Garazh

Garazh në shitje në Rajoni i Korçës

 • 1 foto
  magazine 120 m2 me truall 247 m2
  Garazh

  magazine 120 m2 me truall 247 m2

  Shitet magazina sebashku me truallin. Magazina ka siperfaqe 120 m2 me dimensione 6mx20m dhe eshte 1

  Korçë 31 gusht 14:15
  6.000.000 Lek
 • 3 foto
  Pingpong
  Garazh

  Pingpong

  Ping pong

  Korçë 31 korrik 17:27
  3.300 Lek
 • 2 foto
  SHITET Magazina me dokumenta tek ish NSHN Erseke
  Garazh

  SHITET Magazina me dokumenta tek ish NSHN Erseke

  Magazine me siperfaqe 40 m katror me dokumenta te rregullta brenda territorit te ish ndermarjes se n

  Kolonjë 7 korrik 22:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Godine banimi 2 kate ne qender te qytetit Erseke
  Garazh

  Godine banimi 2 kate ne qender te qytetit Erseke

  Godine banimi dy kate + 1/2 kat papafingo. Sip e truallit 144 m2 Godina sip. 100 m2 Gjithsej siperf

  Kolonjë 7 korrik 22:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET Magazine me mure guri tek ish NSHN, Erseke
  Garazh

  SHITET Magazine me mure guri tek ish NSHN, Erseke

  Magazine me sip. 120 m katror me dokumenta te rregullta me tualet brenda. Me mure guri Cmimi me marr

  Kolonjë 7 korrik 22:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA GARAZH NË LAGJEN 18 KORÇË
  Garazh

  JEPET ME QIRA GARAZH NË LAGJEN 18 KORÇË

  Jepet me qira garazh në lagjen 18, Korçë. Garazhi ka një sipërfaqe 15 m², dhe pozicionohet në katin

  Korçë 24 qershor 16:40
  4.500 Lek
 • 6 foto
  SHITET GARAZH ME SIPËRFAQE 200 M2
  Garazh

  SHITET GARAZH ME SIPËRFAQE 200 M2

  Shitet garazh me sipërfaqe 200 m2 në Korçë. Mund të përdoret edhe si magazinë. Garazhi ndodhet në nj

  Korçë 22 qershor 11:04
  12.000.000 Lek
 • 5 foto
  Garazhe shiten ose nderrohen
  Garazh

  Garazhe shiten ose nderrohen

  Shiten 3 garazhe me madhësi të ndryshme të cilat ndodhen tek pallati i fidos tek hyrja e stadiumit .

  Pogradec 31 maj 18:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Garazh
  Garazh

  Garazh

  Shitet garazh 3 metro I lart prane stadiumit ose nderrim me makine

  Pogradec 17 maj 17:31
  340 Lek
 • 3 foto
  okazion shitet kontinjer 6 igjat 2.2 i gjere
  Garazh

  okazion shitet kontinjer 6 igjat 2.2 i gjere

  eshte komplet hekur per me shum tel 069 430 3335

  Korçë 17 maj 11:12
  1.600 €