Garazh
Kosovë
Posto shpallje
 • Shitet Kioska

  Shitet Kioska

  Shitet Kioska me qmim te lire

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 maj 02:44
 • Kontainer COGIM 20ft. Banimi, Zyre, Magazine...

  Kontainer COGIM 20ft. Banimi, Zyre, Magazine...

  Kemi Kontainera te shume llojshem, Zyre, Banimi, Living/Office, Toailet(WC), Magazin, Rezervar te Ndryshum etj. Dimenzionet: Kontainer Trafik per Roje (1cop) 2.5 x 2.5 m. 7 m². Pa Klim. *Kontainer M

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 maj 18:50
 • Shes kiosken 4 metra me 3.5

  Shes kiosken 4 metra me 3.5

  Kioska osht e izolune Me rrym te instalume Osht ne gjendje te mir 044/49 213 300 viber (049) Autozone prishtinë

  1.100 €
  Prishtinë
  15 maj 14:47
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  13 maj 23:34
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Skënderaj
  13 maj 23:33
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Klinë
  13 maj 23:33
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Viti
  13 maj 23:33
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Malisheve
  13 maj 23:33
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Suharekë
  13 maj 23:33
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 maj 21:48
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Obiliq
  13 maj 21:48
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  13 maj 21:47
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  13 maj 21:47
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 maj 21:47
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  13 maj 21:47
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Lipjan
  13 maj 21:47
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Podujevë
  13 maj 21:47
 • TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  TENDA- KARRIKA -TAVOLINA ME QERA 044314329

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 4x8. 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan

  Me Marrveshje
  Shtime
  13 maj 08:34
 • Shator

  Shator

  Shes shatorin i ardhur nga zvicrra asht i mir shihet ne foto mundeni edhe me.pa

  Me Marrveshje
  Gjilan
  2 maj 22:42
 • Dyr Garazhe

  Dyr Garazhe

  Shes Dyr Garazhes me Dimension 2,99 me 2,14 Dyrt jan funksionale me tre Kriher me nje der hyrje mundesi me u mbyll me qel dhe me siguri nga mbren me dy dritare Shum pak te perdorura Qmimi sipas Mar

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  1 maj 21:42
 • Kiosk

  Kiosk

  Shitet kiosku 5 me 3 ne gjendje te mir per inf. tel. 044/353-056

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  1 maj 15:32
 • Rezervar 1000 litra

  Rezervar 1000 litra

  Nji rezervar kushton 70 € dy apo mashum nga 65 €

  70 €
  Lipjan
  1 maj 11:42
 • Shitet Lokali

  Shitet Lokali

  Shitet lokali shum i frekuentuar rruges per germi perball pompes se benzines posedon 40m* dy kat momentalisht osht duke punuar hamburger masari viber +33698010830

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 prill 21:43
 • Tenda me Qira 044 213 036

  Tenda me Qira 044 213 036

  Japim Tenda shatora Tavolina karrika ME Qira per Dasma Syneti muzik Koncerte Panaire si dhe per qdo ahenxhet familjare Shatorra janë Te madhesive Te ndryshme sipas nevojes dhe porosise per Info dhe re

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  26 prill 22:36
 • Tenda me qira 044 213 036

  Tenda me qira 044 213 036

  lshoj tenda shatora karrika dhe tavolina me qira per ahengje te ndryshme familjare dasm Syneti muzik Koncerte Panaire Shatorra janë te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise per Info dhe rez

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  26 prill 22:36
 • Kabina per roje ose trafik

  Kabina per roje ose trafik

  Shes kabinat per roje ose per trafik Jon komplet me panell mbrenda Ndersa jasht me.aligobon Per me.shum 044 362 740

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  26 prill 11:44
 • tenda me qira

  tenda me qira

  lshoj tenda me qira per ahengje te ndryshme familjare me dimenzione te ndryshme

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  26 prill 09:52
 • tenda shatora karrika dhe tavolina

  tenda shatora karrika dhe tavolina

  jap tenda shatora karrika dhe tavolina me qira per ahengje te ndryshme familjare dhe dimenzione te ndryshme

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  25 prill 19:42
 • kontejner

  kontejner

  shes kta dy kontejnera: 1.i gjelberti me banjo komplet,me instalim me klim,2.5x6 metra,qmimi 2000€ 2. i bardhi ne gjendje te mire me klim me instalim 2.5x6 metra qmimi 1500€ qe merren te dyt qmimi osh

  1.500 €
  Prishtinë
  25 prill 19:34
 • JAPIM TENDA (SHATORA ) TAVOLINA KARRIKA ME QIRA ..

  JAPIM TENDA (SHATORA ) TAVOLINA KARRIKA ME QIRA ..

