Garazh

Garazh në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  Jepet me Qera ambjent Biznesi
  Garazh

  Jepet me Qera ambjent Biznesi

  ?Listim i ri ?Jepet me Qira Objekt komercial ? ?Ndodhet ne prane Sahatit , Shkoder ?Sip 50m

  Shkodër 21 maj 15:23
  50.000 Lek
 • 4 foto
  -Listim i Ri
  Garazh

  -Listim i Ri

  -Shitet dyqan ne Pedonalen e Bixhistenit Shkoder Dyqani ka siperfaqe 30m2 Disponon nje piste te mja

  Shkodër 21 maj 14:16
  37.000 €
 • 3 foto
  - Objekt Biznesi ne shitje
  Garazh

  - Objekt Biznesi ne shitje

  -Jepet me qira objekt biznesi sip 120m2. Objekti ndodhet ne nje pozicion strategjik prane Teatrit M

  Shkodër 21 maj 11:19
  1 Lek
 • 0 foto
  garazhd
  Garazh

  garazhd

  shitet garazhd 25 m2 mbi qendren kristal rruga bill klinton i pa diskutueshem

  Tiranë 20 maj 20:19
  12.000 €
 • 0 foto
  Shitet Post Parkim tek Juridiku
  Garazh

  Shitet Post Parkim tek Juridiku

  Shitet post parkimi me certifikat pronesie dhe me nje siperfaqje 27.5 m2 prane juridikut.

  Tiranë 20 maj 14:38
  24.000 €
 • 2 foto
  - Listim i Ri
  Garazh

  - Listim i Ri

  -Shitet objekt 1 kat 54m2 i ndodhur te frigoriferi prane Hotel Argentit Shkoder Objekti ka nevoje pe

  Shkodër 20 maj 12:53
  14.000 €
 • 1 foto
  Shitet baraka shum e mir per mjete pune
  Garazh

  Shitet baraka shum e mir per mjete pune

  Shitet qmimi volitshem 120 euro e mbshtjellur me llaster te fort stiropor dhe llamperi mrenda si dhe

  Prizren 19 maj 16:01
  120 €
 • 0 foto
  Dyer per Oborr
  Garazh

  Dyer per Oborr

  Shes 1 pale dyer per oborr Dimenzionet 1.90 x 2.80

  Prishtinë 18 maj 23:01
  120 €
 • 4 foto
  Dyert e oborrit
  Garazh

  Dyert e oborrit

  shes dyert e oborrit hekur i plot 3 me 2

  Mitrovicë 18 maj 21:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Dyqan ne Shkoder.
  Garazh

  Shitet Dyqan ne Shkoder.

  Listim i Ri !!! Shitet Njesi Tregtare sip 56m2 Ndodhet ne L.Xhabije , Shkoder ✅Disponon c

  Shkodër 18 maj 15:39
  1 €
 • 1 foto
  Shitet Restorant ne Qender te Shkodres
  Garazh

  Shitet Restorant ne Qender te Shkodres

  -Shitet restorant ne qender te Shkodres Sip 121m2 Eshte totalish i mobiluar Shitet okazion 120.000€

  Shkodër 18 maj 14:41
  120.000 €
 • 5 foto
   Okazion !!Shiten 2 Dyqane ,Zdrale
  Garazh

  Okazion !!Shiten 2 Dyqane ,Zdrale

  -Shiten dy dyqane super okazion te ndodhur prane Qendres tregetare ne Zdrale Shkoder. Dyqanet jane m

  Shkodër 18 maj 14:28
  59.900 €
 • 1 foto
  Dyer per garazhda
  Garazh

  Dyer per garazhda

  Shes dyer te garazhdes gjatsia 3 metra kurse gjersi 2 m,ne gjendje te mirë

  Gjilan 17 maj 22:01
  100 €
 • 4 foto
  LOKAL NE SHITJE
  Garazh

  LOKAL NE SHITJE

  AMBIENT BIZNESI NE SHITJE ME SIPERFAQE 53M2 . *-AMBIENTI ESHTE NE KATIN E 1. *- AMBIENTI ESHTE ME HI

  Tiranë 17 maj 15:47
  150.000 €
 • 0 foto
  Saldator Mondator
  Garazh

  Saldator Mondator

  Bejme ndertime me strukture metolike dhe druri Pergjigjem vetem sms

  Tiranë 16 maj 20:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazhd me qepen te Fresku ne pallat kati -1
  Garazh

  Garazhd me qepen te Fresku ne pallat kati -1

  Shitet garazhd ne katin -1 te nje pallati ne zonen e Freskut ne rrugen e dajtit 50 metra nga Fresku.

  Tiranë 16 maj 12:45
  8.000 €
 • 0 foto
  Garazh per Shitje ne Unaze te Re
  Garazh

  Garazh per Shitje ne Unaze te Re

  Shitet garazh për parkim makinash në Unazë të Re, Astir. Disponon dokumenta të rregullta hipotekore.

