Garazh

Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Kabin
  Garazh

  Kabin

  Shitet per arsye mos pordorimi

  Shkodër 20 qershor 15:58
  500 €
 • 0 foto
  Autolarje me qera
  Garazh

  Autolarje me qera

  Leshohet autolarja me qera ne lagjen bregu i diellit te shkolla iliria perball pompes SHELL.

  Prishtinë 20 qershor 15:08
  270 €
 • 0 foto
  Shitet garazhd
  Garazh

  Shitet garazhd

  Kati -1 prane eco market

  Tiranë 20 qershor 08:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet 40m2 ose ndrrim me ndoj makin ose : Te shkolla milhal grameno rr enever maloku mbrapa aztech

  Fushë Kosovë 19 qershor 23:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes garazhden ne lagjen e muhaxhereve
  Garazh

  Shes garazhden ne lagjen e muhaxhereve

  Shes garazhden ne lagjen e muhaxhereve ne prishtin te objekti i FFB TRADE

  Prishtinë 19 qershor 21:36
  10.000 €
 • 6 foto
  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1.
  Garazh

  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1.

  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne lagjen nr 2.Eshte nje pallat i sapoperfunduar me punime mjaft te m

  Sarandë 19 qershor 17:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes Selanit
  Garazh

  shes Selanit

  shes selani 70 copa 50 euro

  Lipjan 19 qershor 15:45
  50 €
 • 1 foto
  SHITET MAGAZINA 508m2-OKAZION/100m plazhi
  Garazh

  SHITET MAGAZINA 508m2-OKAZION/100m plazhi

  Shitet magazina me cmim okazion 300€m , per arsye familjare , ndodhet 100m nga plazhi ne nji zon me

  Durrës 19 qershor 11:45
  152.400 €
 • 0 foto
  SHITET POST PARKIMI TE KOMPLEKSI VIZION PLUS!
  Garazh

  SHITET POST PARKIMI TE KOMPLEKSI VIZION PLUS!

  Shitet post parkimi ne Don Bosko te kompleksi Vizion Plus. Parkimi ndodhet ne katin -1 dhe ka siperf

  Tiranë 19 qershor 11:08
  12.000 €
 • 0 foto
  Shitet Magazina 100m nga plazhi •okazion•
  Garazh

  Shitet Magazina 100m nga plazhi •okazion•

  Shitet magazina 508m2 me hipoteke, cmim Okazion me 300€ metri , shitet per arsye familjare. Magazin

  Durrës 18 qershor 23:56
  152.400 €
 • 0 foto
  Shitet ose lëshohet me qiraa garazha
  Garazh

  Shitet ose lëshohet me qiraa garazha

  Shitet ose lëshohet me qiraa garazha e cila gjendet ne objektin banesor Lin Project. Rruga B rrethi

  Prishtinë 18 qershor 15:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet baraka
  Garazh

  Shitet baraka

  Shitet per arsye mos perdorimi Dimensionet 4x3

  Istog 17 qershor 20:42
  1.700 €
 • 0 foto
  Shes garazhden ne lagje te muhaxhereve
  Garazh

  Shes garazhden ne lagje te muhaxhereve

  Shes garazhden ne lagje te muhaxhereve ne objektin e ffb trade qmimi 10.000 euro

  Prishtinë 16 qershor 18:39
  10.000 €
 • 0 foto
  Makazin
  Garazh

  Makazin

  Makazin 250 metra katrore me dokumenda

  Berat 15 qershor 09:55
  42.000 €
 • 2 foto
  Dyqan furr buke pasticeri
  Garazh

  Dyqan furr buke pasticeri

  Shitet dyqan furre buke pasticeri bashke me linjen e prodhimit te saj. Ambienti komercial ne katin 0

  Tiranë 14 qershor 14:21
  240.000 €
 • 1 foto
  Dyer garazhe
  Garazh

  Dyer garazhe

  Dyer te garazhes dim: 4.5m gjeresi dhe 3.5m lartesi Viber:+383 49 849 679

  Vushtrri 14 qershor 01:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KomShtepize e Drurit
  Garazh

