Garazh
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  shes kulmat komplet
  Garazh

  shes kulmat komplet

  shumm te rujut te mir dyt 400

  Gllogoc 28 qershor 18:24
  400 €
 • 3 foto
  Kontenjer zyre dhe banim
  Garazh

  Kontenjer zyre dhe banim

  Shitet kontenjeri per zyre apo banim,esht i shtruar me laminat ka rrymen te instaluar dhe klimen Vi

  Rahovec 28 qershor 13:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion!!!! Ne Vlore. Shitet Magazine 1000 m2
  Garazh

  Okazion!!!! Ne Vlore. Shitet Magazine 1000 m2

  Shitet Magazine 1000 m2 +2374 m2 sip toke. Objekt industrial. Konstruksion beton. Objekti ka qene

  Vlorë 27 qershor 15:46
  485.000 €
 • 6 foto
  Shitet/Qera Magazine 450 m2.Zona Komuna e Parisit.
  Garazh

  Shitet/Qera Magazine 450 m2.Zona Komuna e Parisit.

  Kati I pare I nje pallati, ndertim I ri, tek nenkalimi qe lidh Kodren Diellit , Komunen e Parisit

  Tiranë 27 qershor 15:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KONTINJER FRIGORIFER NGA -30 DERI +30
  Garazh

  KONTINJER FRIGORIFER NGA -30 DERI +30

  Shitet frigorifer nga -30 deri +30 i gjat 6m I gjer 2.5 m mund edhe ne viber te shkruni+383 44 143 1

  Suharekë 27 qershor 07:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kjoskë ofertë 50.000 lekë
  Garazh

  Kjoskë ofertë 50.000 lekë

  1x1m2. Hapet dhe bëhet me strehë. Ka nevojë për pak mirëmbajtje dhe lyerje. 500mijë e diskutueshme

  Tiranë 25 qershor 19:09
  450 €
 • 0 foto
  SHITET GARAZHA  ¦- LISI -¦
  Garazh

  SHITET GARAZHA ¦- LISI -¦

  Shitet #garazha nëntokësore në Qendër me sipërfaqe prej 18m2. Çmimi 7.200 Euro. +383 (0)49 406 40

  Prishtinë 25 qershor 16:54
  7.200 €
 • 2 foto
  Okazion.
  Garazh

  Okazion.

  Ambjen biznesi,,okazion,,

  Tiranë 25 qershor 16:11
  30 €
 • 0 foto
  Garazha Urgjent shitet ne mat1 chelsi point
  Garazh

  Garazha Urgjent shitet ne mat1 chelsi point

  Shitet garazha në mat 1 Kompleksi Chelsi point garazha gjindet ne katin përdhes dhe ka 18 metra katr

  Prishtinë 25 qershor 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer per oborre apo garazhd
  Garazh

  Dyer per oborre apo garazhd

  shiten dyrt 3 metrra te gjana 2 e 40 nalsia me der ne mes mes i kan edhe gjamt nalt

  Prishtinë 24 qershor 22:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DYQAN NE SHITJE
  Garazh

  DYQAN NE SHITJE

  *-DYQAN ME QERA ME SIPERFAQE 35M2. NE BULEVARDIN GJERGJ FISHTA.TIRANE. *-CMIMI” 2500EUROM2 Kodi

  Tiranë 24 qershor 19:11
  87.500 €
 • 3 foto
  MAGAZIN
  Garazh

  MAGAZIN

  AMBIENT BIZNESI ME QERA MAGAZIN ME SIPERFAQE 300M2 NE RRUGEN SHEFQET MUSARAJ. TIRANE CMIMI: 50000LE

  Tiranë 24 qershor 18:31
  50.000 Lek
 • 2 foto
  Kontiner shume i ruajtur gjatesi 6m gjeresi 2.5m
  Garazh

  Kontiner shume i ruajtur gjatesi 6m gjeresi 2.5m

  Kontiner shume i ruajtur gjatesi 6m gjeresi 2.5m

  Prizren 24 qershor 12:02
  1.300 €
 • 6 foto
  Hamar 100 vjeqar antik
  Garazh

  Hamar 100 vjeqar antik

  Shitet hamar antik permbi 100 vjeqar

  Lipjan 24 qershor 12:02
  1 €
 • 3 foto
  Shitet ambient zyre Qendra Kristal
  Garazh

