Garazh

Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet garazha asht 2.75m me 5m

  Fushë Kosovë 29 maj 12:05
  250 €
 • 2 foto
  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ
  Garazh

  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ

  Dyer garazhe me cilësi të lartë të kombinuar me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Pesha e panelit 13.7

  Skënderaj 29 maj 11:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiet konstrukti
  Garazh

  Shiet konstrukti

  Shiten elementet e konstruktit në madhësi prej 30 metra gjatësi dhe 6 metra e gjerë, i përshtatshëm

  Prishtinë 28 maj 19:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Garazhde
  Garazh

  Garazhde

  Shitet garazhda dimensionet jane 6 me 3 garazhda tani eshte e qmontuar

  Gjakovë 28 maj 12:03
  550 €
 • 2 foto
  Shes garazhen
  Garazh

  Shes garazhen

  Shes garazhen 2 vite e perdorur.

  Viti 28 maj 09:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Urgjent Baraka
  Garazh

  Shitet Urgjent Baraka

  Shitet baraka ne gjendje shume te mire, mund te perdoret per banim ose zyre.

  Suharekë 27 maj 21:01
  1.800 €
 • 1 foto
  zyre barak
  Garazh

  zyre barak

  Shitet zyre barak ne gjendje shume te mire posedon klim instalimin elektrik dritere te plastikes m

  Gjilan 27 maj 19:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer garazhi
  Garazh

  Dyer garazhi

  Dyer garazhi

  Gjakovë 27 maj 16:49
  50 €
 • 4 foto
  Dyer oborri
  Garazh

  Dyer oborri

  Shes dyer oborri jan ne gjendje te mir Dimenzionet jane: 3 meta gjatesi me 2.20 naltesi. Dyrt jon t

  Mitrovicë 27 maj 13:52
  165 €
 • 0 foto
  Shiten dy poste parkimi prane Nobis
  Garazh

  Shiten dy poste parkimi prane Nobis

  Shiten dy poste parkimi prane Nobis. Te dy postet e parkimit jane me cerifikate pronesie. Per me s

  Tiranë 27 maj 10:04
  36.000 €
 • 1 foto
  Shitet gatazhda
  Garazh

  Shitet gatazhda

  Shes garazhden per vetur per info 049 949 700

  Ferizaj 27 maj 09:49
  300 €
 • 3 foto
  Bunari
  Garazh

  Bunari

  Shitet

  Ferizaj 27 maj 08:19
  600 €
 • 0 foto
  Shitet garazh
  Garazh

  Shitet garazh

  Shitet garazh me hipoteke, ne unaze te re, pallati i BAR - UNIK.

  Tiranë 26 maj 18:17
  10.000 €
 • 2 foto
  Shitet garazhda
  Garazh

  Shitet garazhda

  Shitet garazhda me marveshje per info Nr 049949700

  Ferizaj 26 maj 15:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet ose jepet qera Dyqan te Pallatet Malajziane
  Garazh

  Shitet ose jepet qera Dyqan te Pallatet Malajziane

  Dyqani ndodhet te pallatet Malazjiane kthesa e Kamzes Pozicioni shume i mire per biznese si butik ,

  Tiranë 26 maj 12:36
  46.000 €
 • 0 foto
  Ne Brryl Shiten 2 Garazhde!
  Garazh

  Ne Brryl Shiten 2 Garazhde!

  Ne Zonen e Brrylit Tek Materniteti i RI , Shiten 2 Garazhde ,ndodhen ne katin nentoke te nje pallati

  Tiranë 25 maj 17:05
  25.000 €
 • 4 foto
  Shitet ambjent per biznes
  Garazh

  Shitet ambjent per biznes

  Ambjent bodrum te rezidenca Kodra 1, Ambjenti eshte ne katin e pare dhe eshte i pershtatshem per cdo

  Tiranë 24 maj 19:09
  45.000 €
 • 2 foto
  GARAZH NGA METALI I ZINGUM,cmimi sipas marrveshjes
  Garazh

  GARAZH NGA METALI I ZINGUM,cmimi sipas marrveshjes

  Shes garazhen per cfar do perdorimi me dimenzione 9mx5m montohet dhe cmontohet eshte shume stabil dh

  Viti 24 maj 18:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Objekt Biznesi, L. Xhabije, Shkoder
  Garazh

  Shitet Objekt Biznesi, L. Xhabije, Shkoder

  ? Listim i Ri ? Shitet Objekt Biznesi ?sip 90m2 buze rruges kryesore pike Strategjike! ?Ndodhe

  Shkodër 24 maj 11:14
  75.000 €
 • 0 foto
  Trafik per shitje
  Garazh

  Trafik per shitje

  Shitet trafika në gjendje te mirë, dimensionet 4*3=12 m2.