  KomShtepize e Drurit

  Radavc - Pej

  Pejë 13 qershor 11:41
  700 €
 • 1 foto
  shiten dyrt per gArazhd
  Garazh

  shiten dyrt per gArazhd

  Shiten dyrt per garazh Jan me qelc jan tmira bajm ndrrim me pula per mashum kontaktoni nr ose

  Gllogoc 12 qershor 18:09
  100 €
 • 1 foto
  Shes Shupen
  Garazh

  Shes Shupen

  Shes Shupen 0037745560852

  Mitrovicë 12 qershor 13:41
  100 €
 • 0 foto
  KomShtepize e Drurit
  Garazh

  KomShtepize e Drurit

  Radavc- Peje

  Istog 11 qershor 09:16
  750 €
 • 0 foto
  KomShtepize e Drurit
  Garazh

  KomShtepize e Drurit

  Qmimi Sipas Marrveshjes

  Pejë 11 qershor 08:59
  1 €
 • 6 foto
  Shiten pjesë - kapriatat për konstrukt
  Garazh

  Shiten pjesë - kapriatat për konstrukt

  Shiten pjesë konstrukti - me kapriata për autolarje, autoservis dhe për depo të materialit ndërtimo

  Prishtinë 10 qershor 20:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet garazha per vetura
  Garazh

  Shitet garazha per vetura

  Shes garazhen me dimension 4.8 ×2 2.6 metra

  Prishtinë 10 qershor 08:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet dera e garazhdes
  Garazh

  Shitet dera e garazhdes

  Dera e garazhdes ne shtije e importuar nga zvicra,e ruajtur dhe pothuajse e paperdorur. CMIMI SIPAS

  Gjilan 9 qershor 22:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jepet pllaci me qera ne mitrovic 16 ari
  Garazh

  Jepet pllaci me qera ne mitrovic 16 ari

  Jepet pllaci me qera me siperfaqe prej 16 ari ne Mitrovic te Betonjerka afer statcionit te Trenit qm

  Mitrovicë 8 qershor 23:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  -Listim i Ri
  Garazh

  -Listim i Ri

  ?Shitet biznes i gatshem per Farmaci cmimi i shitjes 5000€ , ose jepet me qira 6 muajt e pare qiraja

  Shkodër 8 qershor 15:09
  5.000 €
 • 7 foto
  SHITET KONTINJERI PER ZYRE BANIM APO VIKEND
  Garazh

  SHITET KONTINJERI PER ZYRE BANIM APO VIKEND

  Kontinjerat jan 5×6 montazh mund te transportohen edhe ne bjeshk sepse jan te qmontuar ka klimen fu

  Suharekë 8 qershor 09:21
  3.500 €
 • 0 foto
  SHITET VEND PARKIMI
  Garazh

  SHITET VEND PARKIMI

  Shitet vendparkimi ne nje pallat te ri 5 katesh prane shkolles Vasil Shanto mbrapa hotel Diplomat.

  Tiranë 7 qershor 16:19
  7.000 €
 • 1 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  044611657

  Prishtinë 7 qershor 15:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ??Shitet biznes Pizeri ne Shkoder??
  Garazh

  ??Shitet biznes Pizeri ne Shkoder??

  ?Sip e objektit 70m2 ?Biznesi eshte i gatshem per pune! Vlera e shitjes si biznes 5000€ Vlera e qi

  Shkodër 7 qershor 15:11
  5.000 €
 • 0 foto
  DYQAN 20 m2 ME HIPOTEK
  Garazh

  DYQAN 20 m2 ME HIPOTEK

  Shitet dyqan 20 metra katror me hipotek prane shkolles Vasil Shanto mbrapa hotel Diplomat ne Rr Sule

  Tiranë 7 qershor 14:51
  38.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe
  Garazh

  Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe

  Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe marketit Eli-Ab afer kurrizit me sip.78 m2 me flet

  Prishtinë 7 qershor 13:20
  90.000 €
 • 2 foto
  Banese ne shitje e gatshme per banim 93 metra
  Garazh

  Banese ne shitje e gatshme per banim 93 metra

  Banese ne shitje e gatshme per banim katin e 4 te restaurant FLETA ndertim i INTER GROUP

  Fushë Kosovë 6 qershor 17:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Kapanon Okazion
  Garazh

