Garazh
Kosovë
Posto shpallje
 • Ngjyrosje, rinovime etj moleraj..

  Ngjyrosje, rinovime etj moleraj..

  MOLER profesional , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kemi ngjyra te ku

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 13:52
 • Hamar Druri

  Hamar Druri

  Hamari edhe pse i vjeter eshte ne gjendje shume te mire. Mund te na kontaktoni edhe ne viber

  550 €
  Podujevë
  Dje, 20:07
 • Veranda dhe mbuloja terasave dekorativ nga druri

  Veranda dhe mbuloja terasave dekorativ nga druri

  marojm veranda dhe mbuloja te terasave dekorative nga druri sipas deshires dhe vendit qe posedoni dhe te pershtatet me dizajne llojllojshum dhe me pune cilesore bejme kompenzime edhe me vegla pune apo

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 mars 06:52
 • Objekti afarist jepet me qira

  Objekti afarist jepet me qira

  Jepet objekti afarist me qira, magjistralja Prishtina - Ferizaj te udhekryqi i Janjeves.. Numer kontaktues: +37744599562

  Me Marrveshje
  Lipjan
  11 mars 00:40
 • financimi dhe investimet

  financimi dhe investimet

  Unë jam një person i mirë karakterin që ndihmon njerëzit në vështirësitë financiare me anë të shërbimit tim të financimit. Pra, nëse ju janë në ndonjë nevojë, ju mund të kontaktoni me mua për mësoni m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  21 shkurt 13:32
 • TENDA (SHATORA) ME QIRA DHE SHITJE 044 213 036

  TENDA (SHATORA) ME QIRA DHE SHITJE 044 213 036

  Shes tenda te madhesive te ndryshme,,,4 me 8, 5 me 8 dhe 5 me 10,sipas nevojes,te posardhur nga Gjermanija,me qmime te arsyeshme dhe me te lirat ne treg, tendat jan me PVC,informata me te hollsishm

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  20 shkurt 22:02
 • (SHITET) GARAZHË të ROYALI në Rrugën B

  (SHITET) GARAZHË të ROYALI në Rrugën B

  Shitet GARAZHA të ROYALI në Rrugën B, lagjeja e Spitalit. - Me marrëveshje Me Respekt! KOSOVA REAL ESTATE Kontakt:📞Tel: +37744108703 E-mail: ✉ [email protected] Fcb: Patundshmëri KOSOV

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 shkurt 15:00
 • leshoj depo me qira

  leshoj depo me qira

  depoja eshte shum e pershtashme per shum veprimtari beznesi .!

  1.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 15:53
 • SHITET BANESA ME GARAZH NE QENDER NE SKENDERAJ

  SHITET BANESA ME GARAZH NE QENDER NE SKENDERAJ

  SHITET. BANESA ME 77M2. BANESA SHITET ME GARAZH BANESA ESHT NE KAT TE PAR ME NXEMJE QENDROR BANESA ESHT ME LIFT E SHTRUM NE PARKET BANESA ESHT ME GARAZHA ( OSE ) PARKINGI PER KERR BANESA ESHT NE Q

  45.000 €
  Skënderaj
  19 shkurt 01:45
 • TENDA (SHATORA ) KARRIKA ME QIRA .044 213 036.

  TENDA (SHATORA ) KARRIKA ME QIRA .044 213 036.

  Japim tenda (shatora) tavolina karrika me qira per dasma ,syneti muzik koncerte panaire si dhe qdo feste familjare.shatorra jan me madhesi te ndryshme sipas nevojes dhe porosis Tel 044 213 036 dhe 049

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  18 shkurt 10:44
 • Transportojmë Baraka,Kioska trafika,Kontainjer etj

  Transportojmë Baraka,Kioska trafika,Kontainjer etj

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 00:54
 • TENDA (SHATORA ) KARRIKA ME QIRA 044 213 036

  TENDA (SHATORA ) KARRIKA ME QIRA 044 213 036

  Japim tenda (shatorra) karrika tavolina me qira per dasma,muzik,koncerte,panaire, syneti si dhe ahengje te ndryshme familjare transporti dhe montimi shpejt mir dhe auto matikisht. Tendat jan 4x8 5x8 5

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 shkurt 18:42
 • Zyre 15m2 Me Rrym dhe Klimë.

  Zyre 15m2 Me Rrym dhe Klimë.

