Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 1 foto
  Shitet Hamari
  Garazh

  Shitet Hamari

  Hamari ne shitje 3 presek per Grur 5000kg Dhe Koshi

  Vushtrri 18 prill 23:38
  220 €
 • 10 foto
  AUTOMATIC DOORS
  Garazh

  AUTOMATIC DOORS

  AUTOMATIC DOORS DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA Me një përvojë te gjate kohore ne dizajnin e detajuar te

  Prishtinë 18 prill 21:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kamshtepiza
  Garazh

  Shitet kamshtepiza

  Shitet kamshtepiza

  Pejë 16 prill 14:50
  600 €
 • 0 foto
  Dyr
  Garazh

  Dyr

  shes dyrt per oborr ose garazh ose shtall 360 gjersi me 2 metra lartesi cmimi 120 € 044-866-243

  Lipjan 13 prill 18:10
  120 €
 • 2 foto
  Baraka
  Garazh

  Baraka

  jan te mira koplet me gjama

  Malisheve 13 prill 11:05
  5.000 €
 • 0 foto
  SHITET BARAKA E USHTRIS
  Garazh

  SHITET BARAKA E USHTRIS

  SHITET BARAKA E USHTRIS 6 METRA ME 3 PRES BLERES SERIOZ KONTAKT NE VIBER +38345132465

  Gjakovë 12 prill 12:00
  400 €
 • 8 foto
  KONTINJER SANITAR BANJO WC TUSH
  Garazh

  KONTINJER SANITAR BANJO WC TUSH

  Shitet kontinjeri sanitar icili ka komplet paisjet 2 wc shole 2 per urinim 2 tush kabina 3 lavabo

  Prizren 12 prill 08:34
  2.250 €
 • 4 foto
  Shitet baraka
  Garazh

  Shitet baraka

  Shes Objektin e punuar për Zyre , Dimensioni 300 × 230 cm ( 3 × 2,30 metra ) pjesa e mbrendshme e iz

  Lipjan 11 prill 20:21
  1.450 €
 • 0 foto
  Dyer oborri prej hekuri
  Garazh

  Dyer oborri prej hekuri

  Shiten dyer te oborrit. Material prej hekuri Dimensionet: Gjatesia: 265 cm Gjeresia: 360 cm

  Gjilan 10 prill 20:58
  100 €
 • 3 foto
  depo
  Garazh

  depo

  depo eshte me konstrukcion te materiali , shtyllat trajt ,kapriatat,mbuloja me llamarin si dhe e mb

  Prishtinë 10 prill 13:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Konteinera ne shitje
  Garazh

  Konteinera ne shitje

  Shiten konteinerat jane dy copa te adaptuara nder mjet veti te pershtatura per shitore zyre banim d

  Prishtinë 10 prill 13:36
  1 €
 • 3 foto
  Shes kontinjeri shum te mir
  Garazh

  Shes kontinjeri shum te mir

  Shes kontinjerin shum i shfytezuar e ruajtur

  Prishtinë 8 prill 18:39
  1.200 €
 • 3 foto
  Shes Trafike
  Garazh

  Shes Trafike

  Shes Trafike

  Mitrovicë 1 prill 14:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Servis
  Garazh

  Servis

  Servis automatikdoor

  Viti 31 mars 22:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer per garazha
  Garazh

  Dyer per garazha

  Shiten dyer per garazha dimenzionet jan 4.40 m vertikal dhe 3.30 horizontal Dyert jan dy pjes . Pj

  Lipjan 30 mars 16:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Garazhd
  Garazh

  Garazhd

  Garazhd montazh

  Prizren 29 mars 18:07
  290 €
 • 6 foto
  Trafik fast food ne gjendje shum te mir tip top
  Garazh

  Trafik fast food ne gjendje shum te mir tip top

  Trafik ne gjendje shum te mir Shum pak e perdorur Thuaj e re Rrym Uj Alarm Ndriqim E izoluar me sti

