Garazh
Durrës

Garazh në shitje në Durrës

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet Ambient Nentoke
  Garazh

  Shitet Ambient Nentoke

  Shitet ambient nentoke, me siperfaqe 360 m² , ne Lagjen Nr.1 , Rruga Anastas Durresaku,(rruga e Vile

  Durrës 11 janar 13:15
  190.000 €
 • 2 foto
  Shitet Zyre per Kantier
  Garazh

  Shitet Zyre per Kantier

  Shitet zyre levizese , me konstruksion metalik dhe panele sanduic . Permasat jane 300 x 520 cm , d

  Durrës 11 janar 13:14
  2.500 €
 • 3 foto
  Kioske druri
  Garazh

  Kioske druri

  Shitet kioske druri e re

  Durrës 10 janar 11:19
  200.000 Lek
 • 9 foto
  Kjoske
  Garazh

  Kjoske

  Shitet per arsye mos perdorimi ne gjengje prefekte e pershtacme per zyre banim magazinimetj cmim i a

  Durrës 9 janar 17:25
  3.000 €
 • 2 foto
  Shitet garazh 85m2 me mundesi ndarje !!!
  Garazh

  Shitet garazh 85m2 me mundesi ndarje !!!

  Shitet garazhi 85m2 te rruga e ujsjellesit. Mund te ndahet ne 2 pjes . Cmimi i plote 26.000 Euro Cmi

  Durrës 12 nëntor 12:03
  26.000 €
 • 0 foto
  Garazhe ne shithe
  Garazh

  Garazhe ne shithe

  Shiten garazhde te pajisura me certifikate pronesie, hapesira totale eshte prej 70m2 .

  Durrës 17 tetor 08:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Garazhi 40m pran ujsjellsit lagje 17 Durres
  Garazh

  Garazhi 40m pran ujsjellsit lagje 17 Durres

  Shitet garazhi 40 meter katrore pran ujsjellsit durres lagje 17 pallati kastrati.me hipotek shitet 1

  Durrës 9 tetor 08:20
  14.500 €
 • 2 foto
   Garazh 40m pran ujsjellsit durres lagjja 17
  Garazh

  Garazh 40m pran ujsjellsit durres lagjja 17

  Shitet garazhi 40 meter katror pran ujsjellsit durres lagjja 17 pallati kastratit mrapa kafe pascuci

  Durrës 4 tetor 08:12
  14.500 €
 • 2 foto
  Shitet Garazh
  Garazh

  Shitet Garazh

  Shitet garazh për makina në pallat te ri.hyrja kryesore e pallatit me tra.qepen elektrik me telekoma

  Durrës 29 shtator 07:39
  12.000 €
 • 4 foto
  Shitet garazhdi lagje 17 pran ujsjellsit
  Garazh

  Shitet garazhdi lagje 17 pran ujsjellsit

  Shitet garazhdi ne lagjen 17 pran ujsjellsit durres.pallati nr 43 pallati kastrati shitet 40 meter k

  Durrës 26 shtator 08:02
  15.000 €
 • 3 foto
  Shitet Kioska
  Garazh

  Shitet Kioska

  Shitet Kioska ne gjendje shume te mire pune ..

  Durrës 21 shtator 10:23
  2.000 €
 • 2 foto
  Garazh me mundesi shfrytezimi per biznes.
  Garazh

  Garazh me mundesi shfrytezimi per biznes.

  Shite garazh me siperfaqe 36 m2 ne Iliria plazh. Hapesire e bollshme per 2 makina. Pozicioni i favor

  Durrës 20 shtator 22:44
  13.500 €
 • 1 foto
  Bodrum 170m2 ne vij te par ne bregdet 65.000€
  Garazh

  Bodrum 170m2 ne vij te par ne bregdet 65.000€

  Shitet bodrum ne vij te par te ura dajlanit qe mund te perdoret per magazin lokal nate etj bodrumi k

  Durrës 8 shtator 09:08
  65.000 €
 • 2 foto
  Shitet Garazh ne Vollga
  Garazh

  Shitet Garazh ne Vollga

  Shitet garazhi perball pasticeri \"Cialda\" ndodhet ne katin 0 eshte 27.3m2 dhe eshte 3.5m i larte d

  Durrës 2 shtator 19:29
  18.000 €
 • 1 foto
  Shitet Garazhd ne Vollga
  Garazh

  Shitet Garazhd ne Vollga

  Shitet garazhdi perball pasticeri \"Cialda\",ndodhet ne katin 0 jo nen toke,ka energji elektrike dhe

  Durrës 21 gusht 20:30
  18.000 €
 • 2 foto
  Shtepi druri per biznes
  Garazh

  Shtepi druri per biznes

  Shitet shtepiz druri per biznes ,perdoret per dyqan.e re .permasat 2•3

  Durrës 15 gusht 09:30
  200.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT 315M2
  Garazh

  SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT 315M2

  Ambienti ndodhet tek rruga Aleksander Goga 10m2 larg rruges kryesore me siperfaqe totale 315m2. Ambi

  Durrës 12 korrik 09:38
  126.000 €
 • 1 foto
  SHITET MAGAZINA 508m2-OKAZION/100m plazhi
  Garazh

  SHITET MAGAZINA 508m2-OKAZION/100m plazhi

  Shitet magazina me cmim okazion 300€m , per arsye familjare , ndodhet 100m nga plazhi ne nji zon me

  Durrës 19 qershor 11:45
  152.400 €
 • 0 foto
  Shitet Magazina 100m nga plazhi •okazion•
  Garazh

