Garazh
Lipjan

Garazh në shitje në Lipjan

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet Baraka
  Garazh

  Shitet Baraka

  Shes Zyren e punuar me material hekuri shume te forte , E izoluar nga ana e mbrendsheme dhe e punuar

  Lipjan 11 shtator 21:10
  1.900 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Garazh

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Lipjan 15 gusht 00:23
  30.000 €
 • 0 foto
  ofruar: Whatsapp: 0022997351844
  Garazh

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844

  ofruar: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Ky është një gjurmë ligjore që është një

  Lipjan 30 korrik 18:00
  7.895 €
 • 6 foto
  Hamar 100 vjeqar antik
  Garazh

  Hamar 100 vjeqar antik

  Shitet hamar antik permbi 100 vjeqar

  Lipjan 24 qershor 12:02
  1 €
 • 0 foto
  shes Selanit
  Garazh

  shes Selanit

  shes selani 70 copa 50 euro

  Lipjan 19 qershor 15:45
  50 €
 • 4 foto
  Boj ndrim
  Garazh

  Boj ndrim

  Dy 3 she. Dy 2 she. Dy 1 she. Nuk shtrehen boj ndrim.

  Lipjan 3 maj 21:32
  150 €
 • 9 foto
  Tenda Shator 15x10m 12x10 20x11m
  Garazh

  Tenda Shator 15x10m 12x10 20x11m

  Tenda Shator per Garazha ose depo Magazine: Kemi dimenzione te ndryshme: 15x10m, 12x10m, 24x11m , 20

  Lipjan 23 prill 18:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kapak i shaktes
  Garazh

  Kapak i shaktes

  Kapak i shaktes, diametri i jashtem 95cm kurse i brendshmi 50cm ,kualitet i mir me armatur Nr.04445

  Lipjan 4 prill 10:12
  40 €
 • 1 foto
  Dyr per garazhda
  Garazh

  Dyr per garazhda

  Shes 2 par dyr per garazhda jan shum te forta dhe te mira te qendrushem matriali jan te firmes hör

  Lipjan 4 prill 00:23
  450 €
 • 1 foto
  Shes dyert per garazhda
  Garazh

  Shes dyert per garazhda

  Shes dyer per garazhd jan shun t mira sa po jon ardh nga zvicra qmimi me marrveshje

  Lipjan 2 prill 22:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Garazhd pe vetur
  Garazh

  Garazhd pe vetur

  Garazhd 3m gjon 6m gat

  Lipjan 2 prill 21:26
  600 €
 • 2 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Garazha 3m gjon 6m gat

  Lipjan 2 prill 20:53
  600 €
 • 3 foto
  Qeremide
  Garazh

  Qeremide

  qeremide te mira

  Lipjan 1 prill 10:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Garazh

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë ndërkombëtarë dhe jemi të gatshëm të ndihmojmë këdo

  Lipjan 13 nëntor 23:20
  111 €