Garazh

Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  KomShtepize e Drurit
  Garazh

  KomShtepize e Drurit

  Qmimi Sipas Marrveshjes

  Pejë 11 qershor 08:59
  1 €
 • 6 foto
  Shiten pjesë - kapriatat për konstrukt
  Garazh

  Shiten pjesë - kapriatat për konstrukt

  Shiten pjesë konstrukti - me kapriata për autolarje, autoservis dhe për depo të materialit ndërtimo

  Prishtinë 10 qershor 20:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet garazha per vetura
  Garazh

  Shitet garazha per vetura

  Shes garazhen me dimension 4.8 ×2 2.6 metra

  Prishtinë 10 qershor 08:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet dera e garazhdes
  Garazh

  Shitet dera e garazhdes

  Dera e garazhdes ne shtije e importuar nga zvicra,e ruajtur dhe pothuajse e paperdorur. CMIMI SIPAS

  Gjilan 9 qershor 22:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jepet pllaci me qera ne mitrovic 16 ari
  Garazh

  Jepet pllaci me qera ne mitrovic 16 ari

  Jepet pllaci me qera me siperfaqe prej 16 ari ne Mitrovic te Betonjerka afer statcionit te Trenit qm

  Mitrovicë 8 qershor 23:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  -Listim i Ri
  Garazh

  -Listim i Ri

  ?Shitet biznes i gatshem per Farmaci cmimi i shitjes 5000€ , ose jepet me qira 6 muajt e pare qiraja

  Shkodër 8 qershor 15:09
  5.000 €
 • 7 foto
  SHITET KONTINJERI PER ZYRE BANIM APO VIKEND
  Garazh

  SHITET KONTINJERI PER ZYRE BANIM APO VIKEND

  Kontinjerat jan 5×6 montazh mund te transportohen edhe ne bjeshk sepse jan te qmontuar ka klimen fu

  Suharekë 8 qershor 09:21
  3.500 €
 • 0 foto
  SHITET VEND PARKIMI
  Garazh

  SHITET VEND PARKIMI

  Shitet vendparkimi ne nje pallat te ri 5 katesh prane shkolles Vasil Shanto mbrapa hotel Diplomat.

  Tiranë 7 qershor 16:19
  7.000 €
 • 1 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  044611657

  Prishtinë 7 qershor 15:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ??Shitet biznes Pizeri ne Shkoder??
  Garazh

  ??Shitet biznes Pizeri ne Shkoder??

  ?Sip e objektit 70m2 ?Biznesi eshte i gatshem per pune! Vlera e shitjes si biznes 5000€ Vlera e qi

  Shkodër 7 qershor 15:11
  5.000 €
 • 0 foto
  DYQAN 20 m2 ME HIPOTEK
  Garazh

  DYQAN 20 m2 ME HIPOTEK

  Shitet dyqan 20 metra katror me hipotek prane shkolles Vasil Shanto mbrapa hotel Diplomat ne Rr Sule

  Tiranë 7 qershor 14:51
  38.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe
  Garazh

  Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe

  Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe marketit Eli-Ab afer kurrizit me sip.78 m2 me flet

  Prishtinë 7 qershor 13:20
  90.000 €
 • 2 foto
  Banese ne shitje e gatshme per banim 93 metra
  Garazh

  Banese ne shitje e gatshme per banim 93 metra

  Banese ne shitje e gatshme per banim katin e 4 te restaurant FLETA ndertim i INTER GROUP

  Fushë Kosovë 6 qershor 17:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Kapanon Okazion
  Garazh

  Shitet Kapanon Okazion

  Shitet Magazine ne Zonen e vaqarrit 1200 m katror kapanon + 2500 m katror toke e pershtatshme per cd

  Tiranë 6 qershor 09:49
  220.000 €
 • 3 foto
  Sbitet garazhda
  Garazh

  Sbitet garazhda

  Shitet garazhda per vetur per info 049 949 700

  Ferizaj 5 qershor 14:10
  300 €
 • 0 foto
  Baraka 4 me 4
  Garazh

  Baraka 4 me 4

  Shes baraken 4 me 4 me rrym me uj mt t gjitha

  Prizren 4 qershor 22:22
  999 €
 • 4 foto
  kontejner banimi
  Garazh

  kontejner banimi

  shes dy kontejnera banimi,te bashkuar,siperfaqja 5x6metra,me instalim rryme,me klim,ne gjendje te mi

