Garazh
Berat

Garazh në shitje në Berat

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  për çdo kërkesë
  Garazh

  për çdo kërkesë

  4000 € deri në 2.000.000 € për kërkesën tuaj më kontaktoni: [email protected]

  Berat 1 korrik 21:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makazin
  Garazh

  Makazin

  Makazin 250 metra katrore me dokumenda

  Berat 15 qershor 09:55
  42.000 €
 • 5 foto
  Okazion , Shes 100m2 !
  Garazh

  Okazion , Shes 100m2 !

  Okazion , shes truall 100m2 me dokumentacion dhe hipoteke te rregullt. Trualli eshte garazhd por me

  Berat 19 prill 19:12
  1 €
 • 1 foto
  dhoma te vogla te levizshme per te banuar
  Garazh

  dhoma te vogla te levizshme per te banuar

  Kemi dhoma te levizshme banimi qe ne behar jane te fresketa dhe ne dimer jan te ngrohta .

  Berat 3 prill 20:53
  800 €
 • 3 foto
  Shitet kjoske
  Garazh

  Shitet kjoske

  Shitet kjoske duralumini me xhama dhe dyer shum te rregullta posht e shtruar me dru cmimj 900 mij i

  Berat 7 mars 15:04
  900 Lek