  Shitet Magazina 100m nga plazhi •okazion•

  Shitet magazina 508m2 me hipoteke, cmim Okazion me 300€ metri , shitet per arsye familjare. Magazin

  Durrës 18 qershor 23:56
  152.400 €
 • 7 foto
  Vendita prefabbricati adibiti a capannone
  Garazh

  Vendita prefabbricati adibiti a capannone

  box prefabbricati da cantiere usati adibiti a capannone misura 13,90 x 8,49 alto 4,20 (in lamiera c

  Durrës 26 prill 11:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyqan ne plazh Durres
  Garazh

  Dyqan ne plazh Durres

  Dyqan me dy krahe fasade xhami nga rruga dhe sheshi pallatit,ka nje pozicion shume te pershtatshem p

  Durrës 25 prill 11:37
  89.000 €
 • 0 foto
  Shitet garage
  Garazh

  Shitet garage

  Shitet garage ne durres per info thirr Vera +355 68 608 8337

  Durrës 9 prill 10:35
  20.000 €
 • 11 foto
  Shitet dyqani ose kembehet.
  Garazh

  Shitet dyqani ose kembehet.

  Dyqan ne lagjen 5 ne Durres afer stadiumit. 23 m2 nderrohet me makine me vlere jo me pak se 25 mije

  Durrës 6 prill 15:10
  23.000 €
 • 0 foto
  Barake druri
  Garazh

  Barake druri

  Barake druri me lesh xhami Gjatesia 5 m Gjersia 4 m Lartesia 2.5 Çmimi i diskutueshem 2 milion

  Durrës 4 prill 11:17
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Barake druri alpine
  Garazh

  Barake druri alpine

  Barake druri Gjatesia 5 m Gjeresia 4 m Lartesia 2.5 me kulm Çmimi i diskutueshem 1.800 mij lek

  Durrës 4 prill 10:17
  1.800 Lek
 • 0 foto
  Shitet Garazh
  Garazh

  Shitet Garazh

  Shitet Garazh prapa flagship center. me certifikate pronesie. 16 m2 cmimi i padiskutueshem

  Durrës 4 prill 08:56
  800.000 Lek
 • 0 foto
  Truall
  Garazh

  Truall

  Truall

  Durrës 3 prill 13:38
  12.000 €
 • 3 foto
  OKAZION !!! Shitet dyqan 52 m2 prane Spitalit !
  Garazh

  OKAZION !!! Shitet dyqan 52 m2 prane Spitalit !

  Shitet dyqan 52 m2 , prane spitalit Durres . E pozicionuar ne katin e 1, e perfunduar , e pajisur me

  Durrës 3 prill 09:17
  73.000 €
 • 3 foto
  Garazh ne Plazh Durres .
  Garazh

  Garazh ne Plazh Durres .

  ** Okazion ** Shitet garazh 20 m2. Me dokumenta te rregullta,e pajisur me certifikate pronesie. A

  Durrës 3 prill 08:39
  9.000 €
 • 6 foto
  OKAZION - SHITET AMBIENT NENTOKE 240m2
  Garazh

  OKAZION - SHITET AMBIENT NENTOKE 240m2

  Ambjenti ndodhet ne vijen e pare nga rruga kryesore sa hyn ne zonen e plazhit 150m larg ures se Dajl

  Durrës 2 prill 13:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kioske e re
  Garazh

  Kioske e re

  Kioske e re 2x2m. Emobiloume. Ne Durres

  Durrës 1 prill 20:45
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet & Jepet me qera garazhd ne Vollga
  Garazh

  Shitet & Jepet me qera garazhd ne Vollga

  Garazhdi eshte i pozicionuar ne katin -1 tek pallati ku ndodhet bar \"Oslo\" ne Vollga. Ka nje siper

  Durrës 1 prill 03:42
  15.000 €
 • 7 foto
  Okazion shitet magazine dhe truall
  Garazh

  Okazion shitet magazine dhe truall

  Shitet magazine dhe truall ne Shkozet Durres! Siperfaqja objektit 440 m3 dhe e truallit 450 m2! Aktu

  Durrës 18 mars 19:12
  230.000 €
 • 2 foto
  MAGAZINE PLUS TRUALL PER SHITJE!!
  Garazh

  MAGAZINE PLUS TRUALL PER SHITJE!!

  Prona ndodhet ne Shkozet, Durres. Pozicion i favorshem i per qellime te ndryshme investimi. Prane Po

  Durrës 10 mars 23:02
  590.000 €
 • 1 foto
  SHITET OBJEKT NE SHKOZET!!
  Garazh

  SHITET OBJEKT NE SHKOZET!!

  Objekti ndodhet ne rrugen kryesore Bajram Tusha. Rreth 200m larg nga mbikalimi Shkozetit. Ka akses t

  Durrës 10 mars 21:22
  299.000 €
 • 3 foto
  SHITET MAGAZINE!
  Garazh

  SHITET MAGAZINE!

  Magazina organizohet ne Open Space. Momentalisht eshte e dhene me qera. Disponon siperfaqe prej 480m

  Durrës 9 mars 22:12
  245.000 €
 • 0 foto
  Jepet magazin me qera
  Garazh

  Jepet magazin me qera

  Ish keneta jepet magazin me qera ose shitet se bashku me shtepin dhe tok.

  Durrës 3 shkurt 16:02
  350 Lek
 • 4 foto
  Shitet "Shtepia Drurit"
  Garazh

  Shitet "Shtepia Drurit"

  Shitet shtepi druri 14 m2. Shume e mir dhe e bukur. Tel:0692058552 Whatsapp:0699808942

  Durrës 23 janar 13:13
  3.400 €