• Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  500 €
  Kaçanik
  10 dhjetor 17:14
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-

  150 €
  Tiranë
  10 dhjetor 16:36
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  120 €
  Fushë Kosovë
  10 dhjetor 16:29
 • Shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet

  Shitet ose nderrohet ambient zyre e mobiluar deri te kompjuterat dhe printeri , me kondicioner , e arreduar ne menyre bashkekohore.. Mund te sherbej dhe per parukeri , berber e Ambienti nuk eshte ne r

  950 €
  Tiranë
  10 dhjetor 01:12
 • Magazin servis shitet ose jepet me qera ne levan

  Magazin servis shitet ose jepet me qera ne levan

  esht vend pune ...me pajisjen qe karikon baterit

  Me Marrveshje
  Fier
  9 dhjetor 16:12
 • Ndertese biznesi 3 kt +1 bodrum

  Ndertese biznesi 3 kt +1 bodrum

  Shitet ndertese biznesi 3 kt +1 bodrum ————— kati i pare 120 m2 ka 3 dyqane jan me qera———kati i dyte 200 m2 esht muzik live me qera ————kati i trete 60 m2 eshte me qera biz

  Me Marrveshje
  Tiranë
  9 dhjetor 13:04
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-ma

  50.000 €
  Tepelenë
  9 dhjetor 11:40
 • ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA 044777140

  ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA 044777140

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer. Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arr

  Me Marrveshje
  Prizren
  9 dhjetor 11:34
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-ma

  100 €
  Kllokot
  9 dhjetor 09:41
 • Dyer per garazha MSO-TORE

  Dyer per garazha MSO-TORE

  Dyer per garazha italjane me garancjon 10 vite

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 dhjetor 00:52
 • DYER PER GARAZHA MSO-TORE

  DYER PER GARAZHA MSO-TORE

  Ofrojm dyer per garazha italjane

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 dhjetor 00:52
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  110 €
  Shtime
  8 dhjetor 20:22
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  110 €
  Vushtrri
  8 dhjetor 20:16
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  150 €
  Pogradec
  8 dhjetor 18:05
 • EURODOOR  DYER PER GARAZHA

  EURODOOR DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer. Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arr

  Me Marrveshje
  Podujevë
  8 dhjetor 14:37
 • Kolibe

  Kolibe

  Kolibe shitet ose ndrrohet per arsye se nk me duhet

  1 Lek
  Lezhë
  8 dhjetor 13:02
 • Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  105 €
  Berat
  8 dhjetor 11:35
 • Ponuda kredita između privatnih 72h

  Ponuda kredita između privatnih 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebaju kredit za 72 sata i koji su u mogućnosti vratiti novac novac. Moj kredit započinje od 3000 € do 850.000 € uz stopu Kamatna stop

  100 €
  Skënderaj
  7 dhjetor 13:47
 • KAPRIATA PER GARAZHË DHE FERMË

  KAPRIATA PER GARAZHË DHE FERMË

  Gjithsej jane 24 kapriata te cialt mund te vendosen ne largesi te ndryshme nga njera tjetra. Gjerssia eshte 11 metra

  2.999 €
  Gjilan
  6 dhjetor 21:34
 • KAPRIATA PER GARAZHË DHE FERMË

  KAPRIATA PER GARAZHË DHE FERMË

  Gjithsej jane 24 kapriata te cialt mund te vendosen ne largesi te ndryshme nga njera tjetra. Gjerssia eshte 11 metra

  2.999 €
  Gjakovë
  6 dhjetor 21:34
 • KAPRIATA PER GARAZHË DHE FERMË

  KAPRIATA PER GARAZHË DHE FERMË

  Gjithsej jane 24 kapriata te cialt mund te vendosen ne largesi te ndryshme nga njera tjetra.

  2.999 €
  Prizren
  6 dhjetor 21:34
 • Shes sanakun 7.40 me 2.50 i nalt 2.70m

  Shes sanakun 7.40 me 2.50 i nalt 2.70m

  Shes sanakun 7.40 i gjat 2.50 i gjan .2.70 i nalt ne gjendje shum tmir shitet eshe hebebühna plato ngritese. 049242925

  Me Marrveshje
  Klinë
  6 dhjetor 15:52
 • Shes garazhden ne objekttin LABI COM

  Shes garazhden ne objekttin LABI COM

  Shitet garazhda ne objektin. LABI.COM garazhda esht ne katin -2 numer 13 Dhe e ziduar. Vetem ajo Banesa garazh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 dhjetor 01:32
 • Tenda me Qira 044 213 036

