Garazh

Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  Shes dyer per garazha
  Garazh

  Shes dyer per garazha

  Shiten 4 dyer per garazha jan ne gjendje te rregullt. Dy jan 3.50m gjersi—4m lartsi Dhe dy jan 4.6

  Gjilan 15 korrik 15:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Afer shkolles mihal grameno Rruga xhemail mustafa

  Fushë Kosovë 15 korrik 02:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dyert e garazhes
  Garazh

  Shiten dyert e garazhes

  Shiten dyere te garazhes te prodhuara ne Zvicer me dimensione 3×3m. Çmimi sipas marreveshjes.

  Prishtinë 14 korrik 12:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  3 stambena kontenjerska naselja
  Garazh

  3 stambena kontenjerska naselja

  Na prodaju 3 stambena kontenjerska naselja, služila za smještaj djelatnika za potrebe gradilišta,

  Mitrovicë 14 korrik 07:49
  215.000 €
 • 9 foto
  Dyer per garazha 044681559
  Garazh

  Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha me porosi Dyer per dhoma drurit dhe te metalta Motorra per te ghitha llojet e dye

  Istog 13 korrik 18:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Magazina (shupa) per ruajtjen e gjesendeve
  Garazh

  Magazina (shupa) per ruajtjen e gjesendeve

  Magazina ka 12 m2 (3m x 4m). Eshte montazhe, montohet e çmontohet me shtrafa, ka 5 faqe, kulmi dhe k

  Ferizaj 13 korrik 15:48
  195 €
 • 9 foto
  Dyer per garazha ghitha dimenzionet
  Garazh

  Dyer per garazha ghitha dimenzionet

  dyer per garazha modele te ndryshme motorra per dyer te oborrit etj

  Ferizaj 13 korrik 08:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer per garazha kifa mont
  Garazh

  Dyer per garazha kifa mont

  Dyer per garazha me porosi Dyer per dhoma dhe kunder zjarrit Dyer industriale Motorra per dyer te

  Pejë 12 korrik 12:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT 315M2
  Garazh

  SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT 315M2

  Ambienti ndodhet tek rruga Aleksander Goga 10m2 larg rruges kryesore me siperfaqe totale 315m2. Ambi

  Durrës 12 korrik 09:38
  126.000 €
 • 8 foto
  Kontinjer per zyre
  Garazh

  Kontinjer per zyre

  Kontinjer ne gjendje te rregullt I gatshem per banim,zyre,roje Me kulm Instalim elektrik Dysheme m

  Fushë Kosovë 12 korrik 09:12
  1.850 €
 • 5 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera
  Garazh

  Tenda-karrika-tavolina me qera

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Klinë 11 korrik 19:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet GARAZHA 16m2 ROYAL CITY ne nivelin -2
  Garazh

  Shitet GARAZHA 16m2 ROYAL CITY ne nivelin -2

  Garazha gjindet ne nivelin -2. Gjindet ne hyrjen A dhe B. Marrveshja behet te noteri. Qmimi 450 e

  Prishtinë 11 korrik 19:05
  450 €
 • 4 foto
  WC (Tualet)
  Garazh

  WC (Tualet)

  WC (Tualet) Kjo sherben per vend punime afatshkurte dhe afatgjate ,shum lehte per tu vendosur dhe s

  Rahovec 11 korrik 17:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 5 garazhe -3 , -4 , -5
  Garazh

  Shiten 5 garazhe -3 , -4 , -5

  Secili garazh ka Hipoteke 12 m2 , vend shume i favorshem , CMIMI secilit garazh 65000 euro pak i dis

  Tiranë 11 korrik 12:55
  325.000 €
 • 11 foto
  Transportojmë Baraka Kioska Trafika Kontainjer etj
  Garazh

  Transportojmë Baraka Kioska Trafika Kontainjer etj

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERV

  Prishtinë 10 korrik 21:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Garazhi
  Garazh

  Shitet Garazhi

  hite ambient tek rruga \"Dritan Hoxha\". Garazhi është i pozicionuar në katin -1 me sipërfaqe 320 m2

  Tiranë 9 korrik 23:12
  80.000 €
 • 0 foto
  Shitet garazh prane Prokurorise se Tiranes
  Garazh

  Shitet garazh prane Prokurorise se Tiranes

  Shitet garazh ne pallatin ngjitur me Prokurorine e Tiranes, rruga \"Mine Peza\"

