Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 9 foto
  GENERAL TORE 044-166-288
  Garazh

  GENERAL TORE 044-166-288

  HÖRMANN numer 1 ne botë per dyer automatike per garazha, Tani edhe ne kosovë per dyer automatike per

  Deqan 11 maj 23:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes deren e garazhes
  Garazh

  Shes deren e garazhes

  Shes deren e garazhases thuaj se e re 3×3.2m

  Gjilan 11 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes baraken
  Garazh

  Shes baraken

  Shes baraken me rafta me klim

  Viti 11 maj 21:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Boj ndrim
  Garazh

  Boj ndrim

  Dy 3 she. Dy 2 she. Dy 1 she. Nuk shtrehen boj ndrim.

  Lipjan 3 maj 21:32
  150 €
 • 6 foto
  fast food trafik
  Garazh

  fast food trafik

  fast food trafik e izoluar me stiropor instalimin e ujit instalimin e rrymes ndriqim te mir vend per

  Ferizaj 3 maj 19:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda Shator 15x10m 12x10 20x11m
  Garazh

  Tenda Shator 15x10m 12x10 20x11m

  Tenda Shator per Garazha ose depo Magazine: Kemi dimenzione te ndryshme: 15x10m, 12x10m, 24x11m , 20

  Lipjan 23 prill 18:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garazhd e hekurt
  Garazh

  Garazhd e hekurt

  Shitet garazhd e hekurt me rollne ne gjendje perfekte funksionale per shtepi dhe lokale. 260x260 mad

  Prishtinë 20 prill 00:14
  250 €
 • 3 foto
  Shtepiz per Roje
  Garazh

  Shtepiz per Roje

  Shtepiz per Roje

  Prishtinë 17 prill 22:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Garazha ne shitje
  Garazh

  Garazha ne shitje

  Garazha ne shitje

  Pejë 16 prill 14:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Baraka
  Garazh

  Shitet Baraka

  Shitet Baraka - kembshtepiza

  Mitrovicë 16 prill 11:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer garazhe
  Garazh

  Dyer garazhe

  Shes der garazhe 2.40m e gjer 2m e gjat

  Podujevë 15 prill 02:09
  70 €
 • 3 foto
  Shes trafikn
  Garazh

  Shes trafikn

  Shes trafikn e ndrtume prej panelli

  Prishtinë 14 prill 13:17
  700 €
 • 2 foto
  Garazhd
  Garazh

  Garazhd

  Shitet garazhda, dimenzioni 6 gjatsia 4 gjersia Pres bleres serjoz Qmimi simpas marrveshjes!

  Mitrovicë 14 prill 00:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KONTINJER
  Garazh

  KONTINJER

  Shes kontinjerin ne gjendje perfekte

  Vushtrri 13 prill 20:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kontenjeri
  Garazh

  Shitet kontenjeri

  Shitet kontenjeri 12 metra i gjatë, 2.40 gjersia , 2.7 lartesia.

  Prishtinë 12 prill 13:28
  3.000 €
 • 4 foto
  Shitet Kioska
  Garazh

  Shitet Kioska

  Shes kiosken ne gjendje shum tmir per perdorim 2 me 3 me gjatsi 2.50 per ma shum na kontaktoni ne t

  Vushtrri 11 prill 03:46
  650 €
 • 1 foto
  Der e hekurit
  Garazh

  Der e hekurit

  Shes dy dyer te hekurit

  Podujevë 10 prill 20:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Trafika sipas Marrëveshjes.
  Garazh

  Shitet Trafika sipas Marrëveshjes.

  Trafika u ndertua per vendqendrim ne pune.

  Prishtinë 10 prill 12:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Selenit (qeremide)
  Garazh

  Selenit (qeremide)

  Mbi 100 copa jan perdoren per mbulesen e garazhdave dhe vendeve tjera

  Ferizaj 9 prill 01:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Leshoj me qira 2 garazha, te Muhaxhert perball hot
  Garazh

  Leshoj me qira 2 garazha, te Muhaxhert perball hot

  Leshoj me qira 2 garazha, te Muhaxhert perball hotel Afes. Garazhat jan nëntoksore me gjitha kushtet

  Prishtinë 6 prill 22:11
  40 €
 • 1 foto
  Trafik
  Garazh

  Trafik

  Shitet trafika 3 me 2 qmimi sipas marrveshjes nr kontakt 044298529

  Viti 6 prill 15:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha me qira
  Garazh

  Garazha me qira

  Leshojm garazha me qira per vetura ne lagjen pejton. Cmimi sipas marrveshjes Numrat kontaktues 044

  Prishtinë 5 prill 15:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kioski
  Garazh

  Kioski

  Shitet kioski siq po shihet me dy frigorifera 10 m katror është i gatshem per pun ,xhdo gje është n

  Ferizaj 5 prill 14:52
  2.350 €
 • 11 foto
  Veranda dhe mbuloja terasave dekorativ nga druri
  Garazh

  Veranda dhe mbuloja terasave dekorativ nga druri

  marojm veranda dhe mbuloja te terasave dekorative nga druri sipas deshires dhe vendit qe posedoni dh

  Gjilan 5 prill 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Montazh per garazh

  Gjilan 5 prill 01:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Trafika
  Garazh

  Trafika

  Shesum trafika

  Obiliq 4 prill 19:30
  1 €
 • 1 foto
  Trafike
  Garazh

  Trafike

  Shesim trafika

  Obiliq 4 prill 19:30
  1 €
 • 2 foto
  Der garazhde
  Garazh

  Der garazhde

  Shitet dera e firmes se njohur HORMMAN GERMANY Me dimenzione 210 lartsi 250 gjersi