  Tenda me Qira 044 213 036

  jap tenda shatora karrika dhe tavolina me qira per ahengje te ndryshme familjare dasm Syneti muzik Koncerte Panaire Shatorra janë te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise per Info dhe rezer

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  4 dhjetor 21:44
 • ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  HELLO. Ne jemi një shoqatë e biznesmenëve të mëdhenj dhe ndihmojmë të gjithë njerëzit me karakter të mirë për të marrë një hua të shpejtë dhe të sigurt vetëm për realizimin e projekteve. Me një

  100 €
  Mallakastër
  4 dhjetor 14:35
 • Shitet Garazha 20m2 banesat e kuqe Bregu i Dillit

  Shitet Garazha 20m2 banesat e kuqe Bregu i Dillit

  Shitet lokali 20m2 ndertim i shtetit,shume afer rruges B, te banesat me tulla te kuqe ne Bregun e Diellit. Garazha eshte e pershtashem me shendrrue ne Lokale, Qmimi eshte 15.000 euro.qmimi diskutohet

  15.000 €
  Prishtinë
  4 dhjetor 10:44
 • Shitet Garazhd

  Shitet Garazhd

  Garazhdi shitet per arsye emigrimi dhe gjendet ne Rrugen Besim Alla, ngjitur me pallatin DILO, Kashar. Garazhdi eshte i pajisur me certifikate pronesie si dhe me planimetrine perkatese. Cmimi eshte i

  10.000 €
  Tiranë
  3 dhjetor 18:12
 • Dyer per garazha kifa mont

  Dyer per garazha kifa mont

  Dyer per garazha me porosi Dyer per dhoma dhe kunder zjarrit Dyer industriale Motorra per dyer te ghitha llojet

  Me Marrveshje
  Pejë
  3 dhjetor 07:34
 • Tenda me Qira 044 213 036

  Tenda me Qira 044 213 036

  jap me qira tenda shatora karrika dhe tavolina per ahengje te ndryshme familjare Dasma Syneti muzik Koncerte Panaire Shatorra janë te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise per Info Kontakto

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  3 dhjetor 00:43
 • Tenda me qira 044 213 036

  Tenda me qira 044 213 036

  lshoj tenda shatora karrika dhe tavolina me qira per ahengje te ndryshme familjare dasm Syneti muzik Koncerte Panaire Shatorra janë te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise per Info dhe rez

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 dhjetor 00:43
 • Transport Dhe Shërbime Me Kran Tel:044/049-169-673

  Transport Dhe Shërbime Me Kran Tel:044/049-169-673

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  2 dhjetor 12:52
 • Garazhd ne Tirane

  Garazhd ne Tirane

  Shitet garazhd 46 m2 hapsir individuale, i mbyllur me dere metalike 3M e gjere dhe 2.9M e larte. I paisur me energji elektrike. I pershtatshem per magazin dhe per punishte.Ambjenti i ruhet me kamera s

  20.000 €
  Tiranë
  2 dhjetor 10:02
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  500 €
  Lipjan
  2 dhjetor 01:53
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar me bazë në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjera ... Deri në fund të vitit 2017, ne kemi vënë në dispozicion

  100 €
  Korçë
  1 dhjetor 18:34
 • Godine ne Tirane

  Godine ne Tirane

  Me certifikate te rregullt pronesie. Godine e re 50 m * 30m = 1500 m2 Siperfaqja e tokes = 4000 m2 me dalje te veten ne rruge kryesore. Lartesia e brendshme : 5 metra. Ndertese e ngurte me beton, e ga

  1.200.000 €
  Tiranë
  1 dhjetor 12:22
 • Kioska ne shitje

  Kioska ne shitje

  Shes kiosken, e cila është unikate për nga dizajni. Është në gjendje të rregullt dhe mund të përdoret si kiosk edhe si mini-bar në ambiente të hapura.

  1.500 €
  Prishtinë
  1 dhjetor 06:34
 • (SHITET) GARAZHË të ROYALI në Rrugën B

  (SHITET) GARAZHË të ROYALI në Rrugën B

  Shitet GARAZHA të ROYALI në Rrugën B, lagjeja e Spitalit. - Me marrëveshje Me Respekt! KOSOVA REAL ESTATE Kontakt:📞Tel: +37744108703 E-mail: ✉ [email protected] Fcb: Patundshmëri KOSOV

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  30 nëntor 15:32
 • konstrukti drurit 20×13.5/ vetura

  konstrukti drurit 20×13.5/ vetura

  Konstrukti eshte material i qendrueshem eshte perdore nga kfori me heret, eshte shume e mire edhe e pershtatshme per puntori, depo/magazine, shtalle per shtaze, hangare e shumeqka tjeter sipas nevojav

