Garazh

Garazh në shitje në Rajoni i Vlorës

 • 5 foto
  Shitet Njesi ne Bulevardin \"Ismail Qemali\"
  Garazh

  Shitet Njesi ne Bulevardin \"Ismail Qemali\"

  Njesia ndodhet ne Bulevardin kryesore, e pozicionuar ne katin e pare te Kulles se II-te te Aleksandr

  Vlorë Dje, 14:36
  65.000 €
 • 1 foto
  shtepi mbi rrota
  Garazh

  shtepi mbi rrota

  shtepi e mobiluar me rrota

  Vlorë 20 prill 17:26
  9.000 €
 • 1 foto
  shtepi portative
  Garazh

  shtepi portative

  shtepi per kamping e mobiluar

  Vlorë 20 prill 17:18
  9.000 €
 • 2 foto
  Shtepi portative
  Garazh

  Shtepi portative

  Shtepi e levizshme 5x6 me izolim te dyfishte .modeli Kanada e pa mobiluar

  Vlorë 19 prill 20:48
  8.500 €
 • 2 foto
  Shtepi mbi rrota .Case mobili
  Garazh

  Shtepi mbi rrota .Case mobili

  shtepi portative mbi rrota e mobiluar modelli Venezia

  Vlorë 19 prill 11:36
  10.000 €
 • 1 foto
  shtepi plazhi me rrota
  Garazh

  shtepi plazhi me rrota

  shiten shtepi plazhi te mobiluara

  Vlorë 19 prill 11:35
  8.500 €
 • 4 foto
  bungalow caravan
  Garazh

  bungalow caravan

  shiten shtepi portative bungalow te mobiluara

  Vlorë 19 prill 10:55
  3.000 €
 • 2 foto
  konteiner
  Garazh

  konteiner

  shiten konteiner te banueshem

  Vlorë 18 prill 16:48
  2.500 €
 • 3 foto
  Shitet konteinier
  Garazh

  Shitet konteinier

  Shitet konteinier ne gjendje shume te mire pune . Konteinieri eshte i pershtatshem per mbajtje mater

  Vlorë 17 mars 12:43
  160.000 Lek
 • 6 foto
  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1.
  Garazh

  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1.

  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne lagjen nr 2.Eshte nje pallat i sapoperfunduar me punime mjaft te m

  Sarandë 14 mars 12:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Magazine
  Garazh

  Shitet Magazine

  Kjo eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi garzahi mund te perdoret edhe si magazine me qelli

  Vlorë 7 shtator 16:53
  40.590 €
 • 5 foto
  Okazion!!!! Ne Vlore. Shitet Magazine 1000 m2
  Garazh

  Okazion!!!! Ne Vlore. Shitet Magazine 1000 m2

  Shitet Magazine 1000 m2 +2374 m2 sip toke. Objekt industrial. Konstruksion beton. Objekti ka qene

  Vlorë 27 qershor 15:46
  485.000 €