Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  Garazhd
  Garazh

  Garazhd

  Shitet garazhda me kulum shum shum te mir dimenxjonet 6 me 4 min te shfrydzohet edhe pushimore

  Skënderaj 1 prill 10:21
  300 €
 • 3 foto
  Kontenjer 144m2
  Garazh

  Kontenjer 144m2

  Kontenjer, 144 m2. I Pershtatshem per Zyre, Restoran, ose Banim. Nr: 049 536 536

  Prishtinë 1 prill 10:16
  10.000 €
 • 4 foto
  tend
  Garazh

  tend

  ka llastikun dhe montazh metali madhsi 10metra dhe gjersi 3 metra

  Ferizaj 1 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qeremide
  Garazh

  Qeremide

  qeremide te mira

  Lipjan 1 prill 10:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazhd ose pushimore
  Garazh

  Garazhd ose pushimore

  Shitet garazhda ose lloj pushimorje dimenzionet 6me 4 kulmi asht e punume shum mir

  Skënderaj 1 prill 09:54
  300 €
 • 1 foto
  Garazhd ose mloj
  Garazh

  Garazhd ose mloj

  Shes garazhden ose mloj si te doni asht 6 me 4 dimenxioni i kulmit mlojs murtekt i ka ka 2.70 te ku

  Skënderaj 1 prill 09:53
  300 €
 • 2 foto
  Shes kjosken
  Garazh

  Shes kjosken

  Shes kjosken per asrye se e kam mbyll kjoskamshte ne gjendje te mir posedon rafta dhe rryme brenda

  Gjilan 1 prill 09:17
  450 €
 • 3 foto
  Leshohet lokali me qera n dardani afer postes
  Garazh

  Leshohet lokali me qera n dardani afer postes

  Lokali gjindet afer postes se madhe me saktsisht te ndertesat e kroit t bardh dhe esht i pershtatshu

  Prishtinë 1 prill 08:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyr Garazhe
  Garazh

  Dyr Garazhe

  Shes Dyr Garazhes me Dimension 2,99 me 2,14 Dyrt jan funksionale me tre Kriher me nje der hyrje mun

  Kaçanik 1 prill 08:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Der Garazhde
  Garazh

  Der Garazhde

  Shes deren e garazhdes e perdorur Gjermane 2.14 lartsi dhe 1.58 gjersi Dera esht funksionale dhe mja

  Suharekë 1 prill 08:01
  400 €
 • 4 foto
  Shitet Baraka
  Garazh

  Shitet Baraka

  Shitet baraka me siperfaqe prej 30 metra katror

  Kaçanik 1 prill 08:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qelsa per kontinjer urgjent
  Garazh

  Qelsa per kontinjer urgjent

  Jan te ri te pa perdorur origjinal gjerman 12 cop

  Rahovec 1 prill 07:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten urgjent
  Garazh

  Shiten urgjent

  Shiten izllogat me dimenzion 3m x 4,60 3mx2.12

  Mitrovicë 1 prill 07:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Garazha
  Garazh

  Shitet Garazha

  Shitet garazha ne objektin Berisha Grup ne Rr.Hamdi Grajqevci Fushë Kosovë Tel:046182275 Bekimi

  Fushë Kosovë 1 prill 06:40
  5.900 €
 • 1 foto
  Hamar kosh
  Garazh

  Hamar kosh

  Shes Hamarin me 5 preska te grunit dhe ni kosh per kallamoq esht shum i rujtun dhe me dru te fort qm

  Obiliq 1 prill 06:36
  250 €
 • 3 foto
  Der garazhe
  Garazh

  Der garazhe

  shes derën e garazhes shumë e mirë, mundët edhe motorri me ju montu. Dimensionet: Lart:2.15m , gjer

  Viti 1 prill 06:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE PAISJE AUTOMATIKE - GLOBBUS
  Garazh

  DYER DHE PAISJE AUTOMATIKE - GLOBBUS

  Dyer automatike për Garazha, Dyer me Senzor, Bariera Motora për dyer rrëshqitse NTP\"GLOBBUS\" Me ku

  Prishtinë 1 prill 00:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motorr garazhe
  Garazh

  Motorr garazhe

  Motorr per dere garazhe, Berner, eshte i ri, me dy qelsa (digitrona).

