Garazh
Ferizaj

Garazh në shitje në Ferizaj

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Ferizaj Dje, 09:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kontainer COGIM 20ft. Banimi, Zyre, Magazine...
  Garazh

  Kontainer COGIM 20ft. Banimi, Zyre, Magazine...

  Kemi Kontainera te shume llojshem, Zyre, Banimi, Living/Office, Toailet(WC), Magazin, Rezervar te Nd

  Ferizaj 1 dhjetor 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ilaq per hemoroide
  Garazh

  Ilaq per hemoroide

  Shitet ilaqi per sherimin e hemoroideve 100% i sigurt Perdoret per femra dhe meshkuj pa asnje efekt

  Ferizaj 23 nëntor 13:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  objekt
  Garazh

  objekt

  6-4.5 m

  Ferizaj 3 nëntor 08:07
  1.700 €
 • 4 foto
  Ipet lokali me qera
  Garazh

  Ipet lokali me qera

  Lokali me Garazhde 100m2 permban edhe nje depo permbrapa, objekti gjendet ne rrugen e Varoshit, sak

  Ferizaj 21 tetor 08:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Trafik
  Garazh

  Trafik

  Shitet trafika 2x3 me rrym te montuar e izoluar etj

  Ferizaj 17 tetor 16:48
  1 €
 • 0 foto
  Shitet parkingu ne bodrum te baneses
  Garazh

  Shitet parkingu ne bodrum te baneses

  Parkingu, gjendet nen ndertese, dyert e nderteses jane elektronike, cmimi sipas marreveshjes

  Ferizaj 3 shtator 13:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Konstruksion metalik
  Garazh

  Konstruksion metalik

  Dimenzonet 10x15

  Ferizaj 21 gusht 15:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  trafika
  Garazh

  trafika

  shes trafiken shum e mir eshte 5me 3me rrym e ka

  Ferizaj 3 gusht 12:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Baraka-Garazha per Depo
  Garazh

  Shitet Baraka-Garazha per Depo

  Shitet Garazha per Depo me Dimenzione Gjersi - 3,80 metra Gjatsi -24,00 metra Lartesi - 3,20 metra

  Ferizaj 31 korrik 20:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyer oborri
  Garazh

  Dyer oborri

  Shiten dyrt shum te rujtne

  Ferizaj 30 korrik 21:50
  150 €
 • 1 foto
  Magazina (shupa) per ruajtjen e gjesendeve
  Garazh

  Magazina (shupa) per ruajtjen e gjesendeve

  Magazina ka 12 m2 (3m x 4m). Eshte montazhe, montohet e çmontohet me shtrafa, ka 5 faqe, kulmi dhe k

  Ferizaj 13 korrik 15:48
  195 €
 • 9 foto
  Dyer per garazha ghitha dimenzionet
  Garazh

  Dyer per garazha ghitha dimenzionet

  dyer per garazha modele te ndryshme motorra per dyer te oborrit etj

  Ferizaj 13 korrik 08:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Ramat
  Garazh

  Shiten Ramat

  shiten ramat ne gjendje te rregullt te pershtatshme per lokale te ndryshme 3 pjese me dimensione te

  Ferizaj 3 korrik 13:33
  650 €
 • 1 foto
  Kontinjeri
  Garazh

  Kontinjeri

  Shitet kontinjeri teli 049 494 100 ose 045 484190

  Ferizaj 3 korrik 13:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer te oborrit
  Garazh

  Dyer te oborrit

  Dyer te oborrit 150 euro

  Ferizaj 1 korrik 11:20
  150 €
 • 3 foto
  Sbitet garazhda
  Garazh

  Sbitet garazhda

  Shitet garazhda per vetur per info 049 949 700

  Ferizaj 5 qershor 14:10
  300 €
 • 1 foto
  Astrit
  Garazh

  Astrit

  shitet kioska e ndar ne dy pjes (dhoma) e izoluar instalimin e rrymes brenda e veshur me rigips te i

  Ferizaj 30 maj 22:19
  1.200 €
 • 1 foto
  Shitet gatazhda
  Garazh

  Shitet gatazhda

  Shes garazhden per vetur per info 049 949 700

  Ferizaj 27 maj 09:49
  300 €
 • 3 foto
  Bunari
  Garazh

  Bunari

  Shitet

  Ferizaj 27 maj 08:19
  600 €
 • 2 foto
  Shitet garazhda
  Garazh

  Shitet garazhda

  Shitet garazhda me marveshje per info Nr 049949700

  Ferizaj 26 maj 15:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  fast food trafik
  Garazh

  fast food trafik

  fast food trafik e izoluar me stiropor instalimin e ujit instalimin e rrymes ndriqim te mir vend per

  Ferizaj 3 maj 19:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Selenit (qeremide)
  Garazh

  Selenit (qeremide)

  Mbi 100 copa jan perdoren per mbulesen e garazhdave dhe vendeve tjera

  Ferizaj 9 prill 01:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kioski
  Garazh

  Kioski

  Shitet kioski siq po shihet me dy frigorifera 10 m katror është i gatshem per pun ,xhdo gje është n

  Ferizaj 5 prill 14:52
  2.350 €
 • 2 foto
  Shitet Objekti per Autolarje
  Garazh

  Shitet Objekti per Autolarje

  Shitet Objekti metalik per Autolarje, gjatsija dhe gjersia 9m me 5m, lartsia nga para 3.5m, lartsia

  Ferizaj 4 prill 16:09
  700 €
 • 2 foto
  Dere garazhde
  Garazh

  Dere garazhde

  Shitet dere per garazhde dimensione 2.60/2.20 ne gjendje te rregullet pak e perdorur

  Ferizaj 4 prill 10:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dere garazhde
  Garazh

  Dere garazhde

  Dere garazhde me dimension 260,200 e drunit e ardhur nga zvicra

  Ferizaj 3 prill 22:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Cafeteri
  Garazh

  Cafeteri

  Shes kafeterin me invertar E gjitha e re 4 tavolina 16 ulse 2 shankerica Rekalama jasht e kufizuar

  Ferizaj 3 prill 10:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Baraka
  Garazh

  Baraka

  Puntori 18x12 komplet

  Ferizaj 3 prill 07:25
  1.500 €
 • 2 foto
  Shitet Baraka per banim
  Garazh

  Shitet Baraka per banim

  Shitet baraka per banim

  Ferizaj 1 prill 23:42
  3.000 €
 • 4 foto
  tend
  Garazh

  tend

  ka llastikun dhe montazh metali madhsi 10metra dhe gjersi 3 metra

  Ferizaj 1 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda dielli 5 vjet garancion
  Garazh

  Tenda dielli 5 vjet garancion

  Marojm tenda dielli sipas porosis me 5vite garancion qmimi sipas marrveshjes nr viber +38344481763

  Ferizaj 31 mars 20:37
  45 €
 • 1 foto
  Shitet baraka e perdorur
  Garazh

  Shitet baraka e perdorur

  Shitet baraka e perdorur, Çmimi sipas marreveshjes. Per me shume informata kontaktoni ne numrin +38

  Ferizaj 31 mars 16:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kioska(trafika)
  Garazh

  Shitet kioska(trafika)

  Shes kiosken gjersia 2m e 50 cm Gjatsia 2m e 50 cm

  Ferizaj 30 mars 21:44
  350 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Garazh

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Ferizaj 17 dhjetor 23:32
  50.000.000 €