Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 3 foto
  Shes garazhden ne objekttin LABI COM
  Garazh

  Shes garazhden ne objekttin LABI COM

  Shitet garazhda ne objektin. LABI.COM garazhda esht ne katin -2 numer 13 Dhe e ziduar. Vetem aj

  Prishtinë 2 prill 11:19
  5.800 €
 • 8 foto
  KONTINJER SANITAR BANJO WC TUSH
  Garazh

  KONTINJER SANITAR BANJO WC TUSH

  Shitet kontinjeri sanitar icili ka komplet paisjet 2 wc shole 2 per urinim 2 tush kabina 3 lavabo

  Prizren 2 prill 10:58
  1.800 €
 • 3 foto
  Shitet kulmi montues
  Garazh

  Shitet kulmi montues

  Shum i mir per shtalla etj.

  Mitrovicë 2 prill 09:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  dritare
  Garazh

  dritare

  shes dritare 120x80cm 4copa te drurit te rujtne

  Skënderaj 2 prill 09:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BEHARI - DYER GARAZHE ME TELEDIRIGJUES 044 262 141
  Garazh

  BEHARI - DYER GARAZHE ME TELEDIRIGJUES 044 262 141

  DYER GARAZHE TE PUNUARA NGA \"BEHARI\'\' ME PANELL 13.7KG PER M/2 ME TRASHESI 42MM, TERMOIZOLIM MAKS

  Gjakovë 2 prill 08:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kioska
  Garazh

  Shitet kioska

  Shitet kioska, ka instalim elektrik.

  Prizren 2 prill 06:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet baraka!!! Me qmim shume te volitshem
  Garazh

  Shitet baraka!!! Me qmim shume te volitshem

  Shitet baraka me qmim shume te volitshem gjerat qe jane ne te hiqen

  Prishtinë 2 prill 06:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET DYQANI ME SIPERFAQE 70m2
  Garazh

  SHITET DYQANI ME SIPERFAQE 70m2

  SHITET DYQAN ME SIPERFAQE 70m2 NE GJENDJE SHUM TE MIRE, AMBJENTI I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BISNEZI

  Prishtinë 2 prill 00:00
  70.000 €
 • 2 foto
  Shitet Baraka per banim
  Garazh

  Shitet Baraka per banim

  Shitet baraka per banim

  Ferizaj 1 prill 23:42
  3.000 €
 • 0 foto
  Shes dyert e garazhave
  Garazh

  Shes dyert e garazhave

  Shes dyert e garazhave 2 cope. Dera 1 3m10cm gjersia/2m40cm lartesia Dera 2 2m57cm gjeresia/2m40 lar

  Prishtinë 1 prill 11:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kjoske (trafik)
  Garazh

  Kjoske (trafik)

  Shes trafiken asht me instalim elektrik me izolim me rafta me dritare

  Pejë 1 prill 11:15
  400 €
 • 0 foto
  Garazhd
  Garazh

  Garazhd

  Shitet garazhda me kulum shum shum te mir dimenxjonet 6 me 4 min te shfrydzohet edhe pushimore

  Skënderaj 1 prill 10:21
  300 €
 • 3 foto
  Kontenjer 144m2
  Garazh

  Kontenjer 144m2

  Kontenjer, 144 m2. I Pershtatshem per Zyre, Restoran, ose Banim. Nr: 049 536 536

  Prishtinë 1 prill 10:16
  10.000 €
 • 4 foto
  tend
  Garazh

  tend

  ka llastikun dhe montazh metali madhsi 10metra dhe gjersi 3 metra

  Ferizaj 1 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qeremide
  Garazh

  Qeremide

  qeremide te mira

  Lipjan 1 prill 10:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazhd ose pushimore
  Garazh

  Garazhd ose pushimore

  Shitet garazhda ose lloj pushimorje dimenzionet 6me 4 kulmi asht e punume shum mir

  Skënderaj 1 prill 09:54
  300 €
 • 1 foto
  Garazhd ose mloj
  Garazh

  Garazhd ose mloj

  Shes garazhden ose mloj si te doni asht 6 me 4 dimenxioni i kulmit mlojs murtekt i ka ka 2.70 te ku

  Skënderaj 1 prill 09:53
  300 €
 • 2 foto
  Shes kjosken
  Garazh

  Shes kjosken

  Shes kjosken per asrye se e kam mbyll kjoskamshte ne gjendje te mir posedon rafta dhe rryme brenda

  Gjilan 1 prill 09:17
  450 €
 • 3 foto
  Leshohet lokali me qera n dardani afer postes
  Garazh

  Leshohet lokali me qera n dardani afer postes

  Lokali gjindet afer postes se madhe me saktsisht te ndertesat e kroit t bardh dhe esht i pershtatshu

  Prishtinë 1 prill 08:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyr Garazhe
  Garazh

  Dyr Garazhe

  Shes Dyr Garazhes me Dimension 2,99 me 2,14 Dyrt jan funksionale me tre Kriher me nje der hyrje mun