  Tiranë 16 maj 10:48
  10.000 €
 • 6 foto
  Kamshtepizë
  Garazh

  Kamshtepizë

  Shes kamshtepizen nga druri ,e rujtne si jasht ashtu edhe mbrenda

  Mitrovicë 15 maj 20:30
  650 €
 • 1 foto
  Dyer alumini
  Garazh

  Dyer alumini

  Dyer per garazh ose lokal

  Podujevë 15 maj 18:18
  200 €
 • 2 foto
  ? Listim i Ri
  Garazh

  ? Listim i Ri

  ?Shitet objekt biznesi ose banimi ?Ndodhet L.Bahce Cakajve 5m nga rruga kryesore, Shkoder ?Sip 60m

  Shkodër 15 maj 11:36
  2.500.000 Lek
 • 4 foto
  -Listim i Ri!
  Garazh

  -Listim i Ri!

  ? Shitet objekt Komercial Kati 1 sip 140m2 ?Ndodhet Te Dollari (qender) ne Shkoder ? 2 wc ? fasade

  Shkodër 15 maj 11:08
  1 Lek
 • 0 foto
  Jepet me qera ambjent kati -1
  Garazh

  Jepet me qera ambjent kati -1

  jepet me qera ambjent 420 m2 -linje 3 fazore i pershtatshem per servis makinash,mobileri,punishte

  Tiranë 14 maj 14:29
  490 €
 • 10 foto
  Jepet me Qera Biznes i Gatshem
  Garazh

  Jepet me Qera Biznes i Gatshem

  ? Jepet me qira Biznes i gatshem Ka edhe opsionin te merret bosh ?Ndodhet prane Spitalit, Shkod

  Shkodër 14 maj 10:57
  1 Lek
 • 2 foto
  Okazion shitet garazh pallat i ri te Don Bosco
  Garazh

  Okazion shitet garazh pallat i ri te Don Bosco

  Shitet garazh ne pallat te ri buze rruge perballe Vision +. Jepet dhe me qera per periudha te gjata.

  Tiranë 13 maj 14:12
  7.700 €
 • 1 foto
  Sillosa
  Garazh

  Sillosa

  Shiten sillosa për drith grur misër të dimensioneve të ndryshëm me llamarin të valëzuar xingato

  Lushnjë 13 maj 12:42
  1 Lek
 • 3 foto
  Garazhe Unaza E Re
  Garazh

  Garazhe Unaza E Re

  Shiten 10 garazhe në një zonë mjaft të qetë dhe të sigurt, tek Unaza e Re.Ambjenti ndodhet në katin

  Tiranë 13 maj 12:23
  75.000 €
 • 0 foto
  Ambjent, Fresku
  Garazh

  Ambjent, Fresku

  Ambjenti (Garazh) ndodhet në zonën e Freskut , në rrugën “Muhamet Deliu”. Ambjenti ka sipërfaqe

  Tiranë 13 maj 11:49
  10.000 €
 • 6 foto
  -Shitet Biznes i Gatshem per Farmaci
  Garazh

  -Shitet Biznes i Gatshem per Farmaci

  ? Listim i Ri ?Shitet Biznes i gatshem per Farmaci cmimi i shitjes 5000€ , ose jepet me qira 6 mua

  Shkodër 13 maj 09:48
  1 Lek
 • 3 foto
  Shitet garazhda te kafet e vogla
  Garazh

  Shitet garazhda te kafet e vogla

  Shitet garazhda te kafet e vogla Garazhda ka siperfaqje prej 18 m2 dhe ka te gjithe dokumtentacion n

  Prishtinë 13 maj 08:32
  7.300 €
 • 4 foto
  Shtepiz verore
  Garazh

  Shtepiz verore

  Shtepiz druri pishe me tavan dhe kulm shumë pak e perdorur. Shtepiza shmontohet shumë leht ,cdo derr

  Istog 12 maj 23:31
  440 €
 • 0 foto
  Hamar druri
  Garazh

  Hamar druri

  Shitet hamari i drurit

  Gllogoc 12 maj 03:33
  180 €
 • 9 foto
  DYER PËR GARAZHA - GENERAL TORE
  Garazh

  DYER PËR GARAZHA - GENERAL TORE

  GNERAL TORE sjell ne kosov kualitetin nr 1 ne botë për dyer automatike per garazha HÖRMANN, kualite

  Pejë 11 maj 23:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes deren e garazhes
  Garazh

  Shes deren e garazhes

  Shes deren e garazhases thuaj se e re 3×3.2m

  Gjilan 11 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes baraken
  Garazh

  Shes baraken

  Shes baraken me rafta me klim

  Viti 11 maj 21:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Jepet me Qera, per Biznes
  Garazh

  Jepet me Qera, per Biznes

  Listim i Ri Jepet me qira Objekt biznesi sip 72m2 Ndodhet prane L.Parruce , Shkoder ✅Esht

  Shkodër 9 maj 11:07
  45.000 Lek
 • 4 foto
  Boj ndrim
  Garazh

  Boj ndrim

  Dy 3 she. Dy 2 she. Dy 1 she. Nuk shtrehen boj ndrim.

