Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 1 foto
  Shitet garazha per vetura
  Garazh

  Shitet garazha per vetura

  Shes garazhen me dimension 4.8 ×2 2.6 metra

  Prishtinë 10 qershor 08:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet dera e garazhdes
  Garazh

  Shitet dera e garazhdes

  Dera e garazhdes ne shtije e importuar nga zvicra,e ruajtur dhe pothuajse e paperdorur. CMIMI SIPAS

  Gjilan 9 qershor 22:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jepet pllaci me qera ne mitrovic 16 ari
  Garazh

  Jepet pllaci me qera ne mitrovic 16 ari

  Jepet pllaci me qera me siperfaqe prej 16 ari ne Mitrovic te Betonjerka afer statcionit te Trenit qm

  Mitrovicë 8 qershor 23:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET KONTINJERI PER ZYRE BANIM APO VIKEND
  Garazh

  SHITET KONTINJERI PER ZYRE BANIM APO VIKEND

  Kontinjerat jan 5×6 montazh mund te transportohen edhe ne bjeshk sepse jan te qmontuar ka klimen fu

  Suharekë 8 qershor 09:21
  3.500 €
 • 1 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  044611657

  Prishtinë 7 qershor 15:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe
  Garazh

  Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe

  Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 4-te perballe marketit Eli-Ab afer kurrizit me sip.78 m2 me flet

  Prishtinë 7 qershor 13:20
  90.000 €
 • 2 foto
  Banese ne shitje e gatshme per banim 93 metra
  Garazh

  Banese ne shitje e gatshme per banim 93 metra

  Banese ne shitje e gatshme per banim katin e 4 te restaurant FLETA ndertim i INTER GROUP

  Fushë Kosovë 6 qershor 17:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sbitet garazhda
  Garazh

  Sbitet garazhda

  Shitet garazhda per vetur per info 049 949 700

  Ferizaj 5 qershor 14:10
  300 €
 • 0 foto
  Baraka 4 me 4
  Garazh

  Baraka 4 me 4

  Shes baraken 4 me 4 me rrym me uj mt t gjitha

  Prizren 4 qershor 22:22
  999 €
 • 4 foto
  kontejner banimi
  Garazh

  kontejner banimi

  shes dy kontejnera banimi,te bashkuar,siperfaqja 5x6metra,me instalim rryme,me klim,ne gjendje te mi

  Prishtinë 4 qershor 17:31
  3.200 €
 • 10 foto
  Dyqane ne lagjen Toskana
  Garazh

  Dyqane ne lagjen Toskana

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron dyqane ne shitje në Pejë te cilat gjenden ne

  Pejë 3 qershor 22:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyr garaze
  Garazh

  dyr garaze

  shiten dyrt e garazes shum pak te perdoraura dimensioni 5 metra e 20 me 2 . 20

  Gjilan 2 qershor 22:30
  400 €
 • 0 foto
  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJECT
  Garazh

  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJECT

  SHITET GARAZHA E CILA GJENDET NE LAGJEN MAT 1 ME SAKTESISHT TE MAXI KOMPLEKSI LIN PROJEKT

  Prishtinë 1 qershor 12:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Astrit
  Garazh

  Astrit

  shitet kioska e ndar ne dy pjes (dhoma) e izoluar instalimin e rrymes brenda e veshur me rigips te i

  Ferizaj 30 maj 22:19
  1.200 €
 • 0 foto
  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJEKT
  Garazh

  SHITET GARAZHA NE MAT 1 NDERTESAT E LIN PROJEKT

  SHITET GARAZHA E CILA GJENDET NE LAGJEN MAT 1 RRUGA B ME SAKTESISHT TE MAXI NDERTESAT E LIN PROJEKT

  Prishtinë 30 maj 16:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DYER PER GARAZHD
  Garazh

  DYER PER GARAZHD

  Prodhim gjermon

  Istog 30 maj 09:55
  500 €
 • 6 foto
  Barak Alumin
  Garazh

  Barak Alumin

  Shes Baraken Ne Gjendje Shum Te Mir Krejt Alumin Podin Me Panell.. Gjatsi 4.20 Gjansi 2.20 Gjatsi 2.

  Prizren 29 maj 22:29
  480 €
 • 2 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet garazha asht 2.75m me 5m

  Fushë Kosovë 29 maj 12:05
  250 €
 • 2 foto
  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ
  Garazh

  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ

  Dyer garazhe me cilësi të lartë të kombinuar me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Pesha e panelit 13.7

  Skënderaj 29 maj 11:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiet konstrukti
  Garazh

  Shiet konstrukti

  Shiten elementet e konstruktit në madhësi prej 30 metra gjatësi dhe 6 metra e gjerë, i përshtatshëm

  Prishtinë 28 maj 19:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Garazhde
  Garazh

  Garazhde

  Shitet garazhda dimensionet jane 6 me 3 garazhda tani eshte e qmontuar

  Gjakovë 28 maj 12:03
  550 €
 • 2 foto
  Shes garazhen
  Garazh

  Shes garazhen

  Shes garazhen 2 vite e perdorur.

  Viti 28 maj 09:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Urgjent Baraka
  Garazh

  Shitet Urgjent Baraka

  Shitet baraka ne gjendje shume te mire, mund te perdoret per banim ose zyre.

