Kategoria

Çmimi

Vendi

 • Shiten Garazhe ne Rr e Kavajes. Tek Globe

  Shiten Garazhe ne Rr e Kavajes. Tek Globe

  Shiten 40 garazhe/vende parkimi ne rrugen e Kavajes tek Qendra Kondor ngjitur me Globe ne rruge kryesore. Garazhed shiten me shumice ose 1 nga 1

  9.000 €
  Tiranë
  24 mars 09:02
 • Hamar Druri

  Hamar Druri

  Hamari edhe pse i vjeter eshte ne gjendje shume te mire. Mund te na kontaktoni edhe ne viber

  550 €
  Podujevë
  23 mars 20:07
 • Veranda dhe mbuloja terasave dekorativ nga druri

  Veranda dhe mbuloja terasave dekorativ nga druri

  marojm veranda dhe mbuloja te terasave dekorative nga druri sipas deshires dhe vendit qe posedoni dhe te pershtatet me dizajne llojllojshum dhe me pune cilesore bejme kompenzime edhe me vegla pune apo

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 06:52
 • Ambient sherbimi/biznesi me qera ne Shkoder

  Ambient sherbimi/biznesi me qera ne Shkoder

  Sun Real Estate ofron me qera nje ambient sherbimi/biznesi dy katesh me adrese: Rruga Mirash Ivanaj, ambienti ka nje siperfaqe totale prej 1056 m² e cila ndahet ne: - 460 m² kati i I-re - 96 m² kati

  2.000 €
  Shkodër
  16 mars 18:30
 • Objekti afarist jepet me qira

  Objekti afarist jepet me qira

  Jepet objekti afarist me qira, magjistralja Prishtina - Ferizaj te udhekryqi i Janjeves.. Numer kontaktues: +37744599562

  Me Marrveshje
  Lipjan
  11 mars 00:40
 • financimi dhe investimet

  financimi dhe investimet

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 13:32
 • TENDA (SHATORA) ME QIRA DHE SHITJE 044 213 036

  TENDA (SHATORA) ME QIRA DHE SHITJE 044 213 036

  Shes tenda te madhesive te ndryshme,,,4 me 8, 5 me 8 dhe 5 me 10,sipas nevojes,te posardhur nga Gjermanija,me qmime te arsyeshme dhe me te lirat ne treg, tendat jan me PVC,informata me te hollsishm

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  20 shkurt 22:02
 • SHITET GARAZH MBRAPA EUROPIANIT…8000euro!!!!!

  SHITET GARAZH MBRAPA EUROPIANIT…8000euro!!!!!

  SHITET GARAZH MBRAPA UNIVERSITETIT EUROPIAN NE NJE PALLAT TE RI, SHITET VETEM PER 8000 EURO NGA 15000 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE ZONE!!! NXITONI…!!!

  8.000 €
  Tiranë
  20 shkurt 18:02
 • (SHITET) GARAZHË të ROYALI në Rrugën B

  (SHITET) GARAZHË të ROYALI në Rrugën B

  Shitet GARAZHA të ROYALI në Rrugën B, lagjeja e Spitalit. - Me marrëveshje Me Respekt! KOSOVA REAL ESTATE Kontakt:📞Tel: +37744108703 E-mail: ✉ [email protected] Fcb: Patundshmëri KOSOV

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 15:00
 • Kontinjer

  Kontinjer

  Shitet kontinjer per zyra Me energji elektrike 5.3 metra e gjat 2.45 i gjan

  1.100 €
  Tiranë
  19 shkurt 19:02
 • leshoj depo me qira

  leshoj depo me qira

  depoja eshte shum e pershtashme per shum veprimtari beznesi .!

  1.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 15:53
 • SHITET BANESA ME GARAZH NE QENDER NE SKENDERAJ

  SHITET BANESA ME GARAZH NE QENDER NE SKENDERAJ

  SHITET. BANESA ME 77M2. BANESA SHITET ME GARAZH BANESA ESHT NE KAT TE PAR ME NXEMJE QENDROR BANESA ESHT ME LIFT E SHTRUM NE PARKET BANESA ESHT ME GARAZHA ( OSE ) PARKINGI PER KERR BANESA ESHT NE Q

  45.000 €
  Skënderaj
  19 shkurt 01:45
 • Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili

  Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili

  Shitet garazh ne Rr. Dibres, Kompleksi Halili (perballe viles Gold), kati i dyte nentoke, seksioni C.I pajisur me certifikate pronesie. Sip:18 m2.

  18.000 €
  Tiranë
  18 shkurt 23:22
 • TENDA (SHATORA ) KARRIKA ME QIRA .044 213 036.

  TENDA (SHATORA ) KARRIKA ME QIRA .044 213 036.