  Shtime 29 mars 12:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepia 120m2
  Garazh

  Shitet shtepia 120m2

  Shitet shtepia cmimi eshte sipas marrveshjes shtepia ka 120m2 4dhoma gjumi, sallon, kuzhin, galeri,

  Fushë Kosovë 28 mars 20:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepia sipas marrveshjes
  Garazh

  Shitet Shtepia sipas marrveshjes

  Shitet shtepia 120 m2 shtepia ka, 4dhoma gjumi sallon me kuzhin, garazh, 2banjo, galeri gjithashtu d

  Fushë Kosovë 27 mars 15:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LLASTRA
  Garazh

  LLASTRA

  Shes llastrat jan te ruajtura mire

  Fushë Kosovë 27 mars 13:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete
  Garazh

  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete

  Shes tavolina fintak tr reja

  Prizren 24 mars 11:15
  110 €
 • 3 foto
  Shes garazh me dimension 5×3
  Garazh

  Shes garazh me dimension 5×3

  Shes garazh me dimension 5 me 3 shum e rujtne ju faleminderit

  Lipjan 21 mars 17:17
  600 €
 • 2 foto
  Barakë tezgë-per shitje
  Garazh

  Barakë tezgë-per shitje

  Barakë e cila eshte e montuar me Profila ne te cilen mund te shiten gjera te llojllojshme si ( pomfr

  Prizren 20 mars 16:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trafika
  Garazh

  Trafika

  Shitet Trafika me dimensione , Gjatësia:5m dhe Gjerësia 4m , Lartësia 2.50m . Është e ndërtuar nga

  Podujevë 17 mars 16:50
  750 €
 • 1 foto
  Shitet Trafika
  Garazh

  Shitet Trafika

  Shitet trafika . 4m gjerësia dhe 5m gjatësia, lartësia 2.5m. Materiali : Është i ndërtuar me poliste

  Podujevë 17 mars 16:26
  550 €
 • 0 foto
  Shes garazhen te \"QAFA\"
  Garazh

  Shes garazhen te \"QAFA\"

  Shes garazhen te objekti QAFA ne Prishtine afer zyreve te LDK-se. Garazha eshte nen objektet e banim

  Prishtinë 15 mars 10:55
  10.000 €
 • 2 foto
  Konstuksion 25 me 7.50 me 4.60 lartsi
  Garazh

  Konstuksion 25 me 7.50 me 4.60 lartsi

  Konstuksion 25 gjatsi 7.50 gjersi 4.60 lartsi ndrrim

  Shtime 15 mars 10:05
  1 €
 • 6 foto
  Dyer për Garazha
  Garazh

  Dyer për Garazha

  Dyer Automatike me Panel dhe Motorr Italian🇮🇹

  Lipjan 9 mars 01:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kontenjer
  Garazh

  Kontenjer

  Shes kontenjer kamp shtepiz

  Pejë 8 mars 18:26
  2.400 €
 • 0 foto
  Fellne bmw
  Garazh

  Fellne bmw

  Fellne bmw teardhun prej gjermanie

  Malisheve 8 mars 09:19
  850 €
 • 3 foto
  Konstruksion hekuri
  Garazh

  Konstruksion hekuri

  Shes konstrukcion prej hekuri montazh dimensionet 10mx4m

  Istog 6 mars 11:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Garazh ne lagjen Emshir (Zbritje)
  Garazh

  Shes Garazh ne lagjen Emshir (Zbritje)

  Shes garazhen ne lagjen emshir apo banesat e arabve Garazha eshte shum e pershtatshme afer shkallve

  Prishtinë 5 mars 16:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Derr per garazh me telekomand
  Garazh

  Derr per garazh me telekomand

  Shes deren per garazh

  Pejë 4 mars 14:09
  400 €
 • 3 foto
  Shes Garazh ne lagjen emshir (banesat e arabve)
  Garazh