  Prishtinë 4 qershor 17:31
  3.200 €
 • 10 foto
  Dyqane ne lagjen Toskana
  Garazh

  Dyqane ne lagjen Toskana

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron dyqane ne shitje në Pejë te cilat gjenden ne

  Pejë 3 qershor 22:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyr garaze
  Garazh

  dyr garaze

  shiten dyrt e garazes shum pak te perdoraura dimensioni 5 metra e 20 me 2 . 20

  Gjilan 2 qershor 22:30
  400 €
 • 0 foto
  Vendparkim ne Okazion
  Garazh

  Vendparkim ne Okazion

  Garazh per 13.000 € Siperfaqe totale 31 m2. I aksesueshem nga rruga Frosina Plaku, Ndre Mjeda dhe Ar

  Tiranë 1 qershor 13:43
  13.000 €
 • 0 foto
  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJECT
  Garazh

  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJECT

  SHITET GARAZHA E CILA GJENDET NE LAGJEN MAT 1 ME SAKTESISHT TE MAXI KOMPLEKSI LIN PROJEKT

  Prishtinë 1 qershor 12:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ambient per zyre me qera
  Garazh

  ambient per zyre me qera

  *-JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRE ME SIPERFAQE 37M2. *-ZYRA NDODHET NE NJE NDERTIM TE RI NE KATIN

  Tiranë 31 maj 13:46
  300 €
 • 1 foto
  Astrit
  Garazh

  Astrit

  shitet kioska e ndar ne dy pjes (dhoma) e izoluar instalimin e rrymes brenda e veshur me rigips te i

  Ferizaj 30 maj 22:19
  1.200 €
 • 0 foto
  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJEKT
  Garazh

  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJEKT

  SHITET GARAZHA E CILA GJENDET NE LAGJEN MAT 1 RRUGA B ME SAKTESISHT TE MAXI NDERTESAT E LIN PROJEKT

  Prishtinë 30 maj 16:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ? Listim i Ri
  Garazh

  ? Listim i Ri

  ? Shitet Objekt biznesi ?sip 90m2 buze rruges kryesore pike Strategjike! ?Ndodhet ne L.Xhabije , Sh

  Shkodër 30 maj 15:38
  75.000 €
 • 2 foto
  Garazhe
  Garazh

  Garazhe

  Shitet garazh te rruga Bilal Konxholli,pallati perball kompleksit hallilit. Kati pare,cmimi pak i d

  Tiranë 30 maj 10:14
  16.000 €
 • 6 foto
  DYER PER GARAZHD
  Garazh

  DYER PER GARAZHD

  Prodhim gjermon

  Istog 30 maj 09:55
  500 €
 • 6 foto
  Barak Alumin
  Garazh

  Barak Alumin

  Shes Baraken Ne Gjendje Shum Te Mir Krejt Alumin Podin Me Panell.. Gjatsi 4.20 Gjansi 2.20 Gjatsi 2.

  Prizren 29 maj 22:29
  480 €
 • 2 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet garazha asht 2.75m me 5m

  Fushë Kosovë 29 maj 12:05
  250 €
 • 2 foto
  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ
  Garazh

  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ

  Dyer garazhe me cilësi të lartë të kombinuar me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Pesha e panelit 13.7

  Skënderaj 29 maj 11:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiet konstrukti
  Garazh

  Shiet konstrukti

  Shiten elementet e konstruktit në madhësi prej 30 metra gjatësi dhe 6 metra e gjerë, i përshtatshëm

  Prishtinë 28 maj 19:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Garazhde
  Garazh

  Garazhde

  Shitet garazhda dimensionet jane 6 me 3 garazhda tani eshte e qmontuar

  Gjakovë 28 maj 12:03
  550 €
 • 2 foto
  Shes garazhen
  Garazh

  Shes garazhen

  Shes garazhen 2 vite e perdorur.

  Viti 28 maj 09:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Urgjent Baraka
  Garazh

  Shitet Urgjent Baraka

  Shitet baraka ne gjendje shume te mire, mund te perdoret per banim ose zyre.