  Lipjan 3 maj 21:32
  150 €
 • 2 foto
  Furre buke pasticeri yzberisht
  Garazh

  Furre buke pasticeri yzberisht

  Shitet dyqan furre buke pasticeri bashke me linjen e prodhimit te saj. Ambienti komercial ne katin 0

  Tiranë 3 maj 20:34
  240.000 €
 • 6 foto
  fast food trafik
  Garazh

  fast food trafik

  fast food trafik e izoluar me stiropor instalimin e ujit instalimin e rrymes ndriqim te mir vend per

  Ferizaj 3 maj 19:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion ambient 490 euro/m2 ne Myslym Shyr !!
  Garazh

  Okazion ambient 490 euro/m2 ne Myslym Shyr !!

  Shitet Ambient me Hipoteke 570 m2 neto . Çmimi i references te zones eshte 790 euro. Shitet per ar

  Tiranë 3 maj 13:50
  228.000 €
 • 6 foto
  ? Listim i Ri
  Garazh

  ? Listim i Ri

  ? Jepet me qira objekt komercial sip 200m2 ?Ndodhet prane Teatrit Migjeni , Shkoder ? 1 zyre ? 1

  Shkodër 2 maj 15:41
  50.000 Lek
 • 3 foto
  -Jepet me Qera ,Dyqan
  Garazh

  -Jepet me Qera ,Dyqan

  ? Listim i ri ! Jepet me qira dyqan me sip. 12 m2. I pershtatshem per zyre, tobacco etj. ? C

  Shkodër 1 maj 10:56
  1 Lek
 • 0 foto
  Garazhe Selvia Okazion
  Garazh

  Garazhe Selvia Okazion

  Shiten disa garazhe tek blloku i pallateve SELVIA-SIRI KODRA .Mundesi Zgjedhjeje pasi jane shume dis

  Tiranë 29 prill 16:42
  648 €
 • 3 foto
  5 DISQE BENZI 16
  Garazh

  5 DISQE BENZI 16

  OKAZION 5 DISQE BENZI 16 ME 4 GOMA NE QENDJE SHUM TE MIRE..! CMIMI I PADISKUTUESHEM..!

  Tiranë 26 prill 12:01
  300 €
 • 7 foto
  Vendita prefabbricati adibiti a capannone
  Garazh

  Vendita prefabbricati adibiti a capannone

  box prefabbricati da cantiere usati adibiti a capannone misura 13,90 x 8,49 alto 4,20 (in lamiera c

  Durrës 26 prill 11:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN GARAZHE, DON BOSKO, TIRANË
  Garazh

  SHITEN GARAZHE, DON BOSKO, TIRANË

  Shiten garazhe me siperfaqe totale 393.84 m² në rrugën \"DON BOSKO\". Ambienti është aktualisht funk

  Tiranë 25 prill 14:05
  11.000 €
 • 4 foto
  Dyqan ne plazh Durres
  Garazh

  Dyqan ne plazh Durres

  Dyqan me dy krahe fasade xhami nga rruga dhe sheshi pallatit,ka nje pozicion shume te pershtatshem p

  Durrës 25 prill 11:37
  89.000 €
 • 9 foto
  Tenda Shator 15x10m 12x10 20x11m
  Garazh

  Tenda Shator 15x10m 12x10 20x11m

  Tenda Shator per Garazha ose depo Magazine: Kemi dimenzione te ndryshme: 15x10m, 12x10m, 24x11m , 20

  Lipjan 23 prill 18:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  -Listim i Ri
  Garazh

  -Listim i Ri

  ? Shitet dyqan sip 50m2 ? ✅Dyqani ndodhet prane Rotondes ne ne L.Rus ne Shkoder ✴️Zona eshte

  Shkodër 23 prill 13:10
  2.550 €
 • 4 foto
  -Shitet Garazh, sip 41,7
  Garazh

  -Shitet Garazh, sip 41,7

  Shitet Garazh per 2 makina me sip 41,7m2. Garazhi disponon tapi te rregullt. Ndodhet te ish sera e

  Shkodër 23 prill 12:40
  17.000 €
 • 3 foto
  Garazhd e hekurt
  Garazh

  Garazhd e hekurt

  Shitet garazhd e hekurt me rollne ne gjendje perfekte funksionale per shtepi dhe lokale. 260x260 mad

  Prishtinë 20 prill 00:14
  250 €