  Shitet Zyrja 15m2 Me Rrym dhe Klimë. Ju mirëpresim. 044 801 101

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  17 shkurt 15:53
 • Kontenjer per vendbanim

  Kontenjer per vendbanim

  Shes kontenjerin e bendbanimit ne gjndje shume te mire.posedon 2 dritare me roleta,ka rrymen me priza dhe si dhe ka driten ,ka dhe ogjakun per stuf. Gjendjemi ne Pestove Per me shume viber dhe

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  17 shkurt 03:36
 • DYER PER GARAZHA - GLOBBUS

  DYER PER GARAZHA - GLOBBUS

  Normstahl Sectional Doors for Garages. Quality comes out on top. Normstahl. Since 1946 synonymous with durable and stable garage doors featuring premium quality. NTP" GLOBBUS" ,përfaqësues i vetëm i

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 14:34
 • DYER PER GARAZHA -

  DYER PER GARAZHA -

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP"GLOBBUS" Me kualitetin me të lartë në treg....prodhime Gjermane...... KUJDES NGA DYERET E IMITUARA....!!!!!!!!!! D

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 shkurt 12:53
 • Kioska ne shitje

  Kioska ne shitje

  Shes kiosken, e cila është unikate për nga dizajni. Është në gjendje të rregullt dhe mund të përdoret si kiosk edhe si mini-bar në ambiente të hapura.

  1.500 €
  Prishtinë
  16 shkurt 05:56
 • *MOLERI & DECOR* Ngjyrosje profesionale 44 296-933

  *MOLERI & DECOR* Ngjyrosje profesionale 44 296-933

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, Puna bahet mir dhe pastert punojm te gh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 shkurt 15:34
 • DYER GJERMANE 100% NOVOFERM 10 VITE GARANCION

  DYER GJERMANE 100% NOVOFERM 10 VITE GARANCION

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë German Tore . është e para dhe e vetmja në Kosov me isolim 45mm German Tore posedon dyer automatike , dyer

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  6 shkurt 15:34
 • fondet e ndihmës

  fondet e ndihmës

  Tonë mail : [email protected] T'u kualifikuar për një kredi seriozisht në mes të individëve në afatshkurtër dhe afatgjatë duke filluar nga € 4000. - të .900.000€ norma E interesit është 2% . Për k

  2.500 €
  Gjakovë
  6 shkurt 09:53
 • ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA

  ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer. Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arr

  Me Marrveshje
  Pejë
  5 shkurt 19:54
 • Kontenjer

  Kontenjer

  Shitet kontenjeri, 144 m2. I pershtatshem per Zyre, Restoran, ose Banim.

  10.800 €
  Prishtinë
  2 shkurt 14:52
 • Shes garazhd tek ndertesja FITORJA

  Shes garazhd tek ndertesja FITORJA

  Shes garazhd tek ndertesa FITORJA garazhda esht ndy a'nt me muri dhe ka dritare ne garazhd esht drejt me deren e hymjes Gjilan Kompleksi Fitorja

  4.999 €
  Gjilan
  1 shkurt 02:34
 • TRAFIKA SHITET URGJENT

  TRAFIKA SHITET URGJENT

  Shitet trafika urgjent e cila shërben për shitje si dhe Fast Food. Po ashtu posedon edhe kukën për bratje.QMIMI 550 euro. Mob:044 356 - 099

  Me Marrveshje
  Podujevë
  24 janar 15:33
 • NORMSTAHL GERMANY 10 JAHRE WERKSGARANTIE AUF A

  NORMSTAHL GERMANY 10 JAHRE WERKSGARANTIE AUF A

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP"GLOBBUS" Me kualitetin me të lartë në treg....prodhime Gjermane...... KUJDES NGA DYERET E IMITUARA....!!!!!!!!!! D

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  20 janar 11:54
 • DYER DHE PAISJE AUTOMATIKE - ME CERTIFIKAT TE PR..

  DYER DHE PAISJE AUTOMATIKE - ME CERTIFIKAT TE PR..

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP"GLOBBUS" Me kualitetin me të lartë në treg....prodhime Gjermane...... KUJDES NGA DYERET E IMITUARA....!!!!!!!!!! D

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 janar 16:46
 • GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 janar 14:47
 • BEHARI - DYER GARAZHE

  BEHARI - DYER GARAZHE

  Dyer garazhe me cilësi të lartë të kombinuar me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Pesha e panelit 13.7 kg/m2. Cilësia e ngjyrës “powder quoted” është e pjekur në temperature 300 grad, 4 here më rezisten

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  18 janar 13:34
 • Dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Dyer per garazha ghitha dimenzionet

  dyer per garazha modele te ndryshme motorra per dyer te oborrit etj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 janar 11:50
 • Punojm trafika sipas porosis

  Punojm trafika sipas porosis

  Punojm trafika sipas porosis tel:044273537 viber qmimi me marrveshje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  15 janar 13:50
 • DYER GJERMANE 100% NOVOFERM 10 VITE GARANCION

