Garazh
Skënderaj

Garazh në shitje në Skënderaj

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet dera e garazhes
  Garazh

  Shitet dera e garazhes

  Dimenzionet jan 2.32 × 2.20

  Skënderaj 18 gusht 12:02
  180 €
 • 0 foto
  Garazh ne Skenderaj
  Garazh

  Garazh ne Skenderaj

  Shitet

  Skënderaj 22 korrik 10:57
  150 €
 • 8 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera viber 045646222
  Garazh

  Tenda-karrika-tavolina me qera viber 045646222

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Skënderaj 19 korrik 05:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ
  Garazh

  BEHARI DYER AUTOMATIKE DYER GARAZHE DYER PER GARAZ

  Dyer garazhe me cilësi të lartë të kombinuar me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Pesha e panelit 13.7

  Skënderaj 29 maj 11:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes dritare
  Garazh

  shes dritare

  120x80 shum pak te perdorne jan ble ne austri

  Skënderaj 4 prill 17:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  dritare
  Garazh

  dritare

  shes dritare 120x80cm 4copa te drurit te rujtne

  Skënderaj 2 prill 09:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garazhd
  Garazh

  Garazhd

  Shitet garazhda me kulum shum shum te mir dimenxjonet 6 me 4 min te shfrydzohet edhe pushimore

  Skënderaj 1 prill 10:21
  300 €
 • 0 foto
  Garazhd ose pushimore
  Garazh

  Garazhd ose pushimore

  Shitet garazhda ose lloj pushimorje dimenzionet 6me 4 kulmi asht e punume shum mir

  Skënderaj 1 prill 09:54
  300 €
 • 1 foto
  Garazhd ose mloj
  Garazh

  Garazhd ose mloj

  Shes garazhden ose mloj si te doni asht 6 me 4 dimenxioni i kulmit mlojs murtekt i ka ka 2.70 te ku

  Skënderaj 1 prill 09:53
  300 €