  Kaçanik 1 prill 08:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Der Garazhde
  Garazh

  Der Garazhde

  Shes deren e garazhdes e perdorur Gjermane 2.14 lartsi dhe 1.58 gjersi Dera esht funksionale dhe mja

  Suharekë 1 prill 08:01
  400 €
 • 4 foto
  Shitet Baraka
  Garazh

  Shitet Baraka

  Shitet baraka me siperfaqe prej 30 metra katror

  Kaçanik 1 prill 08:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qelsa per kontinjer urgjent
  Garazh

  Qelsa per kontinjer urgjent

  Jan te ri te pa perdorur origjinal gjerman 12 cop

  Rahovec 1 prill 07:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten urgjent
  Garazh

  Shiten urgjent

  Shiten izllogat me dimenzion 3m x 4,60 3mx2.12

  Mitrovicë 1 prill 07:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Garazha
  Garazh

  Shitet Garazha

  Shitet garazha ne objektin Berisha Grup ne Rr.Hamdi Grajqevci Fushë Kosovë Tel:046182275 Bekimi

  Fushë Kosovë 1 prill 06:40
  5.900 €
 • 1 foto
  Hamar kosh
  Garazh

  Hamar kosh

  Shes Hamarin me 5 preska te grunit dhe ni kosh per kallamoq esht shum i rujtun dhe me dru te fort qm

  Obiliq 1 prill 06:36
  250 €
 • 3 foto
  Der garazhe
  Garazh

  Der garazhe

  shes derën e garazhes shumë e mirë, mundët edhe motorri me ju montu. Dimensionet: Lart:2.15m , gjer

  Viti 1 prill 06:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE PAISJE AUTOMATIKE - GLOBBUS
  Garazh

  DYER DHE PAISJE AUTOMATIKE - GLOBBUS

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP\"GLOBBUS\" Me ku

  Prishtinë 1 prill 00:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyqane ne shitje Peje
  Garazh

  Dyqane ne shitje Peje

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron kater (4) dyqane per shitje në Pejë të cilat

  Pejë 6 dhjetor 00:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer te oborrit
  Garazh

  Dyer te oborrit

  Per me shume informacion, ju lutem me kontaktoni.

  Prizren 23 nëntor 11:48
  330 €
 • 7 foto
  dyer
  Garazh

  dyer

  Shesim dyrë të oborrit me matrial të aluminit, jonë me garancion prej fabrikes, qmimi me marrveshje,

  Gjilan 15 nëntor 23:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Garazh

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë ndërkombëtarë dhe jemi të gatshëm të ndihmojmë këdo

  Kamenicë 14 nëntor 06:21
  111 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Garazh

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë ndërkombëtarë dhe jemi të gatshëm të ndihmojmë këdo

  Lipjan 13 nëntor 23:20
  111 €
 • 0 foto
  Shiten Garazhat
  Garazh

  Shiten Garazhat

  Ofrohen për shitje katër (4) hapësira parkimi/garazha në Qendër, rruga Bajram Kelmendi. Qasje e l

  Prishtinë 15 shtator 12:23
  8.000 €
 • 10 foto
  GENERAL TORE
  Garazh

  GENERAL TORE

  GENERAL TORE. Sjell ne kosovë gjigandin botëror HÖRMANN per dyer automatike per garazha gjindemi tek

  Prishtinë 3 qershor 01:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet garazha në Fushë Kosovë te kompleksi Eliza
  Garazh

  Shitet garazha në Fushë Kosovë te kompleksi Eliza

  Shitet garazha në Fushë Kosovë te kompleksi Eliza

  Fushë Kosovë 7 mars 18:07
  4.500 €
 • 1 foto
  E veçantë e këmbimit sfond financiare me individët në 48 orë
  Garazh

  E veçantë e këmbimit sfond financiare me individët në 48 orë

  shqetësim para për projektet tuaja të na kontaktoni; ([email protected]). Kushtet janë

  Novoberdë 6 mars 20:40
  2.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Garazh

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Graçanicë 21 janar 00:46
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Garazh

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Suharekë 19 janar 11:02
  30 €
 • 1 foto
  DËSHMIA E LUCIA
  Garazh

  DËSHMIA E LUCIA

  Kam zbuluar një marabout të fuqishme, shumë efikase dhe të ndershme. Ai më ndihmoi të shpëtoja marte

  Gjakovë 17 janar 20:44
  1 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097)
  Garazh

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097)

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Graçanicë 17 janar 12:42
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Garazh

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Nous offrons des prêts à toutes personnes sincères et honnêtes à ceux qui en ont besoin. Nous po

  Istog 14 janar 18:43
  200 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Garazh

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Malisheve 5 janar 12:10
  6.000.000 €
 • 0 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Garazh

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Malisheve 25 dhjetor 22:39
  50.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Garazh

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Ferizaj 17 dhjetor 23:32
  50.000.000 €