Garazh

Garazh në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 2 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Shitet garazha 6 me 4

  Gjilan 5 qershor 20:48
  500 €
 • 9 foto
  Kamp Shtepiza
  Garazh

  Kamp Shtepiza

  Shitet nengjendje perfekte e mobiluar komplet Rrym uj wc frigo shporet krevet etj Shtepiza osht e

  Gjilan 3 qershor 20:57
  1.900 €
 • 3 foto
  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA
  Garazh

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

  Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA GARAZHA eshte e gatshme dhe mund te perdoren menjeher dhe gjen

  Gjilan 3 qershor 09:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Kamp shtepiz
  Garazh

  Kamp shtepiz

  Shitet ne gjendje perfekte ekstrem e ruajtur dokomentat me kan hup Garantoj qe osht privat Posedo wc

  Gjilan 29 maj 14:47
  1.550 €
 • 3 foto
  Shiten qeremidet
  Garazh

  Shiten qeremidet

  Shiten qeremidet 4000 15 cent copa 044-249-985 +38344249985

  Viti 23 maj 20:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Der e garazhes
  Garazh

  Der e garazhes

  Dera asht ne gjendje te rregullt .

  Viti 23 prill 22:32
  200 €
 • 0 foto
  KERKOJ KONTINIERA
  Garazh

  KERKOJ KONTINIERA

  kerkoj kontiniera me nevojiten 8 kontinier me ggjatsi standarte ose si me pershtaten kam nevoj per n

  Gjilan 19 prill 21:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer oborri prej hekuri
  Garazh

  Dyer oborri prej hekuri

  Shiten dyer te oborrit. Material prej hekuri Dimensionet: Gjatesia: 265 cm Gjeresia: 360 cm

  Gjilan 10 prill 20:58
  100 €
 • 0 foto
  Servis
  Garazh

  Servis

  Servis automatikdoor

  Viti 31 mars 22:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337
  Garazh

  DYER GJERMANE ME 10 VITE GARANCION 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Gjilan 19 dhjetor 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Baraka
  Garazh

  Shitet Baraka

  Shitet baraka 50 metra katrore, baraka posedon sistemin e rrymes, izolimit si dhe mund te qmontohet

  Gjilan 10 tetor 12:07
  3.500 €
 • 3 foto
   Shitet Trafika 10 * 5 metra
  Garazh

  Shitet Trafika 10 * 5 metra

  Shitet Trafika , 50 metra katrore, 10 metra gjatesi dhe 5 metra gjeresi, baraka posedon sistemin e r

  Gjilan 10 tetor 12:07
  3.500 €
 • 1 foto
  Dyer per garazhda
  Garazh

  Dyer per garazhda

  Dyer per garazhdaa te ardhura prej suedis i kemi edhe ni ram i gatshem per ni par dyer tjera qmimi s

  Viti 12 shtator 19:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Derë e Garazhës
  Garazh

  Derë e Garazhës

  Shitet Dera e Garazhës e përdorur por e rujtne. ngjyrë e bardh me dimenzione 260 x 220 cm .

  Gjilan 5 shtator 11:29
  159 €
 • 0 foto
  Dyer per Garazh
  Garazh

  Dyer per Garazh

  Dera e 1; E gjate 3m 70cm, E larte 2m 25cm. Dera e 2; E gjate 3m 55cm, E larte 2m 25cm.

  Gjilan 2 gusht 12:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes dyer per garazha
  Garazh

  Shes dyer per garazha

  Shiten 4 dyer per garazha jan ne gjendje te rregullt. Dy jan 3.50m gjersi—4m lartsi Dhe dy jan 4.6

  Gjilan 15 korrik 15:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyr Garazhe Automatike me Telekomand
  Garazh

  Dyr Garazhe Automatike me Telekomand

  Shes Dyr Garazhe Automatike me Telekomando te ardhur nga zvicrra te reja ne Paket Qmimi 500 € Tel +3

  Gjilan 4 korrik 20:11
  500 €
 • 1 foto
  Kiosk ......Barak
  Garazh

  Kiosk ......Barak

  Shitet Kioska 3×2 e lehte per montim

  Gjilan 29 qershor 16:32
  320 €
 • 1 foto
  U shiten flm merrjep
  Garazh

  U shiten flm merrjep

  Dyer per garazh

  Viti 21 qershor 21:22
  180 €
 • 1 foto
  Shitet dera e garazhdes
  Garazh

  Shitet dera e garazhdes

  Dera e garazhdes ne shtije e importuar nga zvicra,e ruajtur dhe pothuajse e paperdorur. CMIMI SIPAS

  Gjilan 9 qershor 22:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyr garaze
  Garazh

  dyr garaze

  shiten dyrt e garazes shum pak te perdoraura dimensioni 5 metra e 20 me 2 . 20

  Gjilan 2 qershor 22:30
  400 €
 • 7 foto
  dyer
  Garazh

  dyer

  Shesim dyrë të oborrit me matrial të aluminit, jonë me garancion prej fabrikes, qmimi me marrveshje,

  Gjilan 15 nëntor 23:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Garazh

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë ndërkombëtarë dhe jemi të gatshëm të ndihmojmë këdo

  Kamenicë 14 nëntor 06:21
  111 €