  6.000 €
  Viti
  29 nëntor 01:53
 • konstrukti drurit 20×13.5/ vetura

  konstrukti drurit 20×13.5/ vetura

  Konstrukti eshte material i qendrueshem eshte perdore nga kfori me heret, eshte shume e mire edhe e pershtatshme per puntori, depo/magazine, shtalle per shtaze, hangare e shumeqka tjeter sipas nevojav

  6.000 €
  Viti
  29 nëntor 01:43
 • konstrukti drurit 20×13.5/ vetura

  konstrukti drurit 20×13.5/ vetura

  Konstrukti eshte material i qendrueshem eshte perdore nga kfori me heret, eshte shume e mire edhe e pershtatshme per puntori, depo/magazine, shtalle per shtaze, hangare e shumeqka tjeter sipas nevojav

  6.000 €
  Viti
  29 nëntor 01:32
 • konstrukti drurit 20×13.5/ vetura

  konstrukti drurit 20×13.5/ vetura

  Konstrukti eshte material i qendrueshem eshte perdore nga kfori me heret, eshte shume e mire edhe e pershtatshme per puntori, depo/magazine, shtalle per shtaze, hangare e shumeqka tjeter sipas nevojav

  6.000 €
  Viti
  29 nëntor 00:52
 • konstrukti drurit 20×13.5/ vetura

  konstrukti drurit 20×13.5/ vetura

  Konstrukti eshte material i qendrueshem eshte perdore nga kfori me heret, eshte shume e mire edhe e pershtatshme per puntori, depo/magazine, shtalle per shtaze, hangare e shumeqka tjeter sipas nevojav

  6.000 €
  Viti
  29 nëntor 00:42
 • Shitet Garazh pran unsjellsit durres lagjja 17

  Shitet Garazh pran unsjellsit durres lagjja 17

  Shitet garazhi 40 meter katror pran ujsjellsit durres lagjja 17 pallati kastratit mrapa kafe pascucit.16.000 euro

  16.000 €
  Durrës
  28 nëntor 18:22
 • Garazhde me dy poste parkimi ne Tirane

  Garazhde me dy poste parkimi ne Tirane

  Shiten garazhde, me dy poste parkimi. Vendndodhja: Përballë Drejtorisë së Policisë Çmimi: 38.000€ Për më shumë informacion na kontaktoni: Tel: 0672062729, 0695450066 [email protected]

  38.000 €
  Tiranë
  27 nëntor 11:03
 • Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Oferta e veçantë e kredisë për fundin e vitit

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një grup financiar me bazë në Francë, Gjermani, Kosovë dhe të tjera ... Deri në fund të vitit 2017, ne kemi vënë në dispozicion të çdo personi të kreditimit të mirë të karakter

  100 €
  Leposaviq
  25 nëntor 14:54
 • Ambjente biznesi ne gjendje pune

  Ambjente biznesi ne gjendje pune

  Shiten ambiente biznesi ne gjendje pune.Pallat i ri 5katesh viti 2011,324 m2 gjysem bodrum (palester)+ 76 m2 Kati 1(agjensi ). Me hipoteke te rregullt. Te dy ambjentet aktualisht ne gjendje pune + me

  1 €
  Elbasan
  24 nëntor 21:12
 • SHES GARAZHEN NE FUSHKOSOVE-TE SHKOLLA-TE ALBI MAR

  SHES GARAZHEN NE FUSHKOSOVE-TE SHKOLLA-TE ALBI MAR

  Shes Garazhen ne Fushkosove, te shkolla fillore 'Mihal Grameno'. Garazha gjindet tek ndertesat e Model Slovenise, ma sakt ne ndertesen ku eshte Albi Market. Cmimi eshte 5 mije euro!

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  24 nëntor 15:32
 • Ambient perdorimi biznesi , magazine, garazh

  Ambient perdorimi biznesi , magazine, garazh

  Ambienti ndodhet ne nje rrugice pas Myslym Shyrit ose mund te futesh dhe nga rrugica Spitali Gjerman te rr.Kavajes. Ambjenti eshte perballe me tatim taksat. Kati i pare gjysem nentoke ne formen e nje

  98.000 €
  Tiranë
  24 nëntor 12:02
 • Shes kiosken dimenxioni 3x5 shitet urgjent

  Shes kiosken dimenxioni 3x5 shitet urgjent

  Kiosk me instalim te rrymes dimenxioni 3x5 e pershtatshme pers shitoree me izolim me stiropor nmren ka nevoj paka me riparu shitet urgjent pershkat se me duhet.me.liru venini Tel+37745956009

  550 €
  Ferizaj
  24 nëntor 01:32
 • Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon nj

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon nj

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  24 nëntor 01:32