  Shitet ambient zyre Qendra Kristal

  Jepet me qera ose shitet ose nderrohet ,ambinet zyre 25 m2, te komuna e Parisit , afer Qendres Kris

  Tiranë 23 qershor 13:49
  22.000 €
 • 4 foto
  Kontinjer
  Garazh

  Kontinjer

  Shitet Shupa ( gjatsia 6 me 4 ) ne gjendje shum te mir posedon brenda nje dhom nje koridor me rrym ,

  Istog 23 qershor 09:20
  2.000 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Garazh

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Tavolina-Karrika me qmim shum të volitshem transporti dhe montimi gratis ne t

  Prizren 22 qershor 19:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer per Garazh
  Garazh

  Dyer per Garazh

  Dyer per garazh 2.80x2.10

  Mitrovicë 22 qershor 14:57
  50 €
 • 1 foto
  U shiten flm merrjep
  Garazh

  U shiten flm merrjep

  Dyer per garazh

  Viti 21 qershor 21:22
  180 €
 • 1 foto
  Shitet garazhi
  Garazh

  Shitet garazhi

  Shitet ambient tek rruga "Dritan Hoxha". Garazhi është i pozicionuar në katin -1 me sipërfaqe 320 m2

  Tiranë 20 qershor 16:44
  80.000 €
 • 1 foto
  Kabin
  Garazh

  Kabin

  Shitet per arsye mos pordorimi

  Shkodër 20 qershor 15:58
  500 €
 • 0 foto
  Autolarje me qera
  Garazh

  Autolarje me qera

  Leshohet autolarja me qera ne lagjen bregu i diellit te shkolla iliria perball pompes SHELL.

  Prishtinë 20 qershor 15:08
  270 €
 • 0 foto
  Shitet garazhd
  Garazh

  Shitet garazhd

  Kati -1 prane eco market

  Tiranë 20 qershor 08:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet 40m2 ose ndrrim me ndoj makin ose : Te shkolla milhal grameno rr enever maloku mbrapa aztech

  Fushë Kosovë 19 qershor 23:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Garazh

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Tavolina-Karrika me qmim shum të volitshem transporti dhe montimi gratis ne t

  Prishtinë 19 qershor 22:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes garazhden ne lagjen e muhaxhereve
  Garazh

  Shes garazhden ne lagjen e muhaxhereve

  Shes garazhden ne lagjen e muhaxhereve ne prishtin te objekti i FFB TRADE

  Prishtinë 19 qershor 21:36
  10.000 €
 • 6 foto
  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1.
  Garazh

  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1.

  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne lagjen nr 2.Eshte nje pallat i sapoperfunduar me punime mjaft te m

  Sarandë 19 qershor 17:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes Selanit
  Garazh

  shes Selanit

  shes selani 70 copa 50 euro

  Lipjan 19 qershor 15:45
  50 €
 • 1 foto
  SHITET MAGAZINA 508m2-OKAZION/100m plazhi
  Garazh

  SHITET MAGAZINA 508m2-OKAZION/100m plazhi

  Shitet magazina me cmim okazion 300€m , per arsye familjare , ndodhet 100m nga plazhi ne nji zon me

  Durrës 19 qershor 11:45
  152.400 €
 • 0 foto
  SHITET POST PARKIMI TE KOMPLEKSI VIZION PLUS!
  Garazh

  SHITET POST PARKIMI TE KOMPLEKSI VIZION PLUS!

  Shitet post parkimi ne Don Bosko te kompleksi Vizion Plus. Parkimi ndodhet ne katin -1 dhe ka siperf

  Tiranë 19 qershor 11:08
  12.000 €
 • 0 foto
  Shitet Magazina 100m nga plazhi •okazion•
  Garazh

  Shitet Magazina 100m nga plazhi •okazion•

  Shitet magazina 508m2 me hipoteke, cmim Okazion me 300€ metri , shitet per arsye familjare. Magazin

  Durrës 18 qershor 23:56
  152.400 €
 • 0 foto
  Shitet ose lëshohet me qiraa garazha
  Garazh

  Shitet ose lëshohet me qiraa garazha

  Shitet ose lëshohet me qiraa garazha e cila gjendet ne objektin banesor Lin Project. Rruga B rrethi

  Prishtinë 18 qershor 15:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet baraka
  Garazh

  Shitet baraka

  Shitet per arsye mos perdorimi Dimensionet 4x3

  Istog 17 qershor 20:42
  1.700 €
 • 0 foto
  Shes garazhden ne lagje te muhaxhereve
  Garazh