  Podujevë 31 mars 23:39
  115 €
 • 5 foto
  Banesa ne Gjakove - CMIM I VOLITSHEM
  Garazh

  Banesa ne Gjakove - CMIM I VOLITSHEM

  Shitet Banesa ne Gjakove Siperfaqe: 90.82m2 Ndertuesi: orange construction Kati: 3 Adresa: Tek qarsh

  Gjakovë 31 mars 23:17
  49.500 €
 • 4 foto
  Plaka muntuse
  Garazh

  Plaka muntuse

  Shes pllaka montuse jon 20 pllaka 2.60 gat me 1 meter gjon 20 pllaka qmimi sipas marveshjes

  Prishtinë 31 mars 23:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Dera e Garazhes
  Garazh

  Shitet Dera e Garazhes

  Shes deren e garazhes me qmim te volitshem e ardhur nga Xhermania me motor dimensioni 2,5 Meter e gj

  Prizren 31 mars 22:54
  550 €
 • 3 foto
  Hamar
  Garazh

  Hamar

  Shitet Hamar Qmimi me Marrveshje

  Pejë 31 mars 22:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyr te aborrit
  Garazh

  dyr te aborrit

  shiten dyrt e aborrit 220 me 220

  Prizren 31 mars 22:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  garazha
  Garazh

  garazha

  shitet garazha 40 metra katror

  Prizren 31 mars 22:09
  650 €
 • 2 foto
  Kontinjer
  Garazh

  Kontinjer

  Ne gjendje te rregullt . Alumin per me shume informacione ne nr e tel.

  Klinë 31 mars 21:48
  1.100 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa e re me Flet Poseduse
  Garazh

  Shitet Banesa e re me Flet Poseduse

  Shitet banesa gjysme e mobiluar dhe e re e pa shfrytezuar me pare . Banesa ka sallon kuzhin dhe nje

  Prishtinë 31 mars 21:15
  60.000 €
 • 3 foto
  Tenda dielli 5 vjet garancion
  Garazh

  Tenda dielli 5 vjet garancion

  Marojm tenda dielli sipas porosis me 5vite garancion qmimi sipas marrveshjes nr viber +38344481763

  Ferizaj 31 mars 20:37
  45 €
 • 4 foto
  Shitet kontinjeri zyre
  Garazh

  Shitet kontinjeri zyre

  Shitet kontinjeri per zyre ose per banim kontinjeri eshte model i ri i veshur me panel kundraj te ft

  Prishtinë 31 mars 19:12
  2.900 €
 • 3 foto
  Shitet Garazha ne Dardani te Posta
  Garazh

  Shitet Garazha ne Dardani te Posta

  Shitet Garazha me siperfaqe 16 m2, gjindet te Qendra Tregtare Kroi i Bardhe ne Dardani afer PTK-se,

  Prishtinë 31 mars 18:49
  9.700 €
 • 4 foto
  Shitet Kontanieri
  Garazh

  Shitet Kontanieri

  Shitet Kontanieri

  Rahovec 31 mars 18:47
  1.800 €
 • 4 foto
  Shitet Kontanieri/ Baraka
  Garazh

  Shitet Kontanieri/ Baraka

  Shitet Kontanieri/ Baraka

  Rahovec 31 mars 18:47
  1.800 €
 • 1 foto
  Shitet
  Garazh

  Shitet

  Shitet trafika

  Viti 31 mars 18:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Garazhe autolarje
  Garazh

  Garazhe autolarje

  Shitet Farah a prej 96 m2 endertuar para 3 viteve Ka edhe rafta per renditje te gomave

  Gjilan 31 mars 18:13
  4.500 €
 • 5 foto
  Shitet Raftat per goma
  Garazh

  Shitet Raftat per goma

  Shitet Rafti per palimin e gomav (hotel goma) 400m2 viber 0038345274477 ndrrohet me vetur