  Tiranë 9 korrik 14:27
  16.000 €
 • 2 foto
  kontenjer
  Garazh

  kontenjer

  shitet kontenjeri ne gjendje te mire 6x2.2

  Prishtinë 7 korrik 11:42
  1.450 €
 • 2 foto
  Dyr Garazhe Automatike me Telekomand
  Garazh

  Dyr Garazhe Automatike me Telekomand

  Shes Dyr Garazhe Automatike me Telekomando te ardhur nga zvicrra te reja ne Paket Qmimi 500 € Tel +3

  Gjilan 4 korrik 20:11
  500 €
 • 8 foto
  SHITET OSE JEPET ME QIRA PODRUMI NE QENDER
  Garazh

  SHITET OSE JEPET ME QIRA PODRUMI NE QENDER

  Shitet ose jepet me qira podrumi ne qender te Prishtines, afer Pallatit te Rinise. Podrumi ka siperf

  Prishtinë 4 korrik 17:26
  30.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 3 dhomëshe ne katin e 5 ne pallatin
  Garazh

  Shitet banesa 3 dhomëshe ne katin e 5 ne pallatin

  Banesa ka 2 dhoma fjetje 4,5x3 m dhe fëmijve 3.5x2.8 m sallon 5,7x5,7 m kuzhina eshtē 4m gjatësi M

  Prishtinë 4 korrik 15:38
  1 €
 • 0 foto
  Shitet garazhd
  Garazh

  Shitet garazhd

  Kati -1 afer eco market

  Tiranë 4 korrik 14:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa Ne Shitje Mati 1
  Garazh

  Banesa Ne Shitje Mati 1

  Banesat Ne Shitje Te Mati 1 ► Dy banesa ne katin e 5 posedojn 63 m2. ► Ne hyrjen tjeter ne kati

  Prishtinë 4 korrik 13:03
  780 €
 • 5 foto
  Shiten Ramat
  Garazh

  Shiten Ramat

  shiten ramat ne gjendje te rregullt te pershtatshme per lokale te ndryshme 3 pjese me dimensione te

  Ferizaj 3 korrik 13:33
  650 €
 • 1 foto
  Kontinjeri
  Garazh

  Kontinjeri

  Shitet kontinjeri teli 049 494 100 ose 045 484190

  Ferizaj 3 korrik 13:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  për çdo kërkesë
  Garazh

  për çdo kërkesë

  4000 € deri në 2.000.000 € për kërkesën tuaj më kontaktoni: [email protected]

  Berat 1 korrik 21:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Transport Dhe Shërbime Me Kran Tel:044/049-169-673
  Garazh

  Transport Dhe Shërbime Me Kran Tel:044/049-169-673

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERV

  Prishtinë 1 korrik 12:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Biznesi ose edhe vete enterjeri
  Garazh

  Shitet Biznesi ose edhe vete enterjeri

  Shitet komplete biznesi ose edhe eterjeri ndaras te gjitha mundsi shitet urgjenete. qmim me marves

  Prishtinë 1 korrik 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer te oborrit
  Garazh

  Dyer te oborrit

  Dyer te oborrit 150 euro

  Ferizaj 1 korrik 11:20
  150 €
 • 5 foto
  shiten konteinerat
  Garazh

  shiten konteinerat

  shiten konteinerat 12 m gjatesi dhe gjersi 2.4jane te izoluara per mbrenda dhe te veshura me pllaka

  Prishtinë 1 korrik 11:04
  1 €
 • 1 foto
  Tepo me qira 170m2 deri 500m2 3€ m2
  Garazh

  Tepo me qira 170m2 deri 500m2 3€ m2

  Ofrohet Depo 170m2 deri 500m2 me qira afer spitalit amerikan (veternik ) Depoja ndodhet ne katin sut

  Prishtinë 30 qershor 00:06
  3 €
 • 0 foto
  Okazion !!!
  Garazh

  Okazion !!!

  Shitet ose jepet me qera objekti 70 m katror. Pajisur me apirator dhe ngjendje shume te mira. E kam

  Tiranë 29 qershor 20:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vend parkimi (garazh)
  Garazh

  Vend parkimi (garazh)

  Shitet vend parkimi ne pallat te ri ne rrugen “Haxhi Sina “ 100 m siper gjimanzit Partizani ne k

  Tiranë 29 qershor 19:34
  15.000 €
 • 1 foto
  Kiosk ......Barak
  Garazh

  Kiosk ......Barak

  Shitet Kioska 3×2 e lehte per montim

  Gjilan 29 qershor 16:32
  320 €
 • 3 foto
  shes kulmat komplet
  Garazh

  shes kulmat komplet

  shumm te rujut te mir dyt 400

  Gllogoc 28 qershor 18:24
  400 €
 • 3 foto
  Kontenjer zyre dhe banim
  Garazh

  Kontenjer zyre dhe banim

  Shitet kontenjeri per zyre apo banim,esht i shtruar me laminat ka rrymen te instaluar dhe klimen Vi