  Shes garazhden ne lagje te muhaxhereve

  Shes garazhden ne lagje te muhaxhereve ne objektin e ffb trade qmimi 10.000 euro

  Prishtinë 16 qershor 18:39
  10.000 €
 • 0 foto
  Makazin
  Garazh

  Makazin

  Makazin 250 metra katrore me dokumenda

  Berat 15 qershor 09:55
  42.000 €
 • 2 foto
  Dyqan furr buke pasticeri
  Garazh

  Dyqan furr buke pasticeri

  Shitet dyqan furre buke pasticeri bashke me linjen e prodhimit te saj. Ambienti komercial ne katin 0

  Tiranë 14 qershor 14:21
  240.000 €
 • 1 foto
  Dyer garazhe
  Garazh

  Dyer garazhe

  Dyer te garazhes dim: 4.5m gjeresi dhe 3.5m lartesi Viber:+383 49 849 679

  Vushtrri 14 qershor 01:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KomShtepize e Drurit
  Garazh

  KomShtepize e Drurit

  Radavc - Pej

  Pejë 13 qershor 11:41
  700 €
 • 1 foto
  shiten dyrt per gArazhd
  Garazh

  shiten dyrt per gArazhd

  Shiten dyrt per garazh Jan me qelc jan tmira bajm ndrrim me pula per mashum kontaktoni nr ose

  Gllogoc 12 qershor 18:09
  100 €
 • 1 foto
  Shes Shupen
  Garazh

  Shes Shupen

  Shes Shupen 0037745560852

  Mitrovicë 12 qershor 13:41
  100 €
 • 0 foto
  KomShtepize e Drurit
  Garazh

  KomShtepize e Drurit

  Radavc- Peje

  Istog 11 qershor 09:16
  750 €
 • 0 foto
  KomShtepize e Drurit
  Garazh

  KomShtepize e Drurit

  Qmimi Sipas Marrveshjes

  Pejë 11 qershor 08:59
  1 €
 • 6 foto
  Shiten pjesë - kapriatat për konstrukt
  Garazh

  Shiten pjesë - kapriatat për konstrukt

  Shiten pjesë konstrukti - me kapriata për autolarje, autoservis dhe për depo të materialit ndërtimo

  Prishtinë 10 qershor 20:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GARAZH NE SHITJE
  Garazh

  GARAZH NE SHITJE

  SHITET GARAZH I MBYLLUR ME QEPEN NE ZONEN E ALI DEMIT,PRANE TREGUT ELEKTRIK.GARAZHI ESHTE ME HIPOTEK

  Tiranë 10 qershor 17:08
  12.800 €
 • 0 foto
  GARAZH NE SHITJE
  Garazh

  GARAZH NE SHITJE

  SHITET GARAZH I HAPUR NE ZONEN E ALI DEMIT,PRANE TREGUT ELEKTRIK.GARAZHI DISPONON CERTIFIKATE PRONES

  Tiranë 10 qershor 17:08
  10.200 €
 • 1 foto
  Shitet garazha per vetura
  Garazh

  Shitet garazha per vetura

  Shes garazhen me dimension 4.8 ×2 2.6 metra

  Prishtinë 10 qershor 08:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet dera e garazhdes
  Garazh

  Shitet dera e garazhdes

  Dera e garazhdes ne shtije e importuar nga zvicra,e ruajtur dhe pothuajse e paperdorur. CMIMI SIPAS

  Gjilan 9 qershor 22:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jepet pllaci me qera ne mitrovic 16 ari
  Garazh

  Jepet pllaci me qera ne mitrovic 16 ari

  Jepet pllaci me qera me siperfaqe prej 16 ari ne Mitrovic te Betonjerka afer statcionit te Trenit qm

  Mitrovicë 8 qershor 23:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  -Listim i Ri
  Garazh

  -Listim i Ri

  ?Shitet biznes i gatshem per Farmaci cmimi i shitjes 5000€ , ose jepet me qira 6 muajt e pare qiraja

  Shkodër 8 qershor 15:09
  5.000 €
 • 7 foto
  SHITET KONTINJERI PER ZYRE BANIM APO VIKEND
  Garazh

  SHITET KONTINJERI PER ZYRE BANIM APO VIKEND

  Kontinjerat jan 5×6 montazh mund te transportohen edhe ne bjeshk sepse jan te qmontuar ka klimen fu

  Suharekë 8 qershor 09:21
  3.500 €