  Suharekë 27 maj 21:01
  1.800 €
 • 1 foto
  zyre barak
  Garazh

  zyre barak

  Shitet zyre barak ne gjendje shume te mire posedon klim instalimin elektrik dritere te plastikes m

  Gjilan 27 maj 19:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer garazhi
  Garazh

  Dyer garazhi

  Dyer garazhi

  Gjakovë 27 maj 16:49
  50 €
 • 4 foto
  Dyer oborri
  Garazh

  Dyer oborri

  Shes dyer oborri jan ne gjendje te mir Dimenzionet jane: 3 meta gjatesi me 2.20 naltesi. Dyrt jon t

  Mitrovicë 27 maj 13:52
  165 €
 • 0 foto
  Shiten dy poste parkimi prane Nobis
  Garazh

  Shiten dy poste parkimi prane Nobis

  Shiten dy poste parkimi prane Nobis. Te dy postet e parkimit jane me cerifikate pronesie. Per me s

  Tiranë 27 maj 10:04
  36.000 €
 • 1 foto
  Shitet gatazhda
  Garazh

  Shitet gatazhda

  Shes garazhden per vetur per info 049 949 700

  Ferizaj 27 maj 09:49
  300 €
 • 3 foto
  Bunari
  Garazh

  Bunari

  Shitet

  Ferizaj 27 maj 08:19
  600 €
 • 0 foto
  Shitet garazh
  Garazh

  Shitet garazh

  Shitet garazh me hipoteke, ne unaze te re, pallati i BAR - UNIK.

  Tiranë 26 maj 18:17
  10.000 €
 • 2 foto
  Shitet garazhda
  Garazh

  Shitet garazhda

  Shitet garazhda me marveshje per info Nr 049949700

  Ferizaj 26 maj 15:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet ose jepet qera Dyqan te Pallatet Malajziane
  Garazh

  Shitet ose jepet qera Dyqan te Pallatet Malajziane

  Dyqani ndodhet te pallatet Malazjiane kthesa e Kamzes Pozicioni shume i mire per biznese si butik ,

  Tiranë 26 maj 12:36
  46.000 €
 • 0 foto
  Ne Brryl Shiten 2 Garazhde!
  Garazh

  Ne Brryl Shiten 2 Garazhde!

  Ne Zonen e Brrylit Tek Materniteti i RI , Shiten 2 Garazhde ,ndodhen ne katin nentoke te nje pallati

  Tiranë 25 maj 17:05
  25.000 €
 • 4 foto
  Shitet ambjent per biznes
  Garazh

  Shitet ambjent per biznes

  Ambjent bodrum te rezidenca Kodra 1, Ambjenti eshte ne katin e pare dhe eshte i pershtatshem per cdo

  Tiranë 24 maj 19:09
  45.000 €
 • 2 foto
  GARAZH NGA METALI I ZINGUM,cmimi sipas marrveshjes
  Garazh

  GARAZH NGA METALI I ZINGUM,cmimi sipas marrveshjes

  Shes garazhen per cfar do perdorimi me dimenzione 9mx5m montohet dhe cmontohet eshte shume stabil dh

  Viti 24 maj 18:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Objekt Biznesi, L. Xhabije, Shkoder
  Garazh

  Shitet Objekt Biznesi, L. Xhabije, Shkoder

  ? Listim i Ri ? Shitet Objekt Biznesi ?sip 90m2 buze rruges kryesore pike Strategjike! ?Ndodhe

  Shkodër 24 maj 11:14
  75.000 €
 • 0 foto
  Trafik per shitje
  Garazh

  Trafik per shitje

  Shitet trafika në gjendje te mirë, dimensionet 4*3=12 m2.

  Klinë 22 maj 10:50
  850 €
 • 8 foto
  Kontinjer
  Garazh

  Kontinjer

  Shitet Kontinjeri shume i pastert me madhesi 6m-2.30m! Per me shume informata na kontaktoni, Viber-W

  Vushtrri 22 maj 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes dyrt shum pak te perdorne
  Garazh

  Shes dyrt shum pak te perdorne

  Shes dyrt dimenzioni 2.85 gjonsia 1.85 nalsia 044321300

  Prishtinë 21 maj 21:10
  Me Marrveshje