Garazh
Gjakovë

Garazh në shitje në Gjakovë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Gjakovë Sot, 11:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Gjakovë Sot, 11:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  Garazh

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Kos

  Gjakovë 19 dhjetor 13:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GERMAN TORE DYER PER GARAZHA NOVOFERM
  Garazh

  GERMAN TORE DYER PER GARAZHA NOVOFERM

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Gjakovë 19 dhjetor 13:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044163337
  Garazh

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044163337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Gjakovë 19 dhjetor 13:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  Garazh

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  German Tore sjell në Kosovë dyer të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. Më shum se 15 vite në tregun e Koso

  Gjakovë 19 dhjetor 13:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Garzh me qera
  Garazh

  Garzh me qera

  110m2 n hymje te gakoves Qmimi me marrveshje

  Gjakovë 25 gusht 21:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Garazhde
  Garazh

  Garazhde

  Shitet garazhda dimensionet jane 6 me 3 garazhda tani eshte e qmontuar

  Gjakovë 28 maj 12:03
  550 €
 • 0 foto
  Dyer garazhi
  Garazh

  Dyer garazhi

  Dyer garazhi

  Gjakovë 27 maj 16:49
  50 €
 • 1 foto
  Shpia druri
  Garazh

  Shpia druri

  Kampshtepiz me porosi prej prej 9 meter katror deri 30 metra apo ma shum me porosi

  Gjakovë 3 prill 16:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Baraken
  Garazh

  Shes Baraken

  Barak 20m katror Rrym me or elektike permban priza dhe qelasa Mundesia per te e perdorur per fjetje

  Gjakovë 3 prill 14:27
  700 €
 • 3 foto
  BEHARI - DYER GARAZHE ME TELEDIRIGJUES 044 262 141
  Garazh

  BEHARI - DYER GARAZHE ME TELEDIRIGJUES 044 262 141

  DYER GARAZHE TE PUNUARA NGA \"BEHARI\'\' ME PANELL 13.7KG PER M/2 ME TRASHESI 42MM, TERMOIZOLIM MAKS

  Gjakovë 2 prill 08:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa ne Gjakove - CMIM I VOLITSHEM
  Garazh

  Banesa ne Gjakove - CMIM I VOLITSHEM

  Shitet Banesa ne Gjakove Siperfaqe: 90.82m2 Ndertuesi: orange construction Kati: 3 Adresa: Tek qarsh

  Gjakovë 31 mars 23:17
  49.500 €
 • 6 foto
  Kontejner per magazin apo per qfaredo nevoje tjete
  Garazh

  Kontejner per magazin apo per qfaredo nevoje tjete

  Kontejner ne gjendje te mire si brenda ashtu edhe jasht. eshte 12 metra i gjate, 2.5 metra i larte d

  Gjakovë 31 mars 12:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DËSHMIA E LUCIA
  Garazh

  DËSHMIA E LUCIA

  Kam zbuluar një marabout të fuqishme, shumë efikase dhe të ndershme. Ai më ndihmoi të shpëtoja marte

  Gjakovë 17 janar 20:44
  1 €