo ofron online: A

  100 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 11:49
 • Tenda me Qira 044 213 036

  Tenda me Qira 044 213 036

  Japim Tenda shatora Tavolina karrika ME Qira per Dasma Syneti muzik Koncerte Panaire si dhe per qdo ahenxhet familjare Shatorra janë Te madhesive Te ndryshme sipas nevojes dhe porosise per Info dhe re

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  12 dhjetor 23:53
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  12.000 €
  Kllokot
  12 dhjetor 20:32
 • Kredi 100% të një garancie për të rejat vit

  Kredi 100% të një garancie për të rejat vit

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50.000.000 euro: [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  50.000.000 €
  Kamenicë
  12 dhjetor 19:56
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  120 €
  Novoberdë
  12 dhjetor 18:28
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  600 €
  Gjirokastër
  11 dhjetor 23:51
 • Tenda me Qira 044 213 036

  Tenda me Qira 044 213 036

  lshoj tenda shatora me qira per ahengje te ndryshme familjare Dasma Syneti muzik Koncerte Panaire Shatorra janë te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise per Info dhe rezervime Kontakto Xhab

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  11 dhjetor 23:42
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  50.000 €
  Devoll
  11 dhjetor 17:21
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  120 €
  Prishtinë
  11 dhjetor 17:12
 • Kontenier

  Kontenier

  Shitet nji kontenier me perberje polisteroli(ne brendesi)i cili nuk lejon depertimin e nxehtesise. Eshte ne gjendje shum te mir dhe ka keto permasa: 5 metra i gjate dhe 2.15metra i gjere.Adresa fshati

  120.000 Lek
  Elbasan
  11 dhjetor 13:22
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  120 €
  Klinë
  11 dhjetor 12:43
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  120 €
  Novoberdë
  11 dhjetor 12:42
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  11.111.119 €
  Partesh
  11 dhjetor 12:26
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  25.000 €
  Fushë Kosovë
  11 dhjetor 12:24
 • Shitet Hapesire Parkimi, Kompleksi Tower Bridge1

  Shitet Hapesire Parkimi, Kompleksi Tower Bridge1

  Hapesire parkimi me hipoteke ne Kompleksin Tower Bridge1, after Komisariatit te Policise nr 4, Ish Ndermarrja Rruga Ura; Çmimi eshte i diskutueshem

  9.000 €
  Tiranë
  11 dhjetor 10:02
 • Kontainer FRIZ (Kumore) -10C Klima, Gjenerator

  Kontainer FRIZ (Kumore) -10C Klima, Gjenerator

  Kemi Kontainera te nderyshem: Friz, Kumore, Banimi, Magazine te Hekurit, Konstruksion i veqant per Friz 20ft. 044493684 Kumore Kumor Si dhe Gjenerator te perdorur, Pirunar, Lift, Kontainer WC, Toail

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 dhjetor 23:54
 • OKAZION

  OKAZION

  Shitet dyqan ne katin e1 te 1 pallati te ri. 47m2 me banje + uje + drita. Bashkangjitur keni edhe fotot. Kontaktoni sa me shpejt nqs jeni te interesuar

  28.000 €
  Durrës
  10 dhjetor 19:02
 • Dëshmia e vërtetë

  Dëshmia e vërtetë

  Unë jam Znj. Charlotte duvalier nga Franca Unë jam duke kërkuar kredi për para për disa muaj Isha 4 herë viktima të mashtrimit me huadhënësit që më kanë shkatërruar mua, kam bërë një përpjekje për vet

  100 €
  Fushë Kosovë
  10 dhjetor 17:57
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-ma

  1.000 €
  Istog
  10 dhjetor 17:20