Garazh
Kosovë

Garazh në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  Shitet Trafika
  Garazh

  Shitet Trafika

  Shitet Trafika me dimensione , Gjatësia:5m dhe Gjerësia 4m , Lartësia 2.50m . Është e ndërtuar nga

  Podujevë 31 mars 06:39
  750 €
 • 5 foto
  Shitet kioska(trafika)
  Garazh

  Shitet kioska(trafika)

  Shes kiosken gjersia 2m e 50 cm Gjatsia 2m e 50 cm

  Ferizaj 30 mars 21:44
  350 €
 • 0 foto
  Garazhë Parkim
  Garazh

  Garazhë Parkim

  Shitet Garazhë Parking te Banesa Agro Hermes4 afer Sacionit te Policis rruga per ne ETC qmimi € 11,5

  Gjilan 30 mars 16:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Jepet lokali me qira 20 metra afer Xhamise vogel
  Garazh

  Jepet lokali me qira 20 metra afer Xhamise vogel

  Jepet lokali me qira 25 metra katror + Wc. Lokali i ploteson te gjitha kushtet elementare, dhe gjend

  Gjilan 29 mars 19:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dy garazha te kroi i bardhe
  Garazh

  Shiten dy garazha te kroi i bardhe

  Shiten dy garazha ne lagjen dardani -perballe kroit te bardhe,jane nga 15m2 dhe kane cmimin prej 9.0

  Prishtinë 23 mars 17:45
  9.000 €
 • 3 foto
  Shes kiosken ne gjendje te rregullt
  Garazh

  Shes kiosken ne gjendje te rregullt

  Shes kiosken ne gjendje te rregullt eshte e izoluar me stiropor (8) dhe dyshemeja eshte e shtruar

  Prishtinë 8 mars 11:32
  230 €
 • 5 foto
  Shiten Raftat Metalit
  Garazh

  Shiten Raftat Metalit

  Shiten Raftat Metalit

  Fushë Kosovë 4 mars 16:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA
  Garazh

  EURODOOR DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Vushtrri 28 shkurt 14:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes garazhen
  Garazh

  Shes garazhen

  Garazha gjindet ne objektet a Apollonis hymja 24,per cdo detaj mund te thirrni ose ra shihni garazhe

  Fushë Kosovë 12 shkurt 17:33
  40.000 €
 • 9 foto
  Dyqane ne shitje Peje
  Garazh

  Dyqane ne shitje Peje

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron kater (4) dyqane per shitje në Pejë të cilat

  Pejë 6 dhjetor 00:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer te oborrit
  Garazh

  Dyer te oborrit

  Per me shume informacion, ju lutem me kontaktoni.

  Prizren 23 nëntor 11:48
  330 €
 • 7 foto
  dyer
  Garazh

  dyer

  Shesim dyrë të oborrit me matrial të aluminit, jonë me garancion prej fabrikes, qmimi me marrveshje,

  Gjilan 15 nëntor 23:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Garazh

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë ndërkombëtarë dhe jemi të gatshëm të ndihmojmë këdo

  Kamenicë 14 nëntor 06:21
  111 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Garazh

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë ndërkombëtarë dhe jemi të gatshëm të ndihmojmë këdo

  Lipjan 13 nëntor 23:20
  111 €
 • 0 foto
  Shiten Garazhat
  Garazh

  Shiten Garazhat

  Ofrohen për shitje katër (4) hapësira parkimi/garazha në Qendër, rruga Bajram Kelmendi. Qasje e l

  Prishtinë 15 shtator 12:23
  8.000 €
 • 10 foto
  GENERAL TORE
  Garazh

  GENERAL TORE

  GENERAL TORE. Sjell ne kosovë gjigandin botëror HÖRMANN per dyer automatike per garazha gjindemi tek

  Prishtinë 3 qershor 01:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet garazha në Fushë Kosovë te kompleksi Eliza
  Garazh

  Shitet garazha në Fushë Kosovë te kompleksi Eliza

  Shitet garazha në Fushë Kosovë te kompleksi Eliza

  Fushë Kosovë 7 mars 18:07
  4.500 €
 • 1 foto
  E veçantë e këmbimit sfond financiare me individët në 48 orë
  Garazh

  E veçantë e këmbimit sfond financiare me individët në 48 orë

  shqetësim para për projektet tuaja të na kontaktoni; ([email protected]). Kushtet janë

  Novoberdë 6 mars 20:40
  2.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Garazh

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Graçanicë 21 janar 00:46
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Garazh

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Suharekë 19 janar 11:02
  30 €
 • 1 foto
  DËSHMIA E LUCIA
  Garazh

  DËSHMIA E LUCIA

  Kam zbuluar një marabout të fuqishme, shumë efikase dhe të ndershme. Ai më ndihmoi të shpëtoja marte

  Gjakovë 17 janar 20:44
  1 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097)
  Garazh

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097)

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Graçanicë 17 janar 12:42
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Garazh

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Nous offrons des prêts à toutes personnes sincères et honnêtes à ceux qui en ont besoin. Nous po

  Istog 14 janar 18:43
  200 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Garazh

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Malisheve 5 janar 12:10
  6.000.000 €
 • 0 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Garazh

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Malisheve 25 dhjetor 22:39
  50.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Garazh

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Ferizaj 17 dhjetor 23:32
  50.000.000 €