  Suharekë 27 maj 21:01
  1.800 €
 • 1 foto
  zyre barak
  Garazh

  zyre barak

  Shitet zyre barak ne gjendje shume te mire posedon klim instalimin elektrik dritere te plastikes m

  Gjilan 27 maj 19:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer garazhi
  Garazh

  Dyer garazhi

  Dyer garazhi

  Gjakovë 27 maj 16:49
  50 €
 • 4 foto
  Dyer oborri
  Garazh

  Dyer oborri

  Shes dyer oborri jan ne gjendje te mir Dimenzionet jane: 3 meta gjatesi me 2.20 naltesi. Dyrt jon t

  Mitrovicë 27 maj 13:52
  165 €
 • 1 foto
  Shitet gatazhda
  Garazh

  Shitet gatazhda

  Shes garazhden per vetur per info 049 949 700

  Ferizaj 27 maj 09:49
  300 €
 • 3 foto
  Bunari
  Garazh

  Bunari

  Shitet

  Ferizaj 27 maj 08:19
  600 €
 • 2 foto
  Shitet garazhda
  Garazh

  Shitet garazhda

  Shitet garazhda me marveshje per info Nr 049949700

  Ferizaj 26 maj 15:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  GARAZH NGA METALI I ZINGUM,cmimi sipas marrveshjes
  Garazh

  GARAZH NGA METALI I ZINGUM,cmimi sipas marrveshjes

  Shes garazhen per cfar do perdorimi me dimenzione 9mx5m montohet dhe cmontohet eshte shume stabil dh

  Viti 24 maj 18:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trafik per shitje
  Garazh

  Trafik per shitje

  Shitet trafika në gjendje te mirë, dimensionet 4*3=12 m2.

  Klinë 22 maj 10:50
  850 €
 • 8 foto
  Kontinjer
  Garazh

  Kontinjer

  Shitet Kontinjeri shume i pastert me madhesi 6m-2.30m! Per me shume informata na kontaktoni, Viber-W

  Vushtrri 22 maj 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes dyrt shum pak te perdorne
  Garazh

  Shes dyrt shum pak te perdorne

  Shes dyrt dimenzioni 2.85 gjonsia 1.85 nalsia 044321300

  Prishtinë 21 maj 21:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet baraka shum e mir per mjete pune
  Garazh

  Shitet baraka shum e mir per mjete pune

  Shitet qmimi volitshem 120 euro e mbshtjellur me llaster te fort stiropor dhe llamperi mrenda si dhe

  Prizren 19 maj 16:01
  120 €
 • 0 foto
  Dyer per Oborr
  Garazh

  Dyer per Oborr

  Shes 1 pale dyer per oborr Dimenzionet 1.90 x 2.80

  Prishtinë 18 maj 23:01
  120 €
 • 4 foto
  Dyert e oborrit
  Garazh

  Dyert e oborrit

  shes dyert e oborrit hekur i plot 3 me 2

  Mitrovicë 18 maj 21:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer per garazhda
  Garazh

  Dyer per garazhda

  Shes dyer te garazhdes gjatsia 3 metra kurse gjersi 2 m,ne gjendje te mirë

  Gjilan 17 maj 22:01
  100 €
 • 6 foto
  Kamshtepizë
  Garazh

  Kamshtepizë

  Shes kamshtepizen nga druri ,e rujtne si jasht ashtu edhe mbrenda

  Mitrovicë 15 maj 20:30
  650 €
 • 1 foto
  Dyer alumini
  Garazh

  Dyer alumini

  Dyer per garazh ose lokal

  Podujevë 15 maj 18:18
  200 €
 • 3 foto
  Shitet garazhda te kafet e vogla
  Garazh

  Shitet garazhda te kafet e vogla

  Shitet garazhda te kafet e vogla Garazhda ka siperfaqje prej 18 m2 dhe ka te gjithe dokumtentacion n

  Prishtinë 13 maj 08:32
  7.300 €
 • 4 foto
  Shtepiz verore
  Garazh

  Shtepiz verore

  Shtepiz druri pishe me tavan dhe kulm shumë pak e perdorur. Shtepiza shmontohet shumë leht ,cdo derr

  Istog 12 maj 23:31
  440 €
 • 0 foto
  Hamar druri
  Garazh

  Hamar druri

  Shitet hamari i drurit

  Gllogoc 12 maj 03:33
  180 €
 • 9 foto
  DYER PËR GARAZHA - GENERAL TORE
  Garazh

  DYER PËR GARAZHA - GENERAL TORE

  GNERAL TORE sjell ne kosov kualitetin nr 1 ne botë për dyer automatike per garazha HÖRMANN, kualite

  Pejë 11 maj 23:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GENERAL TORE 044-166-288
  Garazh

  GENERAL TORE 044-166-288

  HÖRMANN numer 1 ne botë per dyer automatike per garazha, Tani edhe ne kosovë per dyer automatike per

  Deqan 11 maj 23:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes deren e garazhes
  Garazh

  Shes deren e garazhes

  Shes deren e garazhases thuaj se e re 3×3.2m

  Gjilan 11 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes baraken
  Garazh

  Shes baraken

  Shes baraken me rafta me klim

  Viti 11 maj 21:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Boj ndrim
  Garazh

  Boj ndrim

  Dy 3 she. Dy 2 she. Dy 1 she. Nuk shtrehen boj ndrim.

  Lipjan 3 maj 21:32
  150 €
 • 6 foto
  fast food trafik
  Garazh

  fast food trafik

  fast food trafik e izoluar me stiropor instalimin e ujit instalimin e rrymes ndriqim te mir vend per

  Ferizaj 3 maj 19:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda Shator 15x10m 12x10 20x11m
  Garazh

  Tenda Shator 15x10m 12x10 20x11m

  Tenda Shator per Garazha ose depo Magazine: Kemi dimenzione te ndryshme: 15x10m, 12x10m, 24x11m , 20

  Lipjan 23 prill 18:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garazhd e hekurt
  Garazh

  Garazhd e hekurt

  Shitet garazhd e hekurt me rollne ne gjendje perfekte funksionale per shtepi dhe lokale. 260x260 mad

  Prishtinë 20 prill 00:14
  250 €