  Klinë 22 maj 10:50
  850 €
 • 8 foto
  Kontinjer
  Garazh

  Kontinjer

  Shitet Kontinjeri shume i pastert me madhesi 6m-2.30m! Per me shume informata na kontaktoni, Viber-W

  Vushtrri 22 maj 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes dyrt shum pak te perdorne
  Garazh

  Shes dyrt shum pak te perdorne

  Shes dyrt dimenzioni 2.85 gjonsia 1.85 nalsia 044321300

  Prishtinë 21 maj 21:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jepet me Qera ambjent Biznesi
  Garazh

  Jepet me Qera ambjent Biznesi

  ?Listim i ri ?Jepet me Qira Objekt komercial ? ?Ndodhet ne prane Sahatit , Shkoder ?Sip 50m

  Shkodër 21 maj 15:23
  50.000 Lek
 • 4 foto
  -Listim i Ri
  Garazh

  -Listim i Ri

  -Shitet dyqan ne Pedonalen e Bixhistenit Shkoder Dyqani ka siperfaqe 30m2 Disponon nje piste te mja

  Shkodër 21 maj 14:16
  37.000 €
 • 3 foto
  - Objekt Biznesi ne shitje
  Garazh

  - Objekt Biznesi ne shitje

  -Jepet me qira objekt biznesi sip 120m2. Objekti ndodhet ne nje pozicion strategjik prane Teatrit M

  Shkodër 21 maj 11:19
  1 Lek
 • 0 foto
  garazhd
  Garazh

  garazhd

  shitet garazhd 25 m2 mbi qendren kristal rruga bill klinton i pa diskutueshem

  Tiranë 20 maj 20:19
  12.000 €
 • 0 foto
  Shitet Post Parkim tek Juridiku
  Garazh

  Shitet Post Parkim tek Juridiku

  Shitet post parkimi me certifikat pronesie dhe me nje siperfaqje 27.5 m2 prane juridikut.

  Tiranë 20 maj 14:38
  24.000 €
 • 3 foto
  -Shitet Objekt Biznesi ose banimi
  Garazh

  -Shitet Objekt Biznesi ose banimi

  Shitet Objekt biznesi ose banimi Ndodhet L.Bahce Cakajve 5m nga rruga kryesore, Shkoder Sip 60

  Shkodër 20 maj 13:06
  2.500.000 Lek
 • 2 foto
  - Listim i Ri
  Garazh

  - Listim i Ri

  -Shitet objekt 1 kat 54m2 i ndodhur te frigoriferi prane Hotel Argentit Shkoder Objekti ka nevoje pe

  Shkodër 20 maj 12:53
  14.000 €
 • 1 foto
  Shitet baraka shum e mir per mjete pune
  Garazh

  Shitet baraka shum e mir per mjete pune

  Shitet qmimi volitshem 120 euro e mbshtjellur me llaster te fort stiropor dhe llamperi mrenda si dhe

  Prizren 19 maj 16:01
  120 €
 • 0 foto
  Dyer per Oborr
  Garazh

  Dyer per Oborr

  Shes 1 pale dyer per oborr Dimenzionet 1.90 x 2.80

  Prishtinë 18 maj 23:01
  120 €
 • 4 foto
  Dyert e oborrit
  Garazh

  Dyert e oborrit

  shes dyert e oborrit hekur i plot 3 me 2

  Mitrovicë 18 maj 21:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Dyqan ne Shkoder.
  Garazh

  Shitet Dyqan ne Shkoder.

  Listim i Ri !!! Shitet Njesi Tregtare sip 56m2 Ndodhet ne L.Xhabije , Shkoder ✅Disponon c

  Shkodër 18 maj 15:39
  1 €
 • 1 foto
  Shitet Restorant ne Qender te Shkodres
  Garazh

  Shitet Restorant ne Qender te Shkodres

  -Shitet restorant ne qender te Shkodres Sip 121m2 Eshte totalish i mobiluar Shitet okazion 120.000€

  Shkodër 18 maj 14:41
  120.000 €
 • 5 foto
   Okazion !!Shiten 2 Dyqane ,Zdrale
  Garazh

  Okazion !!Shiten 2 Dyqane ,Zdrale

  -Shiten dy dyqane super okazion te ndodhur prane Qendres tregetare ne Zdrale Shkoder. Dyqanet jane m