  Shitet Kapanon Okazion

  Shitet Magazine ne Zonen e vaqarrit 1200 m katror kapanon + 2500 m katror toke e pershtatshme per cd

  Tiranë 6 qershor 09:49
  220.000 €
 • 3 foto
  Sbitet garazhda
  Garazh

  Sbitet garazhda

  Shitet garazhda per vetur per info 049 949 700

  Ferizaj 5 qershor 14:10
  300 €
 • 0 foto
  Baraka 4 me 4
  Garazh

  Baraka 4 me 4

  Shes baraken 4 me 4 me rrym me uj mt t gjitha

  Prizren 4 qershor 22:22
  999 €
 • 4 foto
  kontejner banimi
  Garazh

  kontejner banimi

  shes dy kontejnera banimi,te bashkuar,siperfaqja 5x6metra,me instalim rryme,me klim,ne gjendje te mi

  Prishtinë 4 qershor 17:31
  3.200 €
 • 10 foto
  Dyqane ne lagjen Toskana
  Garazh

  Dyqane ne lagjen Toskana

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron dyqane ne shitje në Pejë te cilat gjenden ne

  Pejë 3 qershor 22:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyr garaze
  Garazh

  dyr garaze

  shiten dyrt e garazes shum pak te perdoraura dimensioni 5 metra e 20 me 2 . 20

  Gjilan 2 qershor 22:30
  400 €
 • 0 foto
  Vendparkim ne Okazion
  Garazh

  Vendparkim ne Okazion

  Garazh per 13.000 € Siperfaqe totale 31 m2. I aksesueshem nga rruga Frosina Plaku, Ndre Mjeda dhe Ar

  Tiranë 1 qershor 13:43
  13.000 €
 • 0 foto
  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJECT
  Garazh

  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJECT

  SHITET GARAZHA E CILA GJENDET NE LAGJEN MAT 1 ME SAKTESISHT TE MAXI KOMPLEKSI LIN PROJEKT

  Prishtinë 1 qershor 12:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ambient per zyre me qera
  Garazh

  ambient per zyre me qera

  *-JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRE ME SIPERFAQE 37M2. *-ZYRA NDODHET NE NJE NDERTIM TE RI NE KATIN

  Tiranë 31 maj 13:46
  300 €
 • 1 foto
  Astrit
  Garazh

  Astrit

  shitet kioska e ndar ne dy pjes (dhoma) e izoluar instalimin e rrymes brenda e veshur me rigips te i

  Ferizaj 30 maj 22:19
  1.200 €
 • 0 foto
  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJEKT
  Garazh

  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJEKT

  SHITET GARAZHA E CILA GJENDET NE LAGJEN MAT 1 RRUGA B ME SAKTESISHT TE MAXI NDERTESAT E LIN PROJEKT

  Prishtinë 30 maj 16:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ? Listim i Ri
  Garazh

  ? Listim i Ri

  ? Shitet Objekt biznesi ?sip 90m2 buze rruges kryesore pike Strategjike! ?Ndodhet ne L.Xhabije , Sh

  Shkodër 30 maj 15:38
  75.000 €
 • 2 foto
  Garazhe
  Garazh

  Garazhe

  Shitet garazh te rruga Bilal Konxholli,pallati perball kompleksit hallilit. Kati pare,cmimi pak i d

  Tiranë 30 maj 10:14
  16.000 €
 • 6 foto
  DYER PER GARAZHD
  Garazh

  DYER PER GARAZHD

  Prodhim gjermon

  Istog 30 maj 09:55
  500 €
 • 6 foto
  Barak Alumin
  Garazh

  Barak Alumin

  Shes Baraken Ne Gjendje Shum Te Mir Krejt Alumin Podin Me Panell.. Gjatsi 4.20 Gjansi 2.20 Gjatsi 2.

  Prizren 29 maj 22:29
  480 €
 • 2 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet garazha asht 2.75m me 5m

  Fushë Kosovë 29 maj 12:05
  250 €
 • 2 foto
  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ
  Garazh

  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ

  Dyer garazhe me cilësi të lartë të kombinuar me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Pesha e panelit 13.7

  Skënderaj 29 maj 11:04
  Me Marrveshje