  Shes Garazh ne lagjen emshir (banesat e arabve)

  Shes garazhen tek objekti i dyt banesat e arabve apo lagjja emshir Numri i garazhes 10 shum afer h

  Prishtinë 3 mars 16:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha ne Fushe Kosove
  Garazh

  Garazha ne Fushe Kosove

  Shes garazhen ne FUSHE KOSOVE. Cmimi i arsyshem. Eshte ne rregull me dokumente. Gjindet ne rrugen 1

  Fushë Kosovë 2 mars 21:13
  6.200 €
 • 3 foto
  Shitet garazha ne lagjen Emshir (banesat e Arabve)
  Garazh

  Shitet garazha ne lagjen Emshir (banesat e Arabve)

  Shitet garazha ne lagjen emshir apo banesat e arabve Objekti i dyt ne fillim te lagjes ! Shum i pe

  Prishtinë 1 mars 13:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Garazhe me qera
  Garazh

  Garazhe me qera

  Jap garazhe me qera ne Mat, ndertesa e Pozhegu Brothers mrapa Iliria Buildings, cmimi 25euro per mua

  Prishtinë 5 shkurt 16:31
  25 €
 • 0 foto
  objekt
  Garazh

  objekt

  6-4.5 m

  Ferizaj 1 shkurt 20:55
  1.700 €
 • 3 foto
  Kondinjer zyr
  Garazh

  Kondinjer zyr

  Shum i mir

  Suharekë 25 janar 20:21
  1.950 €
 • 6 foto
  Ngjyrosje, rinovime etj moleraj..
  Garazh

  Ngjyrosje, rinovime etj moleraj..

  MOLER profesional , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime

  Prishtinë 23 janar 10:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Garazh

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА. Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или

  Junik 19 janar 11:01
  100 €
 • 2 foto
  Pushimore nga druri
  Garazh

  Pushimore nga druri

  Pushimore druri

  Prishtinë 14 janar 10:59
  700 €
 • 6 foto
  03-SHES SHTEPIN ME TRUALL NE PEJE
  Garazh

  03-SHES SHTEPIN ME TRUALL NE PEJE

  Shes shtepin me 12 ari truall ne pej e cila gjindet afer rethit te shkolles ekonomike shtepia gjinde

  Pejë 15 dhjetor 09:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Garazhë
  Garazh

  Garazhë

  Garazhë komplet e montuar fabrikisht,e kompletuar me dyer dhe dritare, e izoluar dhe e fasaduar,e t

  Deqan 11 dhjetor 14:30
  4.000 €
 • 1 foto
  Shtepiza shitet
  Garazh

  Shtepiza shitet

  Shitet shtepiza nga druri me dimensione afersisht 2.5 x 4 .

  Prishtinë 3 dhjetor 18:42
  690 €
 • 0 foto
  Shitet Baraka
  Garazh

  Shitet Baraka

  Shitet baraka 50 metra katrore, baraka posedon sistemin e rrymes, izolimit si dhe mund te qmontohet

  Gjilan 10 tetor 12:07
  3.500 €
 • 3 foto
   Shitet Trafika 10 * 5 metra
  Garazh

  Shitet Trafika 10 * 5 metra

  Shitet Trafika , 50 metra katrore, 10 metra gjatesi dhe 5 metra gjeresi, baraka posedon sistemin e r

  Gjilan 10 tetor 12:07
  3.500 €
 • 1 foto
  TRAFIKA
  Garazh

  TRAFIKA

  TRAFIKA ESHTE SHUM NE DJENDJE TE MIR

  Pejë 29 shtator 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  komshtepiza
  Garazh

  komshtepiza

  komshtepiza ka instalim te rrymes ujt oshte shum e mir

  Pejë 29 shtator 11:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pushimore
  Garazh

  pushimore

  shes pushimoren punim dore e mir tri vie e perdorur

  Prishtinë 24 shtator 14:49
  300 €