Garazh
Lezhë

Garazh në shitje në Lezhë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  SHITEN 80 KOMPLETE SHAZLLONE PLAZHI
  Garazh

  SHITEN 80 KOMPLETE SHAZLLONE PLAZHI

  Kompleti kushton 180€ dhe perfshin : -2 Krevata -1 Qader - Tavolin - Tabell (taketuke) - Mbeshtje

  Lezhë 4 prill 13:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gomone 3.5 metra e gjat me motrr 5 4kohesh
  Garazh

  Gomone 3.5 metra e gjat me motrr 5 4kohesh

  Gomonja eshte e mirmbajtu dhe me shtres alomini ka vetem 3 pulla e pullosur me matrijale urigjinale

  Lezhë 3 prill 13:38
  1.200 €
 • 0 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Jepet me qera garazhi i mbyllur ne bodrum te pallatit 30 metra katrore . Me 6 mujore ose me vjetor .

  Lezhë 1 prill 17:24
  50 €
 • 3 foto
  Gomabrabus
  Garazh

  Gomabrabus

  Goma Me disce brabus nr 19 te ardhur nga gjermania okazion.

  Lezhë 1 prill 17:09
  500 €
 • 0 foto
  Shitet kontinier ne super gjendje 12 m2
  Garazh

  Shitet kontinier ne super gjendje 12 m2

  Shes kontinier 12m2. I perdorur vetem nga 1 person ne gjendje te shkelqyer. Trashesia 3cm cilesia me

  Lezhë 1 prill 02:12
  1.500 €
 • 11 foto
  *Shitet KJOSK druri dhe 80 cifte SHAZLLONE plazhi
  Garazh

  *Shitet KJOSK druri dhe 80 cifte SHAZLLONE plazhi

  Kjoska ka Diameter 350cm - me - 350cm , ka 3 hapje , hapjet kthehen ne banak perpara kjoskes sikur n

  Lezhë 26 shkurt 19:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kioske, barake , gazebo - Smoking shelters
  Garazh

  Kioske, barake , gazebo - Smoking shelters

  Shitet strukture tip kioske, e ndertuar me materiale shume cilesore, Made in Usa. Struktura eshte al

  Lezhë 11 janar 23:02
  1.500 €
 • 4 foto
  Shitet
  Garazh

  Shitet

  Shitet

  Lezhë 7 janar 23:02
  100.000 Lek