Garazh
Obiliq

Garazh në shitje në Obiliq

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Trafika
  Garazh

  Trafika

  Shesum trafika

  Obiliq 4 prill 19:30
  1 €
 • 1 foto
  Trafike
  Garazh

  Trafike

  Shesim trafika

  Obiliq 4 prill 19:30
  1 €
 • 1 foto
  Dyer per garazhde
  Garazh

  Dyer per garazhde

  Lartesia:3 metra, Gjeresia: 3 metra, Jashte: ngjyre e bardhe, Brenda: ngjyre e kuqe, Qmimi:sipas ma

  Obiliq 2 prill 20:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hamar kosh
  Garazh

  Hamar kosh

  Shes Hamarin me 5 preska te grunit dhe ni kosh per kallamoq esht shum i rujtun dhe me dru te fort qm

  Obiliq 1 prill 06:36
  250 €