  Gjilan 31 mars 17:26
  6.500 €
 • 1 foto
  Shitet baraka e perdorur
  Garazh

  Shitet baraka e perdorur

  Shitet baraka e perdorur, Çmimi sipas marreveshjes. Per me shume informata kontaktoni ne numrin +38

  Ferizaj 31 mars 16:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Garazh

  Shitet

  Shitet garazhda Montazh 50 metra e gjat dhe 9 metra e gjon prodhim i ZENICES .Eshe e qmuntune

  Rahovec 31 mars 16:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyer garazhe me motor
  Garazh

  Dyer garazhe me motor

  Shiten dyert e garazhes me motor te montuara qe tri vite, jane ne gjendje te rregullt dhe me dimensi

  Viti 31 mars 12:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kontejner per magazin apo per qfaredo nevoje tjete
  Garazh

  Kontejner per magazin apo per qfaredo nevoje tjete

  Kontejner ne gjendje te mire si brenda ashtu edhe jasht. eshte 12 metra i gjate, 2.5 metra i larte d

  Gjakovë 31 mars 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes trafiken ngjendje shum tmirr
  Garazh

  Shes trafiken ngjendje shum tmirr

  Per info +386 49 665 464 qmimi pak diskutushem

  Prizren 31 mars 12:07
  700 €
 • 8 foto
  Shator Univerzal - Montues
  Garazh

  Shator Univerzal - Montues

  Shator universal i pershtatshem per shume gjera . Gjatesia 30metra , gjersia 12 metra . Te gjitha p

  Rahovec 31 mars 10:17
  13.500 €
 • 2 foto
  Baraka
  Garazh

  Baraka

  Urgjent Shitet

  Pejë 31 mars 08:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet dera e garazhes
  Garazh

  shitet dera e garazhes

  shitet dera e garazhes 194cm e larte dhe 250 cm e gjere ( 194-250)

  Gjilan 31 mars 08:22
  70 €
 • 6 foto
  Banesa me Qera
  Garazh

  Banesa me Qera

  Leshohet banesa me qera 67 m2, baneaa gjendte te Stacioni i Autobusave - Shtepia eShendetit.

  Prizren 31 mars 07:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Trafika
  Garazh

  Shitet Trafika

  Shitet Trafika me dimensione , Gjatësia:5m dhe Gjerësia 4m , Lartësia 2.50m . Është e ndërtuar nga

  Podujevë 31 mars 06:39
  750 €
 • 5 foto
  Shitet kioska(trafika)
  Garazh

  Shitet kioska(trafika)

  Shes kiosken gjersia 2m e 50 cm Gjatsia 2m e 50 cm

  Ferizaj 30 mars 21:44
  350 €
 • 0 foto
  Garazhë Parkim
  Garazh

  Garazhë Parkim

  Shitet Garazhë Parking te Banesa Agro Hermes4 afer Sacionit te Policis rruga per ne ETC qmimi € 11,5

  Gjilan 30 mars 16:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Jepet lokali me qira 20 metra afer Xhamise vogel
  Garazh

  Jepet lokali me qira 20 metra afer Xhamise vogel

  Jepet lokali me qira 25 metra katror + Wc. Lokali i ploteson te gjitha kushtet elementare, dhe gjend

  Gjilan 29 mars 19:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dy garazha te kroi i bardhe
  Garazh

  Shiten dy garazha te kroi i bardhe

  Shiten dy garazha ne lagjen dardani -perballe kroit te bardhe,jane nga 15m2 dhe kane cmimin prej 9.0

  Prishtinë 23 mars 17:45
  9.000 €
 • 3 foto
  Shes kiosken ne gjendje te rregullt
  Garazh

  Shes kiosken ne gjendje te rregullt

  Shes kiosken ne gjendje te rregullt eshte e izoluar me stiropor (8) dhe dyshemeja eshte e shtruar

  Prishtinë 8 mars 11:32
  230 €
 • 5 foto
  Shiten Raftat Metalit
  Garazh

  Shiten Raftat Metalit

  Shiten Raftat Metalit

  Fushë Kosovë 4 mars 16:52
  Me Marrveshje