  Japim tenda (shatora) tavolina karrika me qira per dasma ,syneti muzik koncerte panaire si dhe qdo feste familjare.shatorra jan me madhesi te ndryshme sipas nevojes dhe porosis Tel 044 213 036 dhe 049

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  18 shkurt 10:44
 • Transportojmë Baraka,Kioska trafika,Kontainjer etj

  Transportojmë Baraka,Kioska trafika,Kontainjer etj

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 00:54
 • TENDA (SHATORA ) KARRIKA ME QIRA 044 213 036

  TENDA (SHATORA ) KARRIKA ME QIRA 044 213 036

  Japim tenda (shatorra) karrika tavolina me qira per dasma,muzik,koncerte,panaire, syneti si dhe ahengje te ndryshme familjare transporti dhe montimi shpejt mir dhe auto matikisht. Tendat jan 4x8 5x8 5

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 18:42
 • Magazin servis shitet ose jepet me qera ne levan

  Magazin servis shitet ose jepet me qera ne levan

  esht vend pune ...me pajisjen qe karikon baterit

  Me Marrveshje
  Fier
  17 shkurt 17:02
 • Zyre 15m2 Me Rrym dhe Klimë.

  Zyre 15m2 Me Rrym dhe Klimë.

  Shitet Zyrja 15m2 Me Rrym dhe Klimë. Ju mirëpresim. 044 801 101

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  17 shkurt 15:53
 • Kontenjer per vendbanim

  Kontenjer per vendbanim

  Shes kontenjerin e bendbanimit ne gjndje shume te mire.posedon 2 dritare me roleta,ka rrymen me priza dhe si dhe ka driten ,ka dhe ogjakun per stuf. Gjendjemi ne Pestove Per me shume viber dhe

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  17 shkurt 03:36
 • DYER PER GARAZHA - GLOBBUS

  DYER PER GARAZHA - GLOBBUS

  Normstahl Sectional Doors for Garages. Quality comes out on top. Normstahl. Since 1946 synonymous with durable and stable garage doors featuring premium quality. NTP" GLOBBUS" ,përfaqësues i vetëm i

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 14:34
 • DYER PER GARAZHA -

  DYER PER GARAZHA -

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP"GLOBBUS" Me kualitetin me të lartë në treg....prodhime Gjermane...... KUJDES NGA DYERET E IMITUARA....!!!!!!!!!! D

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 12:53
 • Godine ne Tirane

  Godine ne Tirane

  Me certifikate te rregullt pronesie. Godine e re 50 m * 30m = 1500 m2 Siperfaqja e tokes = 4000 m2 me dalje te veten ne rruge kryesore. Lartesia e brendshme : 5 metra. Ndertese e ngurte me beton, e ga

  1.200.000 €
  Tiranë
  16 shkurt 12:22
 • Kioska ne shitje

  Kioska ne shitje

  Shes kiosken, e cila është unikate për nga dizajni. Është në gjendje të rregullt dhe mund të përdoret si kiosk edhe si mini-bar në ambiente të hapura.

  1.500 €
  Prishtinë
  16 shkurt 05:56
 • Shes kontinjer per zyra etj

  Shes kontinjer per zyra etj

  Shes kontinjer Me keto permisar 5 30 Me 245 esht Me istalime te rregullta i lyer mrena dhe jasht i mbulum etj 1200

  1.200 €
  Tiranë
  14 shkurt 15:02
 • Garazhen ne Tirane

  Garazhen ne Tirane

  shitet

  1.000 €
  Tiranë
  13 shkurt 18:02
 • *MOLERI & DECOR* Ngjyrosje profesionale 44 296-933

  *MOLERI & DECOR* Ngjyrosje profesionale 44 296-933

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, Puna bahet mir dhe pastert punojm te gh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 shkurt 15:34
 • OKAZJON. Shes kontinjer per zyra

  OKAZJON. Shes kontinjer per zyra

  Shes kontinjer per zyra etj

  1.200 €
  Tiranë
  10 shkurt 18:02
 • tirane

  tirane

  Bredha ne gjendje shum te mir cmimi shuuuuuum i mir

  25 Lek
  Tiranë
  10 shkurt 17:03
 • Kioske

  Kioske

  Mund te perdoret per biznes,zyre ,gabine ,e paperdorur me pare.

  150.000 Lek
  Durrës
  9 shkurt 16:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Pukë
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Delvinë
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Berat
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Sarandë
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Peqin
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Gramsh
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Mat
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Bulqizë
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Durrës
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Vlorë
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Skrapar
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Devoll
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Lezhë
  8 shkurt 21:02
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Kurbin
  8 shkurt 20:22
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Kavajë
  8 shkurt 20:22
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Elbasan
  8 shkurt 20:22
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Kolonjë
  8 shkurt 20:22
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Elbasan
  8 shkurt 20:12
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Fier
  8 shkurt 20:12
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Dibër
  8 shkurt 20:12