Garazh
Sarandë

Garazh në shitje në Sarandë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  SHITEN GARAZHE NË NJË SUPER KOMPLEKS, SARANDË
  Garazh

  SHITEN GARAZHE NË NJË SUPER KOMPLEKS, SARANDË

  Shiten garazhe në katin -2 të një super kompleksi, i pozicionuar pranë rruges Jonianet, Sarandë. Duk

  Sarandë 24 qershor 16:10
  7.000 €
 • 4 foto
  SHITET GARAZH NË RRUGËN ADEM SHEME, SARANDË
  Garazh

  SHITET GARAZH NË RRUGËN ADEM SHEME, SARANDË

  Shitet garazh 97.70 m² në rrugën Adem Sheme, Sarandë. Ambjenti mund të shfrytëzohet për dhoma plazh

  Sarandë 17 qershor 17:16
  30.000 €
 • 6 foto
  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1.
  Garazh

  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1.

  Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 ne lagjen nr 2.Eshte nje pallat i sapoperfunduar me punime mjaft te m

  Sarandë 14 mars 12:50
  Me Marrveshje