Garazh
Mitrovicë

Garazh në shitje në Mitrovicë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  kontinjer garazh depo
  Garazh

  kontinjer garazh depo

  kontinjer garazh depo dimensionet e mrenshme 250 gjonsi 260 nalsi 740 gjatsi veturen pa problem e pa

  Mitrovicë 21 janar 13:15
  3.200 €
 • 3 foto
  Shes Trafike
  Garazh

  Shes Trafike

  Shes Trafike

  Mitrovicë 21 janar 12:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Konteiner Zyre Kabina Garazh Konstruksione Metalik
  Garazh

  Konteiner Zyre Kabina Garazh Konstruksione Metalik

  Kompania jonë bën prodhimin e Konteinereve per zyre apo per banim: dimenzionet 6m X 2.4 Der 1 pcs

  Mitrovicë 18 shtator 00:38
  1 €
 • 4 foto
  3 stambena kontenjerska naselja
  Garazh

  3 stambena kontenjerska naselja

  Na prodaju 3 stambena kontenjerska naselja, služila za smještaj djelatnika za potrebe gradilišta,

  Mitrovicë 14 korrik 07:49
  215.000 €
 • 0 foto
  Dyer per Garazh
  Garazh

  Dyer per Garazh

  Dyer per garazh 2.80x2.10

  Mitrovicë 22 qershor 14:57
  50 €
 • 1 foto
  Shes Shupen
  Garazh

  Shes Shupen

  Shes Shupen 0037745560852

  Mitrovicë 12 qershor 13:41
  100 €
 • 1 foto
  Jepet pllaci me qera ne mitrovic 16 ari
  Garazh

  Jepet pllaci me qera ne mitrovic 16 ari

  Jepet pllaci me qera me siperfaqe prej 16 ari ne Mitrovic te Betonjerka afer statcionit te Trenit qm

  Mitrovicë 8 qershor 23:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyer oborri
  Garazh

  Dyer oborri

  Shes dyer oborri jan ne gjendje te mir Dimenzionet jane: 3 meta gjatesi me 2.20 naltesi. Dyrt jon t

  Mitrovicë 27 maj 13:52
  165 €
 • 4 foto
  Dyert e oborrit
  Garazh

  Dyert e oborrit

  shes dyert e oborrit hekur i plot 3 me 2

  Mitrovicë 18 maj 21:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamshtepizë
  Garazh

  Kamshtepizë

  Shes kamshtepizen nga druri ,e rujtne si jasht ashtu edhe mbrenda

  Mitrovicë 15 maj 20:30
  650 €
 • 5 foto
  Shitet Baraka
  Garazh

  Shitet Baraka

  Shitet Baraka - kembshtepiza

  Mitrovicë 16 prill 11:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Garazhd
  Garazh

  Garazhd

  Shitet garazhda, dimenzioni 6 gjatsia 4 gjersia Pres bleres serjoz Qmimi simpas marrveshjes!

  Mitrovicë 14 prill 00:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer hekurit për garazh
  Garazh

  Dyer hekurit për garazh

  Shes dyert e hekurit per garazh apo oborr me dimension 2.60 me 2.10 me dy krah njëri krah 1.60 dhe

  Mitrovicë 4 prill 18:56
  130 €
 • 1 foto
  Dyer garazhes ose oborrit
  Garazh

  Dyer garazhes ose oborrit

  Shes dyert për garazh ose oborr me dimensione 2.60 x 2.10 dyert janë dy krahesh njëra 1.60 dhe tjetr

  Mitrovicë 4 prill 18:45
  130 €
 • 0 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Shitet garazha 17 ne rr. Bedri Gjinaj te komuna

  Mitrovicë 4 prill 00:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kulmi montues
  Garazh

  Shitet kulmi montues

  Shum i mir per shtalla etj.

  Mitrovicë 2 prill 09:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten urgjent
  Garazh

  Shiten urgjent

  Shiten izllogat me dimenzion 3m x 4,60 3mx2.12

  Mitrovicë 1 prill 07:14
  Me Marrveshje