  DYER GJERMANE 100% NOVOFERM 10 VITE GARANCION

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 janar 12:36
 • GERMAN TORE DYER PER GARAZHA 044 163 337

  GERMAN TORE DYER PER GARAZHA 044 163 337

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Novoberdë
  13 janar 13:44
 • DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë German Tore . është e para dhe e vetmja në Kosov me isolim 45mm German Tore posedon dyer automatike , dyer

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  13 janar 13:43
 • GERMAN TORE DYER PER GARAZHA 'VIBER 049 163 337'

  GERMAN TORE DYER PER GARAZHA 'VIBER 049 163 337'

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 janar 13:42
 • GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337

  GERMAN TORE DYER ORIGJINALE GJERMANE 044 163 337

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Kamenicë
  13 janar 13:11
 • Dyer per garazha kifa mont

  Dyer per garazha kifa mont

  Dyer per garazha me porosi Dyer industriale Motorra per dyer Dyer per dhoma

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 janar 09:45
 • dyer per garazhda

  dyer per garazhda

  shiten 2 par dyer per garazhda

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  9 janar 12:42
 • Dyer për garazhda

  Dyer për garazhda

  shiten dy par dyer te reja

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  9 janar 12:42
 • Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha me porosi Dyer per dhoma drurit dhe te metalta Motorra per te ghitha llojet e dyerve

  Me Marrveshje
  Istog
  7 janar 08:53
 • GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Deqan
  31 dhjetor 14:53
 • DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM

  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Podujevë
  31 dhjetor 13:53
 • DYER GJERMANE NOVOFERM 'VIBER 049 163 337

  DYER GJERMANE NOVOFERM 'VIBER 049 163 337

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Malisheve
  31 dhjetor 13:52
 • DYER GJERMANE NOVOFERM 10 VITE GARANCION

  DYER GJERMANE NOVOFERM 10 VITE GARANCION

  German tore ben shitjen dhe montimin e dyerve automatike te garazhave te prodhimit gjerman German tore . eshte e para dhe e vetmja ne kosov me isolim 45mm German tore posedon dyer automatike , dyer

  Me Marrveshje
  Prizren
  31 dhjetor 13:52
 • Shtepizë 5x5 Kontainer Zyre/Banimi

  Shtepizë 5x5 Kontainer Zyre/Banimi

  Shtepizë. 5 x 5m me klime me Izolim 8cm. Barakë/ Kemi Kontainera te shume llojshem, Zyre, Banimi, Living/Office, Toailet(WC), Magazin, Rezervar te Ndryshum etj. Dimenzionet: Kontainer Trafik per Roje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 03:33
 • GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  GERMAN TORE DYER INDUSTRIALE 044 163 337

  German tore ben shitjen dhe montimin e dyerve automatike te garazhave te prodhimit gjerman German tore . eshte e para dhe e vetmja ne kosov me isolim 45mm German tore posedon dyer automatike , dyer

  Me Marrveshje
  Prizren
  28 dhjetor 15:32
 • EURODOOR DYER PER GARAZHA         ..

  EURODOOR DYER PER GARAZHA ..

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i ofron ne tregun ton dhe me gjer. Euro Door qe nga viti 2000 e themeluar ne Prishtine, tanime ka arr

  Me Marrveshje
  Gjilan
  26 dhjetor 17:33
 • Dyr te aluminit

  Dyr te aluminit

  Shiten dyert nalsija 2m e3 canti gjer sija 2m 44cm kurse dera 2m 7 cm nalsija gjersija78cm dyrt kushtojn 250 ero kuse dera 130 ero jon alumin plus jon te perfocume per mrapa.

  250 €
  Gjilan
  20 dhjetor 07:53
 • Sanakun e alumin mund t perdoret edhe per Zyr

  Sanakun e alumin mund t perdoret edhe per Zyr

  Shes sanakun e alumin Mund t perdoret edhe per zyre dhe vikendic apo si barak 6.20.2.30

  670 €
  Prishtinë
  18 dhjetor 18:52
 • shiten banesat afer spitalit vetrinik

  shiten banesat afer spitalit vetrinik

  shiten banesat afer spitalit amerikan teli 044808011

  800 €
  Prishtinë
  18 dhjetor 01:32
 • Motorr per garazha me dikitron

  Motorr per garazha me dikitron

  Shes motorrin per hapje me diktitron te deres se garazhes. I ardhur nga zvicrra. Defekt e ka 1 lloger Cmimi i volitshem komplet 50 €

  50 €
  Prizren
  17 dhjetor 17:42