  Japim tenda shatora tavolina karrika me qira per dasma,syneti,muzik,koncerte,Panaire,si dhe per qdo feste familjare Tendat shatorra jane te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise nje thirrje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  25 prill 10:42
 • tenda shatora karrika dhe tavolina

  tenda shatora karrika dhe tavolina

  jap me qira tenda karrika dhe tavolina per ahengje te ndryshme familjare dhe dimenzione te ndryshme

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  24 prill 20:32
 • tenda me qira

  tenda me qira

  lshoj tenda me qira per ahengje te ndryshme familjare dhe dimenione te ndryshme

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  23 prill 21:33
 • KONTAINER PER SIGURIM (Barakë) 1.8x2.8 m

  KONTAINER PER SIGURIM (Barakë) 1.8x2.8 m

  Kotnainer i Vogel per Sigurim Dimenzionet 2.8 x 1.8 Metra me Izolim 10 cm. Shtepizë. 5 x 5m me klime me Izolim 8cm. Barakë/ Kemi Kontainera te shume llojshem, Zyre, Banimi, Living/Office, Toailet(W

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  22 prill 12:34
 • Dyer garazhde

  Dyer garazhde

  Shes der garazhde ne gjendje te rregullt shes me nje qmim shum te volitshem. Viber +38649448057

  Me Marrveshje
  Suharekë
  21 prill 20:42
 • DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  German tore ben shitjen dhe montimin e dyerve automatike te garazhave te prodhimit gjerman German tore . eshte e para dhe e vetmja ne kosov me isolim 45mm German tore posedon dyer automatike , dyer

  Me Marrveshje
  Prizren
  21 prill 12:53
 • DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë German Tore . është e para dhe e vetmja në Kosov me isolim 45mm German Tore posedon dyer automatike , dyer

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 prill 12:44
 • Trafik

  Trafik

  Shitet trafika me dimension 3m me 3.7 . Me izolim 5 cm dhe llamperia. Qmimi sipas marrveshjes.

  Me Marrveshje
  Podujevë
  20 prill 14:52
 • Garazhë

  Garazhë

  Garazhë komplet e montuar fabrikisht,e kompletuar me dyer dhe dritare,e izoluar dhe e fasaduar,e transportuar deri te vendi ku ju doni dhe futeni veturen brenda. Porosit dhe Bëje Garazhen për veturë

  3.500 €
  Deqan
  20 prill 11:44
 • GARAGENTORE NORMSTAHL GERMANY

  GARAGENTORE NORMSTAHL GERMANY

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP"GLOBBUS" Me kualitetin me të lartë në treg....prodhime Gjermane...... KUJDES NGA DYERET E IMITUARA....!!!!!!!!!! D

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  18 prill 15:52
 • Garsonier (Barak) 1,550 euro

  Garsonier (Barak) 1,550 euro

  Baraka nuk mund të bartet prej vendit ku është e ndêrtume! poseeon 1 dhome me kuzhin, (si Garsonier) dhe 1 banjo, ka uj rrym , Hyrje te veqant ka, ndrrim bejm me veture qe ka vlere me shum se 1500 e

  1.550 €
  Prishtinë
  18 prill 01:32
 • shitet kampshtepiza

  shitet kampshtepiza

  Shitet kampshtepiza ..... ne gjendje perfekte dhe shum e pershtatshme....posedon...uj..ngrohje....frigorifer....shporet...drita....te gjitha me gaz...(plin)...me ni fjal perfekt ..plus wc e ka te ve

  1.580 €
  Ferizaj
  17 prill 23:32
 • SHES DYER PER GARAZHA

  SHES DYER PER GARAZHA

  SHES DYER PER GARAZH ME DIMENSIONE 2800/2800 QMIMI ME MARRVESHJE 049-230-380 -BUJAR HAXHIJAHA 044-230-380

  Me Marrveshje
  Rahovec
  17 prill 16:55
 • punoj shtepia nga drur per dy jav me qelsa dor

  punoj shtepia nga drur per dy jav me qelsa dor

  Punoj shpia nga druri punoj resturante hotele me garazha per me shum kontakt tel apo viber +37744118298

  Me Marrveshje
  Shtime
  16 prill 18:52
 • Shes furgoni i kforit urgjent

  Shes furgoni i kforit urgjent

  Furgoni esht i izoluar me panell i ka dritaret me roleta me kipere hapjen ,edhe klimen e ka, 2 viltilator esht me instalim komplet me lampa mundini me shrutzu si zyre si lokal si trafi esht i

  1.700 €
  Ferizaj
  15 prill 21:45
 • Shitet garazha e hekurt

  Shitet garazha e hekurt

  Garazha eshte me mundes tei zhvendosjes eshte e punuar nga hekuri.

  250 €
  Shtime
  15 prill 21:34
 • Tenda (Shatora) - Karrika - Tavolina ...Me Qera ..

  Tenda (Shatora) - Karrika - Tavolina ...Me Qera ..

  Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu, karrikat dhe tavolina ,jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj........ Kontakto

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 prill 20:47
 • Shitet kontinerat e kompletuar me paisje per qebap

  Shitet kontinerat e kompletuar me paisje per qebap

  Shiten kontinerat gjersia 6m gjatesia5m jan te kompletuar me gjitha paisjet per qebaptore ka skaren Frizin 5tavolina 20 karrika ka gjama dy dyer rrym Etj mund te perdoren per zyre shitore garazhd lok

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 prill 06:32
 • Garazha

  Garazha

  Shes dy garazha me qmim te volitshem ne qaf

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 prill 00:32
 • Baraka ne shitje

  Baraka ne shitje

  Shes barak ne gjendje shum te mir tekinke.KErkojm bleres serioz

  2.300 €
  Pejë
  12 prill 23:32
 • Ujmledhse

  Ujmledhse

  Shes ujmledhset te ardhura naga gjermanija.Per ma shum info me kontakto ne viber

  70 €
  Gjilan
  12 prill 09:45