Garazh
Rahovec

Garazh në shitje në Rahovec

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Dyer 4 pjes per garazha obore
  Garazh

  Dyer 4 pjes per garazha obore

  Shes dyer te hekurit jan ne gjendje te mir me 4 krah te gatshme per montim Gjersia 3.50m Naltesia 2.

  Rahovec 8 shtator 08:46
  200 €
 • 4 foto
  WC (Tualet)
  Garazh

  WC (Tualet)

  WC (Tualet) Kjo sherben per vend punime afatshkurte dhe afatgjate ,shum lehte per tu vendosur dhe s

  Rahovec 11 korrik 17:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kontenjer zyre dhe banim
  Garazh

  Kontenjer zyre dhe banim

  Shitet kontenjeri per zyre apo banim,esht i shtruar me laminat ka rrymen te instaluar dhe klimen Vi

  Rahovec 28 qershor 13:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qelsa per kontinjer urgjent
  Garazh

  Qelsa per kontinjer urgjent

  Jan te ri te pa perdorur origjinal gjerman 12 cop

  Rahovec 1 prill 07:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Kontanieri
  Garazh

  Shitet Kontanieri

  Shitet Kontanieri

  Rahovec 31 mars 18:47
  1.800 €
 • 4 foto
  Shitet Kontanieri/ Baraka
  Garazh

  Shitet Kontanieri/ Baraka

  Shitet Kontanieri/ Baraka

  Rahovec 31 mars 18:47
  1.800 €
 • 4 foto
  Shitet
  Garazh

  Shitet

  Shitet garazhda Montazh 50 metra e gjat dhe 9 metra e gjon prodhim i ZENICES .Eshe e qmuntune

  Rahovec 31 mars 16:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shator Univerzal - Montues
  Garazh

  Shator Univerzal - Montues

  Shator universal i pershtatshem per shume gjera . Gjatesia 30metra , gjersia 12 metra . Te gjitha p

  Rahovec 31 mars 10:17
  13.500 €