  Rahovec 28 qershor 13:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion!!!! Ne Vlore. Shitet Magazine 1000 m2
  Garazh

  Okazion!!!! Ne Vlore. Shitet Magazine 1000 m2

  Shitet Magazine 1000 m2 +2374 m2 sip toke. Objekt industrial. Konstruksion beton. Objekti ka qene

  Vlorë 27 qershor 15:46
  485.000 €
 • 6 foto
  Shitet/Qera Magazine 450 m2.Zona Komuna e Parisit.
  Garazh

  Shitet/Qera Magazine 450 m2.Zona Komuna e Parisit.

  Kati I pare I nje pallati, ndertim I ri, tek nenkalimi qe lidh Kodren Diellit , Komunen e Parisit

  Tiranë 27 qershor 15:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KONTINJER FRIGORIFER NGA -30 DERI +30
  Garazh

  KONTINJER FRIGORIFER NGA -30 DERI +30

  Shitet frigorifer nga -30 deri +30 i gjat 6m I gjer 2.5 m mund edhe ne viber te shkruni+383 44 143 1

  Suharekë 27 qershor 07:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kjoskë ofertë 50.000 lekë
  Garazh

  Kjoskë ofertë 50.000 lekë

  1x1m2. Hapet dhe bëhet me strehë. Ka nevojë për pak mirëmbajtje dhe lyerje. 500mijë e diskutueshme

  Tiranë 25 qershor 19:09
  450 €
 • 0 foto
  SHITET GARAZHA  ¦- LISI -¦
  Garazh

  SHITET GARAZHA ¦- LISI -¦

  Shitet #garazha nëntokësore në Qendër me sipërfaqe prej 18m2. Çmimi 7.200 Euro. +383 (0)49 406 40

  Prishtinë 25 qershor 16:54
  7.200 €
 • 2 foto
  Okazion.
  Garazh

  Okazion.

  Ambjen biznesi,,okazion,,

  Tiranë 25 qershor 16:11
  30 €
 • 0 foto
  Garazha Urgjent shitet ne mat1 chelsi point
  Garazh

  Garazha Urgjent shitet ne mat1 chelsi point

  Shitet garazha në mat 1 Kompleksi Chelsi point garazha gjindet ne katin përdhes dhe ka 18 metra katr

  Prishtinë 25 qershor 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer per oborre apo garazhd
  Garazh

  Dyer per oborre apo garazhd

  shiten dyrt 3 metrra te gjana 2 e 40 nalsia me der ne mes mes i kan edhe gjamt nalt

  Prishtinë 24 qershor 22:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DYQAN NE SHITJE
  Garazh

  DYQAN NE SHITJE

  *-DYQAN ME QERA ME SIPERFAQE 35M2. NE BULEVARDIN GJERGJ FISHTA.TIRANE. *-CMIMI” 2500EUROM2 Kodi

  Tiranë 24 qershor 19:11
  87.500 €
 • 3 foto
  MAGAZIN
  Garazh

  MAGAZIN

  AMBIENT BIZNESI ME QERA MAGAZIN ME SIPERFAQE 300M2 NE RRUGEN SHEFQET MUSARAJ. TIRANE CMIMI: 50000LE

  Tiranë 24 qershor 18:31
  50.000 Lek
 • 6 foto
  Hamar 100 vjeqar antik
  Garazh

  Hamar 100 vjeqar antik

  Shitet hamar antik permbi 100 vjeqar

  Lipjan 24 qershor 12:02
  1 €
 • 3 foto
  Shitet ambient zyre Qendra Kristal
  Garazh

  Shitet ambient zyre Qendra Kristal

  Jepet me qera ose shitet ose nderrohet ,ambinet zyre 25 m2, te komuna e Parisit , afer Qendres Kris

  Tiranë 23 qershor 13:49
  22.000 €
 • 4 foto
  Kontinjer
  Garazh

  Kontinjer

  Shitet Shupa ( gjatsia 6 me 4 ) ne gjendje shum te mir posedon brenda nje dhom nje koridor me rrym ,

  Istog 23 qershor 09:20
  2.000 €
 • 0 foto
  Dyer per Garazh
  Garazh

  Dyer per Garazh

  Dyer per garazh 2.80x2.10

  Mitrovicë 22 qershor 14:57
  50 €