  Viti 4 prill 19:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer hekurit për garazh
  Garazh

  Dyer hekurit për garazh

  Shes dyert e hekurit per garazh apo oborr me dimension 2.60 me 2.10 me dy krah njëri krah 1.60 dhe

  Mitrovicë 4 prill 18:56
  130 €
 • 1 foto
  Dyer garazhes ose oborrit
  Garazh

  Dyer garazhes ose oborrit

  Shes dyert për garazh ose oborr me dimensione 2.60 x 2.10 dyert janë dy krahesh njëra 1.60 dhe tjetr

  Mitrovicë 4 prill 18:45
  130 €
 • 1 foto
  shes dritare
  Garazh

  shes dritare

  120x80 shum pak te perdorne jan ble ne austri

  Skënderaj 4 prill 17:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Objekti per Autolarje
  Garazh

  Shitet Objekti per Autolarje

  Shitet Objekti metalik per Autolarje, gjatsija dhe gjersia 9m me 5m, lartsia nga para 3.5m, lartsia

  Ferizaj 4 prill 16:09
  700 €
 • 4 foto
  ZYRE
  Garazh

  ZYRE

  BARAK 4M ME 3M ME KLIM ME ORE TE RRYMES NE GJENDJE TE MIR

  Prishtinë 4 prill 15:12
  999 €
 • 3 foto
  Kiosk 6 me 3 ne gjendje te mir
  Garazh

  Kiosk 6 me 3 ne gjendje te mir

  Kioska esht ne gjendje te mir per te filluar pun rrymen e ka te ene ramat i ka t ri e punuar edhe ku

  Podujevë 4 prill 14:11
  1.800 €
 • 0 foto
  Garazha - garazhë te Qafa
  Garazh

  Garazha - garazhë te Qafa

  Shitet garazha te kompleksi nentoksore i garazhave te Qafa. Dokumentacioni ne rregull.

  Prishtinë 4 prill 11:13
  9.200 €
 • 0 foto
  Garazha ne qender (garazhë në qendër te Qafa)
  Garazh

  Garazha ne qender (garazhë në qendër te Qafa)

  Garazha gjendet ne kompleksin nentokesore te garazhave te kafet e vogla.

  Prishtinë 4 prill 11:13
  8.700 €
 • 1 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  Shes kiosken

  Vushtrri 4 prill 10:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dere garazhde
  Garazh

  Dere garazhde

  Shitet dere per garazhde dimensione 2.60/2.20 ne gjendje te rregullet pak e perdorur

  Ferizaj 4 prill 10:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kapak i shaktes
  Garazh

  Kapak i shaktes

  Kapak i shaktes, diametri i jashtem 95cm kurse i brendshmi 50cm ,kualitet i mir me armatur Nr.04445

  Lipjan 4 prill 10:12
  40 €
 • 4 foto
  Shitet objekti (Konstruksioni Metalik)
  Garazh

  Shitet objekti (Konstruksioni Metalik)

  * Shitet Objekti ( Konstruksioni / Metalik) i cili sherben per puntori te ndryshme! - Gjersia e ob

  Malisheve 4 prill 10:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  punojme terasa nga druri
  Garazh

  punojme terasa nga druri

  punojme terasa nga druri i that dhe i qendrueshem te kualitetit te larte, cmimi sipas marrveshjes pe

  Prishtinë 4 prill 09:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Urgjent
  Garazh

  Urgjent

  Leshohet lokali me qera, lokali gjendet perball komunes se re ne fushe kosove per info +386-49-501-

  Fushë Kosovë 4 prill 09:09
  170 €
 • 5 foto
  Shitet
  Garazh

  Shitet

  Shitet Montazha 50 metra e gjat me 9metra e gjon eshte komplet me mbuloj prodhim i Zenices

  Prizren 4 prill 08:47
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Zyre dhe garazha
  Garazh

  Zyre dhe garazha

  Shes zyre dhe garazha Tavolin pune Kuti te siguresav Njehsor elektriik Konzoll E pershtatshme per gj

  Kaçanik 4 prill 07:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitje
  Garazh

  Shitje

  Shitet banesa e re ne F.Kosove kati 3 e mobiluare .Banesa posedon gjithe dokumentacjoni posedues me

  Fushë Kosovë 4 prill 07:33
  52.000 €
 • 3 foto
  Shiten
  Garazh

  Shiten

  ..

  Podujevë 4 prill 07:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyer te hekurit per garazha
  Garazh

  Dyer te hekurit per garazha

  Shes dyert e hekurit per garazhë. Dimensionet: 2.70m (gjeresi), 2.50m lartesi. Dyert jane shume te r

  Prishtinë 4 prill 06:40
  269 €
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet garazha 17 ne rr. Bedri Gjinaj te komuna

  Mitrovicë 4 prill 00:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN NE EXDC
  Garazh

  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN NE EXDC

  LESHOJ ME QERA APO SHES GARAZHEN ne kompleksin EXDC 2 NE Kalabri , pasedon kartelen hyrse dhe nen v

  Prishtinë 4 prill 00:24
  12.000 €
 • 1 foto
  Dyr per garazhda
  Garazh

  Dyr per garazhda

  Shes 2 par dyr per garazhda jan shum te forta dhe te mira te qendrushem matriali jan te firmes hör

  Lipjan 4 prill 00:23
  450 €