  Shkodër 18 maj 14:28
  59.900 €
 • 1 foto
  Dyer per garazhda
  Garazh

  Dyer per garazhda

  Shes dyer te garazhdes gjatsia 3 metra kurse gjersi 2 m,ne gjendje te mirë

  Gjilan 17 maj 22:01
  100 €
 • 4 foto
  LOKAL NE SHITJE
  Garazh

  LOKAL NE SHITJE

  AMBIENT BIZNESI NE SHITJE ME SIPERFAQE 53M2 . *-AMBIENTI ESHTE NE KATIN E 1. *- AMBIENTI ESHTE ME HI

  Tiranë 17 maj 15:47
  150.000 €
 • 0 foto
  Saldator Mondator
  Garazh

  Saldator Mondator

  Bejme ndertime me strukture metolike dhe druri Pergjigjem vetem sms

  Tiranë 16 maj 20:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazhd me qepen te Fresku ne pallat kati -1
  Garazh

  Garazhd me qepen te Fresku ne pallat kati -1

  Shitet garazhd ne katin -1 te nje pallati ne zonen e Freskut ne rrugen e dajtit 50 metra nga Fresku.

  Tiranë 16 maj 12:45
  8.000 €
 • 0 foto
  Garazh per Shitje ne Unaze te Re
  Garazh

  Garazh per Shitje ne Unaze te Re

  Shitet garazh për parkim makinash në Unazë të Re, Astir. Disponon dokumenta të rregullta hipotekore.

  Tiranë 16 maj 10:48
  10.000 €
 • 6 foto
  Kamshtepizë
  Garazh

  Kamshtepizë

  Shes kamshtepizen nga druri ,e rujtne si jasht ashtu edhe mbrenda

  Mitrovicë 15 maj 20:30
  650 €
 • 1 foto
  Dyer alumini
  Garazh

  Dyer alumini

  Dyer per garazh ose lokal

  Podujevë 15 maj 18:18
  200 €
 • 2 foto
  ? Listim i Ri
  Garazh

  ? Listim i Ri

  ?Shitet objekt biznesi ose banimi ?Ndodhet L.Bahce Cakajve 5m nga rruga kryesore, Shkoder ?Sip 60m

  Shkodër 15 maj 11:36
  2.500.000 Lek
 • 4 foto
  -Listim i Ri!
  Garazh

  -Listim i Ri!

  ? Shitet objekt Komercial Kati 1 sip 140m2 ?Ndodhet Te Dollari (qender) ne Shkoder ? 2 wc ? fasade

  Shkodër 15 maj 11:08
  1 Lek
 • 0 foto
  Jepet me qera ambjent kati -1
  Garazh

  Jepet me qera ambjent kati -1

  jepet me qera ambjent 420 m2 -linje 3 fazore i pershtatshem per servis makinash,mobileri,punishte

  Tiranë 14 maj 14:29
  490 €
 • 10 foto
  Jepet me Qera Biznes i Gatshem
  Garazh

  Jepet me Qera Biznes i Gatshem

  ? Jepet me qira Biznes i gatshem Ka edhe opsionin te merret bosh ?Ndodhet prane Spitalit, Shkod

  Shkodër 14 maj 10:57
  1 Lek
 • 2 foto
  Okazion shitet garazh pallat i ri te Don Bosco
  Garazh

  Okazion shitet garazh pallat i ri te Don Bosco

  Shitet garazh ne pallat te ri buze rruge perballe Vision +. Jepet dhe me qera per periudha te gjata.

  Tiranë 13 maj 14:12
  7.700 €
 • 1 foto
  Sillosa
  Garazh

  Sillosa

  Shiten sillosa për drith grur misër të dimensioneve të ndryshëm me llamarin të valëzuar xingato

  Lushnjë 13 maj 12:42
  1 Lek
 • 3 foto
  Garazhe Unaza E Re
  Garazh

  Garazhe Unaza E Re

  Shiten 10 garazhe në një zonë mjaft të qetë dhe të sigurt, tek Unaza e Re.Ambjenti ndodhet në katin

  Tiranë 13 maj 12:23
  75.000 €
 • 0 foto
  Ambjent, Fresku
  Garazh

  Ambjent, Fresku

  Ambjenti (Garazh) ndodhet në zonën e Freskut , në rrugën “Muhamet Deliu”. Ambjenti ka sipërfaqe

  Tiranë 13 maj 11:49
  10.000 €