Garazh
Prizren
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Garazh në shitje në Prizren

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Prizren Sot, 13:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA* 045222571
  Garazh

  EURODOOR DYER PER GARAZHA* 045222571

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Prizren Sot, 10:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Garazha me podrum perball Abit te Ri
  Garazh

  Shitet Garazha me podrum perball Abit te Ri

  Shitet garazha me podrum garazha asht nr 42 kurse bashk me garazhen asht edhe podrumi nr 28 shiten b

  Prizren Dje, 15:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Der garazhdi
  Garazh

  Der garazhdi

  Prodhim gjerman 1 muj I perdoren në gjendje te rregullt masat 2.60cm 2.22cm

  Prizren Dje, 11:31
  850 €
 • 11 foto
  ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA 044777140
  Garazh

  ''EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA 044777140

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Prizren 18 gusht 17:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Garazh

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Prizren 17 gusht 13:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Verand druri
  Garazh

  Verand druri

  Verand druri

  Prizren 14 gusht 12:24
  650 €
 • 2 foto
  Kontiner shume i ruajtur gjatesi 6m gjeresi 2.5m
  Garazh

  Kontiner shume i ruajtur gjatesi 6m gjeresi 2.5m

  Kontiner shume i ruajtur gjatesi 6m gjeresi 2.5m

  Prizren 24 qershor 12:02
  1.300 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Garazh

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Tavolina-Karrika me qmim shum të volitshem transporti dhe montimi gratis ne t

  Prizren 22 qershor 19:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Baraka 4 me 4
  Garazh

  Baraka 4 me 4

  Shes baraken 4 me 4 me rrym me uj mt t gjitha

  Prizren 4 qershor 22:22
  999 €
 • 6 foto
  Barak Alumin
  Garazh

  Barak Alumin

  Shes Baraken Ne Gjendje Shum Te Mir Krejt Alumin Podin Me Panell.. Gjatsi 4.20 Gjansi 2.20 Gjatsi 2.

  Prizren 29 maj 22:29
  480 €
 • 1 foto
  Shitet baraka shum e mir per mjete pune
  Garazh

  Shitet baraka shum e mir per mjete pune

  Shitet qmimi volitshem 120 euro e mbshtjellur me llaster te fort stiropor dhe llamperi mrenda si dhe

  Prizren 19 maj 16:01
  120 €
 • 5 foto
  Shitet
  Garazh

  Shitet

  Shitet Montazha 50 metra e gjat me 9metra e gjon eshte komplet me mbuloj prodhim i Zenices

  Prizren 4 prill 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet garazhda me podrum
  Garazh

  Shitet garazhda me podrum

  Shitet garazhda me podrum ne lagjen bazhdarhana ndertesat e Globalit

  Prizren 3 prill 17:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kontejner
  Garazh

  Kontejner

  Shes kontejner te ndryshem(banim,mall,zyre etj)te gjith ne gjendje shum te mire.Dimensionet 6x2.5x2.

  Prizren 3 prill 11:28
  1 €
 • 5 foto
  Kontejner
  Garazh

  Kontejner

  Shes kontejnerin per banjo dhe tualet ne gjendje te mire.Posedon 2 banjo-kabina,2 wc-kabina,5 lavama

  Prizren 3 prill 09:00
  2.000 €
 • 1 foto
  Garazha ne shitje bashke me podrum
  Garazh

  Garazha ne shitje bashke me podrum

  Shitet garazha bashke me podrum. Lokacioni Bazhdarhane, te banesa e Globalit.

  Prizren 3 prill 07:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  KONTINJER SANITAR BANJO WC TUSH
  Garazh

  KONTINJER SANITAR BANJO WC TUSH

  Shitet kontinjeri sanitar icili ka komplet paisjet 2 wc shole 2 per urinim 2 tush kabina 3 lavabo

  Prizren 2 prill 10:58
  1.800 €
 • 1 foto
  Shitet kioska
  Garazh

  Shitet kioska

  Shitet kioska, ka instalim elektrik.

  Prizren 2 prill 06:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Dera e Garazhes
  Garazh

  Shitet Dera e Garazhes

  Shes deren e garazhes me qmim te volitshem e ardhur nga Xhermania me motor dimensioni 2,5 Meter e gj

  Prizren 31 mars 22:54
  550 €
 • 1 foto
  dyr te aborrit
  Garazh

  dyr te aborrit

  shiten dyrt e aborrit 220 me 220

  Prizren 31 mars 22:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  garazha
  Garazh

  garazha

  shitet garazha 40 metra katror

  Prizren 31 mars 22:09
  650 €
 • 0 foto
  Shes trafiken ngjendje shum tmirr
  Garazh

  Shes trafiken ngjendje shum tmirr

  Per info +386 49 665 464 qmimi pak diskutushem

  Prizren 31 mars 12:07
  700 €
 • 6 foto
  Banesa me Qera
  Garazh

  Banesa me Qera

  Leshohet banesa me qera 67 m2, baneaa gjendte te Stacioni i Autobusave - Shtepia eShendetit.

  Prizren 31 mars 07:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer te oborrit
  Garazh

  Dyer te oborrit

  Per me shume informacion, ju lutem me kontaktoni.

  Prizren 23 nëntor 11:48
  330 €