Garazh
Fushë Kosovë

Garazh në shitje në Fushë Kosovë

 • 0 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Shitet garazha 40m2 Rruga xhemail mustafa Mu ner kaffen il soncio Ka mundesi me muros me Mbyll e

  Fushë Kosovë Dje, 23:54
  230 €
 • 3 foto
  konteiner Larus bej ndrrim me naj kerr ose kombi.
  Garazh

  konteiner Larus bej ndrrim me naj kerr ose kombi.

  Shitet konteineri Container urgjent, i blem prei KFORIT me Klim izolim Podin dritaret si me kan te

  Fushë Kosovë 17 janar 13:40
  2.950 €
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet 40m2 ose ndrrim me ndoj makin ose : Te shkolla milhal grameno rr enever maloku mbrapa aztech

  Fushë Kosovë 10 nëntor 23:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet objekti autolarje
  Garazh

  Shitet objekti autolarje

  Sheshe obkeltin i gatshem per autolarje i ri qe 1 vit i maruar nga konstruksioni i metalit me dimenz

  Fushë Kosovë 21 tetor 10:10
  2.900 €
 • 10 foto
  Germandoors
  Garazh

  Germandoors

  🇩🇪German Doors Sh.p.k Lider për Kosovë dhe rajon , ofrojmë dyer të garazhdave edhe në pes(5) vende

  Fushë Kosovë 7 shtator 09:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lokali ne ahitje
  Garazh

  Lokali ne ahitje

  Shitet lokali ne fushe kosove te rrethi per me shume info me kontaktoni ne nr te telefonit +38344943

  Fushë Kosovë 23 gusht 22:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazhë me fletë poseduese
  Garazh

  Garazhë me fletë poseduese

  Shitet garazha ne Fushë Kosovë në bllokun Tregtia A21 me siperfaqe 13m2, me flete poseduese. Garazha

  Fushë Kosovë 21 gusht 09:59
  4.500 €
 • 6 foto
  PORTA PER MAGAZINA DHE GARAZHE
  Garazh

  PORTA PER MAGAZINA DHE GARAZHE

  K-AKS ju sjell : Porta Industriale ( per magazina) dhe rezidenciale (garazhe për shtëpi ose biznese)

  Fushë Kosovë 31 korrik 10:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Afer shkolles mihal grameno Rruga xhemail mustafa

  Fushë Kosovë 15 korrik 02:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kontinjer per zyre
  Garazh

  Kontinjer per zyre

  Kontinjer ne gjendje te rregullt I gatshem per banim,zyre,roje Me kulm Instalim elektrik Dysheme m

  Fushë Kosovë 12 korrik 09:12
  1.850 €
 • 2 foto
  Banese ne shitje e gatshme per banim 93 metra
  Garazh

  Banese ne shitje e gatshme per banim 93 metra

  Banese ne shitje e gatshme per banim katin e 4 te restaurant FLETA ndertim i INTER GROUP

  Fushë Kosovë 6 qershor 17:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet garazha asht 2.75m me 5m

  Fushë Kosovë 29 maj 12:05
  250 €
 • 0 foto
  Urgjent
  Garazh

  Urgjent

  Leshohet lokali me qera, lokali gjendet perball komunes se re ne fushe kosove per info +386-49-501-

  Fushë Kosovë 4 prill 09:09
  170 €
 • 6 foto
  Shitje
  Garazh

  Shitje

  Shitet banesa e re ne F.Kosove kati 3 e mobiluare .Banesa posedon gjithe dokumentacjoni posedues me

  Fushë Kosovë 4 prill 07:33
  52.000 €
 • 3 foto
  shitet lokali ne fushkosov
  Garazh

  shitet lokali ne fushkosov

  shitet lokali ne fushkosov 134 2m +garazhda lokali esht i porshtatshum por gjdo veprimtari lokali gj

  Fushë Kosovë 3 prill 18:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet garazha
  Garazh

  shitet garazha

  shitet garaza ne fush kosove rr afer besi regllazh objeti i 14 i ndertuar nga model sllovenia garazh

  Fushë Kosovë 3 prill 00:18
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitet Garazha
  Garazh

  Shitet Garazha

  Shitet garazha ne objektin Berisha Grup ne Rr.Hamdi Grajqevci Fushë Kosovë Tel:046182275 Bekimi

  Fushë Kosovë 1 prill 06:40
  5.900 €
 • 5 foto
  Shiten Raftat Metalit
  Garazh

  Shiten Raftat Metalit

  Shiten Raftat Metalit

  Fushë Kosovë 4 mars 16:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes garazhen
  Garazh

  Shes garazhen

  Garazha gjindet ne objektet a Apollonis hymja 24,per cdo detaj mund te thirrni ose ra shihni garazhe

  Fushë Kosovë 12 shkurt 17:33
  40.000 €
 • 1 foto
  Shitet garazha në Fushë Kosovë te kompleksi Eliza
  Garazh

  Shitet garazha në Fushë Kosovë te kompleksi Eliza

  Shitet garazha në Fushë Kosovë te kompleksi Eliza

  Fushë Kosovë 7 mars 18:07
  4.500 €